Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningové pole č. 4 / týmu 4

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:58 pm

First topic message reminder :

Nachádza sa v podzemí, teda je to taká obrovská jaskyňa. Vchod do nej je v hradbách Sunagakure no sato, je to hodne veľký priestor a po celom jednom boku odniekadiaľ vyteká voda takže to vyzerá ako taký menší vodopád, tzv je tam aj malinké jazierko ktoré je pitné a studené. Všetko je to tu v podstate v tieni.

Sensei ktorý má na starosti tréningové pole a tým č. 4


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 1:48 pm

Kanohuro

Si moc zvedavý krpec.. a navyše som sensei.. takže by som poprosil aj tak oslovovať. poprípade trocha slušnosti by nezaškodilo. Povedal som a doslova som sa v tom vyžíval. Na chvíľu som myšlienkami zablúdil do mojich detských čias a na to akého sme to mali krutého senseia.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 2:01 pm

Youki Ayatsuri

Tak teda dobre sensei.Usmial som sa a dal som si dole svoju bábku z chrbtu a otvoril som jej hruď a položil som ju na zem.Potom som sa postavil a šiel k vchodu do jaskyne a zo stene a zo zemi som pozbieral všetky použiteľné ihlice ktoré moja bábka vystrelila. Znova som si sadol vedľa mojej bábky a dal som jej všetky ihlice naspäť do hrude.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4834
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:26 pm

Shin Shou

Objevil se u mně jeden maskovanej ninja a podal mi lístek. Když jsem si ho přečet řek jsem si. Hmm.. de se hledat. A začal jsem bloudit po Suně. Po pár minutách jsem zjistil že jsem zase na místě, odkud jsem vyrážel. pff.. že já si nevzal tu mapu. pomyslel jsem si a zase jsem začal hledat. Po chvilce jsem dorazil ke vchodu do nějaké jeskyně. hmm.. že už bych byl tady. řekl jsem si v duchu a vešel dovnitř. Uvnitř jsem viděl dva loutkaře, kteří zrovna dělali něco se svejma loutkama. Zdravim, sorry že jdu pozdě, trošku sem se ztratil. Jenom doufám že sem tady správně
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 6:56 pm

Kanohuro


Yare yare.. tak to vyzerá že prišiel aj druhý člen týmu. Usmial som sa a pomaly sa postavil. Taakže.. teraz sa predstavíme keďže tvoje meno neviem a tvoje som už zabudol. Zaškeril som sa veselo a dal si ruky za hlavu. Volám sa Kanohuro, patrím ku klanu bábkarov a som vaším senseiom, mám osemnásť rokov a mojími záľubami sú.. etoo šmírovanie dievčat, Icha icha od Jirayu z listovej. Tak a teraz vy. Povedal som a čakal na ich reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:03 pm

Youki Ayatsuri

Zatvoril som hruď bábke a postavil som sa.Moje meno je Youki a som z klanu Ayatsuri. Mám 15 rokov a moje záľuby sú vylepšovanie mojej bábky a to je asi všetko.Usmial som sa a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4834
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:20 pm

Shin Shou

Trochu jsem si povzdych. Tak jo.. jmenuju se Shin Shou a sem z Konohy. Je mi 16. No a co se zájmů týče.. tak určitě boj.. a ještě.. jen tak ležet a koukat na nebe.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:41 pm

Youki Ayatsuri

Zohol som sa a zobral som si svoju bábku ktorú som si dal na chrbát.Sensei môžeme už začať trénovať? Trochu som sa usmial a šiel som hlbšie do jaskyni kde už nebolo moc svetla.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:45 pm

Kanohuro

Josh ideme trénovať.. alee.. mám jednu prosbu, pobite sa, ako keby ste chceli jeden druhého zabiť, nebojte keby to bolo fakt zlé tak vás zastavím. Usmial som sa a ostal som sedieť pri čom som čakal kedy začnú bojovať. Pri tom som vytiahol obrovské rúžové lízatko ktoré bolo väčšie než moja hlava a začal som ho žužlať.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:48 pm

Youki Ayatsuri

Otočil som sa a pozrel som sa na Kanohura a potom na Shina .A prečo máme bojovať medzi sebou?Spýtal som sa nechápavo.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:50 pm

Kanohuro

Pretože chcem vidieť plný rozsah vašich schopností. Zamumlal som tak že mi skoro rozumieť nebolo a ďalej som spokojne lízal moje obrovské lízatko, očividne som si to dosť užíval a vás som si všímal len okrajovo.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4834
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 7:58 pm

Shin Shou

Položil jsem levačku na jílec wakizashi a pak se podíval na senseie. Hmm.. trošku magor. Aspoň bude sranda. Řekl jsem si v duchu a trochu se pousmál. Pak jsem se podíval na Youkiho. Jakpak je asi silnej? Zeptal jsem se sám sebe v duchu a pořád se na něj díval.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:02 pm

Youki Ayatsuri

No ale musíme ísť von lebo to tu na nás celé spadne.Usmial som sa a pozrel som sa na východ z jaskyni.Sakra akurát som dorobil svoju bábku a znova ju mám rozbiť.úsmev mi opadol a už som iba čakal.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:06 pm

Kanohuro

MUHAHAHA.. začal som sa smiať po Youkiho vete a mal som čo robiť aby som sa tým lízatkom nezadusil.. Tu to na nás spadne? robíš si srandu? je to tu obrovské, však by sa sem zmestilo aj sídlo Kazegakeho. Povedal som veselo a všetkých päť maňáskov zaterasilo vstup pre prípad že by ste chceli odísť von.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4834
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:10 pm

Shin Shou

Podíval jsem se na maňásky a pak na Youkiho Tak asi nikam nejdem.. Trochu jsem se pousmál.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:11 pm

Youki Ayatsuri

No tak dobre teda.Povedal som a vytiahol som jeden kunai z výbušným lístkom hneť na to som dal pred seba bábku ktorá dala pred seba obe ruky. Iba som sa usmial.Si pripravení?Povedal som.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4834
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:14 pm

Shin Shou

Jen jsem kývnul, vytasil jsem wakizashi a postavil jsem se do bojového postoje.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:23 pm

Youki Ayatsuri

Mierne som sa uklonil a hneť na to moja bábka vystrelila z rúk približne 6 kunaiov na ktorých boli priviazané malé balíčky k balíčkom boli pripevnené oceľové lanka ktoré držala bábka ked boli kunaie pri ňom tak moja bábka potiahla oceľové lanka smerom k sebe a balíčky sa rozviazali a vyletelo z nich veľké množstvo výbušných lístkov a ja som len hodil jeden kunai z lístkom po ňom a ked bol pri ňom tak vybuchol a sním aj všetky ostatné lístky a ja som povedal na hlas.Youki Fubuki no Jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4834
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:34 pm

Shin Shou

Když jsem si všimnul výbušnejch lístků kolem mně, uskočil jsem, ale nestihl jsem to zrovna rychle, a tak mě výbuch prudce odhodil na zeď, po které jsem sjel dolů. Pak jsem namáhavě vstal. Au.. to od tebe nebylo moc hezký. Trošku jsem se pousmál a udělal pár pečetí. Potom jsem před sebe natáhl pravačku a napnul dlaň a levačkou jsem si ji chytnul před loktem. Rai tama. Řekl jsem klidným hlasem a před dlaní se mi objevila elektrická koule, kterou jsem vystřelil na Youkiho. To jsem opakoval ještě jednou.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:41 pm

Youki Ayatsuri

Sakra.Povedal som. 1 elektrickej gule som sa vyhoľ a druhej som už nestačil tak som dal pred seba bábku. Bábku to trafilo do oblasti brucha mala čierny fľak ale nijaké iné poškodenia som si nevšimol. Usmial som sa a vytiahol som dva shurikeny a hodil som ich po ňom a to spôsobom Kage Shuriken no Jutsu hneť na to som odskočil smerom do zadu a bol som pripravení použiť dalšiu techniku.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4834
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:49 pm

Shin Shou

Shurikeny jsem odrazil pomocí wakizashi a rozeběhl jsem se proti Youkimu. Musim vymyslet jak se zbavit tý loutky.. jinak proti němu těžko něco zmůžu.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:55 pm

Youki Ayatsuri

Dobre teda skúsim niečo iné.Povedal som si a moja bábka vystrelila pri Shina 2 dymové bombičky a hneť na to sa jej otvorila hruď a vystrelila smerom na shina veľké množstvo ihlíc. Keď sa tak stalo tak ja som povedal. Kiri to hari.Bábka sa hruď zatvorila a ja som vytiahol 1 kunai z výbušným lístkom a hodil som ho do dymu a čakal som pričom som znova odskočil.
Návrat nahoru Goto down
Shin Shou
Genin
Genin
Shin Shou


Počet příspěvků : 17
Body : 4834
První přihlášení : 19. 02. 11
Věk : 29

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:50 pm

Shin Shou

Na poslední chvíli jsem vyskočil z kouře, ale i tak se mi do nohou zabodlo několik jehlic. Výbuch mně pak ještě pár metrů odhodil a při dopadu se mi několik jehlic ještě více zarazilo. Vykřikl jsem bolestní. Potom jsem se pokusil vstát, ale jak jsem se postavil na poraněné nohy, spadnul jsem na kolena. Udělal jsem tedy několik pečetí a opět jsem po Youkim vystřelil několik elektrických koulí. Potom jsem po něm ještě vší silou hodil wakizashi, které se ve vzduchu začalo točit. potom jsem si s námahou začal vytahovat jehlice z nohou.
Návrat nahoru Goto down
http://virtual-ninja2.webnode.cz/
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 11:58 pm

Youki Ayatsuri

Sakra!Zakričal som jednej elektrickej guli som sa vyhol pomerne dosť ľahko ale druhá bola zložitejšia trafila ma do nohy pocítil som ako cezo mňa prešla elektrina no nebolo to zase moc silne zrazu na mňa letela tretia guľa dal som pred seba bábku a tá to znova schytala hneť na to letel meč z bábky som vystrelil jeden kunai a ten sa zrazil z mečom no ale meč letel dalej a trochu oškrel bábku.Bábka bola poškodená ale dalo sa s ňou ešte bojovať. Tak som vystrelil priamo na neho asi 10 ihlíc.Sakra už nemám moc zbraní výbušné lístky skoro žiadne ihlice taktiež. Pozrel som sa do batohu a už som mal iba 7 shurikenov. vybral som 2 a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5492
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:03 am

GM

V tom sa každému do cesty postavili dvaja maňáskovia a jeden bol v strene, začali sa pohybovať takou rýchlosťou že absorbovali všetky vaše útoky a očividne ich to moc nepoškodilo. Josh.. zápas skončil, Ozvalo sa niekde z tieňa odkial po dlhšom odpočinku vyšiel sensei. Poriadne si zívol a kriticky si vás oboch premeral.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5062
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:10 am

Youki Ayatsuri

Pozrel som sa na Shina. A sadol som si na zem a cítil som ako stále cezo mňa prúdi elektrika.Sensei čo sa stalo? Prečo ste to prerušili? Spýtal som sa pomerne dosť udychčaný.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové pole č. 4 / týmu 4   Tréningové pole č. 4 / týmu 4 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové pole č. 4 / týmu 4
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tréningové pole týmu 5
» Tréningové pole týmu 2
» Tréningové pole č. 2 / týmu 2
» Tréningové pole č. 1 / týmu 1
» Tréningové pole č. 3 /týmu 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: