Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 
 

 Sensei

Goto down 
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 271
Body : 3235
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 25
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Sensei    Tue Feb 22, 2011 7:59 pm

- Sensei -

Takže tenhle topic bude něco jako stručný přehled senseiů, jenž vás budou učit, respektive celý tým. Najdete zde o nich taková potřebnější data, která vědět musíte, no časem se to bude aktualizovat a doplňovat, samozřejmě se to bude odvíjet od hry a co vám o sobě všechno daný sensei prozradí. Pod každým stručným infem bude i řádek, kde bude napsáno jaký tým teď má sensei na starost, tak snad se chápem. Nic jiného nejspíše vědět nepotřebujete, teda myslím. Pokud však máte nějaké nejasnosti, tak mi napište do PM nebo mě kontaktujte i nějak jinak.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
avatar

Počet příspěvků : 484
Body : 3415
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 22

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Aya Yamima - Sensei   Tue Feb 22, 2011 11:09 pm


Jméno: Aya
Přijmení/klan: Yamima
Podstata: Katon,Raiton,Fuuton
Věk 21 let
Národ: Blesku
Vesnice: Kumo
Hodnost: Aya je bývalá velitelka ANBU v Kumo,nyní je Speciální Jounin
Povaha: Aya je milá,často se s ní dá navázat rozumná řeč,snaží se co nejvíce radit při technikách a postupech v plánu(např. na misi).Protože je velmi zkušená ze své pozice ANBU,tak je velice přísná na nováčky,ale její přístnost časem vyprchá.Aya nenávidí,když jí někdo oslovuje příjmením,poté se dostane do své nálady a dotyčný zkončí špatně.
Zbraně/výbava: VZN,katana
Techniky: Katon: Hai Seki Shou - Toto jutsu vytvoří z úst obrovský mrak z popelu, který se rozletí kolem nepřítele.Aya pak při vypouštění zkousne zuby, čímž hodí jiskru a popel zapálí. Zapálený popel pak exploduje.
Katon: Hibashiri - Toto jutsu vytvoří okolo nepřítele oheň. Používá se v kombinaci s větrným jutsu, kdy vytvoří ohnivé tornádo nebo prostě zvetší množství ohně letícího na nepřítele.
Katon: Goukakyuu no Jutsu - Člověk, který chce provést toto jutsu,potřebuje velké množství chakry.Pokud uživatel tuto techniku použije,tak z jeho úst vystřelí velkou ohnivou kouli.
Katon: Housenka no Jutsu - Z úst vyletuje velký počet malých ohnivých koulí.
Fuuton: Kamikaze - Aya ze své ruky vyšle na nepřítele větrný vír. Používá se v kombinaci s Katon: Hibashiri na vytvoření ohnivého tornáda.
Fuuton: Tatsu no Oshigoto - Aya pošle do nebe nahromaděný vzduch smíchaný s její chakrou,ten se po chvíli zformuje do tornáda,které letí na nepřítele a vytváří uvnitř drtivý tlak.
Dai Kamaitachi no Jutsu - Aya vytvoří větrnou bouři,ve které jsou čepele vytvořené chakrou.Tento útok rozseká všechno v dosahu.
Kamaitachi - Toto jutsu vytvoří poryv větru,ve kterém jsou vytvořeny pomocí větru a chakry čepele.
Fuuton: Juuhashou - Toto jutsu vychází z používání větrné elementární chakry,spočívá v tom,že uživatel vyšle na nepřítele vlnu svojí chakry,která má řezné účinky.Formuje se do tvaru bumerangu,který má možnost jeho uživatel ovládat.
Ninpou: Fuusajin - Vytvoří z větru tlak,který zvětrávaním mění okolí na prach.Toto jutsu slouží spíš ke zpomalení protivníka a k obraně.
Raiton: Kaminari Shibari - Tato technika umožnuje uživateli vytvořit tři zdi tvořené z elektřiny.Navíc, nepřítel uvnitř, který se pokusí přes zeď projít dostane zasáh elektřinou. Jediná cesta, jak toto Jutsu zrušit je silný útok zvenčí, který poté zruší stěny.
Raiton: Jibashi - Z ruky vyletí blesky na nepřítele,který poté může Aya řídit.
Raizou Ikazuchi wo Utte - Aya nasměruje svoji chakru va formě blesku na několik od sebe vzdálených cílů.Blesk poté putuje po zemi.
Mikazuki no Mai- Pomocí této techniky ninja vytvoří tři stínové klony,které zaútočí společně s ním za použití složitého mečového tance na protivníka.Pomocí této techniky je také možné prodloužit ostří meče.
Hiru Bansho - Tato technika dovoluje uživateli splynou se zemí, stromy či jinými rostlinami a tak cestovat mnohem rychleji a popřípadě někoho sledovat a nebýt přitom zpozorován.
Doku kiri - Vypustí z pusy na nepřítele otrávenou mlhu.
Utakata - Aya sešle tuto techniku pouze jedním prstem na své pravé ruce.Její cíl se jí ani nemusí podívat do očí,stačí,aby pouze zahlédl tento prst.Aya se nejdříve rozpadne na hejno černých vran,které se rozletí proti nepříteli a v letu se mění na shurikeny,které bombardují určený cíl.Pokud se bude protivník bránit,Aya uvnitř iluze může kontrolovat, co ninja uvidí.Tato iluze může být použita k útoku na strachy cíle, způsobující jim, že vidí a slyší ty, o které se starají, jak jim ubližují,ponižují, atd.
Magen: Jubaku Satsu - Po zformování pečetí uživatel zmizí a za protivníkem se objeví strom, který ho sevřet pomocí větví. Poté se z kmenu stromu vynoří uživatel jutsu a pomocí kunaie zaútočí na soupeře.
Shibaki - Po pečeti tygra chytí Aya cíl do jakési jeskyně,po pár sekundách začne stěny obklopovat velké množství vran,které se rozletí všude možně po jeskyni a z jejich křídel padá lehký jed.Cíl,který je zasažen iluzemi ''spí'' a Aya mezitím může oponenta zabít,pokud se cíl z iluzí nějak nedostane.
Magen: Otori Kichi - Aya pošle pusou svůj dech smíchaný s otrávenou mlhou a chakrou na nepřítele,čím víc poté Aya mluví tím více mlhoviny se dostává do vzduchu a po vdechnutí okamžitě působí na cíl.Iluze přehrává bolesti,noční můry nebo zlé vzpomínky z protivníkovi minulosti,jutsu zmizí okamžitě,pokud zasažený najde způsob jak se z genjutsu vyvléknout buď sám nebo z pomocí jiných.

Oblečení: Aya nosí krátké,červenožluté kimono,přes které má načernalou látku.Na rukou má načernalé rukavice sahající až k loktům.Znak Kumo má všitý zezadu na kimonu.
Vzhled: Aya má dlouhé,kaštanově hnědé vlasy,většinou v culiku,zelené oči a světlou pleť.
Váha: 75 kg
Výška: 178 cm
Umění se zbraněmi: katana - 4
Kekkei Genkai: ---
Popis Kekkei Genkai: ---
Zaměření: Aya je přebornice v Ninjutsu a Genjutsu technikách.Taijutsu používá ojediněle a to pouze pokud je naštvaná.
Příběh: O minulosti Ayi toho nikdo moc neví,protože Aya o ní nikdy nemluví. Ví se pouze to,že všichni z její rodiny včetně jejího milovaného přítele už dávno zemřeli na misi.Je známo,že na svůj věk umí překvapivě hodně technik,ale to vše je díky jejímu tvrdému tréninku v ANBU jednotkách Kumo.

Obrázek:
Jsem jako výpomoc Leloušovi,takže jsem si vytvořila jednoho Senseie,teda spíše Senseiku...
Měla jsem možnost vybrat si tým,takže odteď budu mít na starosti tým,ve kterém je Taikutsu Taidana (SteamTiger), Joshiro Arashi (Joshiro) a Yuki Daisuke (Miya).Naposledy upravil Keiko Lysea dne Sun Apr 10, 2011 2:00 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 271
Body : 3235
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 25
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Sensei    Sat Mar 12, 2011 1:25 pm

Jméno
Pravé jméno neznámé, znám pouze pod jeho přezdívkou.
Příjmení/Klan
Stejně jako je tomu u jména, je znám pouze pod svou přezdívkou.
Přezdívka
Noctis, používá to místo jména, někdy se také představuje jako Noctis Lucis Caelum.
Fobie
Tafefobie - Fobie z pohřbení za živa.
Cíl
Jeho cíl aneb sen je bohužel neznámý, nikdy se o něm nezmiňuje a možná ani zmiňovat dlouho nebude..
Podstata
Koton - Neznámý element, často se plete jménem s Koutonem, což je Element železa.
Raiton - Element Blesku.
Techniky
Široké veřejnosti bohužel neznámé.
Kekkei Genkai
Koton
Schopnosti Kekkei Genkai
-
Zaměření
Kromě ojedinělého Taijutsu a Genjutsu se zaměřuje téměř na všechno, ovšem nejvíc u něj vítěží samozřejmě Ninjutsu a hned za ním takzvané Fūinjutsu.
Vybavení
Kromě ZVN (Základní vybavení ninji) není u něj známé žádné podrobnější vybavení. Říká se, že u sebe nosí i jeden podivný meč, který však v boji nikdy z pouzdra nevytahuje.
Oblíbené
Oblíbené věci Noctise jsou poněkud záhadné, stejně jako on sám. Má rád tmu, temnotu, tajemnost a nevím, jak jinak to ještě popsat. Rád skrývá svou pravou identitu, ať už ve vzhledové podobě či jiné. Nerad ukazuje, co všechno vlastně dokáže, rád totiž svého soupeře zaskočí menším překvápkem. Miluje ticho, hlavně tedy pokud se jedná o záhadná místa, jako například opuštěné lesy a tomu podobné. Oblíbené, i když možná vcelku pofiderní u něj je to, že rád bojuje, pokud se však jedná o silného soupeře, jinak je mu boj docela ukradený a nezajímá se o něj.
Neoblíbené
Nesnáší především v člověku tu potupnou radost a nadšení.. Nemá rád ani zářivý paprsek slunce, jinak řečeno denní svit slunce. Hluch, jenž někdo úmyslně způsobuje mu také dost leze na nervy a to už je, co říct. Nesnáší podrazy, pomlouvaní a dokonce ani lhaní, které člověku akorát uškodí. Nesnáší slabé lidi, ať už to je dítě, žena nebo muž, dívá se na ně totiž s odporem a nechutí. Dá se říct, že moc nemusí i zbytečně zdlouhavé zápletky, které stejně stojí za nic. Nakonec si stojí také za tím, že každý správný ninja by se měl pro vesnici i klidně obětovat, z čehož vychází, že nesnáší sraby, co by nebyli schopni umřít pro dobro své země, respektive vesnice.
Vlastnosti
Noctis nehládá žádnej styk s okolím, raději se pohybuje v menším okruhu lidí, kterým může věřit, ovšem tento okruh se zmenšuje každým dnem a tak nakonec zbývá vlastně jen on sám. Je to sobec, ale pro svou vesnici by dokázal klidně a čestně umřít. Nikdy by neutekl z boje, protože jeho smrt by byla následně srabácká, raději prohraje a nechá se zabít, čemuž v Kumogakure říkají něco na styl hrdinské smrti. Je zatichlý a už vůbec né mírumilovný, tváří se stále lhostejně a jen málo věcí by ho dokázalo vytočit... Má rád boj, pokud je soupeř aspoň trošku podobný jeho úrovni, jinak to pro něj nemá žádnou cenu. Někdy se dokáže zachovat dost arogantně a popravdě se slabším lidem i s radostí vysmívá, což je pro něj dosti typické. Má rád nadpřirozeno a pocit, že může pracovat v tichém prostředí, kde ho nikdo nikde neruší. Nakonec lze dodat, že je to vcelku i dobrý stratég..
Výzor
Noctis je trošku vyšší, avšak zároveň i svým způsobem štíhlé postavy.. Vlasy jsou trošku delší a tmavě-modré barvy, často je má nagelované, tedy stále, není možné ho zastihnout jinak. Oči jsou naprosto jejich protikladem, protože jsou červené, nebo spíše krvavě rudé, tyto oči jsou odrazem jeho nenávisti k vůči světu jako takovému, aspoň tak to někdy říká on. Jeho běžné oblečení je komplet černé a ně některých místech ojediněle modré či bílé. Nenosí žádné doplňky, kromě rukavic a prstýnku, který je pod nimi. Jinak má delší rozepínací blůzu a vcelku běžné kratší černé kalhoty. Co se týče bot jsou trošku pofiderní, na první pohled by mohli připomínat kotníkáče.. no jsou ještě o něco delší a samozřejmě mají také tkaničky..
Obrázek
Noctis:
 
NCL:
 
Příběh
Vzhledem k tomu jak tajemná osoba Noctis vlastně je, tak i jeho příběh, nebo-li životopis není veřejnosti známý a možná ještě dlouho nebude. Jedno je však jisté, žije sám a tak musel nějakým způsobem přijít nejspíše o své rodiče.

--------
"I don't intend to defeat God. This is a request. Yes, now I know who I really am. God, Collective Unconscious! Please, don't stop the march of time!" - Lelouch
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Sensei    

Návrat nahoru Goto down
 
Sensei
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Obsazení vesnice-
Přejdi na: