Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 3 /týmu 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:48 pm

First topic message reminder :

Nachádza sa niekoľko kilometrov od Sunagakure no sato. Je to vlastne stará a polozrútená aréna, vyzerá ako gladiátorská aréna a volakedy pred dávnymi časmi sa aj hojne používala. Jediný úkryt pred slnkom tu poskytujú zrúcaniny a pár paliem ktoré tu nejakým zázrakom prežívajú, tiež sa tu ako na ostatných tréningových plochách nachádza studňa a hooodne hodne hlboko v nej je čistá pitná voda.

Sensei ktorý ma na starosti túto plochu a tým 3

Spoiler:


Naposledy upravil Krumla dne Tue Feb 22, 2011 11:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 12:05 am

Tatsuki

Baka.. pomyslela som si keď som videla ich útoky a na obi dvoch som nastavila ruky. Fuuton: Daitoopa! skríkla som. Všetky zbrane ktoré po mne leteli od Katashiho sa vďaka tej technika odklonili niekam nabok, tiež to bol taký prúd vetra že mala Aseko a o chvíľku aj Katashi čo robiť aby sa udržali na mieste na nohách a aby ich to neodfúklo niekam dozadu. Počúvajte ma, kebyže vás chcem zabiť, už ste dávno mŕtvy, proste by som vyblokovala tvoj úder katanou a nastavila ťa proti Fuuma shurikenom od teba Katashi, aj keby si ma prebodla tak by ťa trafili, mali by ste obi dvaja dávať pozor na svoje životy a nezahadzovať ich len pre vašu zbrklosť. Hovorila som nahlas aby ma počuli a po tom som zrušila techniku.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5030
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 3:12 pm

Aseko
Uklidnila jsem se a sundala jsem si kimono. Přemýšlela jsem o taktice, ale vypadalo to, jakoby byla senseika nezranitelná odskočila jsem hodně dozadu a utřela jsem si pot z čela. Nemůžeme zaútočit z dálky, protože to odkloní a katanou se mi to taky nedaří. Teď už zbívají základní techniky a brutální síla spojená s chakrou. pomyslela jsem si a odhodila jsem katanu ztranou: Teď nás chcete vyzkoušet, aby jste zjistila, jak spolupracujeme jako tým nebo jenom chcte, abychom vám ukázali naše schopnosti, aby jste nás naučila další techniky a.. nebo je v tom něco jiného? zeptala jsem se a upřela jsem na ní tázavý pohled.


Naposledy upravil _Hinamori_ dne Thu Feb 24, 2011 3:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 3:20 pm

Tatsuki

Hmm.. ja len vravím že sa nemáte nechať tak lahko zabiť, likvidujete sa vlastnými technikami. Povedala som a čakala čo obaja spravia, viete, ešte som neprešla do útoku, ale myslím že sa s vami ešte chvíľku pohrám kým to začnem brať aspoň troška vážne. Zaškerila som sa a čakala na ich reakciu.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5030
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 3:33 pm

Aseko
Takhle jsem si odpověď zrovna nepředstavovala, ale lepší, než nic. Vytáhla jsem kunai a hodila jsem ho před sebe, klekla jsem si a seslala jsem na senseiku: Magen: Narakumi no Jutsu řekla jsem normálním hlasem, ale tak, aby to senseika neslyšela. Květy už začaly rotovat kolem senseiky a já jen doufala, že se tomu nevyhne, nebo, že si z toho alespoň vezmu nějaké ponaučení. byla jsem úplně klidná, zavřela jsem oči a pousmála jsem se opravdovým úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4902
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:19 pm

Miruge


Chvíly jsem jen pozoroval jak spolu oni bojují...Sledoval jsem je a díval jaké techniky a podstatu mají...Zamyslel jsem se a v tu chvíly jsem věděl co udělám...Pozor ať vás to netrefí...řekl jsem jim a začal dělat pečetě...Katon Goukakyuu no Jutsu..řekl jsem a z úst jsem vystřelil Velkou ohnivou kouly která se řítila přímo na senseie...Ihned potom jsem si vytáhl katanu a doufal že to vyjde...Přemýšlel jsem co sensei udělá...



(dlouho jsem tu nebyl tak sry Smile )
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4859
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:28 pm

Katashi

*Když použiju Reppūshō na tu kouli měl bych jí udělat silnější* pomyslím si a přiložím ruce k sobě.Fūton: Reppūshō! vykřiknu a proud vzduchu naměřím na kouli což by jí mělo zesílit.Pak vytáhnu a hodím 2 senbony hned za koulí čehož by si neměla všimnout.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:35 pm

Tatsuki

Hmm.. genjutsu? pomyslela som si a trochu som pred ním ustúpila, to som si však zozadu nevšimla posílenej Goukakyuu s Reppusho a pred tým než do mňa napálila som sa len pousmiala. Chvíľku bol všade dym s katonovej techniky, keď sa však rozplynul tak som tam nebola a vám mohli napadnúť dve veci, buď som sa tomu nejakým zázrakom vyhla čo by nemalo byť možné keďže som bola zachytená v genjutsu, alebo to bol po celý čas kage bushin či iný druh bushina. Pravá ja som však ležala na tribúne a pozerala sa na žiarivo modrú oblohu takmer bez jediného mráčika. Yare yare.. tak to vyzerá že mi porazili klon. hmm.. povedala som si veselo a čakala kým si ma všimnú.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4859
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:40 pm

Katashi

*Kam to do prčic zmizela...Nebo to byl další Bunshin..V tom případě by měla být někde poblíž.* pomyslím si a začnu se rozhlížet.Pak na tribuně něco uvidím , ale nevím co to je.*Když po tom hodím senbon a bude to senseika tak se tomu vyhne...Pokud je to nějaký šutr tak se to tam zabodne a věc se ani nepohne* pomyslím si a na to místo které jsem si určil jako že je to asi senseika hodím senbon a čekám na reakci tamtoho.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5030
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:08 pm

Aseko
Kouř? pomyslím si, kouř se rozplynul a senseika nikde, rozhlížela jsem se kolem a uviděla jsem někoho na trybuně. Tatsuki-sense? zakřičela jsem na osobu, která vypadala, jako sense a seděla na trybuně.

Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:10 pm

Tatsuki

Hmm? pomyslela som si keď na mňa niekto zavolal, keďže som od vás sedela hodne ďaleko tak ma ten senbon netrafil a zabodol sa kúsok od mojej hlavy. Len som zamávala rukou aby podišli bližšie a znova som sa zadívala na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Genin
Genin
Tom555


Počet příspěvků : 65
Body : 4859
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katashi Aokawa
Postava 2: Daisuke
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:25 pm

Katashi

*Tak je to ona...A tohle byl asi vážně jen klon* pomyslím si a pomalým krokem jdu směrem k senseice , která na nás mává.Po chvíli tam dojdu.Ehm....Tatsuki-sensei..Co to byl za technika co jste použila abyste mě odhodila...To bylo když mě váš klon pak chytil..Víte ne? řeknu jí.U mně je docela divné že mluvím ale potřeboval bych vědět co to bylo.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4902
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 7:55 pm

Miruge


Poslal jsem zesílenou onivou kouli a ona se vypařila byl to jen pitomej klon...Rozhlížel jsem a chvíly nevěděl kde je...Hmmm kde může být ale pak jsem ju vividěl kde si úplně jinde...Hmm tak dobře...Chvíly jsem přemýšlel a napdalo mě plán...Přišel jsem blíž udělal pečetě a řekl...Katon: Housenka no Jutsu....Vystřelil z pusy pár ohnivých koulí a už si připravoval shurikeny...A doufal že to vyjde....
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5030
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 9:04 pm

Aseko
Sebrala jsem si kimono a oblékla jsem si ho, vyběhla jsem za senseikou a řekla jsem: Abychom si to ujasnili: Toho, koho jsme porazili byl klon nebo tak něco, mám pravdu? jakmile jsem to dořekla, uviděla jsem, jak na nás Miruge posílá ohnivé koule a odskočila jsem na zem do strany. Miruge-kun, kde jsi se naučil Katon: Housenka no Jutsu? Víš, já mám také katon a chtěla bych to vědět. řekla jsem a podívala jsem se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 9:08 pm

Tatsuki

ach.. ale ja som s bojom už skončila. Povedala som jednoducho a nejakým zázrakom som sa vyhla všetkým ohnivým gulám. Josh.. bol to klon. Odpovedala som po tom a trocha unavene som si pretrela oči. A aj to bolo bushinjutsu len spojené s mojou podstatou. Zamrmlala som Katashimu a po tom som sa poriadne ponaťahovala. Taak.. máte niečo čo by ste sa chceli naučiť? spýtala som sa a čakala na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5030
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 9:17 pm

Aseko
Ani jsem nečekala na odpověď Mirugeho a šla jsem za Tatsuki-sense, ptala se, co by jsme se chtěli naučit a já jsem řekla: Tatsuki-sense, já... chtěla bych se naučit Katon: Ryuuka no Jutsu. řekla jsem sebevědomně a čekala jsem, jak sense zareaguje.





Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4902
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 9:19 pm

Miruge


Chtěl jsem už hodit shurikeny ale v tu chvíly mě vyrušila Aseko...Co...cože?...řekl jsem jí protože jsem jí neruzuměl...Pak jsem se otočil k senseionvi...Hmmm zajímalo by mě kolik a jaké máte podstavy řekl jsem seseiovi a dal katanu a shurikeny zpátky....A potom zase Aseko šla pryč....
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 9:39 pm

Tatsuki

Etoo.. Kage bushin no jutsu! povedala som a vytvorila som troch bushinov, ja som si lahla späť na arénu a "opalovala som sa", pri čom každý bushin pokynul jednému z geninov aby k nemu prišiel.

U Aseko

takže, Katon: Ryuuka no jutsu? hmm.. etoo čo sa týka praxe, potrebuješ na to obviazať nepriatela niečím, lankami abo tak, a po tom je to podobný proces ako pri Goukakyuu. Hovorila som a pred nami sa vysunula figurína. Takže ju v rýchlosti obviaž a sprav tieto pečate. Povedala som a pred ňou som pomaly zopakovala postup pri pečatení.

U Mirugeho

Mám katon, to ti myslím stačí nie? spýtala som sa ho trocha veselo a uškrnula som sa naňho, tak čo by si chcel vedieť? spýtala som sa a čakala na odpoveď.

U Katashiho

Tak čo by si sa chcel naučiť ty? spýtala som sa ho a čakala na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4902
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 9:48 pm

Miruge


Katon?super....pomyslel jsem si mohla by mě něco naučit....Takže katon?Mohla byste miě naučit nějakou katon techniku ranku A...řekl jsem jí a čekal jak odpoví ...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 9:53 pm

U Hirugeho

Keď spomenul katonovú techniku ranku a tak som sa vážne začala smiať, etoo.. Hiruge-kun, rank A je špecifický pre hodnosti Anbu až Kage. Vážne si myslím že na rank A si ešte počkáš. Vieš Katonové techniky žerú hrozne veľa chakry. Taká technika ranku A by ťa prizabila heh. Povedala som s úškrnom no po tom ma niečo napadlo. Ale.. možno ťa môžem naučiť, Katon: Karyuu Endan.. len to je ..etoo taká technika že by tvoju chakru vyslopala behom minúty...ak nie za menej. Hovorila som a čakala čo mi na to povie.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5030
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:08 pm

Aseko
Ze země vyjela figurína, nenápadně jsem vyndala provázky, do nohou jsem naschromáždila chakru a figurýnu jsem během okamžiku mistrovsky svázala a divně jsem se usmívala. Tak co dál Tatsuki-sense? a pohazovala jsem si se zbytkem provázku.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:12 pm

U Aseko

Etoo.. tie lanká si.. hmm proste niekam dáš aby si mala voľné miesto, zapichneš do zeme abo tak, po tom spravíš tieto pečate...... a ho svojich úst nazhromaždíš vzduch ktorý zmiešať s chakrou a podstatou katon. Po tom len vydýchneš a malo by to ísť. Povedala som jednoducho a čakala na jej prvý pokus.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4902
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:13 pm

Miruge


Moc mě nepodcenujte sensei...řekl jsem jí...Hmmm Katon karyuu endan?Proč né mohla byste mi ju naučit...dodal jsem a přemýšlel o té technice....Karyuu endan myslím že sem to už slyšel ale nemůžu si vybavit...řekl jsem si duchu a čekal až odpoví...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:15 pm

U Miruge

Je to jednoduché. Povedala som a pozrela som sa na okraj arény. V rýchlosti som zložila pečate. Katon: Karyuu endan! skríkla som a vydýchla som obrovský prúd neuveriteľne horúceho ohňa, držala som to asi päť sekúnd a po tom som prestala. Vážne to žere hodne chakry. Povedala som a čakala či to tiež skúsi.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin
Pikachu


Počet příspěvků : 87
Body : 4902
První přihlášení : 29. 01. 11
Bydliště : Od čeho slouží google? xD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:24 pm

Miruge


Sensei názorně nachvíly předvedl to jutsu....Konečně jsem si vybavil...zopakoval jsem pečetě Katon: Karyuu endan řekl jsem a z pusy se mi sice objevil oheň ale celkem slabí a udržel jsem ho asi 2 sekundy k sakru...Bude to podřebovat tréning...řekl jsem a čekal na reakci...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 10:31 pm

U Mirugeho

Uhm, prikývla som a sadla som si kúsok od neho, tú techniku sa tak skoro nenaučíš. Uaah, je celkom náročná. Dohovorila som a ako originál som uprela pohľad na oblohu a v očiach som mala taký zasnený výraz.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 3 /týmu 3   Tréningové pole č. 3 /týmu 3 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 3 /týmu 3
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 4 / týmu 4
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: