Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréning tým 3

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5051
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 9:35 pm

Sensei: Tsuchimiya Kagura
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 10:45 pm

Yondo

Kráčam si pomalým tempom po dedine. Slnko mi svieti do očí ledva vidím do diaľky. Prehodím si šprátko z jednej strany úst na druhú. Chjo taká nuda pomyslel som si. V tom stretám ninju ktorý mi oznamuje, že sa mam dostaviť na miesto tréningu. Že by konečne? preblesklo mi hlavou. Prehodím vlasmi a kráčam na miesto tréningu. Po pár minútach som som na mieste ako prvý a čakám na ostatných členov...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:49 pm

Tira Misu

Seděla jsem na kraji náměstí, když v tom nám oznámili že se máme dostavit na místo Tréninku. Když jsem si to vyslechla ihned jsem se sebrala a šla, byla jsem zvědavá, protože jsem ještě nevěděla ským jsem v týmu. Když jsem přišla na místo, už tam byl nejaký ninja. Ahoj ... pozdravila jsem ze slušnosti a šla si sednou ke stromku.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 2:42 pm

Yondo


Chjo nejaké milé dievča pousmial som sa a zdvorile som odzdravil Ahoj... V hlave mi vŕtali myšlienky ako toto má byť môj partner v týme?! som fakt zvedavý čo je zač a čo dokáže. Podišiel som k stromu kde sedelaJa som Yondo, asi budeme v tom istom týme.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 3:18 pm

Tira Misu

Těší mě... Já jsem Tira..No už to tak vypadá. Řekla jsem s usměvem na rtech. Jsem zvědavá na toho třetího ninju nebo ninjici. Tendhleten vypadá slušně tak doufám že takový bude i ten druhý. Řekla jsem si v duchu pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 3:28 pm

Yondo


No jo takže už poznám 1 člena týmu. Čiže logicky mi zostáva už iba sensei a 2. člen týmu dúfam, že budeme spolu dobrý tým. Mňa teší ešte viac a dúfa, že budeme spolu vychádzať v dobrom a nie v zlom! odpovedal som tej zlatej slečne.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 3:47 pm

Tira Misu

Mňa teší ešte viac a dúfa, že budeme spolu vychádzať v dobrom a nie v zlom!
To já taky. Odpovědela jsem a znovu se na něj usmála.
A kde je ten sensi .. no tyjo .. všem to tak trvá.POmyslela jsem si ..
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 4:07 pm

Zero

Prechádzal som sa po dedine, asi ako vždy. Neviem, či to bolo zo zvyku, alebo som to mal rád, ale pri potulke so sa cítil ako človek. Kedysi som ním aj bol. Ale to už bolo dávno. Ako každý den som prechádzal rozpis, prene, ako som mal vo zvyku. Avšak dnešok bol iný. Dneska bol nový "oznam". Mám tým, konečne. chytil som za za svoju "pravú" tvár a pohladil ju. V dalšom momente som zmyzol, teda, utekal na miesto stretnutia. Pravý úkrok, polpiruleta, skok, lavý úkrok... premýšlal som svoje pohyby medzi budovami. Vyskočil som, s menšou pomocou prkna na strechu jednej z budou. Bude to tak lahše. Za nejaký čas som darazil na miesto stretnutia a uvidel 2 postavy. Jedna mala ženské symetrie, u druhej sa to nedalo poznať. Nepozdravil som ich, len som sa k nim mlčky priblížil. Mohol som ich aj prekvapiť, ale to nebol moj plán alebo ciel. Moju tvár nevideli, lebo hornú polovicu zakrívala kapucna a spodnú zase kožená maska. Ale aj tak ste mali pocit, že vás pozorujem skrz na skrz. Bol som práveže až vlezlý.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 4:25 pm

Tira Misu

Chvíli jsme si povídali s Yondem.. A najednou přišel takový divný mužíček. Měl černou kabucu a koženou masku. Přišel k nám a ani nepozdravil. Byl trošku divný.Byl upee neschopnej stál u nás už 5 minut a byl schopnej ze sebe vytlouct ani hlásku. Ahoj... Pozdravila jsem ho, a podívala jsem se na něj mrazivím pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 4:30 pm

Yondo

Po pár minútach konverzácie s Tirou som si všimol čudného típka, ktorému som nevidel do tváre. Sakra kto to je?! pomyslel som si keď som ho zbadal. Čauko pozdravil som so ho zdvorile a čakal som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 4:44 pm

Zero

Vôbec som sa neunúval odzdraviť, len som jemne kývol hlavou. VY ste z týmu 3? spýtal som sa bez zdvorilosti a vám mohlo byť jasné, že na takéto blbosti si nepotrpím. Z vašich pohladov som si nič nerobil. Možno som ich ignoroval alebo si to neuvedomoval, výsledok bol rovnaký. Pomaly som si stiahol kapucnu a vy ste uvideli moju hernú polku tváre. Naklonil som tvár trocha na stranu a pozoroval vás. Mohli ste si všimnúť, že cez moje prenikavé zreničky bolo slabo vidieť točiacu špirálu v pozadí, znak nepodareného genjutsu. Ale to by si všimli iba tý najpozornejší. Neviem prečo, tá holka vyzerala byť silnejšia, ale ten chalan ma zaujal viac. Jeho postava, farba vlasou a podobne mi pripomínali jeden klan, ale nedokážem si spomenúť.
Zero...To je moje meno..
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 4:53 pm

Tira Misu

Fajn ... pán si hraje na tvrďáka.. No co nepotřebuju takové kámoš.Zero...To je moje meno. Řekl. Ignorovala jsem ho, vylezla na strom, a sedla si na nějakou pohldlnou větev, opřela jsem se o kmen stromu a natáhla levou nohu.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 5:29 pm

Yondo


Takže ty si Zero. Hmm nepoznám ťa z nikade v tom prípade ja som Yondo Matashi moc ma teší aj keď teba to asi nezaujíma.... a pousmial som sa. Tira zatiaľ vyliezla na strom jak opička.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:27 pm

Zero

Chvílu som rozmýšlal nad jeho slovami, zatial čo tá holka sa pokúšala hrať na Tarzana. Nevedel som sa rozhodnúť, čo mám povedať. Aano, zaujíma. povedal som dosť zdlhavo.
Pozeral som sa mu, z očí do očí, až to vyzeralo dosť čudne (opäť). Avšak naozaj ma nezaujímali. Nesnažil som sa byť cool, ani drsný a už vôbec nie milý. Nebol som nič. Iba mäso, krv a kosti. Bez duše. Prázdna schránka. odrazu ma niečo vyrušilo z premýšlania a ja som odvrátil zrak, aby som nevyzeral ako Yaoiista. Odmerane som si sadol a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:43 pm

Yondo


Aha hmm, No tak ja som z klanu Matashi a ovládam Youton čiže lávu...A čo ty?? jakú podstatu ovládaš? opýtal som sa. No stále som premýšlal o tom kde len môže byť náš sensei... Potom som sa pozrel na Tiru ktorá stále ignorovala Zera a sedela na strome. Chjo ta sa tiež hneď urazí. pomyslel som si a pousmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4977
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:54 pm

Zero

Odpovedal som dosť ritujúcim štýlom. Ked sa voláš MAtashi a krstne Yondo, hádam pochopím pointu, aký element ovládaš. POvedal som docela dlh vetu, čo u mna nebolo velmi časté. Aký je moj element, si nechám pre seba, nestratím predsa výhodu. A okrem toho nemám dôvod ty to hovoriť. Za to, že ty vykrikuješ o sebe a svojom klane, neznamená, že musím aj ja. Pohladil som si masku. Moja tvár..jediná tvár.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 8:15 pm

Tira Misu

Seděla jsem na tom stromě a poslouchala co si ti dva povídají. Byla jsem trošku uražená, páč ten druhej co přišel, byl tak protivnej že mi skazil náladu. Byla jsem tam naštvaná, že jsem se zapoměla držet a dala ruce v kříž. Najednou jsem se převážila, a spadla ze stromu. Aaaa. zaječela jsem když sem letěla dolů. Sakra.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 8:32 pm

Yondo


No jak myslíš povedal som Zerovi a otočil som sa a pohladom som hladal tieň, kde by som si mohol sadnúť. No ako som urobil prvý krok tak som počul výkrik a následne Tiru ako leží na zemi. Snažil som sa prekryť úsmev a prikročil som k nej Si v pohode? Stalo sa ti niečo?
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 8:57 pm

Tira Misu

Když jsem spadla přišel ke mě Yondo, Si v pohode? Stalo sa ti niečo? zeptal se mě. Auu..No, až na naraženej zadek vše v pohodě... Řekla jsem, s bolavím usměvem a začala si hladit bok zadku. Pomalu jsem vztala, a začala se vzpamatovávat z nárazu.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 9:09 pm

Yondo


No pomaly vstala. Sále mi to bolo trochu smiešne ale nedal som to na sebe vedieť Eh Tira tu na líci si trošku špinavá. a prstom som sa dotkol miesta kde mala špinavý flak. A trochu som sa začervenal.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 9:38 pm

Tira Misu

Když jsem se očistila, Yondy ke mě přišel a řekl,Eh Tira tu na líci si trošku špinavá.... A otřel mi špínu z líce. Trošku jsem se usmála, a začervenala. Děkuju, řekla jsem mu. A čekala co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 9:57 pm

Yondo


Za malíčko povedal som a pousmial som sa na ňu. Jej tvár sa sfarbila to červena. Na budúce si daj väčší pozor! povedal som s úsmevom a brnkol som jej po nose.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 10:10 pm

Tira Misu

Sakra začala jsem se červenat hodně, cejtila jsem to sakra. Pokusím se, odpovědela jsem mu, a usmála jsem se na něj. V tom mě brnknul po nose. Lekla jsem se, a uskočila, potom jsem se jen přihlouple zasmála.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 10:31 pm

Yondo


Odskočila a ešte viac sa začervenala. Zasmial som sa a pristúpil k nej. Pohladil som ju na líci a pošepkal som jej Máš môj obdiv! potom som sa otočil a smeroval som k tieňu, ktorý sa tiahol o pár metrov ďalej, aby som si sadol.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 11:36 pm

Tira Misu

Když jsem odskočila, Yondo se hlasitě zasmála, po té ke mě přistoupil, a pohladil po tváři. Máš môj obdiv! řekl. Po té se otočil, a šel směrem ke stínu.Běžela jsem za ním, chytla ho za ruku a zastavila ho. Obdiv? Tvůj obdiv? Za co? Proč ? DyŤ jsem nic obdivuhodnýho neudělala. vykoktala jsem ze sebe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning tým 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning tým 3
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 1
» Tréning tým 4
» Tréning tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: