Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Hora Veterána!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 2:25 pm

Ryuuzaki

Zaspával jsem u jedné hory, bez jména jako každý den. Po chvíli mě však trošku osvítil sluneční paprsek, což zde bylo velice nevídané a tak mě to donutilo pomalu otevřít mé levé oko. "Fuu, kolik může být hodin? Zase jsem zaspal času... jajajaj.. Dneska mě nikdo neoxiduje? To je zvláštní, no co.. Aspoň si můžu trošku více zdřímnout, stejně jsem dneska nějakej rozespalej." Dokončil jsem a svůj klobouk si potáhnul až na oči, aby mi do nich případně opět nezasvítilo. Mé levé oko už se taktéž pomalu zavíralo a já začal opět odpočívat a myslet nebo spíše snít o neuvěřitelných věcech, které se člověku stávají ani ne jednou za život.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 5:47 pm

Hanto

Vyliezal som na tú horu a frflal sám pre seba. Super, afromen ma pošle za nejakým ekzémom na nejakú priblblú horu, aby som im robil poslíka. toto je korupcia... nadával som nadalej a s takýmto frflaním som sa dostal sa pomerne vysoko, ked som odrazu uvidel dedulu spiaceho na hore. hrr, aspon sa ho spýtam na cestu. povedal som si. Viem ja vôbec kam a ku komu mám ísť? Určite sa ma chcel iba zbaviť, aby sa staral o svojich "ninjov" ktorý nerozoznajú, ktorou stranou sa drží katana, ani podla návodu, ktorý by aj tak nevedel prečítať.. dalej som sa v hlave takto hádal a vytiahol katanu aj z puzdrom a pichol nou do starčeka. hele, vstávej, mám otázku. ked mi neodpovedal, začal som do neho pichať ako šialený a z každým jedným pichom vykrikoval. vstávaj,vstávaj....
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 5:57 pm

Ryuuzaki

Znuděně jsem odpočíval, když v tom do mě nějakej retard začal píchat katanou, neváhal jsem tady a pevně mu ji pomocí své levé ruky zachytil, tak abych se nepořezal o ostří katany. Poté jsem se pomalu oprášil a začal zvedat ze země, ty jsi tedy i mohl vidět můj celý vzhled. Mladší postava, delší černé vlasy, menší pihy na tváři.. Oranžový kloubok s dvěma smajlíky z tohož jeden se usmívá a druhej je zase smutný. Tričko bylo jaksi taky fuč a ty sis možná mohl při zvedání všimnout mého tetování na zádech, které bylo obrovské a na pravé ruce též, akorát to byli jakási písmena, nejspíše má přezdívka či tak něco. Jinak jsem měl samozřejmě normální tříčtvrťáky v černé barvě a úplně obyčejné boty, ano to byl můj vzhled. "Co tu chceš? Kdo tě sem vůbec poslal?" Ptal jsem se ho docela s unaveným výrazem na tváři, očividně na mě šlo vidět, že bych nejraději spal.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 6:10 pm

Hanto

Konečne sa ten.. nedokončil som myšlienku a uškrnul sa. Ty..ty..Si klaun? zakryl som si masku rukov, aby som utlmil zvuk, ale aj tak si ho mohol počuť. Chvilku som sa ešte uškrnal, ale nakoniec som predsa len prestal a odpovedal na jeho otýzku. Poslal ma nejaký afroman z Kumo, pán s-s-smajlík muhaha. vypustil som zo seba druhú dávku smiechu a pustil pri tom katanu na zem a pochytil sa za brucho. Druhú časť otýzky, čo tu chcem, som ani ja sám nevedel, tak som sa len smial dalej..
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:44 pm

Ryuuzaki

"Jakej klaun, vole blbej?" Zeptal jsem se ho a vztek se pokoušel držet na uzdě, jak jen to šlo. Poté však konečně dokončil svůj ne zrovna dlouhý proslov a já mu odpověděl. "To už vím, co potřebuješ. Enkai Ichidan.." Řekl jsem, co nejtišeji a natáhl k němu svou levou ruku a udělal jakousi ruční pistol pomocí prstů, ze kterých hned na to vyletěl menší plamen, aby zasáhl Hanta.. Tedy to si mohl aspoň myslet, dokud se najednou neodklonila jeho dráha. "Ichi, Ni, San, Yon.. Čtyři zkoušky, pokud nimi projdeš, tak jsi oficiální Kumogakure klaun." Řekl jsem mu na oplátku z jeho posledního pokusu o vtip. "První zkouška.. Fyzická síla! Ber to něco jako rozcvičku, zatím se třeba rozklikuj a až budeš připravenej, tak mi řekni." Dokončil jsem konečně a trochu do svého klobouku pošťouchnul.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 12:03 am

Hanto

Všimol som si, že moja odpoved nebola zrovna taktná,ale smiech sa nedal udržať a nikdy som si nelámal hlavu tým, čo si o mne druhý myslia, iba to, čo ja si myslím o nich a dával som to vždy nahlas na javo. Avšak v momente, ked na mna namieril, bol som pripravený a chcel chytiť katanu, avšak v tej trápnej chvíli som si uvedomil, že som ju pri dávený smiechom pustil na zem. Pod maskou som sa zahanbene usmial a povedal, aby na mna nemieril. Hej, prepáč to bo.. ááááá vykríkol som a uskočil na zem, ale ten klaun tú strelu silou vôle odklonil a ja som si odfúkol. páni, asi som sa dosť strápnil. Dúfam,že tomu bláznovi nebude nikdo veriť. pomyslel som si a tažkopádne vstal a trochu divne zdvihol svoju katanu. eh, o čom hovoríte, vôbec som nepocvhopil vaše posledné 3 vety.. zastrčil som ju za opasok a zazrel sa na neho a dosť sebaisto odpovedal. Ja som pripravený stále, Smajlíku.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:38 pm

Ryuuzaki


"Tak smajlíku, když to říkáš.." Odvětil jsem krátce a po chvíli nudy dodal. "Tak pohni, chceš snad první zkoušku zvládnout, nebo snad ne?" Zeptal jsem se ho a šel do hory, u které jsme byli.. Byla tam tma a jen tma. "Tahle zkouška osvědčí tvé smysli a postřehy, ve které nebudeš moct použít zrak. Jo možná je to těžký, ale takhle to už bývá hochu".. Pronesl jsem krátce a vchod, kterým svítilo nějaká to světlo se pomalu uzavřel nejspíše sám. Trošku tě zaujal zvuk při zavírání a tak si nemohl věnovat pozornost smajlíkovi, jenž během tvé nezaměstnanosti zmizel do neznáma. Poté se už jenom ozvalo zčistajasna chodící ze všech stran jeskyně.. "Připraven?"
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:05 pm

Hanto

Nasledoval som ho a stále sa sám seba pýtal, prečo idem za tým bláznom. ked som vošiel do toho kompexu. Odrazu sa za mnou zavreli dvere? No, aspon tak nejak to vyzeralo, teda až na to že to bol kamen. V tej chvíli, ked sa dvere zavreli úplne, pohltila ma tma. Preglgol som a povedal. Smišno? povedal som a moje slová sa zopakovali 20x. brr, hororové.
pomyslel som si a vytiahol normálnu katanu. jasne starček. povedal som egoisticky a čakal, čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 11:19 pm

Ryuuzaki


"Ty máš co říkat.. pomalu ti táhne na důchod, už se ti objevují první vrásky, kamaráde." Dodal docela ironickým způsobem a přitom se smál, no jeho hlas byl slyšet ze všech stran, což bylo to nejhorší, jelikož jsi nijak nemohl zjistit, kde se přesně nachází. "V následujících deseti minutách se budeš vyhýbat mým útokům, pokud tě však třikrát zasáhne jdeš z kola ven, takže ať zkouška započne." Řekl jsem a v tu dobu už jedna menší koule letěla směrem na Hanta, bylo to však nejspíše kvůli tomu, aby se lépe soustředil. Musel se zde orientovat podle sluchu.. zrak mu totiž nebyl nápomecen. "Jo a samozřejmě... budeš mě muset nějak dostat a nezapomeň to, že používám nějaký útok neznamená, že na tom místě musí být." Dodal jsem po delší chvíli a poté už jen čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:49 pm

Hanto

Usmial som sa, ked som dopočul tie jeho žvásty. Zato vám sa tlačia hemeroidi až do vtáka, maly by ste si na to najať odborníka, alebo rovno vedcou, boli by ste prvý s tým javom.
vytiahnutý Mozoshin mi v tme velmi pomohol. využil som všetku jeho sílu a moju sílu sútredenia. V tej chvíli som aktivoval čepel a na mieste, kde mala byť čepel, sa vytvorila chakrová, ktorá jasne svietila v tme. Toto bolo skorej výhoda pre neho, ako pre mna, ale čo už pomyslel som si a čakal, kedy zautočí...
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 12:09 am

Ryuuzaki

Ano.. přesně jak sis mohl myslet, Mozashi ti nepomohla, nýbrž ti ještě uškodila.. Lesknutí její čepele ti zazářilo do očí a Ryuuzaki tak mohl využít vhodné chvíle na útok. Vystřelil na tebe dvě malé ohnivé kouličky, které byli však nesmírně rychlé, vyhnout ses jim mohl, ovšem ani sis toho nejspíše všimnul, tak na tebe zezadu letěla další malá ohnivá koule stále s tím samým úmyslem. Ryuuzaki se jen pousmál a i když si to nemohl vidět, tak ti nějak instinktivně došlo, že si s tebou zatím jen hraje a hraje, nejspíše to byla příprava na ostatní zkoušky, kterým budeš čelit.. To už si bohužel nemohl vědět.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 9:57 pm

Hanto

Deaktivoval som Mozoshin a strčil ho späť za opasok a chystal sa vytiahnuť, normálnu katanu, avšak zasekla sa v puzdre a ja som pri vytahovaný spadol a potkol sa. Asi to bola vôla štasteny, že som sa vyhol tým strelám. Vôbec ma nenapadlo, že to bola moja chyba. Ked som uvidel nadom mnou preletieť ohnicé gule (ktoré sa endali nijak preliahdnuť, odkotúlal som sa stranou a zo skokom sa postavil na nohy. Zároven som vytiahol kaatanu a dal si ju na stranu,ayb mohla odrážať svetlo a ja uvidel, ak na mna útočí zo zadu. Z predu mi stačili oči.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:44 pm

Ryuuzaki

Jen jsem se tiše pousmál, i když to si ty nemohl ani tušit... "Podívej se na svůj parádní vohoz chlapečku, možná tam něco málo uvidíš.." Řekl jsem mu a čekal, jak na to zareaguje, na jeho zbroji bylo totiž poznat náznak nějakého ohnivého útoku, ani však nestihl zareagovat a já opět spustil.. "Jedna trefa, nejseš zas tak silnej. Koho však mohlo napadnout, že za stínem jednoho útoku je i další útok? No.... popravdě.. snad nikoho. Seš docela dobrej, takže myslím, že by nebylo ideální touhle zkouškou strávit několik hodin.. Skončíme to prostě nejrychleji, jak dokážem.." Zakončil jsem již konečně a opět po něm vystřelil dvě malé ohnivé koule, když však chtěl máchnout pomocí mozashiho, nemohl. Jeho ruku totiž něco pevně svíralo a nepustilo ji to k jakémukoliv dalšímu kroku, proto nadešel čas něco konečně kloudnýho vymyslet a ne jen blbě máchat mečem.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 6:16 pm

Hanto

Jeho slová ma dostali a vzykpela vo mne žlč. To neplatí..nezasiahol si mna, ale brnenie. Vykríkol som vítazne. Takže máš stále nula. Chcel som ho v tej chvíli máchnuť Svojou zbranou, ale zistil som, že ma niečo drží. Sakra, povol. Odfúkol som a nadával. Ale v tej chvíli po mne niečo vystrelil. Nerozmášlal som a inštinktívne nashromaždil chakru do dlane, okolo ktorej sa urobil tenký modrý povlak. Rozmáchol som sa a zasiahol jednu z tých gúl a uhol sa, dúfajúc, že nič dalšie po mne nestriela.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:17 am

Ryuuzaki

"Tyhle kecy si nech pro jiný, skrčku, prostě to platí a to je konečné slovo!" Zařval jsem na tebe s neutrálním výrazem na tváři, když v tom ses pokusil zasáhnout jednu z těch ohnivých kuliček, při seku se však koule rozpůlila na dvě části a jedna z nich tě trefila do ramena, čily to znamenalo už druhý zásah. "Seš dobrej.. Myslím, že už to můžeme téměř ukončit.. Tvé reflexy nejsou zas tak špatný." Řekl jsem mu s klidem a čekal na jeho odpověď, jestli má ještě zájem tímto před-testíkem, co se má vlastně počítat jako první zkouška dokončit.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:55 pm

Hanto

Jop, mohli by sme to ukončiť Mr. Smile Povedal som, ale Mozoshiho som stále neodložil. Asi som očakával, e to bude past. Takže, čo bude "Prvý" test, ak sa smiem spýtať? prikročil som bližšie,cítil som, ako ma koža páli, všetky moje zmysli sú ostrejšie...Len počkať na koniec tréningu, len vydrža.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5149
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 6:08 pm

Ryuuzaki


"Co si myslíš ty? Jaký bude podle tebe test, hm? Zkoušel jsem tvé smysli, takže ti poradím.. Bude to souviset s jedním ze smyslů, tentokrát však se sluchem." Řekl jsem mu klidně a celou odpověď na jeho otázku mi téměř vyzradil. Z kapsy jsem pomalu začal vytahovat nějaké malé rádoby kuličky šedé barvy a přitom čekal na reakci Hanta.. No vlastně nečekal, protože jsem pomalu odešel z jeskyně a těsně před ni si usednul do tureckého sedu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hora Veterána! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hora Veterána!   Hora Veterána! I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hora Veterána!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Země Blesku-
Přejdi na: