Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

Tréning tým 4

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei

Počet příspěvků : 164
Body : 3039
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

PříspěvekPředmět: Tréning tým 4   Sun Mar 06, 2011 12:15 pm

First topic message reminder :

Sensei: Etsuko Fukushu
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 154
Body : 2989
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 24

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Mon Mar 21, 2011 1:53 am

Mashiro Totsuma

Hmm to nebylo zlý.Ale nebylo to ani nejlepší. Pomyslel jsem si když jsem uviděl jak se vyhnuli těm shurikenům a kunaiům. Běžel jsem dál proti nim když v tom ten kluk vytvořil ohnivou kouli která letěla přímo proti mě.Za běhu jsem složil několik pečetí a v oblááčku kouře jsem zmizel a oběvil se přímo za nimi. Takhle mě chcete porazit? Řekl jsem klidným hlasem a jejich nechápavé obličeje se otočili na mě. Zaůtočte na mě plnou silou nebo vás zabiju. Řekl jsem již vážným hlasem a moje ledové oči se podívali přímo na ty dva. To jsem zvědavá co vymyslí teď. Pomyslel jsem si a čekal co ti dva udělají.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
pneu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 22
Body : 2818
První přihlášení : 21. 02. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shigure
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Mon Mar 21, 2011 11:25 am

Shigure využila tu chvilku, kdy Akirova ohnivá koule zakryla protivníkovi výhled na ní a rychle zformovala pečetě. "Fuuton: Bakuhatsuteki kuuki butoukai" soustředila větší množství chakry na svých rukách a začla hromadit a stlačovat vzduch u dlaní.

Znenadání se za ní a Akirou ozval zvuk a do toho někdo pronesl "Takhle mě chcete porazit?". Shigure se trhnutím otočila za zvukem a hlasem.
Díval se na ní nějaký muž, nicméně víc toho nedokázala poznat díky té jeho masce přes obličej.

"Zaůtočte na mě plnou silou nebo vás zabiju." pronesl cizinec a pohled v jeho očích nenaznačoval nic dobrého.

Po nenadálem přemístění útočníka za Shigurina záda začal Shigure pomalu ovládat vztek. Vztek na sebe sama, že může být tak lehce zranitelná, i přes věe co už umí. "Ne musím si zachovat čistou hlavu, rozzuřený generál je ten co vždycky prohraje" problesklo Shigure hlavou při vzpomínce na Saita a jeho věčné lekce co jak má a co jak nemá dělat.

Z tváře se jí vytratil pohled překvapení a nahratil ho pohled odhodlání a první krůpěje potu. S vypětém všech sil koncentrovala na svých rukou stále více a více vzduchu.

"Teď nebo nikdy" řekla si a udeřila ledou rukou o zem, kde nechala explodovat první kouli. Tlak vzduchu byl dost silný na to, aby vymrštíl oblak úlomků zemininy a prachu proti útočníkovi. Po této první explozi vystartovala za oblakem útočíc pravou rukou přími na břicho protivníka. Přitom se jí na tváři objevila malá rána kde ji těsně pod okem škrábnul jeden z úlomků co letěly i jejím směrem. Večer určitě ještě objeví modřiny po dalších, které jí trefily do těla, ale ty teď úplně ignoruje.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Tue Mar 22, 2011 2:07 am

Mashiro Totsuma

Ti dva na mě stále vyjeveně zírali když v tom se ta dívka odhodlala a konečně začala něco dělat. Nebudu nijak zasahovat, počkám co na mě chce vyzkoušet. Pomyslel jsem si a sledoval co dělá.V obou rukách se jí začala tvořit nějaká technika. Hmm tak ona má fuuton, to se budou s tím klukem skvěle doplňovat.Ale co to je za techniku?Vypadá to že to funguje na principu stlačeného vzduchu.Jen doufám že nebude tak lehkomyslná a nezůstočí s tím na mě přímo. Pomyslel jsem si a dál jí bedlivě sledoval. Najednou udeřila levou rukou do země a následná vlna byla dost silná na to aby přímo předemnou vychrlila na povrch kusy zeminy a tím my znemožnila výhled. To nebylo špatný. Pomyslel jsem si když v tom jsem si všiml že na mě běží s tou druhou koulí. Jak lehkomyslné. Řekl jsem jí a chytil jí ruku která se blížila i s tou její technikou k mému břichu. Stále jsem jí držěl ruku a přitom jsem se s ní otočil a odhodil jí několik metrů ode mě.Její technika narazila do země a měla stejný účinek jako předtím. Všude okolo se opět začal výřit prach a kousky zeminy.Vypadalo to že jí nic není ale byla celkem naštvaná.To se ovšem dalo očekávat. To jste opravdu tak slabí? To si říkáte ninjové z Iwagakure?Když nedokážete porazit ani jediného nepřítele? Chtěl jsem je vyburcovat aby konečně taky něco předvedli a vypadalo to že se mi to daří. No zatím to není úplně nejhorší ale čekal jsem že budou lepší.Uvidíme co ještě předvedou.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 105
Body : 2935
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Tue Mar 22, 2011 5:52 pm

Shinichi Matashi
Došiel som na miesto kde mal byť zvyšok tímu ku ktorému som bol pridelený videl som ako práve niečo robia tak som si len sadol k blízkemu stromu vytiahol som ocarinu a začal som hrať
hm som zvedavý čo to sú za ľudia.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.www.www
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Tue Mar 22, 2011 6:28 pm

Mashiro Totsuma

Po chvíli jsem ucítil další neznámou chakru. Koukl jsem se směrem k místu odkud jsem jí cítil a uviděl mladého chlapce. Vypadá to že dorazil i poslední člen týmu.Konečně by to mohlo začít být zajímavé. Pomyslel jsem si a upozornil na něj ty dva: Vypadá to že vám přišli posily.No posily, jen další prcek. Řekl jsem velmi arogantně ve snaze je vyburcovat k útoku. Co kdybyste si ho sem zavolali.Třeba by konečně mohla začít zábava. Dodal jsem ,podíval se zpět na ty dva a přitom jsem po tom nově příchozím hodil dva shurikeny....
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Tue Mar 22, 2011 7:18 pm

Shinichi Matashi
Chvíľu som hral keď zrazu letelo pár shurikenov na mňa len som odskočil od stromu a odložil som Ocarinu pozrel som na tých ľudí a povedal Urobil som niečo ? Veď som tu len tak sedel tak prečo na mňa útočíte ?
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 21
Body : 2809
První přihlášení : 05. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Kagua Takeshi
Postava 2: Akira
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Thu Mar 24, 2011 4:13 pm

Akira

Jakmile ten neznámí začal házet shurikeny, Hottoburēdo a vytasil jsem katanu. Katana začla žhnout a já se proti němu rozběhl Já jsem ready řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Thu Mar 24, 2011 10:07 pm

-Dawn: to si děláš srandu ? Very Happy Very Happy po X dnech se tu zjevíš a jediný co napíšeš je tohle ? Very Happy
Mashiro Totsuma

Chjo, vypadá to že poslední člen týmu nebude zrovna moc chápavý. Klidně nás tu nechá bojovat a ani neví že jsem “nepřítel” Jak tak koukám, ta vaše posila bude buďto pěknej srab nebo úplnej idiot. Hej chlapče, radši rychle uteč nebo tě zabiju. Řekl jsem a při slovech ,,nebo tě zabiju” mi zvážněl hlas.Najedou jsem uslyšel Hottoburēdo.Podíval jsem se na toho kluka a viděl jsem že tasil katanu. Hmm zajímavá technika. Pomyslel jsem si při pohledu na žhnoucí katanu. Jak to tak vypadá konečně se snad rozhoupají. Problesklo mi hlavou a sáhl jsem po kataně připevněné na mích zádech. Já jsem ready. Uslyšel jsem a pousmál jsem se. Hmm, bojechtivý.To je dobré. No ty možná ready seš ale opravdu si myslíš že někdo jako ty mě dokáže porazit? Řekl jsem krapet arogantně a podíval se mu mím ledovým pohledem do očí. Pokud chcete mít alespoň teoretickou šancy mě porazit, musíte na mě zaútočit všichni najednou.A i tak moc šancí nemáte. Sakra to jim to nedojde nebo co ? Pomyslel jsem si a pevně chytil svojí katanu a přitom se míma chladnýma očima podíval na ty tři..

Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Fri Mar 25, 2011 12:36 am

Shinichi Matashi
Zamračil som sa a potom som povedal Ja niesom srab a ani idiot ale načo mám bojovať z nikým koho nepoznám kvôli nikomu koho už vôbec nepoznám ? Hmm ? pozeral som na neho a na toho druhého týpka Sakra načo som tu vôbec chodil .
Návrat nahoru Goto down
pneu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Fri Mar 25, 2011 1:48 am

Shigure

Po menším akrobatickém kousku a letu vzduchem s tvrdším dopadem než má zvykem se rychle sebrala a teď klečela na koleni, připravená zase bojovat.

Ten kousek co s ní předvedl v ní vzedmul vztek, vztek na sebe, že tak lehkomyslně podcenila soupeře a nechala se tak lehce srazit nazem. Před očima se jí začal objevovat rudá závoj když v tom okolní vzduch prořízl hlas Akiry, který něco křičel na týpka.

Podívala se tím směrem a spatřila, že se k ní na chvilku otočil zády aby se podíval po Akirovi. "Šance" problesklo Shigure hlavou a rychle zformovala pečetě další techniky "Fuuton: Suro-Bakuhatsuteki kuuki butoukai" a na pravé ruce začala opět koncentrovat a stlačovat vzduch z okolí.

Samým soustředšním jí vyrašily krůpěje potu na čele. "Ne teď ještě není vhodná doba" říkala si v duchu a dál navyšovala průměr koule který se jí tvořil u ruky. A i nadále sledovala co dělá Akira a čekala na vhodný okamžik pro svou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Mon Mar 28, 2011 11:45 am

Mashiro Totsuma
Vypadá to že týmová spolupráce mu moc nepůjde.No doufám že se to časem zlepší. Pomyslel jsem si a přitom se podíval na nově příchozího kluka.Shigure se mi zatím ztratila z dohledu tak jsem nevěděl co na mě chystá ale byla to chytrá holka a tak jsem předpokládal že jí něco napadlo. Ucítil jsem stejný tlak chakry jako když dělala tu techniku předtím akorát teďka to bylo trochu jiné, tato technika byla silnější. Snad se zase nechce pokusit na mě zaútočit s tamtou technikou. To je nenapadne že po nich chci týmovou spolupráci?Bože koho jsem to zase dostal. Pomyslel jsem si a trochu se na ně zamračil. Pevně jsem chytl svojí katanu a čekal jsem co ti tři udělají. Teda pokud vůbec něco udělají.

Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Mon Apr 04, 2011 2:25 pm

Akira

Běžel jsem proti němu a pak jsem v periferním vidění uviděl Shigure tvořit techniku. Byla podobná té předtím, ale přeci jiná, silnější. Něco se vzduchem hmmm řekl jsem si a běžel jsem přímo proti tomu šmoulovy. Jednou rukou jsem udělal pečeť na slabší fireball a byl jsem ho připraven vystřelit, jakmile půjde ta její technika.
Návrat nahoru Goto down
pneu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Mon Apr 04, 2011 4:18 pm

Shigure

Shigure postřehla jak Akira začal připravovat další techniku...
"Teď" problesklo Shigure hlavou a udělala dva rychlé kroky po kterých "vrhla" kouli koprimovaného vzduchu na týpka.

"Než to k němu doletí bude mít dost času uhnout" přemýšlela nad dalším tahem Shigure a stále soustředěně sledovala letící kouli zdolávající vysokou rychlostí vzálenost mezi ní a cílem. "Jen ať to zkusí" potuleně si pomyslela s šibalským úsměvem na tváři.

A opravdu. Prvnotní překvapení sice týpka zarazilo, ale ihned se vzpamatoval aby letící kouli o pár stop uhnul.

Letícíc koule zrovna týpka neškodně míjela, když Shigure zařvala "Katsu!". V ten moment přestala na dálku kontrolovat a nechala jí tak uvolnit veškerou nahromaděnou energii v nemalé tlakové vlně.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Mon Apr 04, 2011 4:43 pm

Akira

Pohlédl jsem na tu vzduchovou kouli a přitom jsem konečně dokončil pečetě a řekl Katon: Gōkakyū no Jutsu a z mích úst vylétla středně velká ohnivá koule, přímo na toho šmoulu. Jakmile byli obě techniky u sebe, ta větrná bouchla a stím bouchla i ohnivá koule a tak se s tlakovou vlnou řítila i ohnivá vlna, navíc posílená s Fuutonem. Oblast, která byla zasažena byla celkem velká a já se velice rychle dostal z jejího dosahu. Uff, snad to bude vše a otřel jsem si pot z čela. Bylo tam celkem teplo, ale nijak mu to nevadilo.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Mon Apr 04, 2011 8:26 pm

Mashiro Totsuma

Na palouku

Letěla na mě koule stlačeného vzduchu směrem od té holky. Snadno jsem se jí vyhnul když v tom jsem uslyšel Katsu! Koule vzduchu explodovala a posléze vznikla tlaková vlna.Do toho na mě vyběhl ten kluk a pár metrů přede mnou udělal ohnivou kouli která letěla přímo směrem k nově vzniklé tlakové vlně.Hmm, to je chytré. Fuuton posílí tuto ohnivou techniku a já nebudu mít šancy se jí vyhnout.Velmi chytré.Vypadá to že už to asi ukončíme.Pomyslel jsem si a nechal se zasáhnout oběma technikami.Na jejich tváčích si vyčaroval něco jako úsměv když jim došlo že mě pravděpodobně porazili.Úsměv však po chvíli vystřídal pohled naznačující překvapení, když uviděli jak osoba, která s nimi celou dobu bojovala, náhle zmizela v slabém zafoukání větru.

Mezitím na nedalekém stromě.

Hmmm, to nebylo špatné. Porazit můj klon, který je sám o sobě na vysoké úrovni je docela dobrý výkon.Jen mě mrzí že se nezapojil i ten poslední. Pomyslel jsem si a seskočil jsem z větve stromu. Pomalým krokem jsem se vydal za světlem které vyzařovalo z nedalékého palouku. Uviděl jsem tam stát na 3 mladé ninjy.

Na palouku

Gratuluji vám.Většina z vás prošla mím testem.Řekl jsem směrem k třem ninjům a přitom jim zatleskal.Dokázali jste porazit můj větrný klon, a to je na ninjy vaší úrovně úcty hodný výkon.Jen u tebe mám problém.Řekl jsem a podíval jsem se směrem na kluka který přišel jako poslední.Vypadá to že týmová práce ti nic neříká.A to by mohl být problém.Vidíš že dva ninjy z tvojí vlastní vesnice napadl nepřítel, ale nepomůžeš jim.Místo toho děláš jako by se nic nestalo. Doufám že se to nebude opakovat. Takovéto chování se nepřísluší k ninjovy z Iwagakure. Řekl jsem vážným hlasem.Sakra mluvím tady jako nějaký mudrc a přitom já...jsem kdysi býval úplně stejný.Strašně mi připomínáte můj bývalý tým.Popmyslel jsem si a ponořil sse do krvavých vzpomínek.Tak, možná vám to už došlo.Ale přecijen pro ty slabší to ještě řeknu já sám. Od teď jsem váš nový sensei.Takže se mi trochu představte ať vím do čeho jdu...Sakra, jak já tohleto nesnáším...
Návrat nahoru Goto down
pneu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Tue Apr 05, 2011 8:37 am

Shigure

Těsně než exploze zasáhla týpka se týpek prostě rozplynul...

Z nedalekého stromu seskočil týpek. "Tohle je konec" pomyslela si Shigure. Nicméně týpek nezaútočil a začal něco žvatlat. Co, to už se k Shigure nedoneslo. Svůj poslední útok krapet přehnala a vložila do něj poslední zbytky své chakry a teď se hroutila do bezvědomí na zem...
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Tue Apr 05, 2011 5:47 pm

Mashiro Totsuma

Jen co jsem to dopověděl zaregistroval jsem že se s tou dívkou něco děje.Vypadalo to že jí není moc dobře.Zapotácela se a začala padat k zemi.Rychle jsem udělal pečeť tygra a pomocí mé přemisťovací techniky jsem se v mžiku přenesl za ní a chytil jsem jí.Když bych se pokusil tam doběhnout tak bych to nestihl ale takhle už jsem to zvládl.Hej, si v pořádku?Vypadá to že jsi vypotřebovala dost chakry.Přecijen ten poslední útok byl dost silný.I mé pravé tělo by stím mělo problém.Měly by jste zajít do nemocnice.Řekl jsem a opatrně jí položil na zem.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   Mon Apr 11, 2011 12:39 am

Dál pokračujte --->TADY<---

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 4   

Návrat nahoru Goto down

Tréning tým 4
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: