Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tira Misu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5120
První přihlášení : 03. 02. 11

Tira    Misu Empty
PříspěvekPředmět: Tira Misu   Tira    Misu I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:19 pm

Jméno: Tira
Přijmení/klan: Misu
Podstata: ,Raiton
Věk:15
Národ Kamení
Vesnice: Iwa
Povaha:Ochraňující, přátelská, obětavá, Neklidná, občas agresivní
Zbraně/výbava:2- dlouhé dýky, VNN
Techniky: Raiton: Kaminari Shibari - Tato technika umožnuje uživateli vytvořit tři zdi tvořené z elektřiny. Uživatel musí mít tři vodiče, které budou elektřinu vést. Navíc, nepřítel uvnitř, který se pokusí přes zeď projít dostane zasáh elektřinou. Jediná cesta, jak toto Jutsu zrušit je silný útok zvenčí, který poté zruší stěny. – C
Shikyaku no Jutsu - Při téhle technice se zvýši rychlost a síla užvatele a také přodlužuje svoje nehty na pazouře. Svojím během připomína psa nebo nezkrocené zvíře -D
Utsusemi no Jutsu - Rozkladem zvuku ninja mluví z různých směrů, a tak kryje svoji polohu a počet lidí. – D
Torneedo Raitoningu - rukou vyšlehuje blesky na nepřítele - D
Ninpou: Kiteinu Shawaa - Ninja vystřelí ze svých úst chakru ve formě malých jehliček, kterých je velké množství. - C


Oblečení: černo červená sukně, černé tílko.
Vzhled:hubená, černá rukavička, blond vlasy, hnědé oči.
Váha:50 kg
Výška:170cm
Umění se zbraněmi:dýky -3
Kekkei Genkai:xxxxx
Popis Kekkei Genkai:xxxx
Zaměření: ninjutsu, taijutsu
Příběh: Ahoj, Já jsem Tira Misu.
Už od malička jsem vyrůstala ve vesnici Iwa, učila jsem se bojovému umění s dýkami a měla skvělou rodinu.
Jednou se naše rodina vydala na výlet do hor. Byli jsme veselí, všemu jsme se smáli a měli nádherný den, s nádherným počasím. Byl to dvoudenní výlet, takže jsme se utábořili nedaleko naší vesnice na kopečku u lesa. Rozdělali jsem si oheň, opekli si maso, a uložili jsme se ke spánku. Spalo se nám všem velmi dobře.
Když jsem ráno vstala, všichni byli už vzhůru a nikdo nebyl v našem tábořišti.
Pak jsem se šla podívat k jezeru, všichni byli v jednom kruhu. Když jsem přišla blíž, viděla jsem že před ostatními leží můj starší bratr. Byl poraněný měl dvě rány na hrudi a jednu na stehni..
Nevěděla jsem totálně co se děje a tak jsem se zeptala maminky, a ta mi řekla že na bráchu zaůtočili nějací ninjové a okradli ho. Ukradli mu meč a pár dýk. Když sem si to vyslechla naštvala jsem se, věděla jsem že to byli určitě ninjové z vedlejší vesnice, našla jsem na místě činu pár důkazů. Byla jsem totiž detektiv
Například stužky, které se vyrábí jen a pouze ve vedlejší vesnici. Bohužel můj bratr po několika dnech, utrpení a léčení těch vážných ran umřel. Oplakávala ho celá rodina, dlouho, moc dlouho když jsme se vzpamatovali slíbila jsem, že se pomstím.
Ty zlé ninji jsem hledala asi skoro všude, ale nikde jsem nic a nikoho nenašla.
Od té doby hlédám pečlivěji, a doufám že pomstím mého bratra.
Tira    Misu Uprka2
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5061
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tira    Misu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tira Misu   Tira    Misu I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 2:43 am

Prijaté :-)

pekný char no len mám zopár komentárom k technikám:
Shikyaku no Jutsu- podla mna je to technika výlučne Inuzuka klanu ale velo to má v konohe tiež takže nieje prolém :-)
Torneedo Raitoningu-sith power!!! Very Happy no s tým nemám problém len som to potreboval napísať Very Happy
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5120
První přihlášení : 03. 02. 11

Tira    Misu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tira Misu   Tira    Misu I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:35 pm

ok Very Happy Wink dekuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4987
První přihlášení : 12. 02. 11

Tira    Misu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tira Misu   Tira    Misu I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 4:44 pm

No, ked tu už mám Jediho, treba aj protiklad Very Happy
Povoleno
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5120
První přihlášení : 03. 02. 11

Tira    Misu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tira Misu   Tira    Misu I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 5:41 pm

děkuju Wink
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5159
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tira    Misu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tira Misu   Tira    Misu I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:47 pm


Utsusemi je technika, kterou používal ve filleru Jigumo, je to tak? Já osobně si totiž myslím, že i když to byl filler měla by to být technika výhradně pro ninji z Otogakure a nebo by se musela nějak více zaměřovat na zvuk, ale mi je to naprostej šumák.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tira    Misu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tira Misu   Tira    Misu I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tira Misu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: