Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Iwa - Vesnice

Goto down 
+5
Mister_zx
Light
Krumla
Pixelka
DreefiCZ
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 4987
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 8:25 pm

First topic message reminder :

Všichni ninjové se mají dostavit na hlavní nádvoří! Hlásalo se rozhlasem,na hlavním nádvoří stál jeden tajemný ninja,který čekal na přicházející shinobi.

Hra:Země Země
Tsuchikage Oonoki hodlá vyrazit za den a půl do země Železa na sraz pěti Kage. Svolal většinu ninjů z vesnice a oznámil že vybere tým který bude pod vedením Kurotsuchi.Stařík Kage přenechává Kitsuchimu-otci Kurotsuchi vesnici na starost.Výběr může začít.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:45 pm

Isamu

křiknu na Kalena: "Udělej oheň" a skočím za něj přičemž si katanu pověsím zpět na záda, aby se mi lépe soustředila čakra pak ještě kývnu k Ike: "Kdyžtak se připrav na naší obranu"
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:53 pm

Kalen Satoko


Konec srandy už ho přestanu šetřit.
Hehe Sempai slyšel jste o zbraňi mého ďedy?To je ona převedu vám co dokáže!Soustřeďím chakru do Guan Daa a jen zařvu Přispůsob element! Prohodím jednu pečeť a vyběhnu,opět dám co nejvíce chakry do nohou vyskočím a před Joninem dopadnu.Máchnu s Guan Daem směr zem a najednou začne čepel hořet poté se oběví asi 5m ohňivá čára která je i pod Jouninem.Nic moc có. Teď sledujte.Katon: Goukakyuu no Jutsu a tam kde byla Ohňivá čára se šíří moje technika.Popojdu o pár kroků dál a kleknu na jedno koleno... (Asi už sem použil hodňe chakry taky todle je velmi náročné i pro chuniny.Ale mám nápad řeknu si v duchu.) A vyndám z pouzdra na Zbraňe kousek čokolády.Začnu jí jíst (čokoláda má vysokou energetickou hodnotu zachvylku budu zase při větší síle).
Doufám že to stačí Isamu a nevim jestli to vůbec přežil.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 8:56 pm

Isamu

Přitom, co Kalen použil Goukakyuu jsem nahromadil čakru do plic a urychlil jsem jeho techniku proudem vzduchu, takže by měla být asi 2x silnější...
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4955
První přihlášení : 12. 02. 11

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 9:36 pm

Zero Kosayu

Ten súboj, ktorý ma zo začiatku tak velmi zaujal,sa začal zvrtať proti jouninovi. Nemohol som uveriť, že ho 3 deti porážajú. Avšak, je pravda, že iwa za posledný čas zoslabla. Ten Jounin mohol byť príliš silný, alebo sa iba hral. Nikdy by ma nenapadlo, že oni sú tak silný. Necítil som vzrušenie, ani odpor. Len som tak sedel a pozoroval zápas. Nenápadne, pomaly, pre ludí čo ma nesledovali to mohlo vyzerať, ko by som sedel bez pohybu, bez mimiki. Moja ruka sa dotkla masky a nežne ju pohladila. Moja tvár.. Potom sa ruka pohla vyšie, dotyk za kapucnu. NA chvílku, krátky čas prešlislnečné lúče cez moje oči. Potom som stiahol kapucnu nižšie a opeť ma zahalila tma.. Zovrel som ruku do dlane a stisol. Ozval sa jemný praskot. Opäť som ju vystrel a prezeral si ju. Ruka..Zvláštne. Odrazu som sa nečakane postavil, sklopil tvár a spojil ruky. Išiel som trénovať.
Fuuton:Kotasa no jutsu vyslovil som potichu prvé slová tohoto dna. Odrazu sa zo mna začala uvolnovať charka a ja som zavrel oči. V mojej mysli sa začal vytvárať obraz. Všetk sa vlnilo a menilo do roznych špirál. Odrazu sa špirály prerušili a vytvorila sa rovná cesta.
Hmyz, prevdepodobne včela pomyslel som si a stál dalej, snažiac sa zistiť moj limit.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4942
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 9:57 pm

Ike

Vše bylo připraveno! Pomocí rukou jsem vytáhla ze země obrovský balvan a namířila ho přímo do profouknutého ohně. Z těchto kombinací vznikl obrovský meteor.Čekala jsem na rozkaz vystřelení meteoru a pozorně sledovala pohyby našeho Jounnina.Spolupráce mě nikdy nebavila.Jsem samotářské povahy.Tohle dělám jen abych se někam dostala.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:04 pm

Isamu

Jas aby tu z toho něco zbylo pomyslím si při vydávání povelu. "Pusť to" křiknu pak na Ike. a připravím si katanu pro další útok kdyby neměl dost...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4942
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:09 pm

Ike


Pusť to!Zaslechla jsem Isamův hlas a meteor odmrštila přímo na Jounnina.Byla jse napjatá, jestli uhnul.Schopnosti tahání kamenů ze země pomocí chakry jsem ještě tolik nezvládala,proto mě začala bolet hlava.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:12 pm

Kalen Satoko


Pokud ho todle nedostane tak nevim v kombinaci je todle jutsu opravdu silné.Isamu řek pust to na ňej a připravil si katanu. Pousmál jsem se a řekl jen. Jsem rád že chápete co myslím ťím spolupráce,a že ste to na těch kunaích četli. Chvilku lovím v pouzdře na zbraně a pak vyndám lékárňičku,z ní lahvičku. Todle je speciální desinfekce našeho clanu, jako malej sem jí omilem hodil do krbu zňičilo nám to barák!
Vezmu lahvičku a hodím ji k místu kam padá meteor. Ike si v pořádku vypadáš nějak špatně? A vyndal jsem z lékárničky bonbó a dal jí ho. Sněs to mamka říká že se ťi po tom uďelá líp,jen ze začátku je hnusnej jak psí pr**l ale pak chutná skvěle.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:17 pm

Isamu

Kalen prohodil něco o kunaiích... "Ne , nečetl" odvětil jsem stále v přípravné pozici.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:20 pm

Kalen Satoko

Zajímavé todle tam stálo,to znamená že budem dobrej team proto že myslíme stejně . Ike a hlavně to sněs!
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4942
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:24 pm

Ike

Já také z nečetla. Odpověděla jsem. Už mě nebavilo bejt milá. Spolupráce mě nezajímá. Řekla jsem už trochu znuděně. Připravila jsem si 4 Fuuma Shurikeny a čekala, jestli se Kioshi vynoří.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:30 pm

Isamu

Sledoval jsem Ike, která mi byla povahově velmi podobná. Při pohledu na ni jsem si všiml, že asi má něco s hlavou. Trochu se chvěla. "Jsi v pořádku Ike?" zeptal jsem se pro jistotu, přičemž jsem nepolevoval na ostražitosti...
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4955
První přihlášení : 12. 02. 11

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:34 pm

Zero

Odrazu celé moje územie sa rozvírilo iným smerom, akoby niečo tažke letelo vzduchom. Trhlo mnou, a uskočil som. Reflexi mi hovorili, naučili ma veriť svojej sile a svojim technikám. Ludia okolo mna sa nehýbali a zahladeli sa na mna. Vyzeral som ako blázon, ktorý sa prebudil zo zlého sna. Maska sa mi z vnútornej strany zarosila a pomaly sa prerývala voda na krk, uschnúc na tričku. Dotkol som sa vody rukov a rozotrel si ju medzi prstami. Uvidel som, ako skúšajú spojené techniky:Fuuton, Katon a Doton. A odrazu...bolo po všetkom. Začali spolu debatovať bez toho, aby sa ujistili, či naozaj vyhrali.
Zvláštne zašepkal som pre seba a postavil sa do vzpriamenej polohy. V ruke som uvidel puzdro od katany. Nepametal som si, že by som ju vybral. POmalým krokom som sa vrátil na miesto, kde som ležal, o ten chladný a tvrdý kamen. Katana zostala zapichnutá v zemi.Prezeral som si ju zo záujmom, akoby dúfajúc, že zmizne a s nou celý tento prehnitý svet. Obmotal som ju prstami, dokatujúc svoje vlastníctvo. Pevný stisk, s postojom krála som ho vytiahol zo zeme a vrátil do puzdra. Ten, po dlhšej chvílke, vrátený do puzdra. Pročo je svet taký zelený? sadol som si späť, do polohy spáča. Meč opretý o prsia, ja o kamen. Sklonil som hlavu a tváril sa že spím Fuuton:Kotasa no jutsu zašepkl som potichu, ako vánok v lete. Trening neskončil. Moje vnímanie sa opäť zmenilo. Sluch, čuch, zrak dokonca aj hmat a chuť pre mna prestali existovať. Iba volanie mojej chakry, povievajucej sa v povetrí. Iba tá. Takto by som chcel prežiť večnosť..
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Feb 14, 2011 10:35 pm

Kalen Satoko

Chtěl jsem jen projít a jestli to nesníš, tak tě tady zmlátim a odnesu mamce ať se na tebe poďivá.A Isamu neňí dokud to nesní,poznám to proto že naše roďina jsou lékaři, vim že vás nezajímam ale pokud todle nevyšlo tak sme hodně v problémech ona už nemá moc chakry asi už já sem takovej,že se o vás budu starat, a skončíme špatně. Lahvička doleťela k místu a explodovala.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4942
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:09 am

Ike



To nic, jsem v pohodě! Řekla jsem zadýchaně. Ze země jsem vysunula další obří balvan a měla ho, jako připadnou obranu. Jenže to mě vyčerpalo. Snažila jsem se držet, ale ještě jsem neuměla tolik ovládat kamenní...Po chvíli jsem ze sebe ještě vydala poslední větu : O mě se nestarej! Jakmile jsem to dořekla,stoupla jsem si na kámen a zvedla ho spolu se mnou samotnou.V tu chvíli jsem dostala naprostý výpadek energie a rozplácla jsem se na kameni, který spolu se mnou spadl na zem. Po chvilce bezvědomí jsem se probrala a rychle zaujala pozici. Hlava mě strašně bolela, ale už jsem se to nesnažila dát najevo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:15 am

Kalen Satoko


Seš blbá navedení nebo blběnavedená?! Jako lékařskej ninja se o tebe musim postarat. Vytáhl jsem lékárničku a otevřel jí pusu hodil do ňí kus čokolády.Skus to vyplivnout a zabiju tě,seš fakt blbka.Řekl jsem spolo úsměvem.Poté sem jí řek něco tě určitě bolí,řekni co nebo ti vyříznu jazyk a budeš mi to psát!Tady máš eště celou čokoládu dá ti chakru takže jez! Dal sem na ní další čokoládu,pak sem podal vodu a řekl pij uďelá se ti taky líp! Už sem byl fakt vzteklej,klepal jsem se a stále čekal na útok a její blbý keci.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4942
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:21 am

Ike

Když mi strčil tu čokoládu do pusy, byla sice dobrá, ale když mi řekl "blbka",okamžitě jsem mu vrazila pěstí do obličeje,zvedla se a řekla : Teď budeš potřebovat čokoládu ty! A čokoládu vyplivla na zem. Bylo mi trochu lépe, nejspíš jsem nechtěla poslouchat jeho kecy...Mám ráda samotu, proto jsem zašla trochu do rohu dál od ostatních. Připravila jsem kunaie a obtočovala jsem si je kolem prstů.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:26 am

Kalen Satoko

Ok jak si chtěla teď si me nasrala !Vstal popošel jsem k ní a tebtokrát mile sníš to nebo chceš upadnout do kómatu? Řekl jsem s milým úsměvem. Pokud budete delat todle tak tu misi nedostanem.Isamu kolik máš chakry? Dal jsem si další čokoládu se slovi Narozďíl od vás bdudu mít chakru na boj


Naposledy upravil Mister_zx dne Tue Feb 15, 2011 1:42 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:36 am

Isamu

Obvykle bývám klidný, ale tenhle člověk je nebezpečný. "Co si myslíš že děláš?" rozkřikl jsem se na něj skočil jsem k němu a přetáhl ho rukojetí katany přes hlavu tak, aby minimálně nedokázal klást odpor. Pak ho odstrčím stranou a zkontroluju Ike. Jelikož nereaguje, tak s ní trochu zatřepu, přičemž se probere. "V pohodě?" zeptám se vlídným tónem.

//tento příspěvek může vyznít divně, to je tím, že se měnil ten předchozí...


Naposledy upravil Matejniz dne Tue Feb 15, 2011 1:54 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4942
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:41 am

Ike

Proboha...Co..to...No...Díky..Zmateně jsem snad poprvé v životě poděkovala, poté jsem si hodlala s Kalenem vyřídit účty! Přišla jsem k němu a silně sem mu dala pěstí mezi oči....Ještě jednou díky Isamu....Cítila jsem se trošku trapně.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:44 am

Isamu

"Myslím, že ani moc není za co" odvětil jsem a podíval jsem se přitom na Ike. Pak jsem si sedl a čekal co bude...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:47 am

Kalen Satoko

Jak se říka pro dobrotu na žebrotu!Vstal jsem a se slzami v očích a řekl Asi tu misi fakt nechcete že já se snažim.Poté jsem uchopil Guan Dao a rozpůlil ho dal na záda a sedl si. Až se oběví sensei tak nám vysvětlí že mi to nedostanem. A začal jsem si škrtat se zapalovačem.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4942
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:53 am

Ike

Byla jsem pořád naštvaná a nejsem žádná citlivka. Kalenovi jeho slzy nepomohly, jen jsem si začla myslet ještě víc, že je to blb. Nikdy jsem moc neměla až na své rodiče ráda lidi, ale Isamovi něco dlužím. Začala jsem přemýšlet, jak mu to vrátit. Chytla jsem se za nohu. Začal mě pálit můj tajný znak naší rodiny.Nechtěla jsem aby to někdo viděl a ta jsem si natáhla šaty,přičemž jsem zavadila o znak a mírně zasyčela bolestí.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 1:56 am

Isamu

Neuniklo mi zasyčení a tak jsem se zeptal: "Nemáš nějaká povrchová zranění?" a čekal jsem na její reakci...
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4942
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Feb 15, 2011 2:00 am

Ike

Ne. Odpověděla jsem s ne moc přesvědčivým hlasem.

Po asi dvou minutách to začlo ještě víc pálit.V duchu jsem si říkala : "Nesmím dát najevo bolest" A doufala že bolest přestane.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Iwa - Vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iwa - Vesnice   Iwa - Vesnice - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Iwa - Vesnice
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suna - Vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: