Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

Súkromné meista

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 566
Body : 3449
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Súkromné meista   Fri Feb 25, 2011 10:28 pm

First topic message reminder :

vase domy, atď, aby ste si mali kde pozvať ja nwm kamarátov na večeru xD abo tak, proste aby sa to všetko nepísalo do Sunagakure jedného topicu bo je v tom potom chaos.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Počet příspěvků : 484
Body : 3293
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 22

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Sun Feb 27, 2011 6:56 pm

Lio

He.. niečo o ňom? gomenasai.. nemohla, ak bude chcieť tak ti to možno raz povie sám... na jeho minulosť sa snažím nemyslieť. V tu chvíli mě opustila všechna naděje,hlava mi klesla na úroveň ramen a já se dívala na svoji zraněnou nohu. Vieš.. heh si mi dosť podobná keď som bol menší... Cukla jsem pohledem při vzpomínce na to co mi řekl Sensei.Myslela jsem že mě opustil můj duch,seděla jsem nehnutě a upřeně se dívala na svojí pravou nohu.Pořád jsem měla v hlavě náš dnešní trénink.Tatsuki-san mi ještě poté léčila popáleniny způsobené výbuchem. Arigatou Tatsuki-san,ale chtěla jsem se zeptat zda ještě dnes můžu jít domů... Zeptala jsem se sklesle a hlavu jsem držela stále nehybně svěšenou dole...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Sun Feb 27, 2011 7:06 pm

Tatsuki

Etoo.. nemyslím že je to dobrý nápad, stále máš hodne málo chakry, a podla toho čo povedal Soul si už dnes mala jednu pilulku takže dávať ti ďalšiu by bolo.. hmm nebezpečné. Hovorila som keď sa ozvala s tým že chce ísť domov. Eh.... možno ti predsa len poviem jednu maličkú vec, ty nemáš rodičov že? hmm.. ako to povedať, Soul bol od svojich štyroch rokov.. až do trinástich v zajatí. No aa... nebolo to tam zrovna príjemné, len mu to že som ti to povedala prosím nehovor nechcem aby sa na mňa naštval. Povedala som neisto a prešla som s rukami po zvyšku jej tela čím osm ju doliečila, po tom som s únavou klesla do najbližšieho "kresla".
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Sun Feb 27, 2011 7:20 pm

Lio

Etoo.. nemyslím že je to dobrý nápad, stále máš hodne málo chakry, a podla toho čo povedal Soul si už dnes mala jednu pilulku takže dávať ti ďalšiu by bolo.. hmm nebezpečné. Takže to znamená,že tu musím přespat?...Ale co když se Sensei vrátí a já budu spát v jeho posteli,mohla bych ležet na zemi nebo někde jinde to už je jedno,já se vyspím kdekoli... Eh.... možno ti predsa len poviem jednu maličkú vec, ty nemáš rodičov že? Ehm,jak to víte Tatsuki-san?...Ano matka,otec a všichni z rodiny zemřeli před 9-ti lety a moje sestřička mi zemřela v náručí... Přepadl mě smutek při těch vzpomínkách a já se bez mrknutí oka dívala z okna ven. Ako to povedať, Soul bol od svojich štyroch rokov.. až do trinástich v zajatí. No aa... nebolo to tam zrovna príjemné, len mu to že som ti to povedala prosím nehovor nechcem aby sa na mňa naštval. Seděla jsem s údivem na posteli a začala se klepat.. On Sensei...nám o sobě nikdy nic nevyprávěl,nic o něm nevím,jediné co mi řekl bylo,že jsem mu celkem podobná...To je vše.... V obličeji jsem měla hodně smutný výraz a vypadala jsem jako by mě opustila poslední štěstěna a stočila jsem se do klubka. Tohle mi Sensei nikdy neřekl,ani se nedivím,není to věc,kterou by se mohlo vychloubat,ale jak se odtamtud dostal...Snad,že by ho zachránila Aiko-sama a Tatsuki-san...To už se asi nikdy nedovim,Sensei jaká je pravda o vaší minulosti?.... Měla jsem hlavu plnou otázek a nesmírného smutku...Pomalu už se začalo stmívat a na mě padala únava.Zívla jsem si a koukla se na Tatsuki-san...Tatsuki-san už pomalu půjdu asi spát,oyasumi a arigatou za vše... Usmála jsem se a lehla si na důkaz,že jdu ''spát''...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Sun Feb 27, 2011 8:48 pm

Noc sa pomaly zmenila v deň a Sunagakure znova osvietilo ranné slnko. Všetky týmy sa mali dostaviť na tréningové polia kde ich už čakali senseiovia.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 230
Body : 3019
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Sun Feb 27, 2011 9:08 pm

Youki Ayatsuri

Z doja som šiel rovno domov. Po chvíľke som stál pred dverami ale boli už zamknuté a tak som vyskočil na balkon a odtiaľ na další až kým som sa nedostal do svojej izby. Otvoril som okno a vošiel som dnu na stenách boli po vešané bábky zobral som svoju bábku a dal som ju na stôl a potom som otvoril skriňu a vybral som odtiaľ kúsky dreva ktoré som mal pripravené a potom som zobral ruku z inej bábky a všetko som to dal na svoju bábku kým som to všetko spravil tak už bolo ráno. Ešte som stihol doplniť všetky zbrane do bábky a zase som ju obviazal a dal som si ju na chrbát a vybral som sa na miesto keby už mal čakať sensei.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 209
Body : 3016
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 21

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Sun Feb 27, 2011 11:04 pm

Mizura Aseko
"Otce" jsem povalila na zem a měla jsem pořád dost málo chakry, takže když jsme se zvedali, tak to bylo opravdové divadlo.
Jakmile jsme se zvedli, šla jsem do pokoje a svalila jsem se na postel.
Byl jsem dost unavená a už bylo šero, ale spát se mi ještě nechtělo.
Na moment jsem myslela na boj s Tatsuki- sense, ale z momentu mě probrala hlasitá rána, která se ozývala z vedlejšího pokoje.
Přišla jsem do pokoje a uviděla jsem květinu, která spadla na zem.
Květinu jsem zvedla a přišla jsem zpátky do svého pokoje.
Lehla jsem si na postel a přemýšlela jsem, o tom, co se stalo na cvičišti:
Tákže.... naučila jsem se 2 techniky ...... vypotřebovala jsem hromadu chakry a potom mě Tatsuki- sense nesla domů.... hm ..... to byl opravdo "skvělej" den!
pomyslela jsem si a viděla jsem, že venku už je pěkná tma.
Vylezla jsem ven z okna a šla jsem se projít po vesnici.
V noci byl na ulicích klid a já jenom chtěla, aby byl takový klid i přes den.
Už byly asi 2 hodiny ráno a já už byla pěkně okoralá a šla jsem přímou cestou domů.
Vlezla jsem zpátky oknem, kterým jsem vylezla a zavřela jsem ho za sebou.
Padla jsem do postele a usnula jsem, jako novorozeně.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Tue Apr 05, 2011 9:40 pm

Lio

Už jsem si chtěla ještě povídat se Senseiem,ale to nás sestřička hodně rychlím tempem vyhnala pryč a vrazila mi do ruky nějaký lístek. Sraz ve 4 ráno na obvyklém místě! Přečetla jsem si co psali na lístku a udiveně si ho přečetla ještě jednou,abych se ujistila,že nemám bludy. Ve 4 ráno? Bože oni se zbláznili! Nejdu nikam takhle brzo,css... Tak čau Izuno.. Houkla jsem na Izunu při odchodu z nemocnice,klučinu jsem držela za ruku a chvilkou ho i vláčela za sebou,po necelých 10 minutách jsme dorazili ke mě do bytu,odemkla jsem a zabouchla za námi oběma dveře. Tak tady bydlím,není to nic moc,ale snad ti to vystačí.Zatím se tu trochu usaď a já udělám něco k jídlu... Hoch přikývl a beze slov si šel sednout na postel,já mezitím vběhla do malé kuchyňky,nikdy jsem moc nevařila,a tak nevěděla co ukuchtit.Nakonec jsem vzala z mísy pár jablek a v ledničce,pokud se tomu tak dá říkat,našla vodní meloun,jablka jsem rozkrájela na měsíčky a z melounu ukrojila čtyry kousky,to všechno položila na stříbrný tácek,se kterým pomalu vešla do hlavního pokoje. Tak tady máš něco na zub...Promiň nikdy jsem moc nebyla na to vaření,snad ti to nevadí.. Řekla jsem provynile,tácek položila na malý stolek a sedla si vedle hocha,který se trochu smutně podíval na ovoce,ale po chvilce si vzal jeden kousek jablka,mě to nedalo a taky jsem si vzala jeden měsíček...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 200
Body : 3002
První přihlášení : 06. 02. 11

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Tue Apr 05, 2011 9:57 pm

Kyrogue Izuna

Do pokoje vtrhla sestřička a dost nepříjemně nás vyhnala, ještě jsem rychle sebral svojí katanu než nám zabouchla dveře.Dostal jsem od ní nějaký lístek, spěšně jsem ho řečetl a strčil do kapsy.
Už ve 4 ráno? ani nemusím jít spát pomyslel jsem si pobaveně. Připásal jsem si na záda svojí katanu a pomalu vyrazil pryč z nemocnice.

Nervózně jsem překračoval před dveřmi domu, ve kterém bydlela Lio.
To už ani zaklepat neumím? řekl jsem si povzbudivě.
Napřáhl jsem ruku a silně jsem pěstí zaklepal na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Tue Apr 05, 2011 10:06 pm

Lio

Zrovna jsem napřahovala ruku pro další jablko,ale v tu chvíli někdo celkem hlasitě zaklepal na dveře. Promiň nečekám návštěvu... Řekla jsem tichým hlasem klučinovi,ten se trochu vystrašeně podíval na dveře,mezitím jsem já prudce otevřela,naštvaně si stoupla a vůbec nevnímala kdo za dveřmi je. Hej ty,nechceš mi rovnou vyrazit dveře? Copak nevíš,že je slušné klepat jemně a ne bušit pěs...Jej Izuno,co ty tady? Řvala jsem na člověka,až po chvilce jsem si uvědomila,že je to Izuna a trochu trapně se usmála. Pojď dál,přece tu nebudeme stát... Chytla jsem Izunu a vtáhla ho do bytu,zavřela za ním dveře a šla si sednout znovu na postel. Tak co bys rád? Znovu jsem nahodila nějaký ospravedlňující úšklebek a rukou hmátla po jablku...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Tue Apr 05, 2011 10:12 pm

Kyrogue Izuna

Pojď dál,přece tu nebudeme stát..
Nčekal jsem že mě jen tak pustíš dovnitř usmál jsem se na ní a pomalu jsem vešel do bytu.Rozhlédl jsem se a viděl jsem klučinu jak sedí na posteli.
Tak co bys rád? Otázka mě zaskočila, téměř jsem zapoměl že jsem bez jakéhokoliv důvodu vtrhnul do bytu.
No... zítra ráno se máme sejít na cvičišti a... moc se my nechtělo domů tak jsem si řekl že se... stavím vykoktal jsem ze sebe, v cizím bytě jsem se cítil trochu nesvůj.Máš pěkný byt usmál jsem se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Tue Apr 05, 2011 11:29 pm

Lio

Nečekal jsem že mě jen tak pustíš dovnitř. No normálně bych tě poslala tam odkud si přišel,ale dnes mám nějakou dobrou náladu,tak doufám,že si jí nezkazím... No... zítra ráno se máme sejít na cvičišti a... moc se mi nechtělo domů tak jsem si řekl že se... stavím. Ok,já myslela že nám něco chceš... Usmála jsem se na Izunu,poté na chlapce a vzala si plátek melounu. Máš pěkný byt. Heh,tenhle byt není žádný luxus,takže tu není v podstatě nic k vidění,ale dá se tu žít,sice skromně,ale dá... Kousla jsem si do vychlazeného melounu a šťastně kousala. Jo a nabýdni si taky,jsem na to úplně zapomněla... Mile jsem se usmála a znovu si kousla do melounu...

Chlapec

Chlapec se jenom nevěřícně podíval na Izunu a chvilku si ho přemněřoval,no přestalo ho to bavit a vzal si další jablko.Tiše seděl na posteli,ani hlásku ze sebe nevydal jenom se smutně díval na podlahu a Lio z toho pohledu byla nervní...
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Sat Apr 09, 2011 7:26 am

Kyrogue Izuna

Jo a nabýdni si taky,jsem na to úplně zapomněla...
Ne, to je v pohodě usmál jsem se na ní. Udělal jsem 2 kroky blíže k nim a poté jsem se jen nejistě houpal ze strany na stranu.
Eeeh... koho myslíš že bychom mohli mít jako náhradu na cvičišti?
Zeptal jsem se. Zajímalo mě zda dostaneme také nějakou další misi.
Naše první mise a Sensei skončil v nemocnici, snad to tak nebude pořád Zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   Sat Apr 09, 2011 9:49 pm

Lio

Eeeh... koho myslíš že bychom mohli mít jako náhradu na cvičišti? Vidíš to mě ani nenapadlo...Ale doufám,že někoho zkušeného,nepotřebuju nějakého burana,který by mě měl trénovat... Uchechtla jsem se a odložila kůrku od melounu na tácek. Naše první mise a Sensei skončil v nemocnici, snad to tak nebude pořád. No já taky doufám že ne...Jinak uděláme míň misí než ostatní týmy a nebudeme tak dobří... Trochu jsem se naštvala z faktu,že jestli to tak bude pokračovat,budeme podřaznější než ostatní.Venku už se pomalu začalo stmívat a já byla celkem dost ospalá. Hej Izuno,nevím už se sešeřívá a mě se chce spát... Řekla jsem rozmrzelým tónem a šla odnést tácek do kuchyně...

Chlapec

Klučina už také jevil známky ospalosti a dalo mu docela práci,aby udržel oči otevřené.Vstal z postele a pomalu si lehal na zem...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Súkromné meista   

Návrat nahoru Goto down

Súkromné meista
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Herní místnost :: Země Větru-
Přejdi na: