Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréning tým 3

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5030
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 9:35 pm

First topic message reminder :

Sensei: Tsuchimiya Kagura
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 5:10 pm

Yondo



Po pár krokoch ma chytila za ruku a zastavila ma. Potom zo seba vykoktala Obdiv? Tvůj obdiv? Za co? Proč ? DyŤ jsem nic obdivuhodnýho neudělala. Ostal som chvíľu zaskočený No vieš.... Niekedy nemusíš urobiť nič a človek bude k tebe chovať simpatie. Je to ako určitý druh priateľstva.... Zasmial som sa a pozrel jej do oči.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5089
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 5:45 pm

Tira Misu

Když jsem to na Yonda vykoktala, byl chvilinku zaskočený. Ale pak z něj vypadlo... No vieš.... Niekedy nemusíš urobiť nič a človek bude k tebe chovať simpatie. Je to ako určitý druh priateľstva........ Poté se mi koukl hluboce do očí. No.. já vím.. ale.. no proč zrovna ke mě... Docela jsi mě tím překvapil... Že zrovna ke mě... To by mě nikdy nenapadlo.... Preč né třeba Zero... nebo já nevím... prostě někdo jiný, ale že zrovna ke mě. Bezmocně, a nervózně jsem na něj koktala, a při tom jsem se mu koukala do očí..
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 6:06 pm

Yondo


Pozerla mi do očí No.. já vím.. ale.. no proč zrovna ke mě... Docela jsi mě tím překvapil... Že zrovna ke mě... To by mě nikdy nenapadlo.... Preč né třeba Zero... nebo já nevím... prostě někdo jiný, ale že zrovna ke mě. na chvíľu som uhol pohladom Nooo....ehm.... tak ja neviem proste od prvej chvíle ako som ťa uvidel si mi prišla odlišná a keď si sa na mňa po prvýkrát pozrela.....proste si....no ehmm na chvíľku som zostal ticho pozrel a pozrel jej do očí Si taká milá a pekná..... vyšlo zo mňa pomalým spôsobom.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5089
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 6:52 pm

Tira Misu

Nejdřív mi něco říkal, a pak mě zarazil... Si taká milá a pekná..... Nejdřív mi zaskočilo. Trošku jsem se dusila, musela jsem si sednout. Sedla jsem si na vyvýšené místečko. a chytla jsem výbuch smíchu. Já a pěkná .... No tedy LoL .. řekla jsem ... a dala se zase do smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4934
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 6:59 pm

Tsuchimiya Kagura

Svižným krokem jsem spěchala na místo srazu svého nově přiděleného týmu, kam jsem šla samozřejmě pozdě, což u mě nebyla žádná novinka. Kousek před cílem jsem zvolnila tempo a šla pomaleji. Rozhlédla jsem se kolem. Panovalo zde slunečné počasí a mírný příjemný větřík. Aaah, dnes je ale krásně. Usmála jsem se pro sebe, když jsem pohlédla přímo do zlatavé koule na obloze. Tohle měl být můj první tým a já byla zvědavá, co budou zač. Celkem jsem se i těšila. Dál jsem pokračovala v chůzi s úsměvem na tváři. Přišla jsem na místo a všimla si trojice ninjů. Dva se spolu se smíchem bavili a třetí stál opodál a nevšímal si nikoho a ničeho. Popošla jsem ještě blíž, aby si mě všimli. Vy máte být tým tři? Spustila jsem s omluvným, ale pořád usměvavým výrazem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 7:50 pm

Yondo


Po dopovedani vety si Tira sadla a začala sa smiať. Nechápavo som na ňu pozeral Nóó podla mňa si veľmi pekná baba....pomôžem si? Potom prišla dáka žena. Vy máte být tým tři? konečne sensie pomyslel som si a podal som ruku Tire aby sa postavila.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5089
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 8:12 pm

Tira Misu

Áááá .... já se mu líbí,... zajásala jsem si v duchu. Najednou přišla nějaká žena, Zeptala jse nás jestli jsme tým tři, asi náš sensei pomyslela jsem si. Hned na to mi Yondo podal ruku. Chytla jsem se, a postavila jse. Pobídla jsem ho k tomu aby jsme šli za tou ženou.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 8:46 pm

Yondo



Takže by sme sa mali isť predstaviť. Zamrmlal som a drgol som do ešte stále trochu zasnenej Tiri. Chjo.....keby som tak vedel čo si o mne mysli... pomyslel som si pri pohlade na Tiru.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4956
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:15 pm

Zero

Všimol som si nového príchozého, ktorý bol jednoznačne žena. Postavil som sa a prestal pozorovať obluhu, ktorá bola tak svetlá a príjemná. Chcel som, aby to aj pre mna niečo znamenalo. Otočil som sa na svoju učitelku a urobil poklonu, dosť staromodnym a tak zaujímavým sposobom. Rád vás spoznávam.. uklonon som ukunčil a kývol pri tom hlavou. Nič som dalej nepovedal. Prázdne tláchanie nepatrilo k mojim silným stránkam. Ruku som držal na katane a čakal.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5089
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:36 pm

Tira Misu

Jojo... to by jsme měli, řekla jsem a usmála jsem se na něj. Když jsme šli k té ženě, Yondo se na mě pořád koukal, občas jsem se na něj taky koukla a usmála se na něj. Když jsme došli k té ženě odpověděla jsem jí.Dobrý den.. Ano jsme, třetí tým... vy budete nejspíš náš sensi že?.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:58 pm

Yondo


Takže sme sa pohli k tej žene po pár metroch sme boli už pri nej Tira hneď zvolala Dobrý den.. Ano jsme, třetí tým... vy budete nejspíš náš sensi že? Ja som tam len stál ja pajác tak som len tak vykoktal Brý deň, Ja som Yondo a ako aj títo dvaja patríme do týmu 3 ale to uš Tira povedala. pozrel som sa na Tiru a pousmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4934
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:33 pm

Tsuchimiya Kagura

Heh, Ano, já jsem váš sensei. Nepřestávala jsem se přiblble usmívat. Jeden z nich mě překvapil úklonou, což jsem opravdu nečekala. Dobře, dobře, představit se, je dobrý nápad, ráda bych vás blíže poznala. Takže začnu já a pak mi řeknete něco o sobě vy ostatní, platí? Usmála jsem se. Takže, mé jméno je Tsuchimyia Kagura. Jsem jouninka a abych pravdu řekla, tak je to poprvé, co povedu tým. V žádném případě si ale nemyslete, že jsem slabá, nebo tak něco. Jen jsem nechtěla být sensei, ale momentálně mi nic jiného nezbylo. To je asi tak všechno ze základního, co by jste měli vědět, pokud máte nějaký dotaz, klidně se zeptejte. Snad nám to bude klapat. Podívala jsem se na ostatní. Času jsme měli celkem dost, tak proč ho nevyužít alespoň k malému seznámení.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5089
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 11:04 pm

Tira Misu

Senseika nás také pozdravila a řekla by jsme o sobě taky něco řekli. Tak dobře Já jsem Tira Misu... Mám Raiton, a pooté na to dvě schopnosti... a pak ještě něco. Ovládím ninjutsu a taijutsu.To je asi tak vše co jsem vám chtěla říct .... Taky doufám.. řekla jsem a usmála jsem se na Senseiku a Yondu.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 11:22 pm

Yondo

Asi som na rade ja pomyslel som si....Ehm...No takže ja som Yondo Matashi to je aj môj klan... no ja mám Youton a zatiaľ všetky techniky mám závisle od Youtonu. A špecializujem sa na ninjutsu a taijutsu.... a dúfam že nam to bude spolu klapať a budeme spolu vychádzať. dopovedal som a zhlboka som sa nadýchol a pozrel sa na ostatných členov týmu a zastavil som sa pri Tire na ktorú som sa milo usmial.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5089
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 11:31 pm

Tira Misu

Když o sobě řekl vše i Yondo, Koukl se na mě, a já na něj.... koukala jsem se mu do očí.. A nějak jsem se zasekla takže jsem vůbec nehodlala uhnout. Ach... má tak hezký oči. No celej je dokonalej. Hodnej, prostě říkám dokonalej. Říkala jsem si v duchu pro sebe. Pořád jsem se koukala Yondovi do očí, a usmívala se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 11:38 pm

Yondo

Och ona sa na mňa pozerá a stále tie jej nádherné oči jej tvár telo dokonalosť v jednote. opakoval som si v hlave a stále na ňu čumel ako keby mala na očiach magnety. Vtedy som túžil povedať jej aká je nádherná no nebola na to zrovna najlepšia chvíľa tak som radšej mlčal a dúfal, že jej to raz budem môcť povedať a poboskať ju.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4956
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 12:20 am

Zero


Moje meno je Zero a to by k mojej povahe a živote mohlo stačiť. Moj element je Fuuton a v priemere mi ide najlepšie Ninjutsu. povedal som a presunul katanu z pudrom z jednej ruky do druhej, z prava do lava. Nevyzeralo to, že by som nechcel o sebe hovoriť, ale skôrej tak, že som nemal o čom. Vzdychol som si potichu a čakal, čo bude dalej.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5089
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 10:27 pm

Tira Misu

Když i Zero řekl vše o sobě... nějak jsem to nevnímala, pořád jsem koukala na Yonda...... Vypadalo to že to je od senseiky vše, a že si na chvilinku sedla, aby si to všechno urovnala v hlavě... Pomalu jsme se vzpamatovávala, nejdřív sem se koukla na Zora, a pak znovu na Yonda. Tak co budeme dělat...? Zeptala jsem se jich. A na rtech mi vyrašil milí usměv.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 6:29 pm

Yondo

Zero dačo brblal o sebe no ja som sa nemohol sústrediť a stále som sa sústredil na nádherný úsmev Tiri. Potom Tira povedala Tak co budeme dělat...? Tato veda ma prebrala zo sna. povrtel som hlavou no opäť môj zrak zastavil na Tite. Chjoo.. ak to bude takto pokračovať, moje sústredenie je v prdeli. Pomyslel som si, no stále som čumel na Tiru a usmieval sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4934
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 6:55 pm

Tsuchimiya Kagura

Vyslechla jsem si všechny tři, ale kromě jména a elementu jsem se nic jiného nedozvěděla. Tiramisu...Usmála jsem se. Má dobrý jméno...Takže je tu raiton, youton a fuuton, který mám i já. Co s váma? Říkala jsem si vduchu sama pro sebe. Stála jsem opřená o strom a pozorovala chvíli ty tři. Tira mi připadala jako hyperaktiv, Yondo mi přišel, že ho momentálně zajímá jen Tira a Zero...ten mi připadal nejzajímavější. Sice se choval, jako by pro něj nic neexistovalo a jako by všechno byl jen vzduch, ale stejně mě z nich nejvíc zaujal. Zakroutila jsem hlavou při sledování mého nového týmu. Dělali, jako bych tu ani nebyla. Bude tenhle tým fungovat? Napadlo mě a zrovna, když jsem jim chtěla něco sdělit se zeptala Tira na to, co se bude dít dál. Dobře dobře... Zašklebila jsem se do grimasy, která měla naznačovat úsměv, vynořila jsem se ze stínu stromu a přišla k Tiře. Tiramisu, to se hned dozvíš. Zasmála jsem se nad tím, jak jsem ji oslovila. Tohle jméno se mi opravdu zalíbilo. Tentokrát jsem promluvila ke všem. Dobře lidi, nemám žádné údaje o vašem tréninku, takže mi teď řeknete, co umíte a co by jste se chtěli v nejbližší době naučit a potom si vás nejspíše trochu prozkouším, abych sama viděla, jak na tom jste. Mrkla jsem na ně s jedním ze svých šílených úsměvů.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5089
První přihlášení : 03. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 11:36 pm

Tira Misu

Když jsem se zeptala co budeme dělat, senseika se vynořila ze stínu, a zeptala se nás co umíme a co by jsme chtěli umět. Tak dobře... No já umím Raiton: Kaminari Shibari ,Shikyaku no Jutsu,Utsusemi no Jutsu, Torneedo Raitoningu a Ninpou: Kiteinu Shawaa... Řekla jsem a pousmála jsem se .. a chtěla bych se naučit.. co bych se chtěla naučit sakra ted mě nic zrovna nenapadá řekla jsem si pro sebe. Mo mě je to jedno.. nechám to na vás. když jsem to dořekl pokoušela jsem se tajně kouknout na Yonda.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 11, 2011 12:02 am

Yondo

Takže čo už viem a čo sa chcem v blízkej budúcnosti ušiť. Hmmm. musím si to premyslieť aby som v budúcnosti neľutoval. Premýšľal som v mysli a jedným uchom počúval, čo o sebe hovorí Tira. Tira po chvilke rozprávania opäť pozrela na mňa. Teraz je rada na mne pomyslel som si a z hlboka som sa nadýchol Takže moje techniky sú tieto... Youton: Kasai no te, Youton: raba shīrudo, Youton: yōgan dama..... Á do budúcna by som sa chcel naučiť....ešte neviem ale budem vás informovať. pousmial som sa a pozrel jedným okom na Tiru.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4956
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 6:36 pm

Zero Kosayu

Chvílku som len mlčky počúval tých dvoch a premýšlal, čo poviem. Nechcel som vyzradiť všetko a už vôbec nie niekomu s KG. D-čka by jej mali stačiť.. pomyslel som si a spustil.
Moje techniky sú Sakarosi no jutsu, Fuuton:Posai No jutsu a Fuuton:Kotasa no jutsu. Vyslovil som jedným dychom a opäť sa nadýchol. Premeriaval som si tých troch. Vôbec som nevedel, ako sa k ní správať.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4934
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 12:53 pm

Tsuchimiya Kagura

Hmm, dobře...To by mi mohlo zatím stačit...Pomyslela jsem si, když jsem je vyslechla. Usmála jsem se a přikývla jsem. Tak dobrá tedy...Řekli jste mi, co umíte, ale já si vás vyzkouším v praxi. Hmm, teoreticky bych vás zranit neměla..., ale nemůžu vám zaručit nic. Mrkla jsem na ně a odstoupila pár kroků dozadu. Složila jsem pečetě a najednou se zvedl vítr, který společně s prachem a zrnky hlíny všude kolem mířil na trojici ninjů a tím pádem jim zastřel vidění. Iwagakure no jutsu...Zašeptala jsem do zvuku větru a skryla jsem se ve skále. Oni mě neviděli, ale já je ano. Čekala jsem, co provedou.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4817
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 5:13 pm

Yondo

Zrazu sa zdvihol vietor a zrnka prachu začali poletovať na vôkol. Bolo tak husté, že som nič nevidel. Dalo by sa to prirovnať k hmle. Sakra musím byť opatrný odskočil som o 5 metrov do zadu a rukou som stisol svoju katanu. Musím byť pripravený na všetko, ale toto bude ťažké. Ako prvé musíme zistiť, kde sa nachádza Musím ju nájsť, máte niekto techniku pomocou ktorej by sme ju mohli nájsť?! povedal som som do vetra, lebo som nikoho nevidel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 3   Tréning tým 3 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning tým 3
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 1
» Tréning tým 4
» Tréning tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: