Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5307
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 6:29 pm

Zde bude psát tým č. 2...Váš Sensei budu já a podrobné info o Aye najdete v Obsazení vesnice -> Sensei...To je asi vše ^^
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5307
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 6:34 pm

Aya Yamima

Seděla jsem poblíž Hory Sanhakayou a vyčkávala,až příjte někdo z týmu,co mi byl přidělen.Nikdo se dlouhou dobu neukazoval,tak jsem vytáhla knížku a začala si číst můj rozečetený příběh o dvou ninjích na nebezpečné misi.Zabrala jsem se do toho tak,že jsem byla mimo čas...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5088
První přihlášení : 03. 02. 11

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 7:11 pm

Hayame Musoki

Když k nám přišel ten divnej chlapík, a řekl že se máme dostavit na Horu Sanhakayou. Ihned jsem se zvedla, ani jsem nečekala na ostatní a běžela na místo určení.
Přesně před horou jsem se zastavila a řekla si že se nechci strhnout tak si jí radši vyšlápnu v klidu. Když jsem přišla na místo, seděla tam nějaká žena a četla jsi. Přišla jsem k a řekla. Dobrý den, Vy jste asi náš sensei že ?.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5307
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 7:22 pm

Aya Yamima

Byla jsem tak moc zabraná do příběhu,že jsem si nevšimla přicházející kunoichi.Na něco se mě ptala,ale já slyšela jen konec...náš sensei že? Ahoj,ano já jsem váš nový sensei...Jmenuji se Aya Yamima a ty? Hádám,že budeš Hayami.. Včera jsem si totiž pročítala listiny o svých žácích a tak jsem se o nich něco dozvěděla... A kde si nechala zbytek,Malaa a Yuki? Zeptala jsem se a začala si znovu číst knihu.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5088
První přihlášení : 03. 02. 11

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 8:22 pm

Hayame Musoki

Těší mě, ano jsem. A no abych přiznala tak nevím, jsou někde nazačátku cesty asi Very Happy.
Řekla jsem a posumála jsem se na ní, a sedla jsi asi tak půl metru od ní ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 8:23 pm

Yuki Daisuke
Nějaký ninja nás poslal na horu Sanhakayou. Hayame hned vyrazila jako bychom neexistovali. Hmm asi se nechce semnou nechce nikde ukazovat, tak vyrazila sama. Malao-san? Půjdeme taky ne? Rozběhla jsem se směrem v hoře. Došli jsme s Malaem na místo. Senseika si četla a Hayame seděla vedle ni. Dobrý den, sensei-sama.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5307
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 8:28 pm

Aya Yamima

Zrovna když jsem se znovu dostávala do děje,přišel zbytek týmu. Sakra,lepší načasování si dát nemohli...No co dočtu si to,až je budu zkoušet z technik... Zdravím,ty jsi Yuki že? Ukázala jsem na kunoichi co zrovna přišla s Malaem. Jmenuji se Aya Yamima,ale oslovujte mne pouze Aya nebo Sensei,to už nechám na vás...Abychom to moc nezdržovali,včera jsem dostala spisy o vás a vašich schopnostech...Takže Keli ty máš Doton,že? Malao má Raiton a ty Yuki máš Suiton je to tak? Zeptala jsem se svých nových žáků,zavřela jsem knížku a schovala ji do kapsy...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 8:42 pm

Yuki Daisuke
Hai sensei, řekla jsem. Použivám převážně taijutsu a ninjutsu, trochu ovládám meč az technik pouze: Fuuma Shuriken - Kage Fuusha, Mizu Bunshin no Jutsu,Suirou no Jutsu. Domluvila jsem a doufala, že už si mě nebude všímat.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5307
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 8:50 pm

Aya Yamima

Dobře tedy...A co umíte vy dva za techniky? Zeptala jsem se Malaa a Hayame,kterým se zjevně nechtělo moc mluvit. Než začnete povídat něco o sobě,tak bych mohla říct něco o sobě,jako podstaty mám Katon,Fuuton a Raiton,jsem bývalá kapitánka ANBU jednotek,takže si nemyslete,že váš trénink bude probíhat nějak hladce... Řekla jsem přísným hlasem a čekala na reakci Hayame a Malaa.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5575
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 9:52 pm

Malao Miraku


Dorazili jsme na místo a tam se nám představil náš sensei.Těší mě já jsem Malao Miraku.Ovládám bleskovou podstatu a ovládám Techniky stejného typu,také se specializuju na boj s kopím a dokážu vést raiton i chakru na prodloužení do kopí.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5088
První přihlášení : 03. 02. 11

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 10:53 pm

Hayame Musoki

Ano mám, řekla jsem Ayami.
No na Doton mám asi 3 techniky, potom ještě ovládám Hana Ninpou, Hyakka Seihou a Hana Suriken. Řekla jsem Ayami s a usmála jsem se na ní. Doufám že jsem na nic nezapoměla řekla jsem si v duchu jen tak pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5307
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:17 pm

Aya Yamima

Dobře,takže máte celkem dobré techniky,ale chtěla bych si ozkoušet na jaké úrovni je máte.. Řekla jsem a stoupla jsem si ze země. Takže,vaším cílem budu já,pokusíte se na mě útočit jakobych byla nepřítel.Nebojte se,že by se mi něco stalo,nejlepší by bylo,kdybyste jsi nacvičili týmovou spolupráci... Začala jsem si hromadit chakru do celého těla a čekala na pohyby svých žáků...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 8:07 pm

Yuki Daisuke
Senseika se postavila do bojové pozice. Vytvořila jsem 2 klony, ale pak sem si uvědomila, že máme bojovat jao tým. Co uděláme ? Zeptala jsem se Malaa.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5575
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 10:36 pm

Malao Miraku


Měli jsme bojovat proti Sensei. Yuki se mne zeptala co uděláme. Ty klony co jsi vytvořila jsou vodní? Jestli ano tak se s nimi můžeš pokusit alesponˇ se dotknout senseie a já použiju raiton do klonů kteří budou extrémně vodivý a tím dostane Sensei mnohem větší sílu šoku než normálně.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5307
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:03 pm

Aya Yamima

Vypadalo to,že se žáci snaží vymyslet nějakou strategii. Jsou celkem chytří,hned se poradit,ale ikdyby jejich plán byl sebevíce lepší,tak nevědi co udělám já a to je moje výhoda... Nechám vám čas na strategický plán,ale bude to pouze 5 minut,při misích nebudete mít také moc času na nějaké dlouhé rozmýšlení,kdyby se náhodou něco pokazilo.Takže máte odteď 5 minut a všichni tři se nějak poraďte. Šla jsem se opřít o skálu a také vymýšlela nějakou strategii. Dva kloni,zajímalo by mě jestli jsou vodní nebo stínoví,ale podle toho,že Yuki ovládá Suiton,předpokládám že jsou z vody. Malao má Raiton,Yuki Suiton a Hayame Doton,takže můžou zkombinovat Suiton a Raiton,tím dostane blesk větší sílu,ale co s tím Dotonem...Možná kdyby měli nějaké lepivé Jutsu,třeba bláto posílené chakrou,poté použili vodní klony a do nich pustili Raiton,docela by mě doběhli...Moje eso v rukávu ale zase je,že nevědi co mam já za techniky,takže štěstí je zatím na mojí straně. Usmála jsem se a dívala se na svoje žáky...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5575
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:30 pm

Malao Miraku



Zapoměl jsem že Hayame má Doton. Ten by se dal smíchat se Suitonem a + by byl vodivý. Musíme to propijit všechno. Pak tu je věc že nevíme jaké má schopnosti Sensei. Máme jen 5 minut.Hayame musíme použít tvůj doton a Yukin Suiton abychom vytvořili bláto. Jeikož je bláto vodivé a lepkavé zárovenˇ mužeme to použít jako slušnou zbranˇ co vy na to? Máme málo času.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 10:54 am

Yuki Daisuke
To asi nepůjde, já nemám žádnou techniku,která by vytvořila přímo vodu. Já sem spíš taijutsu typ, proto nemám moc technik, takže ti asi nebudu moc platná.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5575
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 11:09 pm

Malao Miraku


To co mi řekla mě moc nepotěšilo.No co jsme tým tak to musíme zvládnout. Usmál jsem se na obě a podíval se na sensei.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5307
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 12:23 am

Aya Yamima

Tak jo děcka,čas vypršel... Řekla jsem žákům a nahromadila chakru od nohou až po ruce.Vytasila jsem svojí katanu a běžela s ní proti Malaovi,při běhu jsem stačila udělat 5 Kage Bushin,2 na Hayame,2 na Yuki a 1+já na Malaa.

U Malaa

Chvilku jsem se já a klon snažili píchnout nebo seknout Malaa,jednou se mi podařilo lehce ho říznout do ramene.Klon tím dostal trochu času aby mohl Malaa chytit zezadu a já jsem připravovala Jutsu. Raiton: Kaminari Shibari Řekla jsem a kolem klona i Malaa se vytvořily 3 zdi z elektřiny. Neni možné aby si se odsud dostal,pokud se dotkneš stěny dostaneš výboj,to ti řikám narovinu,toto Jutsu má však jednu slabinu.Přemýšlej o ní... Sedla jsem si vedle vězení a sledovala boj kunoichi.

U Hayame

Dva z mých klonů začaly zdálky házet shurikeny na Hayame a jeden z nich se ji trefil do boku.Klon č. 1 odváděl pozornost tím,že bojoval nablízko s katanou a tím získal pro klona č. 2 dostatek času na Jutsu. Katon: Hibashiri Vykřikl klon a kolem Hayame se vytvořil velmi silný oheň.Oba kloni stále bojovali s Hayame uprostřed hořícího kola.

U Yuki

Jeden z klonů vyskočil vysoko nahoru a vytáhl Fuuma Shuriken,druhý mezitím zespoda házel kunaie.Klon ze vzduchu roztočil Fuuma Shuriken a vší silou ho hodil po Yuki.Jakmile mé ''já'' dopadlo na zem rozběhlo se s kunaiem v ruce proti Yuki.Druhý klon (ten co házel kunaie) hodil ještě 5 kunaiů a po chvíli udělal Katon: Housenka no Jutsu a z úst mu začaly vyletovat ohnivé koule,které mířily na bojující Yuki..
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5575
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:58 am

Malao Miraku



Sensei oznámila že skončil čas. No o jsme si moc nepomohli. Řízla mě do ramene. Vytáhl jsem kopí ale pak jsem se ocitl v elektrickém vězení. Její klon mě chytil ze zadu. Tak to ne. Vzal jsem jeden kunai co jsem měl u pasu a bodl klona do boku. Klon zmizel. Ehm sensei? Já mám taky raiton.usmál jsem se na ni a byl rád že si nevšimla tří kunaií co jsem upustil při souboji s klonem. Raiton!Kaminari no Shibari!mezi třemi kunaii se propojila elektrická stěna a sensei byla na tom tedˇ úplně stejně jako já.Sensei je to náhoda že máme tuto společnou techniku že? Jenže je tu ještě jedna výhoda na mé straně.


Naposledy upravil Velomaru dne Mon Feb 28, 2011 7:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 2:18 pm

Daisuke Yuki
Senseika zautočila, a zaměstanala oba moje klony, jeden mi zničila katonem. Uskočila jsem a vytvořila nové 2 klony. Poslala jsem je proti senseičinu klonu, který použil katon, vytakla jsem kunaje hodila je po druhém klonu, vytáhla katanu a zautočila. Možná neumím žadné skvělé ninjutsu a sem malý prcek, ale to má i své výhody, pomyslela jsem si, jsem dobrá na taijutsu a rychlá.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5307
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:36 pm

Aya Yamima

(Velo,elektrické stěny zrušíš silným útokem ZVENČÍ ne zevnitř!...Takže beru jako,že jsi pořád uvnitř vězení.)

U Malaa

Jsi dobrý,ale zapomínáš,že jsem bývalá členka Anbu... Zavolala jsem si jednoho klona od Hayame,aby mi šel pomoci a praštit do zdi.Ruku měl posílenou chakrou,takže ho zásach elektřiny trefil později a to už bylo vězení zrušené. Udělala jsem dalších 5 klonů a vyslala 4 na Yuki a jeden na pomoc klonu bojující s Hayame. Yuki je celkem mrštná,je vhodná spíš na taijutsu takže uvidíme co z ni vyleze...Já se vyskákala na výbežek skály a tam sledovala vše zezhora.

U Yuki

Oba kloni byli zničeni,ale to už se na Yuki řítili mí 4 noví.Yuki si také vytvořila dva klony na výpomoc.Můj klon č. 1 zaútočil s katanou na jednoho klona od Yuki a propíchl ho,poté se rozběhl proti druhému klonu a tomu sekl po hlavě,druhý klon kunoichi do však stihl ještě jednou trefit a tak se můj klon rozplynul také.Můj klon č.2 a klon č. 3 beželi s katanou na Yuki,která se vyhla ohnivým koulím. Klon č. 4 si připravoval chakru a čekal na vhodnou chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:44 pm

Daisuke Yuki
Senseika je dost dobrá, ale proti treninkovým metodám mého otce je to zatím celkem pohoda.
Opět mi zničila klony. Vyvolala jsem nové, jeden jsem poslala na ten klon co se držel stranou a stím druhým jsem zautočila na ty 2 s katanami. Kousek před nini klon zastavil klekl a já se od něj odrazila, skočila a dostala se klonům za záda.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5575
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 7:44 pm

Malao Miraku


Vyvázla z vězení celkem rychle. No asi budu muset udělat něco sebevražedného. Jelikož se odtud dostanu jedině útokem zvenčí a volný mám jediný strop.Vzal jsem kunai,na něj dal výbušný lístek a po tom přivázal na lanko. Kunai jsem přehodil přes stěnu tak že kunai s lístkem se dotkl zdi a vybouchl. Všude byl kouř a já čekal na výsledek.Sensei nebojte já počítám s tím že jste bývalá ANBU.řekl jsem v kouři.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5088
První přihlášení : 03. 02. 11

Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 9:03 pm

Hayame Musoki

KDyž jsme vymýšleli strategický plán, času jsme měli velmi málo. Nic jsme nevymysleli, a sensei na nas začal ihned útočit. Na mě poslal 2 klon, jeden mě zasáhl surikenem do boku. Trochu to štíplo ale jinak to nic nebylo. Poté jsem měla štěstí že jsem se všem surikenům vyhla. Když jse zdálo, že je všechno za mnou, Sensei okolo mě vytvořil ohnivý kruh. Oba dva kloni skočili do kruhu a začali se mnou bojovat. Chvilku jsem s nimi bojovala. poté jsem oba dva klony propíchla katanou a i přes vědomí toho že se popálím jsem vyskočila z kruhu. Ani jsem se moc nepopálila. Ale .. tělo mě docela pálilo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou    Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým Malao,Hayami a Yuki - Trénink u Hory Sanhakayou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Yuki Daisuke
» Yuki Yukigakure
» Západní strana - Taikutsu,Joshiro,Yuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: