Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Etsuko Fukushu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Alizeer
Genin
Genin
Alizeer


Počet příspěvků : 61
Body : 4887
První přihlášení : 26. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Alizeer
Postava 2: Ceesnoh
Postava 3:

Etsuko Fukushu Empty
PříspěvekPředmět: Etsuko Fukushu   Etsuko Fukushu I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 11:04 am

Etsuko Fukushu

Etsuko Fukushu Mark-martin-50

Věk: 37 let, avšak vypadá na víc.
Národ: Kamení
Vesnice: Iwa
Povaha: Moudrý, příjemný, velmi přátelský a pokud jde o jeho přátelé tak se dokáže hodně rozuřit.

Element: Suiton, Raiton
Výbava: Štít na zádech, kunaie, shurikeny.

Kekkei Genkai: Ningen
Popis KG: Přechod do Ningen modu. Na rukou se začnou oběvovat černé trhliny, které zvyšují sílu Ninjutsu které Etsuko právě používá. Spočívá to vtom že do ninjutsu se přidává chakra raitonu. Takže pokud použije nějakou Suiton techniku, přidá se do ní chakra raitonu. V tomto módu může vydržet jen 5 minut, potom se mu začně okamžitě propalovat kůže a ničit mu všechny buňky a orgány v těle. V tomto módu má velmi slabá záda a proto nosí na zádech štít.

Techniky:

-D-
Spoiler:

-C-
Spoiler:

-B-
Spoiler:

-A-
Spoiler:

-S-
Spoiler:

Jutsu čerpány z http://naruto-jutsus.comze.com/

Bylo mi 14, byl to krásný den, jako jiný v tu roční dobu, bylo jaro.. miluju jaro. Šel jsem si tak po Iwě, procházel se po ulicích, jen tak se potuloval místo toho, abych byl doma a pomáhal. Byl jsem zrovna na náměstí a viděl jsem šlupku od banánu, hned mi to bylo jasné.. zase spadnu! Ten den to bylo už po třetí. A spadnul jsem, uklouzla mi noha pod šlupkou a já se praštil do zad a vyrazil si dech, který mi za pár vteřin naskočil zpátky. A v tu chíli jsem to pocítil, kouknul jsem se na ruce a ty mi začaly černat a dělat se na nich ,,trhliny''. Rychle jsem se zvednul, sednul si na lavičku a po chvilce to všechno zase ustalo. Šel jsem domů a zeptal se otce, co to kurva bylo. Otoc mi odpověděl: "Synku.. to je naše, prokletá kekkei genkai." v tu dobu jsem netušil, co to kekkei genkai je. Takže po dlouhém povídání o všech kekkei genkai co můj otec znal včetně Sharinganu a Byakuganu, jsme se konečně dostali k té naší. A otec začal zase mluvit: "Tahle kekkei genkai, je tedy vrozené prokletí rodiny, proč si myslíš, že se nikdy nehádáme? Protože by to mohlo stát naše životy!.." docela jsem se zalekl a poslouchal jsem dál.. "Ningen, to je jméno té kekkei genkai, aktivuje se pouze když už pohár tvé trpělivosti přeteče, nebo když máš na něco opravdu vztek". Ten den jsem si uvědomil, co musím začít dělat. Šel jsem, a snažil se naštvat co nejvíc a chtěl jsem se to naučit ovládat... po létech chození a klouzání po banánech, přesně řečeno, bylo to 20let, jsem se naučil tenhe Ningen ovládat. Teď si ho můžu aktivovat kdy chci a ukončit taky kdy chci. Ale stejně je tu problém, když se naštvu, už ho zase neovládám.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5059
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Etsuko Fukushu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Etsuko Fukushu   Etsuko Fukushu I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 11:55 am

Prijaté - tým 4 môžeš rovno začať hrať teda zburcuj si študenta Very Happy
Návrat nahoru Goto down
 
Etsuko Fukushu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Charaktery :: Senseiovia-
Přejdi na: