Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Moderátoři

Goto down 
+6
Morgen
Keiko Lysea
Krumla
Light
Tajnalili
Velomaru
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5597
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:31 pm

First topic message reminder :

Jak všichni moc dobře víte nestíhám to tu obzvláště potom co Dreefiho přestalo bavit toto forum a je tu jednou za uherák. Potřebuju pomoct a to od vás Smile Navrhuji tyto hráče na moderátory: Miya,Ero-sama,Keiko Lysea,Morgen,Adop1011 a možná ale jen možná Lelouch-sama/Lyall a nebo Juubi ale těch dvou se bojím Very Happy prosím dotyčné které jsem sem napsal atˇ prosím připíší koment. Budu rád pokud na to nebudu sám a víte moc dobře že bych to časem prostě nezvládl.

Moderátor by měl na starost jednu či více z těchto věcí-
Povolování charů
Sensei
Tréninky
Hlídání průběhu hry
Jednu celou dědinu či jednu vesnici kterých bude časem více

-na někoho jsem možná zapoměl to si ověřím sám a ohledně těch věcí na starost je toho víc jen jsem uvedl příklady
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com

AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5597
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 2:30 pm

No krupku beru ten je už jasnej tedy pokud plně souhlasí,Lyho beru pokud bude chtít a to se pak dohodnem na všem,Kanade nevím taky mi přijde jak jsi se s ní nejvíc zkamarádil Juubi abys jí zase nenadržovla ale vím že je fajn a chce to mít mezi moderátory i ženskej cit,Juubi o tobě budu uvažovat vždy ale ty už hlavně jsi sensei takže tobě by jsme možná svěřil senseie jako žebys jich děllla víc,no jáb to myslel tak že nebudete mít pod jménem genin atd ale budete tam mít furt moderátor chápete? o Kanade budu uvažovat je celkem fajnová a zatím jsme u ní neviděl žádné poruchy osobnosti Smile Juubi máš dobrý tip. Omlouvám se za špatnou kvalitu gramatiky toto píšu narychlo jsme ve škole a je tu jiná klávesnice Very Happy lol! Morgen tebe bych asi taky zapojil přes nesouhlasy ostatních ale dám ti nejspíš na starost menší zodpovědnost -ne z důvodu že bych nevěřil v tvé schopnosti ale z důvodu že tě zatím pořádně neznám kdežto krupku,lyalla,juubiho znám už déle
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5051
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 3:33 pm

dobre Velo celkom som Ťa nepochopil Very Happy mohol by si mi napísať na skype keď prídeš domov? Very Happy Morgen: tebe to vysvetlím neskôr lebo to stále nechápeš... krumla: ja nvm to tvoje vyjadrovanie a vystupovanie Very Happy ale ako vravím to s tým nemá skoro nič spoločné Very Happy nič v zlom tak som to nemyslel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 3:46 pm

Mi pak napiš na skype (jsem online stále Very Happy)... Very Happy Juu mi určitě bude chtít dělat Senseie, protože jsem někdy až moc líný prase, jo ti někteří ví. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5051
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 4:41 pm

a ešte jedna vec chcem upozorniť takých čo si myslia že sa im týmto pridá len moc a nebude treba nič robiť len si užívať moc (Morgen): Byť kagem, v tejto časti sa to mení z aktivity vo voľnom čase na prácu na polovičný úväzok Very Happy naozaj byť kagem to nieje hra to je práca... a to nehovorím o riadení fóra v tom prípade je to už práca na plný úväzok nieje tak? :-)
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5597
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 5:13 pm

Juubi myslím že my dva to víme ze všech nejlíp Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4955
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 5:24 pm

Jaký poruchy osobnosti? Very Happy Jinak Velo, o mě neuvažuj, Juubimu i Lelouchovi jsem vysvětlila(a ne jednou) že nechci být moderátor. Jsem nováček a nemám žádný zkušenosti a taky mi vyhovuje hrát jen za svoje postavy.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 5:32 pm

Sad Pesimisto! =D Hodíš se na to skvěle.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5001
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 5:00 pm

no jak už řekl lelouch asi bych se na to nehodil Very Happy (sice trochu pozdě ale co už Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 5:06 pm

Pozdě? Morgen taky reagoval včera a dostal Senseie, nevidím důvod proč bys nemohl i ty, jen by ses asi musel dohodnout s velem a nějakým kagem o pozici volného Senseie. Razz
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5001
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 5:13 pm

vždyť ty sám si řekl že já nejsem nic na moderatora Very Happy a já stím souhalím Very Happy jakž takž zvládám normální postavy a ještě k tomu bejt moderator Very Happy to už bych asi vážně nedával Very Happy a abych pravdu řekl ani mě nejak moc neláká být moderatorem když už tak max senseiem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 5:16 pm

Však jsem říkal,že bys mohl být Senseiem, ty fagalo. Very Happy Jo řekl jsem to, ale to jsem jen usuzoval ze starýho čtení v Kumo. Navíc všechno se dá časem naučit. Razz
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5001
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 5:19 pm

však vpoho Very Happy tohleto je něco co se dá domluvit kdykoliv Very Happy takže bych řekl že nemá smysl tu dál spamovat Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 5:34 pm

To nebyl spam, jen jsem říkal to, co by v tomto topicu být mělo a taky fakt, že jsi byl jeden z vyvolených a stejně jsi nic nedostal..... Ale jo určitě se to půjde dát nějak dohodnout, tomu věřím. Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moderátoři - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moderátoři   Moderátoři - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Moderátoři
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Informace o hře :: Oznámení-
Přejdi na: