Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningová pláž - Tým číslo 1

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5156
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 2:14 pm

Tréningová pláž - Tým číslo 1!

Rozlehlé místo bez překážek a vyhrazené na jakýkoliv způsob boje. Je to podobná pláž té, na které často trénuje Killer Bee, obepínají ji hory. Je to vlastně takové údolí se dá říct, takže je zde také hodně mraků, jenž toto místo docela skrývají a volný vstup na jakýsi výběžek do moře. Tohle místo je výborné na boj, protože se dá vlastně bojovat i na vodě, vzhledem k tomu, že je všude shromážděno hromady kamenů či skal, na kterých může každý v klidu stát. Je to výborné místo na používání technik každého základního elementu.. Suitonu, Fuutonu, Dotonu obzvláště, ale samozřejmě to platí i pro Raiton a Katon. Tahle tréningová pláž bude výhradně jen pro tento tým pod vedením Daruie, ale vzhledem k tomu, že jeho čas se čím dál tím více snižuje můžou být za něj mnohdy i náhrady. Přece jenom je to pravá ruka Raikageho.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5156
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 2:20 pm

Darui

Trošku jsem pozvedl své obočí a všiml jsi, že nejspíše vymýšlí nějakou taktiku, já se však jen pousmál, seskládal pár ručních pečetí a pomocí levé ruky šáhnul na písek, který je pro pláž typický. "Ranton: Heihou no Jutsu" Zvolal jsem a najednou všechno okolo vás zasvítilo světle modrým světlem, jenž však po pár vteřinách opět ulehlo a všechno vypadalo jako by se vlastně nic nestalo. "Tohle je má nová technika, kdybych tohle místo neznal asi bych ji nemohl použít, no něco vám o ni řeknu. Možná se vám zdá, že jsem nic neudělal, ale opak je pravdou.. Jsou zde různě rozmístěné miny vytvořené mým Rantonem, stačí jen malý nášlap a vybuchnou, může je nechat vybuchnout i já, ale to požaduje více soustředění a taky je to nudné." Zakončil jsem pomocí svého nejčastěji používaného slova a čekal, jak na to zareagují. Někdy byl však háček, přeci jsem nemohl rozmístit miny po celém poli, po chvíli myšlení vám však mohlo dojít, že jsem to nejspíše aplikoval jen na určitou část v písku, nebo snad ne?
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4962
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 8:18 pm

Yonagi Saku

Dostali jsme se na pláž, která měla být pro dnešní den naše zkouškové pole. Chvíli jsem se rozhlížela, než k nám začal Darui promlouvat. Poté od nás odskočil a čekal. Darui je náš protivník…To nebude jednoduché. Měřila jsem si ho pohledem. Jeho tvář měla naprosto klidný a nezúčastněný výraz. Pohlédla jsem na zbytek týmu. Všichni jen stáli a hypnotizovali jounina pohledem. Nikdo nepromluvil a ani nevydal jiný zvuk, a tak bylo jen slyšet vlny narážející do skal. Bylo jasné, že nemůžeme být zbrklí, tady se jednalo o Daruie, jednoho z nejsilnějších jouninů. Najednou se Tasuri pohnul, a vytáhl své dýky. Dobře, teď se bude něco dít. Chytla jsem po svojí šavli. Zatím jsem ji nevytahovala, ale byla jsem připravená kdykoli ji použít. Jounin pořád jen čekal, až zaútočíme první. Dobře, vypadá to, že on útočit první nebude. Chvíli jsem přemýšlela o možných plánech, když v tom mé myšlenky přerušil Tasuri, který mi oznámil jeho plán. Souhlasila jsem, a tak jsem přikývla. Přeci jen nic lepšího jsme zatím neměli. Nori, který stál kousek odemě, nejspíš Tasuriho neslyšel. Mírně jsem se k němu nahnula. Hele Nori…řekla jsem šeptem, ale tak aby mě slyšel. Musíme spolupracovat. Hlavně neudělej žádnou blbost. Ty jsi hlavně genjutsu typ, a myslím, že jounina na jeho úrovni s tím nedostaneš. Tasuri má nějakej plán, tak uvidíme, jak se to vyvine. Až hodí kouřový bomby, zmizíme z dohledu. On by ho měl odlákat a my ho teoreticky zkusit dostat ze zálohy. Jasný? Vrátila jsem se zpátky do bojové pozice, ze které jsem byla připravena kdykoli vyrazit. Netrpělivě jsem čekala, až Tasuri podnikne první krok. Darui jakoby vytušil naše úmysly, a tak k překvapení všech nám naše plány zmařil pomocí jeho techniky. Spatřila jsem jen modrý záblesk a dál nic. Darui nám zatím, když jsme čekali co se na nás odkud vyvalí, začal vysvětlovat funkci jeho techniky. Miny? Rozhlédla jsem se po všudepřítomném písku, ale nevšimla jsem si žádné změny. Tak, co teď? Nemůžu se tu jen tak procházet, a spolíhat na štěstí. Zkusila jsem se soustředit na chakru Daruie, abych zjistila alespoň přibližně, kde můžou být miny. Soustřeď se!... Bylo to velice obtížné a chtělo to opravdu dobré soustředění. Zjistila jsem nějaká prázdná místa, kde nebezpečí nehrozilo, ale bylo mi to celkem k ničemu. Sakra! Pokud si neporadíme s tímto, tak co potom? Kolem mě bylo celkem "čisto" Takže jsem se nemusela bát udělat menší krok, ale stejně jsem nemohla útočit, jelikož jsem typ na krátkou vzdálenost. Kluci, snad na něco přijdete. Pohlédla jsem na ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5008
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:17 pm

Tasuri Ikumo

V klidu jsem Saku do vysvětloval můj plán a už jsem se chystal sáhnout pro kouřové bomby když v tom Darui udělal něco co jsem opravdu nečekal. S ledovým klidem udělal jutsu a nás osvítil modrý blesk který poté ustal.Vypadalo to že je všechno v pořádku jenže Darui začal vysvětlovat : Jsou zde různě rozmístěné miny vytvořené mým Rantonem, stačí jen malý nášlap a vybuchnou Jakmile to dořekl stuhnul jsem a byl jsem velmi překvapený. Tohle se mi začíná líbit. Řekl jsem trochu škodolibě ale ve skutečnosti jsem byl dost nervózní protože jakýkoliv špatný pohyb by mohl znamenat smrt pro mě nebo kohokoliv v našem týmu. Přemýšlel jsem co udělat když v tom Saku začala něco dělat. Až po chvíli mi došlo žže se soustředí na Daruiho chakru. Nevěděl jsem že dokáže vycítit chakru ale je to užitečná věc. Určitě se pokouší najít ty miny zaměřením na jejich chakru. Dobrá nápad Saku. Pomyslel jsem si. Ale po chvíli to vypadalo že to nebude tak lehké jak si myslela a tak toho nechala. Koukla se na nás a vypadalo to že si neví rady. Ten její pohled, její pohled mi dal pořádnou ránu pěstí která mě donutila myslet. Mysli Tasuri, sakra mysli ta technika taky musí mít nějaký háček. Přece to nemůže být dokonalá technika. I když u Daruie by mě to ani moc nepřekvapilo. Sakra mysli. Když v tom mě něco napadlo. Saku?Až řeknu TEĎ,hodíš před nás jouřové bomby a rychle vytvoříš obyčejný klon (Bunshin no jutsu) a pomocí Henge no jutsu ho přeměníš taka by vypadal jako já. Když jsou ty miny pod zemí použiju svojí techniku Iwagakure no jutsu a shchovám se pod zem. Vaším ukolem bude jakkoliv rozptýlit Daruie aby si nevšiml že jsem já zmizel a místo mě tam je jen klon. Jelikož budu pod zemí uvidím kde jsou miny a tak se jim budu moct vyhnout. Jakmile budu pod Daruiem vynořím se těsně za ním a použiju svojí techniku Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu a stáhnu ho pod zem. Pokud to všechno půjde pořádku tak by jsme ho mohli timdle způsobem porazit. Mluvil jsem potichu taka by nás Darui neslyšel ale zase taka by mě slyšela Saku. Teď se jen modlím aby všechno vyšlo. Pomyslel jsem si a chystal se dát jí znamení k tomu aby hodila kouřové bomby……
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5156
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:57 pm

-> Darui se jen nečinně díval a poté se trošku pousmál, protože mu nejspíše došlo, že vymýšlíte nějakou taktiku. Nic však neříkal a zahleděl se na Yonagi.. Chytré, chytré. Ta holka dokáže vycítit chakru, jo? Jen škoda, že mé miny jsou tak blízko u sebe, čily pravděpodobnost, že šlápne dobře je možná o trochu vyšší, no zajímá jestli přijdou na pravou podstatu té techniky. Nebo spíše na ten fakt, že jsem to aplikoval zde na pouhém písku, na této pláži a rozhodnou se se mnou bojovat na vodě, to by možná bylo i trošku zajímavější, kdo ví. Pomyslel si a po chvíli jen krátce odfrnkl.. "Hele dlouho si tam budete něco šuškat, nebo mě necháte umřít nudou?" Zeptal se jich s jeho nejoblíbenější hláškou na konci a díval se směrem k Tasurimu. Podle dat, které jsem dostal ovládá Doton, to by mohlo být zajímavé. Přeskočilo mu hlavou rychle a už jen čekal na jejich první společnou akci.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4964
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 1:23 pm

Nori Osamu
Darui udělal nějakou techniku, ale kromě modrého světla se nic nestalo, teda aspoň to z našeho pohledu tak vypadalo. Pak nám oznámil, že všude okolo jsou miny. Miny? No bezva co teď? Napadlo mě jenom a dál jsem sledoval jounina pohledem. Za Daruiem byly vidět vlny narážející o skalní výstupky a pobřeží. Ve vzduchu byla cítit vůně moře a soli. Tohle je bezva místo, teda pokud tu nejsou všude miny. Je divné, že jsem tu nikdy nebyl, přitom je to relativně blízko a je tu hezky. Pár racků nad námi proletělo s hlasitým zakrákáním, což mě probralo z hypnotizování jounina a všiml jsem si, že Tasuri vytáhl svoje dýky a Saku si položila ruku na svoji šavli. Vytáhl jsem meč jednou rukou z pochvy na zádech a nechal jsem ho splývat s tělem, abych ho mohl použít, kdyby bylo potřeba. Saku mi stručně osvětlila plán. Hm.. jenom jsem přikývl a nic neříkal, jelikož mě nic nenapadlo. Saku se soustředila na vycítění jeho čakry a tak jsem doufal, že se jí tím povede lokalizovat miny, ale když pak koukla na nás dva, bylo mi jasné, že to k ničemu moc nevedlo. Miny se přece odpalují tlakem, ale to je nám k ničemu jedině, že bysme se chtěli sami odpálit. Nic jinýho mě nenapadlo a tak jsem čekal jestli Tasuri nevyrukuje s dalším plánem. Tasuri začal vysvětlovat svůj plán a tak jsem pozorně poslouchal, ale stejně jsem pořád pozoroval Daruie i když na nás očividně nehodlal zaútočit přímo. Bushin? Jo to je dobrej nápad…..to by mohlo vyjít…je to tak jednoduchý, že by to tak zkušej jounin nemusel prokouknout. Darui se najednou usmál, ale nic neříkal je zíral na Saku. Stisknul jsem meč pro případ, že by se na ni pokusil zaútočit. Nakonec nic neudělal jen znuděně prohlásil "Hele dlouho si tam budete něco šuškat, nebo mě necháte umřít nudou?" a při tom se díval na Tasuriho. Nevěděl jsem jestli pořád platí Tasuriho plán nebo jestli už ne a tak jsem jenom čekal, jestli Tasuri dá nějaké znamení k provedení plánu.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4962
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 6:22 pm

Yonagi Saku

Pořád jsem stála na místě a zamračeně zkoumala píečnou zem. Přemýšlela jsem o možných i nemožných možnostech, jak se z toho dostat. Na chvíli jsem přestala vnímat okolí, což nebylo dobře pro případ, že by najednou Darui přece jen zaútočil první. Ale jelikož tu byly ty miny, nemyslela jsem si, že by zaútočil zrovna teď, jenže ninja by nikdy neměl ztrácet svoji pozornost, obzvlášť v takových chvílích. Z usilovného přemýšlení mě zpátky do reality vrátili slova Daruie, který se evidentně začínal nudit. Sakra, nic nemáme...Jen Tasuriho plán, ale Darui není tak blbej. Pozná obyčejnej klon a henge. Teda...Alespoň myslím. Zahleděla jsem se na průzračně modrou vodu, která obklopovala celou tuto pláž. To je ono! Mám to! Blesklo mi hlavou. Miny jsou jen v písku, ne? Mořská hladina by měla být bezpečná, co se tohoto týče. Oznámila jsem najednou těm dvěma. Tasuri, tvůj plán by mohl být dobrej, ale on obyčejnej klon pozná a není rozumný pouštět se pod zem, když tam jsou ty miny. Jen ho musíme nějak dostat na vodní hladinu. A měly bychom jednat rychle, už tu nečině stojíme celkem dlouho, takhle nás těžko vybere jako doprovod na sraz. Vychrlila jsem rychle, ale potichu na zbytek týmu.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5008
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 12:29 am

Tasuri Ikumo (pardon jestli tam budou chyby ale nemám už chuť ani náladu to opravovat tak snad si to nějako přeberete Wink)

Chystal jsem se už dát znamení k tomu aby se rozběhl můj plán když v tom Darui řekl : "Hele dlouho si tam budete něco šuškat, nebo mě necháte umřít nudou?" NAjednou se ozvala Saku a řekla že se na můj plan vykašleme protože je to příliš riskantní. Dál řekla že by sme se měli přesunout na vodu protože tam by sme mohli mít větší šanci ho porazit. Pro mě to nebylo moc dobré protože můj doton bude ve vodě naprosto k ničemu a v taijutsu nejsem nijak extra dobrý. A jak vím Nori je spíše na genjutsu ale určitě nebude na takové úrovni aby do něj dostal zrovna Daruie. Ale na druhou stranu Saku ovládala ration který je ve vodě výhoda. Ale nemohli jsme přece všechno nechat na ní. Pomyslel jsem si. Najednou mě to napadlo. Vždyť já přeci pomocí dotonu můžu vytvořit něco jako most po kterém jsme mohly přejít až do bezpečí k vodě. Mám další plán.Zašeptal jsem a přitom se na ně podíval. Pomocí dotonu vytvořím most po kterém co nejrychleji přeběhneme až k vodě a tím se snad vyhneme minám.Kus před nás hodím kouřovou bombu aby na nás Darui neviděl ale aby my jsme vyděli na sebe. Schoval jsem si dýky,podíval se Daruiovy přímo do očí a přitom jsem začal hromadit chakru. Potřeboval jsem jí hodně protože něco jako most spotřebuje hodně chakry. Když jsem byl u konce jen jsem tiše řekl : Teď mi držte palce. Sáhl jsem po kouřové bombě a hodil jí asi 5 metrů před nás. Doton: Kuni no Keisei. Přímo pode mnou se začala zvedat země a rychle se začal formovat most nebo spíše něco jako most. Snažil jsem se aby to bylo co nejdříve prtože jsme neměli moc času. Musel jsem se dost soustředit aby se “most” nerozpadl a mi nespadli přímo na miny. Tak dělejte lezte za mnou. Řekl jsem těm dvoum a dál se soustředil na svojí techniku. Vypadalo to že by to dokonce i mohlo vyjít protože jsem byl už v půly cesty k vodě tak jsem se nepřestával soustředit a ani jsem se nekoukal jestli ti dva vůbec jdou. Dostal jsem se až na břeh a počkal na ty dva. Když seskočili až ke mě zrušil jsem svojí techniku a rozběhl se přímo na vodní hladinu. Saku ? Vypadá to že jsem to trochu přepískl s chakrou takže to teďka bude více méňe na vás. Budu se vás snažit krýt ale nic moc nečekejte.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5156
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 4:42 pm

Darui


"Hmmm".. Vydal jsem ze sebe krátce a přitom se na ně díval. "Jeden člověk kdysi řekl, že cesta k úspěchu je síla, sláva a v neposlední řadě také bohatství, ne? Ten chlápek zapomněl však na tu nejdůležitější část mazanost a načasovanost." Pronesl jsem, co nejtišeji to šlo a podíval se směrem na vodu z níž se krásně odrazoval tvar mraků plující na obloze. "Kouřová bomba ti chlapče nepomůže" Řekl jsem potichu a plánoval s tím, že jim asi došlo jaké má technika vymoženosti a celkově, jak se jí dá s klídkem vyhnout. Nic jsem však už neříkal, pouze odfrknul na znak nudy a už pouze sledoval jejich kroky po vytvořeném mostě Tasurim, to vše až nastal správný okamžik a oni byli asi uprostřed mostu.. "Doton, Doton.. No jo.. Hoch však zapomněl na základní detail a to pevnost předmětu, vzhledem k vyčerpání kterým začal trpět při jeho vytváření bych spíše řekl, že je to technika na vytvoření jednoduchých předmětů, nikoliv však na něco tak obrovského.. Takže tedy můžu předpokládat, že most by neměl být nejpevnější ani v samotném středu" Dokončil jsem opět svým tichým hlasem a zamyšleným výrazem na tváři. V mžiku jsem však rovnou složil jednoduchou pečeť a pomocí těžšího zaměření nechal vybuchnout jednu z min někde mezi půlkou a koncem mostu, čímž došlo automaticky k zhroucení a jediný, kdo stihl dojít byl Tasuri.. Nori a Yonagi padali dolů, ovšem i tohle zhroucení se dalo však jednoduše využít k přechodu na břeh, už jenom poznačit, zda-li jim to došlo nebo naopak ne.

Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4964
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 6:35 pm

Nori Osamu
Tasuri přišel na plán s mostem. Jo to je dobrej nápad. Vyhneme se minám a dostaneme se na místo kde se o ně nebudeme muset starat. I Když já toho na vodě moc nezmůžu ..pochybuju že Daruie chytím do nějakýho genjutsu. Tasuri se začal soustředit hodil kouřovou bombu a vytvořil něco jako most až k vodě. Bezva! Snad to zvládneme až k vodě. Rozeběhli jsme se za Tasurim. Darui nás ovšem nenechal tak lehce přejít. Začal něco říkat, pořádně jsem neslyšel co. Tasuri přešel most a my jsme se taky blížili ke konci, když v tom most bouchnul.Waauu…sakra!! Přeskočil jsem na jeden kousek co vyletěl do vzduchu a odrazil jsem se od něho směrem k Saku. Nevěděl jsem, jestli to ustála, ale ani jsem neměl chuť zkoušet, jestli ne. Ve skoku jsem jí jednou rukou chytil kolem pasu a doskočili jsme na jeden kus, co zbyl z mostu. Jak ostatní kousky dopadali kolem začali vybuchovat jak padali na miny.Ouu..Otočil jsem se abych mohl Saku chránit vlastním tělem.Saku si v pohodě? Sakra jak se dostaneme k vodě když je most ten tam. Všude se zvířil prach a písek, takže jsme Daruie ztratili z dohledu a on nás nejspíš taky. Rozhlídl jsem se okolo. Najednou mě něco napadlo. No jasně! Po těch kouscích mostu co zbyly, můžeme přejít, protože máme jistotu, že pod nimi miny nejsou a vlastně se ani nemusíme moc bát okolo, protože většinu min odpálily kousky z mostu. Řekl jsem nadšeně a vyrazil jsem směrem k vodě. Ještě jsem se otočil na Saku. Musíme rychle než se rozptýlí ten prach, jinak nám bude Darui dělat zbytečné problémy.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4962
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 8:48 pm

Yonagi Saku

V momentě, kdy jsme se snažili přejít most, odpálil Darui pár min, díky kterým se most zbortil. Snažila jsem se to nějak ustát a přeskákat, ale Nori mě chytil kolem pasu a strhl kamsi bokem, abych se nezranila. Na jednu stranu jsem byla ráda, že se mi nic nestalo, ale na tu druhou jsem se rozčilovala, že jsem se z toho nedostala vlastní pomocí, nejspíš bych to dokázala, kdyby mi k tomu dal Nori šanci. Nechtěla jsem mu nadávat, tak jsem mlčela. Neměla jsem ani myšlenky na nadávky, když se zrovna ozývaly rány vybuchujících min kolem mostu a všude se zvedl prach a písek, který znemožňoval jakoukoliv viditelnost. Rány ustaly a Nori odemě odstoupil, takže jsem si mohla stoupnout do normální pozice. Začala jsem pokašlávat a trochu mi slzely oči, protože se tam dostal prach. nori na mě začal mluvit a já ho bezeslova poslouchala. Jen jsem přikývla, když se mě ptal na můj stav. Domluvil a mířil směrem k vodní hladině. Písek trošku opadl, tak už bylo vidět alespoň něco málo, i když to pořád nebylo ideální. Vyrazila jsem tedy za ním po zbytcích, které zůstaly z Tasuriho mostu. Nezůstalo toho moc, protože většina se rozdrolila, ale bylo mi jasné, že v této oblasti už miny nebouchnou, díky své schopnosti jsem poznala, že tady už nebezpečí nehrozí. Zahlédla jsem Tasuriho siluetu, který na nás čekal na vodní hladině. Spíš to vypadalo, že zkoumá, jestli jsme to přežili. Vyběhla jsem z toho velkého oblaku prachu a pořádně se nadechla. Všimla jsem si Tasuriho výrazu, který prozrazoval úlevu, že se nám nic nestalo. To si myslíš, žebychom se nechali porazit tak snadno? Usmála jsem se. Darui nejspíše taky neměl přes ten prach dobrý výhled. Ale to nepotrvá věčně. Písek začal pomalu sedat, viditelnost se zlepšovala a pomalu odhalovala sluetu Daruie. Je to naše šance na útok? Jsme na tom celkem bídně...Tasuri skoro bez chakry, já spíše taijutsu typ a bojovník na krátkou vzdálenost a Nori typ na genjutsu. Zaútočit přímo jako jednotlivec nemá cenu. Do genjutsu ho taky nechytíme... Co teď? Rozhlížela jsem se kolem. Hodit po něm shurikeny, to se mi akorát vysměje. chce ho překvapit nějak ze zálohy a ne útočit, když o nás ví a vidí nás. Nori, Tasuri! Co teď?
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5008
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:11 pm

Tasuri Ikumo


Běželi jsme po mostě a jen co jsem doběhl až na břeh Darui odpálil miny a tím zničil můj most. Saku a Nori spadli ale Nori naštěstí Saku včas zachytil a odskočil sní pryč. Skoro nic jsem neviděl protože všude byl rozvířený písek a dým z min. Došlo jim že by mohli až ke mně doskákat po rozpadlých kusech mostu protože ty které zůstaly, tak u nich bylo jasné že pod nimi miny nejsou. Po chvíli doskákali až ke mně a Saku řekla : ,,To si myslíš, že bychom se nechali porazit tak snadno?“ A usmála se na mě.Bylo to snad poprvé co se na mě usmála a to mě potěšilo a zároveň mě ta její věta uklidnila. Vypadalo to že oba jsou v pořádku ale co teď pomyslel jsem si. Já jsem sice měl ještě trochu chakry ale nebylo to nic moc. Saku byla bojovnice spíš na blízko a Nori byl typ na genjutsu ale nebyl na takové úrovni aby do něj chytil zrovna Daruie. Naše situace nebyla nikterak dobrá. Vím že jsem teď musel vypadat za totálního idiota ale sedl jsem si to tureckého sedu a začal přemýšlet.Ti dva na mě museli koukat jak na blba. Já jim jen se zavřenýma očima řekl : Nebojte patří to ke mě. Když takhle sedím a soustředím se tak my jde vymýšlení strategií mnohem líp. Dořekl jsem a dál se soustředil. V hlavě mi probíhalo hodně situací a plánů ale na žádný z nich jsme nebyli dost silní nebo neměli dost chakry. Sakra, SAKRA, Přemýšlej ksakru Tasuri. Řekl jsem si vduchu ale pořád jsem nemohl na nic přijít.Otevřel jsem oči a řekl těm dvěma: Tak jo já na nic nepřišel budete to muset skusit vy. Podíval jsem se na ně smutným pohledem protože jsem byl sklamaný sám sebou ……

Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4964
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:48 pm

Nori Osamu
Když jsme se dostali k Tasurimu, Saku se na nás otočila s otázkou co teď. Snažil jsem se přemýšlet, ale nic mě nenapadalo. Tasuri si mezitím sedl do tureckého sedu a řekl. Nebojte patří to ke mě. Když takhle sedím a soustředím se tak my jde vymýšlení strategií mnohem líp. Tak jsem čekal, co vymyslí. Po chvilce se Tasuri zvednul, ale řekl, že na nic nepřišel. Ksakru já spoléhal na to, že něco vymyslí. Pomyslel jsem si zklamaně. Přece jenom je to, podle toho co sem zatím viděl, lepší stratég než já. Co budeme dělat? Jestli tu zase budeme stát tak nás už Darui asi skalpuje. Přece na něho nemůžeme zaútočit přímo nebo snad jo? Možná je to jediná možnost. Podíval jsem se směrem, kde stál Darui. Prach už se skoro usadil, takže jsem kromě Daruiovi siluety viděl už i některé detaily jeho těla. Sakra…Sakra! Co budeme dělat? Řekl jsem spíš pro sebe než pro ostatní. Přemýšlel jsem, ale pořád mě nic nenapadalo. Tak jo asi nemáme jinou možnost než na něj zaútočit přímo. Já vím, že naše techniky jsou proti němu k ničemu, ale pokud budeme spolupracovat, máme jistou šanci ho aspoň škrábnout. Sice minimální ale co už. Lepší než tady jenom stát a povídat si. Musel jsem se zašklebit nad stupiditou mého plánu. Vlastně se tomu ani plán nedalo říkat, spíš zoufalý pokus. Pevně jsem stisknul meč a připravil jsem se na útok na Daruie.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4962
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 12:06 am

Yonagi Saku

Vyjeveně jsem zírala na Noriho. Ty ses asi pomátl, že? Napadlo mě, ale než jsem stihla cokoliv říct, tak se Nori otočil, vytáhl meč a chystal se k útoku. Bože zase nepřemýšlí!Nori... Bylo pozdě, už vyběhl. Sakra! To je ale...Aaaaa! Hele Tasuri, musíme tomu ignorantovi pomoct, sám nemá šanci. Pohlédla jsem na něj s dosti výmluvným výrazem a poté jsem vyběhla za Norim. Nějak jsem neřešila strategii, spíš jsem jen vduchu nadávala a doufala že se nám situace příznivě nakloní. Písek skoro usedl a tím pádem už bylo dobře vidět. Kdybychom alespoň zaútočili dřív. Problesklo mi hlavou. Vytasila jsem v běhu svou šavli a nechala jí protékat chakru. Díky tomu se tam tvořil proud. Stále jsem běžela za Norim, a čekala na jeho první útok. Tohle nedopadne dobře...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4964
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 12:28 am

Nori Osamu
Když jsem vyběhl , uslyšel jsem Saku, jak na mě volá, ale už bylo pozdě se vracet.Nejdřív jsem chtěl zaútočit zepředu, ale potom mi došlo, že bych přece jen trochu přemýšlet měl jinak odtud neodejdu celej. Když na něj všichni zaútočíme zepředu tak nás prostě odmete. Takže….. Saku! Jdi zleva a Tasuri ty zprava. Zavolal jsem někam dozadu. Už jsem byl od Daruie jen pár metrů. Nasucho jsem polknul a ucítil jsem trochu strach, přece jenom je to jeden z nejlepších ninjů ve vesnici. Sebral jsem všechno odhodlání co ve mně bylo, stisknul jsem meč oběma rukama a vyskočil jsem do vzduchu z úmyslem zaútočit na Daruie. Sakra jestli tohle vyhrajeme tak se stal zázrak. Pomyslel jsem si a podíval jsem se Daruiovi do tváře.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4962
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 11:45 am

Yonagi Saku

K mému překvapení začal Nori přeci jenom trochu přemýšlet. Vyslechla jsem si jeho stručnou instrukci, a nezbylo mi nic jiného, než se podle ní řídit. Změnila jsem směr podle pokynů a nechala přímou trasu Norimu. V rychlosti jsem přemýšlela, co mám po ruce. Tři výbušný lístky, pár shurikenů, dva kunaie a dvě kouřový bomby. Sakra, mám toho málo! Svoji šavli jsem brala jako samozřejmost. Všimla jsem si, že Nori je už jen pár kroků od něj a chystá se na útok. Rychle jsem vzala do ruky čtyři shurikeny, pustila do nich svoji bleskovou chakru a malou chvíli předtím, než Nori vyskočil jsem je hodila po Daruiovi. Nečekala jsem, že to nějak pomůže, ale mohlo by ho to trochu rozptýlit. S šavlí v ruce jsem pokarčovala v útoku.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5008
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 2:43 pm

Tasuri Ikumo


Malou chvilku po tom co jsem jim oznámil že já jsem nic nevymyslel ze sebe Nori vypustil snad největší kravinu za celu tu dobu co ho znám. ,, … asi nemáme jinou možnost než na něj zaútočit přímo.“ To si snad dělá srandu, ne? pomyslel jsem si. Ještě než jsem se na něj stihl rozkřiknout že to je snad největší kravina co dneska řekl se s mečem v ruce rozeběhl proti Daruiovy. Ty si se zbláznil? Nemáš šancy ho porazit bez pořádnýho plánu!!.Vykřikl jsem na něj ale už bylo pozdě. Podíval jsem se na Saku a ta řekla jen : ,,Hele Tasuri, musíme tomu ignorantovi pomoct, sám nemá šanci.“ A vyběhla směrem k Norimu. Sakra, vy jste se snad oba úplně pomátli. Řekl jsem potichu. Ksakru je to sice otrava ale budu muset jít za nimi. Pomyslel jsem si a rozeběhl jsem se za nimi. V běhu jsem si šáhl do male brašny kterou jsem měl okolo pasu abych skontroloval co mám u sebe. Pět kunaiů, sedm shurikenů, 4 výbušné lístky a pár kouřových bomb. Sakra tak pokud ho porazíme tak budeme mít sacra velký štěstí Řekl sjem si vduchu a dál běžel za nimi. Když na nás Nori vykřikl : Saku! Jdi zleva a Tasuri ty zprava. Aspoň něco normálního z něj dneska vypadlo. Ale I tak nemáme moc šancí vyhrát. Nori? Je ti doufám jasný že naše šance na výhru je asi jedna k miliardě? A odbočil jsem na pravo abych se držel toho co Nori řekl. Byli jsme pár kroků od Daruie když jsem řekl: Doton: Gansetsukon A v ruce se mi začal tvořit oštěp do kterého jsem dal co nejvíce chakry aby byl co nejtvrdší. Mezitím už byl Nori téměř u Daruie a Saku na něj hodila několik shurikenů. Já jí napodobil a hodil jsem po něm oštěp. Potom jsem si vzal do ruky dýky a za běhu jsem zkoušel vymyslet nějaký způsob jak ho porazit. Ještě před Daruiem jsem si pomyslel : Tohle dopadne špatně. A čekal jsem co bude dál…..
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5156
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 6:26 pm

Darui


"Ach, vy si myslíte, že Ranton pro mě znamená všechno? Stále zapomínáte na mé jméno... Opravdu by mohl být Ranton moje jediná zbraň?" Vydal jsem ze sebe krátce a podíval se na všechny tři, jak na mě letí.. už nejspíše neměli žádnej plán. Co je nejvíc mohlo rozhodit byl fakt, že jsem byl úplně v klidu, prostě jako by se ani nic nedělo. V mžiku však už byli u mě a Tasuri se Saku na mě použili nějaké své útoky.. "Zbytečné" bylo jediné slovo, které jsem vydal a pomocí jedné z noh, přesněji pravé se prudce odrazil dozadu, což způsobilo vyhnutí Shurikenům a kopí. Nejspíše jsem však byl hodný a nechtěl, aby se z nich zranil, proto kopí skončilo díky seku mého meče na půlky a řítilo se směrem do vody. "Ichi Dansu" Poznamenal jsem v rychlosti a pomocí své katany sekl vodorovně do prázdna blízko nad hladinou vody, chvíli po máchnutí se nic nedělo, ovšem opak byl pravdou. Ostří mé katany se lehce zablýsklo a po prudkém švihu se vytvořila něco jako vodní zeď.. Nori a Saku jen bezvýznamně máchli svými zbraněmi do vody, já mezitím dokázal na chvíli zmizet z obzoru, tedy na chvíli, do doby než jsem se jim opět ukázal.. Byl jsem lehce za nimi a začal skládat jakési divné pečete, které nejspíše měli utvořit novou neznámou techniku. "Suiton: Kizuna no Jutsu!" Zkřikl jsem rychle a najednou Noriho něco tlačilo pod vodu, když se podíval na své nohy byli připoutány podivným vodním řetězem bohužel nejspíše těžko zničitelným. "Tohle jutsu nezničíš Nori, musí tě zachránit někdo jiný." Poznamenal jsem a trošku se pousmál, jelikož tímhle teprve započala celá má strategie.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4964
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 7:25 pm

Nori Osamu
Když jsme útočili na Daruie byl úplně v klidu, což se mi vůbec nelíbilo.Sakra! Napřáhl jsem se a dal jsem do útoku pořádnou sílu.Darui mezitím odrazil útoky mých týmových kolegů a pak máchl mečem a udělal nějakou techniku. Už jsem si myslel že se mi podaří Daruie seknout, ale najednou se přede mnou objevila stěna z vody a já rozsekl jen ji. Néé to není možný. Říkal jsem si v duchu a rozhlížel se kam zmizel Darui. Heh….. Kde je? Najednou se Darui objevil kousek za námi. Začal skládat pečetě. Cože?.....vodní pouta?... Než sem se stačil rozkoukat nebo cokoli vymyslet, Darui vytvořil techniku a já ucítil jak mě něco táhne pod vodu. Podíval jsem se na nohy a uviděl jsem pouta z vody, která mě táhla dolů.Pak Darui řekl "Tohle jutsu nezničíš Nori, musí tě zachránit někdo jiný." Hu? Já se jen tak nevzdám! .. Napřáhl jsem se a sekl jsem do pout. Nic moc se nestalo, meč jenom prošel vodou, ale pouta byla pořád celá. Cítil jsem mokro v botech. Dobře, mečem to asi nepůjde, tím si spíš useknu nohu.Zasunul jsem meč, zpátky do pochvy a místo něho jsem vytáhl kunai. Začal jsem po poutech zběsile sekat kunaiem, ale nemělo to žádný účinek. Sakra! Sakra! Ještě párkrát jsem seknul kunaiem po vodě.Tohle nemá cenu. Pomyslel jsem si. Pustil jsem čakru do čepele kunaie a znovu jsem začal sekat po poutech. Nemá to žádný účinek! Kouknul jsem se jak jsou na tom Saku a Tasuri. Voda už mi sahala někde pod kolena a já se marně snažil vymyslet jak z toho ven.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4962
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 8:58 pm

Yonagi Saku

Samozřejmě jsem čekala, že se nám to nepovede, ale nepočítala jsem s tím, že se to zase takhle proti nám zvrtne. Sakra, cokoliv uděláme, tak nemá smysl, jen to obráti proti nám. Prolítlo mi hlavou. Náš útok se nepovedl a já jen sekla přes vodu, ale ještě ke všemu úplně zbytečně. Bylo to všechno strašně rychlé, v jednu chvíli byl Darui před námi a v druhé zmizel za nás a místo něj se před námi vytvořila vodní stěna. Jakmile jsem se otočila, viděla jsem ho zase skládat jakési pečetě. Stála jsem v pozoru připravená na jeho techniku. Zaslechla jsem název techniky. Nejdříve jsem si ničeho nevšimla, ale pak, když jsem slyšela Daruiova slova, mi došlo, že tato technika byla určená pouze Norimu. "Cosi" ho začalo stahovat pod vodu. I když kolem sebe máchal, tak mu to stejně nepomohlo. Co má v plánu? Podívala jsem se na, jako vždy, klidného Daruie. Nori, vydrž...Pomůžu ti. Otočila jsem se mezitím ještě na Tasuriho se slovy : Ty zatím nějak zabav Daruie. I když mi v té chvíli nedošlo, že Tasuri už je vyčerpaný a prakticky bez chakry. Běžela jsem za Norim, kterému sahala voda už po kolena. Co to je? Bylo jediné, co mě napadlo, když jsem spatřila tu "věc", která obmotávala Noriho nohy. Zkusila jsem to přetrhnout, ale marně. Takhle to nepůjde...A přeseknout to taky nemůžu, na to je tu moc vody. Heh, klídek Nori, už to skoro mám. Snažila jsem se Noriho uklidnit s podivným výrazem ve trváři, který měl nejspíše naznačovat úsměv. Voda už mu sahala skoro po pas. Tak to zkusím jinak. Načerpala jsem chakru do dlaní a podívala se na Noriho. Teď tě z toho možná dostanu, ale nezaručuju, že nedostaneš ránu proudem. Nikdy jsem to nezkoušela. Strčila jsem ruce pod vodu, chytla ten podivný řetěz a ze všech sil zatáhla. Samozřejmě, že jsem k tomu použila i svoji chakru. V dlaních, které držely řetěz obmotaný kolem Noriho nohou, se mi vytvořil výboj. Raiton:Raiatari Sykla jsem a škubla. Měla jsem s tím taky trochu problémy, jelikož jsem se musela přikrčit, a tím i potopit pod vodu. Řetěz praskl, ale jen díky mojí bleskové chakře. Vynořila jsem se, a podívala na Noriho, jestli je v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4964
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 12:36 am

Nori Osamu
Nori, vydrž...Pomůžu ti. Klííd máme spoustu času. Pomyslel jsem si jak jsem se díval na vodu blížící se k mému pasu. Tasuri zatím zabavoval Daruie i když byl vyčerpaný.Saku ke mně přišla se slovy ,,Heh, klídek Nori, už to skoro mám" a výrazem ,,ty tady umřeš sorry“. Trochu naprázdno jsem polknul. Za chvilku budu polikat tak leda vodu. Pak Saku načerpala čakru do dlaní. Se slovy Teď tě z toho možná dostanu, ale nezaručuju, že nedostaneš ránu proudem. Nikdy jsem to nezkoušela. Heh? No teď jsem tuplem mrtvej. Před osudem se utéct nedá. To on si vybírá nás. Napadlo mě ani nevím proč. Saku chytila pouta pod vodou a pustila do nich dávku proudu. Zatáhla a pouta praskla. Dostal jsem šok elektrickou čakrou, což bylo štěstí, protože se mi měnilo těžiště, neboť se Saku mokré tričko přilnulo na tělo. Naštěstí tento problém po ráně proudem pominul, ale postavili se mi chloupky a vlasy. Ee..Děkuju. Trochu jsem se začervenal a vydrápal se na hladinu. Přišel jsem k Daruiovi na doslech, s usměvem na tváři a zařval jsem. Hej nechceš se vzdát?
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5156
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 5:03 pm

Darui

Když po mě Nori vykřikl, jestli se nechci vzdát, tak jsem prostě jenom dal ruce do kapes a na tváři se mi objevil úsměv. "Halé, halé.. To má být vtip nebo co? Podívejte se na sebe, jste pomalu všichni vyčerpaní a všichni do jednoho bezmocní, jak dlouho si ještě myslíte, že proti mě zvládnete bojovat, ukažte mi vaši odhodlanost, že se nebojíte zemřít. Čímž mi jenom dokážete, že se jako správný ninja nebojíte smrti, protože kdyby jste se v normálním boji vzdali a nebojovali až do konce byla by to smrt sraba, ovšem když umřete v boji čestně bez podvodů je to hrdinská smrt, tohle si zapomatujte." Pronesl jsem na mě trošku delší monolog a poté trošku zakašlal, to však nic nemělo na tom, že jsem stále čekal, jak na tohle zareagují a jestli jsou opravdu schopni bojovat až do poslední kapky krve jako každý právoplatný ninja v Kumogakure a nebo naopak jestli se zachovají jako největší sraby a poté umřeli s největší potupou. Původní strategii jsem se nejspíše odhodlal odložit a naopak jim trošku zkomplikovat rozhodování, přeci jen.. doteď podávali výkon hlavně fyzický.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4964
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 8:11 pm

Nori Osamu
Darui nevypadal , že by se chtěl vzdát. Po jeho dlouhém proslovu jsem začal přemýšlet nad novým plánem.Aaa sakra musím něco vymyslet. Ale co? Podíval jsem se po ostatních. Tasuri byl už docela dost vyčerpaný, na Saku už byla únava taky znát a já jsem se cítil taky unavený. Měl bych na tom být nejlíp zatím jsem toho moc neudělal. Tak jo chce to plán..Tasurimu asi moc čakry nezbylo takže budou muset stačit techniky nás dvou. Chvíli jsem přemýšlel. Tak jo…otočil jsem se na Saku. Něco mě napadlo, ale nevím, jestli to vyjde. Přistoupil jsem k ní pošeptal jí do ucha. Mám plán..sice není nic moc, ale zkusit to můžeme. Hodíme kouřovou bombu, aby nás Darui neviděl. Ty zatím vytvoříš klony co budou vypadat jako já a zaútočí na Daruie, aby odlákali pozornost. Já mezi tím použiju genjutsu na Daruie , aby mě skrylo. Pokud to vyjde Darui si bude myslet že jsem jeden z těch klonů. Já se zatím pokusím Daruie oběhnout a zaútočím na něj katonem. Co na to říkáš? Zeptal jsem se s úsměvem a šáhnul jsem do kapsy pro kouřovou bombu.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5008
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:39 pm

Tasuri Ikumo

Hodil jsem po Daruiovi oštěp ale nečekal jsem nějaký extra efekt. Jedním menším skokem se vyhnul mému kopí a Sakuiným shurikenům. Přitom ještě stihl mé kopí rozseknout svým mečem. Ichi Dansu Řekl v letu a sekl mečem na prázdno. Vypadalo to že se nic neděje ale to mi k tomu nijak nesedělo. Najednou se oběvila velká vodní zeď. Nori se Saku jen máchli zbraněmi do vody ale nemělo to žádný efekt. Darui nám na chvíli zmizel z dohledu anajednou se oběvil přímo za našimi zády. Začal skládat nějaké pečetě a jelikož jsem na tom byl z nás tří nejhůř, čekal jsem že zaůtočí na mě. Suiton: Kizuna no Jutsu! Zakřičel a já sem jen čekal na to až mě zasáhne nějaká vlna nebo něco takového. To se nestalo a míto toho začalo Noriho něco stahovat pod vodu. Byl připoutaný vodním řetězem a Darui mu jen s klidem řekl : Tohle jutsu nezničíš Nori, musí tě zachránit někdo jiný. Nori se pokoušel všemožně řetěz zničit ale nedařilo se mu to.Jakmile jsem uslyšel Daruiho větu chtěl jsem mu jít na pomoc ale Saku mě předběhla se slovy: Nori, vydrž...Pomůžu ti, ty zatím nějak zabav Daruie. Byl jsem hodně vyčerpaný ale kvůli Saku jsem byl ochotný to nějak překousnout a postavil jsem se tváří v tvář Daruiovi.Chvíli jsme na sebe koukali a ale ani jeden z nás neůtočil. Zrovna jsem se chystal na něj s posledních sil vyběhnout když v tom se tam oběvil Nori se slovy která byla mířena na Daruie : Hej nechceš se vzdát? Ulevilo se mi hnedka ze dvou důvodů, prvním byl že je Nori v pohodě a druhým byl že jsem nemusel sám bojovat s Daruiem protože bych neměl v současném stavu ani tu nejmenčí šancy na výhru. Najednou začal Darui o něčem mluvit ale moc sem ho nevnímal, jediná věta která mi utkvěla v hlavě byla : … kdyby jste se v normálním boji vzdali a nebojovali až do konce byla by to smrt sraba, ovšem když umřete v boji čestně bez podvodů je to hrdinská smrt. Nori se chvíli po Daruiho proslovu naklonil k Saku a něco jí šeptal do ucha. Přímo mě vytáčelo když jsem to viděl ale řekl jsem si : Sakra, na tohle teďka není čas, to si můžeme vyřídit jindy. A dál jsem soustředil svůj pohled přímo na Daruie. Vypadalo to že Noriho něco napadlo a celkem mě zamrzelo že mě do toho nechce zapojit ale asi mu došlo že bych jim tam stejně akorát tak překážel protože moje chakra byla téměř na minimu. Pokud opravdu na něco přišel budu se je snažit alespoň krýt když už nic. Nori sáhl do kapsy a vypadalo to že se chystá rozjet svůj plan…..
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4962
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 3:23 pm

Yonagi Saku

Překvapilo mě, že první, co Nori vypustil z úst byla otázka, jestli se nechce Darui vzdát. Přišlo mi to celkem vtipný, protože jediní vyčerpaní jsme byli my. Ale zase tak hrozný to ještě nebylo, až na Tasuriho, kterej měl očividně už dost. Darui se jen usmál a začal s proslovem. Hmm, když už Darui něco řekne, tak k tomu musí mít důvod a na tomhle bylo hodně pravdy. Ale dělá jakobychom se my chtěli vzdát, na tohle ať zapomene. To mi moje hrdost ani nedovolí. Z přemýšlení mě vytrhl až Nori, který se ke mě naklonil a začal mě seznamovat s jeho plánem. Pozorně jsem si ho vyslechla. Myslíš, že to bude fungovat? Dobře tedy... Já poběžím s klony proti němu, abych ho trochu rozptýlila. Teď by se nám hodil nějakej pořádnej bunshin, ale co už, musíme si vystačit s tím, co máme. Půjdem tedy jen my dva? Co Tasuri? Vím, že je skoro bez chakry, ale to ho tu jen tak necháme stát? Chvíli jsem se odmlčela. Hele, jelikož ovládá doton...Myslíš, že by zvládl rozvířit písek u Daruie, aby mu to trošičku zhoršilo viditelnost? Přeci jen Darui neví, že neovládáme žádnej jinej bunshin, kromě základního. A takhle by jsi to měl i ty jednodušší proplížit se za něj. Je to jen taková hloupost, co mě teďka napadla...Tak co? pohlédla jsem Norimu do tváře a čekala na jeho vyjádření. Měli bychom pracovat jako tým. A taky bychom se měli rozhodnout rychle. Moc dobře jsem věděla, jak na tom teď Tasuri je, ale nechtěla jsem ho nechat stranou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová pláž - Tým číslo 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová pláž - Tým číslo 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: