Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Oblačná (Kumo)

Goto down 
+12
Adopter
Tajnalili
Terezínek
Andy-chan
lucinka8
Nerííí
Velomaru
Sauron the Great
keliska123
Ero-sama
Miya
DreefiCZ
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5009
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 10:45 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové byli svoláni na nádvoří před Raikageho budovou.Na nádvoří stál Raikage spolu s dvěma dalšími ninji.

Hra:Země Blesku
Raikage shání tým který půjde s ním jako doprovod na velkou schůzi všech pěti Kage.Je velice netrpělivý a hodlá vyrazit o den dříve než je sraz domluven.Potřebuje co nejdřív informace o svém ztraceném bratru Jinchuurikim KillerBeem. Dohled nad vesnicí která momentálně skvěle prosperuje předává Daruiovi.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5597
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 6:20 pm

Malao Miraku


Odpověděla mi že se jmenuje Hayame Musoki. Moc mě těší. Taky se nudíš jako já? Není tu nic moc co dělat.řekl jsem trocu sklesle a pak si sedl před ní na trávu.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5001
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 6:32 pm

Hasumi Matsumo

"Já jsem Hasumi a támhleto pako co neumí mluvit je Kagami" řekla jsem a ukázala na Kagamiho, kterej stál kousek ode mě. Vlastně jsme ani nezačali bojovat..to je asi dobře..konečně máme celý team. Byla jsem ráda, že už nemusíme někoho hledat. Sedla jsem si do trávy a opřela se o strom
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4957
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 7:59 pm

Nori Osamu
Eee…Co to meleš?... Vykulil jsem na něj oči. Chtěl jsem dodat.. jsme jenom kamarádi, bydlíme spolu. … ale jakmile jsem uslyšel jakým tónem řekl.. Ale i tobě musí být jasný že Saku je pěkná holka a mě se taky líbí ale asi bych stejně neměl šanci a tak prozatím ustoupím.Souhlasíš?....a hlavně jak zdůraznil PROZATÍM, měl jsem chuť mu hned jednu vrazit.Pak mi podal ruku a něco říkal, ale já jeho slova nevnímal. Prostě jsem se napřáhnul a dal mu jednu pořádnou pěstí. Nečekal to a spadl vedle holky, co si předtím kreslila. Hned mi je líp.Došel jsem k němu a padal mu ruku aby mohl vstát. Myslím, že teď už můžeme být kamarádi….
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5009
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:01 pm

Daisuke Yuki
Malao odešel a za chvíli vedle mě přistál nějaký kluk (Tasuri). Koukej, kam padáš! Řekla jsem mu. Najednou přišel druhý kluk a podal mu ruku, aby mu pomohl vstát. Prosím ,,odkládej“ si své kamarády dál ode mě! Řekla jsem mu svým ledovým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4955
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:12 pm

Yonagi Saku

Uff, takže se mu jde omluvit? To je dobře...Nebudu mezi ně zasahovat a nechám je, ať si v klidu všechno vyříkají. Pozorovala jsem je, jak spolu mluví, ale neslyšela jsem ani slovo. Zrovna jsem se chtěla otočit, a nevšímat si jich, když v tom mu Nori na znamení podání ruky jednu vrazil pěstí. COŽE??! Zabiju ho! Já ho... Já ho !!! Aaaa! ne, nechám ho na pokoji. Dnes na něj kašlu. Nebudu si kvůli němu kazit den. A vůbec, Nori by bezdůvodně nikoho nemlátil, aspoň myslím. Kašlu na ně! Co je mi po nich? Nebudu se s něma vůbec zahazovat. Ubožáci... Prošla jsem kolem nich a ani jsem se na jednoho z nich nepodívala. Sedla jsem si kousek od té podivné dívky, co pořád kreslila. Hmm, těch dvou magorů si nevšímej...Chovaj se jak malý spratci. Tu poslední větu jsem zdůraznila, ať ji slyší oba dva. Vůbec, můžu se zeptat na tvý jméno? Pokud to není nějak super tajný.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5009
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:17 pm

Daisuke Yuki

Daisuke Yuki. Odpověděla jsem jí. A ty? Mohla by sis ty svoje ,,týmové kolegi“ držet na vodítku?
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4955
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:21 pm

Yonagi Saku

Mé jméno je Saku, jsem z klanu Yonagi. Promiň, ale dnes nemám náladu se s něma jakkoliv zahazovat. Musela bych je zabít. Řekla jsem vážným tónem. Ale neboj se, já si je srovnám. Ušklíbla jsem se směrem k nim. Mimochodem, ty už nekreslíš? A kde máš zbytek týmu?
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5009
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:29 pm

Daisuke Yuki
Povzdychla jsem si a vytáhla jsem blok z batohu. Zbytek týmu je někde támhle máchla jsem neurčitě rukou směrem k Malaovi. Podívala jsem se na ty dva kluky, a začala malovat. Nakreslila jsem Saku jak stojí v pozici bohyně a ty dva troly, jak jí klečí u nohou a se zamilovaným pohledem si trhají srdce z hrudi, aby jí ho mohly nabídnout. Utrhla jsem stránku a podala ji Saku.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4955
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:38 pm

Yonagi Saku

Ohlédla jsem se, jak mávla kamsi do vzduchu. Bylo tam tolik lidí, že jsem opravdu netušila, kdo to je, a bylo mi to upřímě jedno. Najednou mi Yuki vrazila do ruky papír. Vzala jsem si ho a dlouze prohlížela. Musela jsem se nad tím výjevem usmát. Celkem mi to spravilo náladu. Díky, to celkem sedí. Bože, nechápu, jak za tak extra krátkou dobu, dokáže nakreslit tak nádhernej obrázek. Máš neuvěřitelnej talent. Jsi zajímavá...Jako jedna z mála lidí tady. Zamyšleně jsem se na ni podívala. Jo, jsi divná, ale přesto sympatická. Neůmyslně jsem řekla nahlas, což jsem nechtěla. Ale nijak jsem to neřešila.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5001
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 9:17 pm

Tasuri Ikumo

Tak nějak jsem marně doufal že by se to tímhle mohlo urovnat ale přišlo zklamání v podání Noriho pěsti v mém obličeji. Odletěl jsem o kousek dál k té dívce co tam kreslila obrázky.Tak teď už se ti ulevilo? Řekl jsem s ledovým klidem. Tak a teď už by jsi mě snad mohl pořádně vnímat ne? Řekl jsem a zadíval jsem se mu do jeho očí ve kterých jsem viděl jen vstek.Poté jsem otočil hlavu kté dívce která kreslila obrázky a přitom jsem jen řekl jí jen řekl : Promiň, už se to víckrát nestane. Doufám že se na mě nezlobíš. Potom jsem se spátky otočil na Noriho a přijal jeho podání ruky.Slyšel jsem jak o nás Saku něco říkala ale nevěnoval jsem tomu moc pozornosti. ,,Myslím, že teď už můžeme být kamarádi.´´ Tohle je jediná rozumná věta kterou jsem od tebe dneska slyšel. Řekl jsem mu a s jeho pomocí jsem vstal. Co takhle jít za Saku a omluvit se jí za to co jsme tu dneska udělaly za bordel, řekl bych že aspoň to můžeme udělat když už nic jinýho. Řekl jsem mu a usmál se na něj…..
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 9:52 pm

Hayame Musoki

Jo... a docela dost Very Happy ... Když se ke mě Malao posadil, byla jsem v rozpacích, sice nevím proč ale byla. Radši sem si sedla, a usmála jsem se na něj, přitom jsem se mu koukla hluboce do očí.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5009
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:04 pm

Daisuke Yuki
Děkuji, řekla jsem z úsměvem. Jeden z jejích kluků se mi omluvil, že spadl tak blbě. Protože se pořad nic nedělo a protože se k Saku blížily její psíci, rozhodla jsem se, že si budu číst. Vytáhla jsem si knížku a začetla se.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4955
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:31 pm

Yonagi Saku

Ona...Ona se usmála? Snad poprvé, co jsem ji viděla změnit výraz. Neděkuj, nemáš za co... Obrázek jsem složila, a vložila do pouzdra na zbraně, abych ho nezničila. Najednou mě Yuki začala zase ignorovat, vytáhla knížku a začala si číst. Nejdřív jsem nechápala proč, ale pak, kddyž jsem viděla, že si to ke mě míří Nori s Tasurim, bylo mi jasné, že nejspíš kvůli nim. Aaargh, když už trošku začala semnou mlivit, tak musí zase na scénu přijít ti dva. Co mi zase chcou? Byla jsem z nich už unavená, a bolela mě hlava jen při myšlence, že zase budou řešit něco "super, extra důležitýho". Sedla jsem si do trávy čelem k nim, a čekala s čím zase přijdou.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5597
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:52 pm

Malao Miraku


Usmála se na mě a já úsměv opětoval. Nechceš jít za naším třetím členem a popovídat si společně a něco se o sobě dozvědět?zeptal jsem se jí a nasadil tázavý výraz.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4957
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:53 pm

Nori Osamu
Když Tasuri navrhl, že bysme se měli Saku omluvit, přišlo mi to jako dobrej nápad. Taky jsem se usmál a vyrazili jsme k Saku. Ee..noo… Saku? Zoufale jsem se podíval na Tasuriho. Omlouvání není moje silná stránka..Eee…Saku my bysme se ti chtěli….ehm…omluvit za to co se stalo předtím. Chovali jsem se jako blbci…...................Všechno dobrý? Zeptal jsem se s nadějí v hlasy a nahodil jsem ten nejlepší úsměv jaký jsem uměl.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:56 pm

Hayame Musoki

Klidně .... řekla jsem a znovu jsem se usmála, ale v duchu jsem byla docela zklamaná z toho že si asi moc nezaflirtuju Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5597
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:05 pm

Malao Miraku


Ohlédl jsem se na postavu sedící s blokem a pak jsme se podíval na Hayame ,vypadala zklamaně. Vypadáš trochu rozmrzele . Za ní můžeme jít klidně potom jestli chceš a tedˇ si můžeme povídat.usmál jsem se na ni.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4955
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:15 pm

Yonagi Saku

Tasuri radši mlčel a nechal to na Norim. Celkem vtipný, pozorovat Noriho, když neví co říct, jak se zasekává a červená. Musela jsem se smát. Nori se snažil omluvit, ale trochu se zakoktával. Promiň, promíň Nori, omlouvání není tvá silná stránka. Ale bylo načase, že jste se vy dva uklidnili. Dnes mám jakž takž dobrou náladu, takže jsem vás nechala napokoji. Máte štěstí. Nechtěla jsem všechno řešit před Yuki. Yuki, vypadá to, že ti jde zbytek týmu. Nebudu tě dál zdržovat. Zatím se měj. Poodešla jsem se zbytkem týmu trošku dál. Našla jsem pěkné místo, kde byl celkem klid. A hlavně bylo v příjemném stínu stromů. Posadila jsem se do trávy, opřela o jeden z kmenů a pohlédla na ty dva. Tvářili se jako zpráskaní psi. Možná bych na ně mohla být rochu milejší...Alespoň pro dnešek. Co tam vy dva stojíte? Já vís nekousnu. Mimochodem...Zamyslela jsem se...Bude se už konečně něco dít? Tým máme. Možná bychom se mohli poznat trochu v klidu, než si nás někdo zavolá na zkoušku. Co říkáte? Aaaa, co mám s něma dělat? Sice mi opravdu není po chuti tu vyprávět životní příběhy a seznamovat se s někým, ale pro dobro týmu je to asi vhodný. Pro dnešek to přežiju. Vlastně, je mi to jedno, jen ať se zase nepohádají. Tentokrát bych je doopravdy sklidnila silou. Povzdechla jsem si a čekala jestli se pohnou z místa.


Naposledy upravil Kanade dne Mon Feb 14, 2011 11:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:16 pm

Hayame Musoki

Ale to je v poho, to se ti asi neco jen zdá, pousmála jsem. Ty jdi jestli chceš pobídla jsem ho... Já tu zůstanu něák mě rozbolel kotník. řekla jsem s pohledem do jeho očí, hned jak jsem to dořekla zklopila jsem oči a zhluboka jsem se nadýchla.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5597
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:22 pm

Malao Miraku


Hayame mě poslala pryč ,nechápal jsem proč. Tak jsem se rozloučil a šel za vlídnější členkou z mého týmu. Za Miyou.S někým tam chvíli mluvila a toho malovala. Chvilku jsem jí pozoroval a pak si lehl vedle ní. Jak dlouho už maluješ? Chtěl bych taky umět takhle malovat. I když přednost dávám tréninku.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:29 pm

Hayame Musoki

Chvíli jsem přemýšlela, Smiř se s tím že tě nikdo nechce, říkala jsem si v duchu, po chvíli jsem vzpamatovala byla jsem docela smutná, sice ani nevím proč ale no co je to jedno. Zaběhla jsem za Miyou a Maloe. JEn sem tiše přihlížela co si ti dva povídají.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5009
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:40 pm

Daisuke Yuki
Malao se ke mně vrátil, ach jo on je tak kawaiii!!! A sedí tady a pozoruje mě. Zaklapla jsem knížku. Ptal se mě jak dlouho maluju. Maluju už od 4 let. Myslím, že by ses to taky naučil, je to jen o tréninku. Usmála jsem se. Taky hodně trénuju, protože jsem slabší než ostatní, ale moc to nepomáhá. Asi by sis měl najít do týmu někoho silnějšího, já nejsem na ochranu Raikageho dost silná. Pane jo, to sem se rozmluvila, to se mi nestalo už spoustu let. Přišla k nám ta černobíla holka. Otočila jsem se na ni: Já jsem Daisuke Yuki a ty ? zeptala jsem se, abych se nemusela kouknout na Malaa. Nějak sem se styděla za to, jak sem se rozpovídala
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5001
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:54 pm

Tasuri Ikumo

K mému potěšení to vypadalo že se Nori celkem uklidnil a dokonce se i usmál.Což mě překvapilo asi nejvíc.Nakonec sme došly až k Saku.Byl jsem odhodlaný jí říct dobrou omluvu ktrerá by jí alespoň trochu povzbudila ale když jsme došly až k ní úplně jsem zamrzl.Nebyl jsem schopný ze sebe vysoukat jediné slovo a tak jsem jen stál a koukal jak idiot.Naštěstí to Nori jakž takž zachránil tím že ze sebe sice útržkovitě ale přecijenom něco málo vysoukal.Naštěstí to Saku pochopila a řekla : ,,Promiň, promíň Nori, omlouvání není tvá silná stránka.´´ A tím sme to omlouvání nějak ukončili.Nakonec nás Saku dovedla na jedno celkem dobře vyhlížející místo kde byl klid a tam jsme si mohly v klidu promluvit.Já jsem opět zamrzl na místě a nebyl jsem schopný vůbec ničeho.Nechápal jsem co se to se mnou děje ale jedno bylo jasné, musel jsem to nějak překonat.Na Sakuinu výzvu jsme se posadily a já jen přemýšlel jestli mám začít mluvit nebo ne.Ale co už prostě jsem to ze sebe vyhrkl. Tak jo když už sme se všichni uklidnily tak by sme se mohly pořádně seznámit ne ? Tak jakoby já asi začnu no.Pokud jste to doteďka neslyšeli, očemž pochybuju tak se jmenuji Tasuri Ikumo.Je mi 16 let.Nejsem moc společenský typ takže nevyhledávám lidi.Nikdy jsem je nevyhledávál.Vždycky jsem si nějak poradil sám. Zaměřuju se na Ninjutsu a Taijutsu.Moje podstata je zemní ale moc technik dotonu neovládám.Mími zbraněmi jdou tyto dvě chakrové dýky které mi dal můj otec.To je asi tak všechno co by ste o mě zatím potřebovaly vědět.Pokud chcete znát ještě něco klidně se zeptejte , rád odpovím. Kouknul sem se na ty dva a tim jim dal nenápadný pokyn aby se někdo jiný ujmul slova….
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5597
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 11:57 pm

Malao Miraku


Odpověděla mi. Pak se podívala a já se podíval tím směrem. Byla tam Hayame. Hayame! Tak vidíš že jsi přišla.Co kontík lepší?. Neveděl jsem co říct a tak jsem jen koukal po těch dvou co řeknou
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4964
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 12:58 am

Naomi Otsuyu

Ještě stále jsem čekala na tým. Věděla jsem,že jdu moc pozdě. Říkala jsem si v duchu. Pomalu jsem se otočila a připravovala se na odchod domů...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblačná (Kumo) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblačná (Kumo)   Oblačná (Kumo) - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblačná (Kumo)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Země Blesku-
Přejdi na: