Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Kox Tenshin

Goto down 
+3
Velomaru
Sauron the Great
Kox
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Kox
Genin
Genin
Kox


Počet příspěvků : 25
Body : 4839
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 26
Bydliště : Kiri

Kox Tenshin - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kox Tenshin   Kox Tenshin - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 8:08 pm

First topic message reminder :

Jméno: Kox

Přijmení/klan:tenshin

Podstata:fuuton

Věk:14let

Národ:Vody

Vesnice:Kiri

Povaha:Ochraňující, přátelská, Bojovná

Zbraně/výbava:výbušné lístky, kunaie, katany (VZN)

Techniky:
C:
Kage bunshin(kloni s opravdovými těli)
Ninpou: Kiteinu Shawaa(Ninja vystřelí ze svých úst chakru ve formě malých jehliček, kterých je velké množství.)
D:
Fuuton: Reppushou (Schopnost ,,odfouknout" nepřítele pár metrů dozadu a možnost přidat sílu a rychlost do vrhacího předmětu)
Oboro Bunshin no Jutsu(mlžní kloni)
Fuuton:Kūki burēdo(Vzduch zaostří a protáhne čepel, nepřítel si tak myslí že se vyhnul, ale já ho trefím, protáhnutí a zaostření podle toho jak se zvládá ovládání)

Oblečení:bílá kočile a hnědé kalhoty

Vzhled:hnědé oči a vlasy, krátky nos a malá pusa.

Váha:65kg

Výška:166cm

Umění se zbraněmi:2

Kekkei Genkai:Mizu no shori

Popis Kekkei Genkai:1.stupeň-Tato kekkei genkai umožňuje ve vodě, či jakékoliv jiné tekutině pouhou myslí změnit molekuly na jed, který způsobuje pouze po dotyku otravu, ze které máte do hodiny jemné bolesti a do týdne někdy i dříve umřete, lze i naopak(pouze s tímto typem jedu), jed se ihned vstřebává do těla. manipulovat lze s tekutinou v okolí 3 až 50 metrů, to záleží jak moc ji ovládáte(,lze pouze s tekutinou, která není uzavřená, takže s krví, pokud někdo nemá otevřené zranění to nelze).(zatím zvládám jen s tekutinou do 6.5 metrů, větší vzdálenost mě příliš vyčerpává).
2.stupeň-tento stupeň se otevře v ohrožení života, zdvojnásobuje dosah techniky.

Zaměření:kekkei genkai

Příběh: Ještě když jsem byl malý byl jsem šťastný, měl jsem to snad nejlepšího brášku. Dokázal mě naučit jedno výše zmíněné jutsu a kekkei genkai. Rodiče byli moc milý, ale silní shinobi. Náš klan nebyl moc rozšířený, nebylo nás nejvíce, ale stačilo to. Byli jsme velmi uznávaní, kvůli naší síle. Nevím proč ale každá generace měla vždy silnější kekkei genkai než ta předchozí. Když my byli 3 narodila se ještě jedna sestřička. Byli jsme cestovný klan. Cestovaly jsme mezi zeměmi, kde si nás najímali. Byli jsme celkem chudí, a tak jsme byli levní. Vyrůstal jsem až do deseti let jako každé dítě a přátelil se s ostatními dětmi v našem klanu. Když bylo sestře 7 let naučila se svou první techniku. To si zasloužilo oslavu. Slavili jsme a po té se objevil jistý velmi silný zrzavý muž. Snažili se ho zstavit mnozí, on ale všechny zabil. Zavolali si na něj nás a tak každý kdo byl boje schopný odešel. Všechny zabil a chtěl zničit vesnici. Zničil jednu celou budovu a vypadalo to, že má dost a odešel. V té budově byl zbytek našeho klanu. Pár z nás přežilo s pohmožděninami. Já a sestra jsme měli štěstí a jemnom jsme si něco zlomili. Všichni kdo zůstali se roprchli. Zůstal jsem jen já, mou sestřičku jsme dali k adopci ze strachu, aby ji nenašel ten muž, kdyby se vrátil. Teprve když mě pustili z nemocnice jsem zjistil že jsou všichni mrtvý. Já se začal bát přáteství, protože jsem se bál ztráty svých přátel. Stal se ze mě kluk samotář, který neměl přátele a soustředil se jen na trénink, aby se jednou dokázal pomstít. Po dvouch letech jsem se odvážil opět se začít přátelit. Začal jsem si vážit přátelství, protože jsem si uvědomil jak je křehké. Nyní mám tři cíle zabít toho muže a tím pomstit svou rodinu, a svého milovaného bratra, obnovit klan a po vraždě muže najít svou sestřičku. Když jsem se vrátil z nemocnice zkoušel jsem vyslýchat vesničany. Dostal jsem dost podrobný popis muže.
Obrázek:Kox Tenshin - Stránka 3 Images?q=tbn:ANd9GcT1yHfLrlBc6yygqTi0ylTlSmQTTq7q1GaFueI90ysvoZte5FcMLg


Naposledy upravil Kox dne Mon Mar 07, 2011 7:24 pm, celkově upraveno 34 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kox
Genin
Genin
Kox


Počet příspěvků : 25
Body : 4839
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 26
Bydliště : Kiri

Kox Tenshin - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kox Tenshin   Kox Tenshin - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:29 pm

hlavně že kage bunshin tu má každej druhej a nevadí to, vadí to jen u mě, a ten jed nemá hodinu žádné účinky, a tejden, pokud není dotyčnej nějak slabej(starej, chudokrenej, či něco) tak má minimálně tejden, aby to vyléčil, tekže není nic moc nebezpečnej. Něco takovýho by v narutovi(anime) vyléčili napohodu. A blbost to není, protože by se dalo říct, že na těle jsou v kůži téměř všude malilinkatý dírky(například místa odkud rostou chlupy).
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4975
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Kox Tenshin - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kox Tenshin   Kox Tenshin - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:35 pm

-.- to jsou potní žlázy ....
takže když jsi naprosto zdravej dostaví se jen zvracení bolesti a křeče?
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5604
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kox Tenshin - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kox Tenshin   Kox Tenshin - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:39 pm

Shiro neřeš, tady je Kage bunshin C technika stejně jako ostatní klony a ten ejd je v pořádku
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4975
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

Kox Tenshin - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kox Tenshin   Kox Tenshin - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:40 pm

já se ptal koxe ...
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5604
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Kox Tenshin - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kox Tenshin   Kox Tenshin - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:41 pm

tak se ho ptej mimo toto téma-tady nemáš co psát
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Sponsored content





Kox Tenshin - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kox Tenshin   Kox Tenshin - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kox Tenshin
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kirigakure No Sato :: Charaktery-
Přejdi na: