Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:39 pm



Kuro

Cesta dlouhá na sever od Kumo trvala asi necelou půl hodinu, když v tom jsme dorazili na to místo. Vypadalo to jako na půl pohřebiště a na půl tréningové místo. Pohřebiště to nejspíše připomínalo různými náhrobními kameny rozházeny po této velké tréningové nejspíše uměle vytvořené ploše. A naopak tréningové místo to připomínalo tím, že délka plochy byla opravdu velká a zase tak moc překážek tady nebylo. "Araki, Ibuki, Ceesnoh... Je to tak? Nepletu se?" Zeptal jsem se vás a pomalu se usadil na jeden z náhrobních kamenů, jenž měl motiv kříže. Černý písek vál všude okolo, což tomuhle záhadnému místu přidávalo ještě na větší tajemnosti a nevyzpytatelnosti. "Nejdřív mi o vás něco prosím řekněte, ať se mohu podle těchto fakt lépe zorientovat.." Řekl jsem svým chladným hlasem bez náznaku jakéhokoliv štěstí, že mám tým a hned i po tomto krátkém rozhovoru jsem si sundal kapuci a vy tak mohli plně vidět mou tvář. Postarší muž s dlouhými černými vlasy, na tváři mírně zarostlý a čelenka obhozena okolo krku, ano to byl můj podivný zjev.

• Pict •


Naposledy upravil Lelouch dne Sun Mar 20, 2011 1:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 4:09 pm

Ibuki Imagawa

čo je toto za miesto?Spýtal som sa sám seba lebo miesto kde sem mali trénovať vyzeralo ako cintorín. Povedať mu niečo o sebe.Pristúpil som a povedal som.No ja sa volám Ibuki Imagawa... mám podstatu raiton a špecializujem sa na taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
Alizeer
Genin
Genin
Alizeer


Počet příspěvků : 61
Body : 4857
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Alizeer
Postava 2: Ceesnoh
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 4:33 pm

Ceesnoh

Po té cestě jsem se nijak extra neunavil, ale po tom, co jsme dorazili na místo, mi zamrazilo v zádech. "Vypadá to tu jak na hřbitově" potichu jsem si pro sebe řekl. Rozhlédl jsem se kolem, zatímco Kuro si šel sednout na náhrobní kámen ve tvaru kříže. Přpomínalo to tu trochu i místo ne trénování, né moc, ale přeci jen. Potom sundal kapucu, a vypadal fakt vostře. Udělal jsem krok do předu a řekl jsem: "Já jsem Ceesnoh, ale říkejte mi Česneku.. něco o mě? Ovládám doton, teda, do.. doufám, že ho ovládám" usmál jsem se.. "Specializuju se na boj s kopím a palicí, tzn. bojuju na blízko, ale zároveň na vzdálenost větší, než blízko.. a řídím se pravidlem.. ,,Minulost je minulostí, přítomnost je přítomností a budoucnost? To se ještě uvidí''.
Oddechnul jsem si po celkem dlouhém monologu a kouknul jsem na posledního z nás.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 10:18 pm

Kuro

"Dobrá, takže všichni se představili, já se vám představovat nebudu, protože se mi za A.... Vůbec, ale opravdu vůbec nechce vám něco říkat a za B, není na to čas. No každopádně jsem váš nejspíše nový sensei, to už se teď bude odvíjet od toho, jestli přežijete či ne... Máte nějaký tušení vo co na tomhle místě jde? Nebo naopak nevíte vůbec nic a raději budete čumět s otevřenou tlamou..?" Zakončil jsem docela vtipněji, než na mě bylo obvyklé a trošku se škodolibě pousmál, čímž jsem jim i jaksi nepřímě naznačil, že je čas, aby mi řekli nyní o sobě teď něco oni.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 6:32 pm

Ibuki Imagawa

Pozrel som sa okolo seba a povedal som.No vyzerá to že tu budeme trénovať.Ale je to dajaký cintorín.Pozrel som sa pod nohy zem bola čiernejšia ako na iných miestách.To fakt chce aby sme trénovali na hroboch.Spýtal som sa sám seba a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 5:54 pm

Bože.. vy mě fakt štvete... Jestli nepostne Ali nebo Dree do zítřka přibližně do těchto hodin, tak jedu normálně sám s Ibukim a časem vás zase nějak zařadím, protože Shiori by se určitě rád pohnul, stejně jako já.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 12:09 am

(jedeme dál, jinak Shiori.. topic je odteď v sekci "Tréningové oblasti"... aby to nedělalo zmatek. Smile )

Kuro

"Hmm pan dneska měl na oběd asi vtipnou kaši.. No dobře z poloviny si to uhádl, tohle místo vám však řeknu bylo postaveno přímo na mou žádost. To je jedno, myslím, že můžeme přejít k tréningu. Zkouška je zbytečná, protože spisy o vás hovoří, jak jste silní, pokud se vám to nelíbí, tak si vaši sílu klidně můžete na mě ozkoušet.. Nezaručuji, že však vyjdete z tohoto místa živý, rozumíme si?" Zakončil jsem s trošku falešným úsměvem a po chvíli ještě dodal.. "Ibuki, Ibuki je smutné, že nevím, co tě učit. Podle těchto spisů umíš podobnou techniku jako můj přítel, přijde mi to směšné, nebo spíše vtipné, ale to je fuk. Ty seš takovej ten typ zaměřující se na Taijutsu, tím pádem by se ti hodila nějaká Taijutsu technika. Možná bych se mohl podívat do složky Taijutsu, co vlastní Kumogakure, co ty na to? Nebo máš snad nějakou vlastní, jinou.. techniku?" A to bylo to poslední, co jsem řekl, poté už jsem ho prostě jen nechal na to zareagovat.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 9:16 pm

Ibuki Imagawa

Počúval som čo rozpráva a ked mi položil otázku tak som spustil.No ak by sa dalo tak by som chcel aby ste sa pozreli na tie zložky...Mierne som sa usmial.Hádam vyberie dajakú dobrú techniku....Pomyslel som si a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:25 pm

Kuro

"Dobrá tedy..." Odvětil jsem krátce a začal skládat jakési ruční pečeti a následně položil svou levou ruku na zem.. Zem pod mou dlaní se začala hýbat, v mžiku se z ní začal vynořovat podivný svitek. Když jsem se ho však pokusil otevřít byl úplně prázdný, tedy do té doby, dokud jsem po něm nepřejel svou pravou dlaní, v ten moment se tam totiž začal objevovat podivný text. "Tetsujin no Jutsu.." Řekl jsem tiše a po chvíli konečně dodal.. "Obecně jsou nohy třikrát silnější, než ruce.. naším úkolem je tedy se téhle slabiny zbavit, nebo spíše dokázat narvat veškerou sílu z nohou do ruk, nebo spíše do jednoho úderu, čímž bude mít úder obrovskou efektivitu.. Sám tohle jutsu sice neumím, ovšem trénovat bych ho snad ještě dokázal. Co na to říkáš? Jo, skoro jsem zapomněl dodat.. Tahle technika je jenom část Tetsujin no Jutsu, nebo spíše jeho první stupeň, jinak má Tetsujin doslova tři úrovně a já tě naučím jeho první.." Dokončil jsem již konečně a poté už jen čekal, jak mi zodpoví na moje krátké monology.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 1:02 pm

Ibuki Imagawa

Ked sa začal zem hýbať tak som ustúpil zrazu sa zo zeme vynoril zvitok pozrel som sa na neho a ked začal rozprávať tak som len počúval.Dosť zaujímavá technika.....hádam ju zvládnem.Pomyslel som si ked povedal posledné slovo.Ja by som vedel...ešte tento úder nabiť raitonom....Povedal som a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 1:06 pm

Kuro

"No.. pokud váháš...... Jen tě předem upozorňuji, že když se ho budeš chtít naučit nabít Raitonem, tak to bude mít dopad na tvé tělo, počítáš s tím? A už vůbec bude také učení této techniky trvat trošku déle, ovšem to už je vedlejší, času je vždy dost.." Řekl jsem mu svým chladným hlasem a neutrálním výrazem na tváři a svitek pomalu položil horizontálně na zem, v mžiku už ho opět zatáhla zem a bylo po svitku.. Já už jen poté čekal na tvou další odpověď a na to jestli můžeme konečně začít s tvým tréningem.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 1:25 pm

Ibuki Imagawa

Ked dohovoril tak som spustil ja.Nevadí...dajme sa do toho.Dal som si dole všetky moje zbrane aby mi nezavadzali pri tréningu.Som zvedavý aký silný úder budem mať ked sa to naučím.Pomyslel som si a čakal som kým začneme.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 5:21 pm

Kuro

"Dobrá.. Jednoduchý je základ.. a to soustředění. Takzvaně natáhni jednu ze svých ruk a vkládej do ní chakru, což už umíš, ovšem tím to nekončí.. Následně se snaž totiž chakru z noh přenášet směrem do ruk, bude to možná obtížné, no myslím, že to časem určitě zvládneš, i když je tato technika docela složitá.." Řekl jsem mu se zamyšleným výrazem ve tváři, který mohl polemizovat o tom, o čem teď vlastně přemýšlím, no to ti mohlo být jedno, jelikož tvůj cíl byl jasný. Naučit se další techniku.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 5:38 pm

Ibuki Imagawa

Natiahol som pre seba pravú ruku a začal som koncentrovať chakru čo nebol problém hneť na to som sa snažil preniesť chakru z nôh do pravej ruky čo už nebolo také ľahké sústredil som sa ale žiadny prínos chakry do ruky som necítil.Toto nebude také ľahké.....Pomyslel som si a skúsil som to znova a znova ale stále žiadny výsledok na chvíľku som si sadol a oddýchol som si. A skúsil som to znova začal som koncentrovať chakru do pravej ruky a hneť na to som sa snažil odobrať chakru z nôh a presunúť ju do ruky pocítil som malí nárast chakry ale vidieť to nebolo a tak som so skúšal znova.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 10:37 pm

(Dobře.. piš si klidně, že jsi vůbec nepostoupil, ovšem o postupech budu rozhodovat já, ok? ^^")

Kuro

Cítil si určitě větší nátlak energie v rukách a taky to, jak ti nohy úplně slábnou, když v tom se jedna z tvých noh trošku podlomila.. "Eh.. Na tohle jsem zapomněl... I když přemisťuješ chakru z nohou do svých ruk není to tak jednoduché. Nohy totiž poté nemají sílu a většinou se uživateli podlamují, proto musíš vždy při koncentrování chakry do ruky myslet i na rovnováhu zbylé chakry v nohách, tak aby ses ještě nějakým způsobem udržel na zemi, snad to chápeš.." Řekl jsem mu a hned na to mi hlavou problesklo.. Heh, tohle bude nejspíše delší tréning..
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 10:58 pm

Ibuki Imagawa

Padol som na kolená a počúval som ho popri tom ako rozprával tak som sa znova postavil a dal som pred seba pravú ruku a riadil som sa tým čo povedal. Začal som koncentrovať chakru ruky čo nebol problém potom som začal odoberať chakru z nôh to už bolo zložitejšie ale urobil som to ale znova sa mi nohy podlomili a ja som padol na zem postavil som sa s skúsil so to znova a znova ale žiadny pokrok a tak som to skúšal znova.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 11:51 pm

-> Cítil si narůst energie přitom však úbytek chakry nohách, stav se trošku zlepšil a ty ses ještě pár vteřin dokázal držet na nohách a také přesměrovávat chakru z nohou do ruk.. Když v tom se ti podlomili obě nohy, Kuro nic neříkal, jelikož ti to nejspíše došlo samotnému.. Přebíral jsi totiž nejspíše chakru z jedné nohy a poté až druhé, přitom by se to správně mělo dělat plně rovnoměrně, v tom byla ta chyba, kterou si tvá mysl uvědomila a pokusila se ji napravit.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 12:55 am

Ibuki Imagawa

Znova som sa postavil a skúsil som to znova ale zase som padol v tom mi to došlo skúsil som to znova ale chakru z nôh som odoberal rovnomerne. Síce som aj tak cítil slabosť v nohách ale nebolo to až také zlé aby som padol. Znova som to skúsil nepadol som ale ked som chcel spraviť krok tak som padol na zem kde som chvíľu oddychoval.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:21 am

Kuro

"Jde ti to líp... Jenže tě to zároveň moc vyčerpává, co tak dát si něco na zub a potom pokračovat? Myslím, že to nezní špatně, už vidím tvou únavu, ale jestli budeš opravdu váhat, můžeme dál trénovat. Jde spíše o to, že ti v tomhle kroku již nemám co radit, víš... Takže odpočinek je jediná možná varianta, aby ti to v následných pokusech šlo lépe, zbytečně a moc plýtváš chakrou, jsem zapomněl téměř dodat." Řekl jsem mu s docela chraptivým hlasem a stále s neutrálním výrazem na tváři, čekajíc, zda-li přijde jeho reakce na můj monolog směřující na jeho osobu.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:30 am

Ibuki Imagawa

Unaveno som sa postavil a sadol som si na kameň a povedal som.No je to dosť vyčerpávajúce....a niečo by som zjedol...Usmial som sa.Zlepšujem sa ale stále to nie je dobré....síce viem zobrať chakru z nôh a presunúť ju do ruky ale ked sa chcem pohnúť tak padnem.Pomyslel som si a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 3:07 pm

Kuro

Nic jsem již nadále neříkal a pomalu odcházel k jednomu nedalekému stromu, který snad vypadal na tomto místě jako jediný normální a to stejně jeho menší okolo do takových deset metrů. Nezbývalo nic jiného, než si usednout tam, kde už byli také připraveny dvě benta nebo něco na ten způsob. "Na tady máš svoje jídlo.. Je to kari a rýže, doufám že ti chutná.." Řekl jsem mu s neutrálním výrazem na tváři a jeho bento mu trošku předhodil, poté už jen vzal své hůlky a pustil se do svého jídla bez jakýchkoliv dalších zbytečných slov.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 3:41 pm

Ibuki Imagawa

Pristúpil som bližšie a sadol som si na zem a pustil som sa do jedla. Zjedol som ho pomerne rýchlo lebo som chcel ísť znova trénovať. Ked som dojedol tak som sa napil hneť na to som sa postavil a šiel som trénovať. Znova som dal pred seba pravú ruku a začal som koncentrovať chakru potom som začal odoberať chakru rovnomerne z oboch nôh. Skúsil som spraviť krok do predu ale padol som rýchlo som sa postavil a skúšal som to znova.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 5:51 pm

Kuro


Když šel trénovat, tak jsem zrovna dojedl poslední kousky a s plnou pusou zřádla za ním pomalu vykročil. Zrovna se snažil udělat další krok dopředu, když v tom mohl ucítit na své levé noze obrovskou bolest, na kterou se v mžiku skácel na kolena.. Kdyby se ohlídl uviděl by, jak jsem zatahoval zpět svou nohu, čímž mu nejspíše došlo, že jsem ho sprostě kopnul silou do nohy. "Jdeš na to moc rychle, to si to sakra neuvědomuješ? Všechno se nedokážeš naučit ze dne na den.. Jdi na to pomalu! Dvakrát měr a jednou řež, rozumíš?" Řekl jsem mu docela naštvaně, avšak stále si snažil zachovat nějaký ten neutrální výraz, který byl pro mě velice typický.. Poté jsem už však jenom čekal na jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5033
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 6:33 pm

Ibuki Imagawa

Postavil som sa a chvíľku som oddychoval medzi tým som sa pozrel na senseia a prikývol na znak toho že rozumiem.Toto nebude také ľahké ako som očakával....Pomyslel som si a z hlboka som sa nadýchol a dal som pred seba pravú ruku a začal som koncentrovať chakru hneť na to som začal presúvať rovnomerne z oboch nôh do ruky ktorú som mal pred sebou.Cítil som nárast sily ale v nohách so si nechal aspoň trochu chakry aby som sa udržal na nohách a mohol spraviť krok.Skúsil som spraviť krok smerom do predu položil som nohu na zem a v tom sami zase podlomili kolená a ja som padol na zem po chvíľke som sa postavil a chvíľku som premýšľal and technikou.Sakra v čom robím chybu?Spýtal som sa sám seba a
skúšal som to znova ale po každom pokuse som si dal malú pauzu.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 3:41 pm

Ibuki -> Každá rána tě vysilovala víc a víc, udržet na nohou se ti stále ještě na 100% sice nepodařilo, ale bylo to již několikrát lepší, než před takovou hodinou. Cítil jsi však, jak se tvé svaly namáhají, vzhledem k tomu, že všechny tvé pěsti letěli do prázdna.. Najednou jsi však udělal další pokus a dokonce ses udržel na nohách, ucítil jsi nátlak vzduchu okolo tvé ruky, což napovídalo jedno tvá technika je již plně dokončená.. Chybělo už jenom přenést veškerou přenášenou chakru směrem ke kloubům. Kuro nic neříkal, jen se po posledním pokusu usmál a věděl, že stačí ještě chvíle a první část této techniky máš zvládnutou. Po chvíli však dodal.. "Teď je tvůj poslední pokus, už nemáš tolik chakry, takže tohle je prostě poslední pokus, jasný? Přenes veškerou chakru do pěstí, tak aby ses dokázal držet na nohou a při rozmachu se ji pokus nabít Raitonem, rozumíš?" Vykřikl na tebe a už jenom čekal.

(Teď už to nějak zakonči, ale prosím, ať je to trošku delší post.. Neříkám třeba 20 řádků nebo tak, aspoň okolo těch 10..)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?   Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Araki, Ibuki, Ceesnoh - Cesta člověka?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ibuki Imagawa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: