Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 
 

 Toshio Tanagushi

Goto down 
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 366
Body : 3318
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Toshio Tanagushi   Mon Feb 28, 2011 4:08 pm

Životopis


Jméno:
Toshio

Přijmení/klan:
Tanagushi

Podstata:
Doton, Katon, Hariton
( Nevie ovládať Doton a Katon samostatne iba spojené do Haritonu)

Věk:
16

Národ:
Vetra

Vesnice:
Sunagakure no Sato

Povaha:
Flegmatik
Po dlhých rokoch poznačených rôznymi udalosťami je z neho záhadný človek, od ktorého sa dá očakávať čokoľvek. V jednu chvíľu môže byť milý a v druhú zase nemilosrdný. Vo vnútri hľadá samého seba aký v skutočnosti je.

Zbraně/výbava:
ZVN (kunaie, senbony, výbušné lístky, dymové bomby)
Katana Shiori

Oblečení:
Biele tričko s čiernymi nohavicami. Neustále nosí na sebe čierny hodvábny plášť. Okolo krku nosí obviazanú čelenku aby zakryla jazvu na krku.

Váha:
70 kg

Výška:
190 cm

Umění se zbraněmi:
2

Kekkei Genkai:
Hariton

Popis Kekkei Genkai:
Spoiler:
 

Základný druh alebo typ Haritonu je "Biele (čisté) alebo tkz. Priesvitné Sklo" ktoré je schopný ovládať už aj malé dieťa v klane. Toto sklo je užívateľ ninja techník, schopný upravovať takmer bez obmedzení, jediné čo je za potrebu je vynaliezavosť a nová technika. Toto sklo je proste klasickou zbraňou alebo obranou klanu a je základnom pre všetky ostatné typy skla.

Ďalším významným typom skla je tkz. "Zelené sklo" hovorí sa mu aj "Nezničiteľné sklo". Toto sklo má v podstate jediný účel extrémnu odolnosť voči fyzickému poškodeniu. Nezničiteľné sklo sa mu hovorí aj preto lebo jeho najzaujímavejšou vlastnosťou je to , že ak ho aj niečo poškodí, sklo sa zregeneruje za neuveriteľne krátky čas do pôvodné stavu, inými slovami obnoví sa späť do pôvodného stavu. Funguje je automaticky bez ohľadu nato či to užívateľ chce alebo nie. Nevýhodou je , že pri každom obnovení spotrebuje toľké množstvo čakry koľko je potrebné k oprave, preto je toto sklo tiež jedno z najnebezpečnejších kvôli tomu , že techniky s týmto druhom skla neberú ohľad na užívateľa a spotrebujú čakru tak či tak.

Zaujímavým typom je "Žlté sklo". Toto sklo je má však význam jedine za denného svetla - (to známe iba členom klanu.) Sklo totiž dokonale odráža, a pohlcuje slnečné svetlo. Toto sklo by sa dalo nazvať aj sklom ilúzií. Sklo sa používa hlavne na zmätenie nepriateľa podobne ako Genjutsu. Okrem toho toto sklo znesie obrovské teploty a samé dokonca vyžaruje teplotu ako pri vzniku normálneho skla, preto nieje bezpečné byť v jeho bezprostrednej blízkosti. Teoreticky by sa dalo povedať , že funguje ako solárne panely. Sklo dokáže dokonca lámať svetlo v prospech užívateľa a tak pri správnej polohe spôsobiť na určitých miestach aj totálnu tmu. Nevýhodou skla je , že ak sa ho niečo dotkne stráca sa jeho význam a narušia sa jeho vlastnosti až sa dostane do pôvodnej a základnej formy skla.

"Modré sklo". Toto sklo patrí medzi tie najjednoduchšie a väčšinou sa ho užívatelia naučia zvládnuť už veľmi skorej dobe. Tkz. "Maskovacie sklo" je prehľadné iba z jednej strany a odráža obraz ako v zrkadle. Slúži na dokonalé krytia a je schopné splynúť s prostredím akýmkoľvek spôsobom. Z tohoto druhu skla sa časom v klane vyvinuli zaujímavé bariérové techniky vysokej úrovne ktoré sú vo veľkom počte shinoby a teda čakry schopné ukryť dokonca aj celé mesto. Sklo utlmuje akýkoľvek zvuk z vnútornej strany , toto sklo je dokonalým krytím a je určené na obranu alebo získavanie informácií. Ak sú vytvorené tkz. dve rovnaké zrkadlové steny, a nachádzajú sa pri sebe v určitej blízkosti je užívateľ schopný medzi nimi cestovať tak , že do jedného skla vôjde a z druhého vyjde. Nevýhodu skla je jeho jednoduchosť. Je veľmi krehké a dá sa rozbiť pomerne jednoducho.

Ďalšie sklo sa nazýva "Čierne sklo tkz. Sklo noci". Funguje len po západe slnka inak by sa pod jeho lúčmi rozpadlo na prach. Toto sklo dokáže prenášať obraz niečoho čo sa deje inde na neobmedzený čas, podmienkou je druhé sklo umiestnené na danom mieste, okrem toho umožní preniesť aj zvuk alebo si tento obraz preisť znova. Pre členov klanu je to lepšie než archív, a takto sa dokážu dorozumievať na hocijaké vzdialenosti. Sklo sa využíva k zbieraniu informácií a na misiách v utajení.

A nakoniec "Červené sklo tkz. Sklo pečatí" je najefektívnejším a najmenej rozšíreným druhom skla. Sklo je schopné odčerpať a vsávať alebo potláčať čakru. K jeho používaniu je nutné mať dosť veľké množstvo čakry a preto sa najsilnejšie techniky tohoto druhu využívajú v skupinách. Nielenže dokáže s čakrou takto manipulovať zabráni protivníkovi využívať dokonca vlastnú čakru akoby danú osobu paralizoval. Toto sklo sa vytvára samostatne narozdiel od premien z obyčajného skla na ostatné druhy preto vyčerpáva väčšie množstvo čakry. V boji je ťažké ho presadiť, ale sklo sa dá využívať aj na iné než len na techniky pečatí, ale k tomu treba mať veľké skúsenosti s týmto elementom.
Zaujímavosťi: Tímto spôsobom bol zapečatený dokonca aj 7-chvostý Bijuu pečaťou skla "Fuuin Tashi (Sklenná pečať)".
Tajné Fuuinjutsu klanu sú uložené v sídle klanu Tanagushi, priamo centre sídla kde sa nachádza aj domov vodcu klanu.


Dôležité: Tieto druhy skla sa dajú po naučení uplatniť na rôznych pôvodných technikách skla. Jedna spojená línia skla však musí mať vždy len určité vlastnosti čiže musí byť určitým typom, to znamená že sklo nadobudne vlastnosti len potiaľ kde sa stále spája. Zmena vlastností bieleho skla na jedno z dalších nespotrebúva žiadny čakru, a prebieha v nepatrnom momente.

Zaměření:
Kekkei Genkai
( Zatiaľ ovláda len základné Biele sklo klanu a Modré sklo. Zčasti vie aj Zelené ale nevenuje sa tomu nijako špeciálne)
Taijutsu

Příběh:
Toshio sa narodil priamo v Sunagakure no Sato do maličkého klanu Tanagushi známym svojou unikátnou Kekkei Genkai. Už pri narodení sa zistilo, že Toshio ako každý člen klanu ovláda obe podstaty, Katon aj Doton, takže Kekkei Genkai sa u neho razom prejavila čím sa mu na pravej ruke objavila malá pečať klanu, ktorá označovala jeho pravý pôvod.
Ako Toshio rástol, rástli spoločne s ním aj jeho schopnosti a vedomosti. Samozrejme prvé roky života netrávil tréningom ale ledabolím poflakovaním po vonku alebo trávením času doma. Ale ako pomaly dospieval bol nútený tráviť čoraz viac času na cvičisku ako vonku s kamarátmi. Do svojich desiatich rokoch ostal doma a o jeho tréning sa sem tam starali rodičia ale po väčšinou to bolo nechané na ňom čo chcel trénovať. Keďže svoje Kekkei Genkai ledva poznal trénoval sa Toshio v jedinej veci a to taijutsu kde ho zaujal hlavne boj so zbraňami ktorý ho dosť fascinoval.
Po dovŕšení desiateho roku života Toshio nastúpil na akadémiu kde sa mal učiť schopnostiam shinobi no s jeho flegmatickou povahou to bolo dosť problematické keďže ho nič nezaujímalo. V klane nastalo mierne sklamanie keď nezmaturoval v prvý rok, čo Toshia značne poznamenalo a tak sa aspoň na druhý rok snažil viac aby nebol na hanbu celému klanu a aby jeho rodičia už nikdy nepocítili sklamanie z vlastného a jediného syna ktorého mali. Takto Toshio odmaturoval priamo v 12 rokoch a konečne sa stal geninom čo bolo prvým krokom k jeho lepšiemu životu a životu shinobiho. K maturite dostal od rodičov výnimočný darček a to katanu pomenovanú Shiori keďže rodičia poznali jeho vášeň v zbraniach. Boli hrdý na svojho syna aj pre takýto malý úspech ktorým si prešiel a pár dní ho nechávali nech si užíva zaslúžený pocit z víťazstva nad školou.
Keďže malý Toshio sa stal geninom automaticky bol v klane radený ako nádejný shinobi a prichádzal na rad tréning jeho schopností. Taijutsu mal dobre vyvinuté keďže pár rokov sa tomu venoval no na rad prišlo rozvíjanie jeho Kekkei Genkai. Kekkei Genkai klanu bolo príliš obšírne a preto nemohli s tréningom čakať. Aby sa Toshio mal prečo učiť jeho trénerom sa nestal jeho otec ale jeden z členov ANBU jednotiek Hiroshi Tanagushi. Malý Toshio predpokladal, že to bude zábava no opak sa stal pravdou. Nie len, že tento tréning bol náročný ale aj jeho vlastná rodina Hiroshi bol na neho prísnejší než ktokoľvek iný. Často ho mučil tréningom od rána do večera aj keď to chlapec nezvládal psychicky. Keď to v chcel po roku vzdať pred vesnicou stretol neznámeho shinobi ktorý na Toshia zaútočil a shurikenom mu na krku spôsobil hlbokú ranu ktorá dosť silno krvácala. V ten deň mu Hiroshi zachránil život čo mu Toshia nikdy nezabudol pretože ho tam mohol nechať len tak vykrvácať. Túto jazvu ma Toshio doteraz aj keď si ju už zakrýva čelenkou, no jazva ostáva naďalej ako znak toho, že musí byť silnejším. Z toho dôvodu sa Toshio z vlastnej iniciatívy vrhol do ďalšieho tréningu. Bol rozhodnutý podať riadny výkon, výkon hoden člena klanu. Po ďalšom roku neúprosného tréningu zvládol základnú podstatu klanu a to tkz. Biele sklo. Na Toshiove počudovanie ho Hiroshi po dvoch rokoch konečne pochválil no Toshio vedel, že sa o nič prevratné nezaslúžil a, že už len schopnosti jeho senseia sú tak rozsiahle, že tomu ani nepochopí. Chlapec posilnení veľkou silou ktorú zvládol na popud svojho senseia prišiel za rodičmi so žiadosťou ktorá bola v klane obvyklá a to na tréning mimo vesnicu. So súhlasom klanu dostal Toshio povolenie na jediný rok opustiť vesnicu a to len za účelom pracného tréningu. Toshio sľúbil, že bez nových schopností sa nehodlá vrátiť a tak odišiel do púšte a rozhodol sa cestovať.
Toshio trávil v púšti a jej okolí celý jeden rok. Snažil sa pochopiť svoje schopnosti a rozvíjať ich v rámci svojich možnosti čo sa mu ako samotnému darilo len minimálne. Chápal, že zmyslom tohto tréningu je posilniť individualizmu a vynaliezavosť ako aj schopnosť prispôsobiť sa situácii a prežiť za každých podmienok. Či už chcel alebo nie bol nútený zlepšiť svoje schopnosti pretože púšť bola úkrytom pre mnoho nebezpečných zvierat a ninjov. Toshio spomínal na svojho senseia a snažil sa nájsť v jeho radách štipku schopností ktoré by mohol odhaliť. Keď mu po dlhých hodinách prišla na um myšlienka. Hiroshi mu na konci tréningu dal malú kocku zo skla. Keď ju vytiahol z vrecka videl, že kocka hýri 6 farbami. Vtedy Toshio chápal čo mu chcel sensei naznačiť a kde má nájsť svoju silu. Preto zbytok času trénoval tomu aby v sebe prebudil trochu inú formu Kekkei Genkai.
Po dlhom roku plnom útrap sa Toshio mohol pokojne vrátiť domov, k rodine. Predstúpil pred klan ktorý bol plný očakávania. Nesmelý chlapec stál pred všetkými neistý či zvládne takú výzvu no pri pohľade na netrpezlivých rodičov, ktorí už raz jeho sklamanie pocítili, že nesmie sklamať. A tak sa aj stalo, Toshio preukázal ako sa vedel prispôsobiť púšti a to tým, že objavil v sebe Modré sklo. Sklo ktorému mu zaručilo prežiť. To mu dodalo odvahu a klan uznal, že jeho tréning nebol zbytočný. Tak sa mohol vrátiť späť k senseiovi ktorý ho doteraz trénoval. No už ako zrelému geninovi nebolo dovolené Toshiovi aby ho trénoval Hiroshi ktorý mal naviac svoje povinnosti a tak malému chlapcovi len pomáhal rozvíjať čo vedel vo voľných chvíľach.
Toshiova snaha o ovládnutie mocného Zeleného skla bola neúprosná no aj keď sa mu niečo podarilo v spojení s týmto sklom razom mu technika zobrala takmer všetku chakru a preto musel senseiovi sľúbiť, že to použije len v život ohrozujúcej situácii, pretože sklo čerpaním chakry dokáže privodiť užívateľovi aj smrť. Takto skončil posledný rok Toshiove tréningu so senseiom a keďže už mal 16 rokov nastal čas svoje schopnosti rozvíjať v súlade s normami vesnice a ako genin sa musel pridať k nejakému tímu aby mohol zosilnieť. Toshio chcel zosilnieť a na vzor svojho senseia sa stať členom ANBU. Tak bude mať jeho život opäť zmysel, ak bude jeho sila využitá na ochranu vesnice.


Obrázek:


Techniky:

Hariton no Jutsu - Jutsu ukrytého skla
Spoiler:
 

Živel Sklo: Sklenená zbraň - Hariton: Garasu no buki
Spoiler:
 

Živel Sklo: Sklenený tvor - Hariton: Garasu no ikimono
Spoiler:
 

Živel Sklo: Dokonalá stena - Hariton: Siperia kabe
Spoiler:
 

Živel Sklo: Sklenený klon - Hariton: Bunshin
Spoiler:
 


Naposledy upravil Rajsik dne Sun Mar 06, 2011 8:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 566
Body : 3533
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 23
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Toshio Tanagushi   Mon Feb 28, 2011 4:46 pm

Za mňa prijaté .. moc pekný charakter len zatial budeš sám v týmu tak počkaj kým ti vytvorím topic aj zo senseiom
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Velomaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 452
Body : 3645
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

PříspěvekPředmět: Re: Toshio Tanagushi   Mon Feb 28, 2011 5:22 pm

ještě jsi nenapsal jaké sklo s ev těch technikách využívá a teen meč co máš v obrázku-není to doufám ten shirori?

--------
Velo is Good Boy ^^ lol!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ninjapathofawakening.forumczech.com
Velomaru
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 452
Body : 3645
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

PříspěvekPředmět: Re: Toshio Tanagushi   Mon Feb 28, 2011 5:33 pm

po upravě přijaté

--------
Velo is Good Boy ^^ lol!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ninjapathofawakening.forumczech.com
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 566
Body : 3533
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 23
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Toshio Tanagushi   Tue Mar 01, 2011 10:30 pm

Naučený/á

Hariton: bushin /sklenený klon, je troška odolnejší než normálny kage bushin, vie robiť techniky a je hmotný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Toshio Tanagushi   

Návrat nahoru Goto down
 
Toshio Tanagushi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Sunagakure No Sato :: Charaktery-
Přejdi na: