Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréning tým 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5029
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 9:43 pm

First topic message reminder :

Sensei: Seiji Retsu
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:35 pm

Kalen Satoko


Sednul sem si a začal jíst.Přitom sem si poslechnul co sensei vyprávěl a ukazoval Isamovi.Když Isamu odběhl řek sem. Sensei,možná se pletu,což je u mě úplně běžný.Ale myslim si že nás začínáte mít rád.A mam otázku.Budu se moct bránit až to bude skoušet? Pak sem všechno dojedl a obali vyhoďil do koše co byl o pár metrů vedle.Lehl sem si na trávu a odpočíval.Potom přiběhnul Isamu.Udýchaný a padl na jedno koleno.Podíval sem se mu do očí a řekl.Soudě podle tvého výrazu si to nedoběhnul.Pokud poběžíš znova nepřineseš mi něco k jídlu?Zeptal sem se škodolibě.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4955
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:45 pm

Seiji Retsu

Kým Isamu dobiehal, spýtal sa ma niečo Kalen. či vás začínam máť rád? Nie v tom to nie je, dneska má moj strážny anjel narodeniny. usmial som sa a vám mohlo dojisť, že tá osoba vo mne prebúdza moju lepšiu stránku, tú, ktorú by som bez nej dávno zanevrel. Samozrejme že sa možeš brániť, o to tu ide predsa. Keby si sa nebránil, použil by som nejakú nafukovaciu anču a nie teba. Ale nezabudni, to je jeho tréning, takže žiadne útoky, iba úhyby a obrana. Isamu konečne dobehol a Klen si nemohol odpustiť uštipačnú poznámku. A čo tak ísť vo dvojici? Préchádzka na čas vám prospeje. Možete si to pridať o dom toho druhého, rámen obchod okolo námestia. Ten, ktorý sem dojte prvý, tu zostane a doplní si chakru aj žalúdok. Druhý b ude musieť obísť ešte raz. Nezabudnite, limt 7 minút stále platí. Ak nestihnete obaja, opakujete to, jasné?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 11:49 pm

Kalen Satoko


Sem vyčerpanej.Ale klidně.Začal sem se zvedat ze země a připravovat se na běh.Odložil sem Guan Dao senseovi před nohy a řekl.Prosím pohlídejte mi ho,bránilo by mi v běhu.Pak sem se poďíval směr isamu a dál se doprotahoval.
Návrat nahoru Goto down
Tajnalili
Chuunin
Chuunin
Tajnalili


Počet příspěvků : 124
Body : 4942
První přihlášení : 12. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Neviém :D

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 1:05 am

Ike

Vyskočila jsem se země, lekla se a zakřičela : E-e? Technika? O? Jo, jasně!...
Dobře, Ike, klid,klid,klid. Maximálně se soustřeď. Tvar,velikost,pevnost,správné množství chakry. Začala jsem skládat pečetě a řekla : Doton: Shisetsu Manle!!
Ještě před pokusem jsem se v duchu modlila, aby se to povedlo.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:59 am

Isamu

Minutu jsem si oddechl, abych zase nabral síly... Po půl minutě jsem opět vyběhl a nechal Kalena daleko za sebou. Nejdříve jsem se pustil okolo Iwy. Šlo mi to o poznání lépe, protože jsem přeci jen už trochu znal terén... Když jsem dobíhal kolečko, přeskočil jsem hradbu (spíš přeběhl, ale to je otázka názoru) a zamířil jsem k domu Ike a k akademii. Když jsem tam byl, vzpoměl jsem si na Kalenův dům. Rychle jsem k němu zamířil. když jsem u něj byl, zbývala minuta. Vyběhl jsem tedy k úřadu tsuchikageho a potom k západní bráně. Když jsem k ní dobíhal, právě utekla sedmá minuta. Nakonec jsem doběhl se zpožděním 10-ti vteřin. Opět jsem dopadl na jedno koleno a podíval jsem se za sebe, abych zjistil jak daleko jsem za sebou nechal toho zevla Kalena...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 2:34 pm

Kalen Satoko


Isamu vyběhl.Vyběhl sem za ňím ale nemohl sem ho dosťihnout.Přesunul sem tedy chakru do nohou a zvíšil rychlost.Když sem všechno oběhl,přiběhl sem na místo tréningu a opřel se o strom.nevnímal sem čas ani jestli sem byl druhý.A čekal na názor senseie.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4955
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:51 pm

Seiji Retsu

Kým tý dvaja súperili medzi sebou, pozoroval som Ike a jej techniku, alebo lepšie jej pokus. Od začiatku my bolo jasné, že pochopila princíp. jednu krátku, neuveritelne dlhú sekundu sa nič nedialo. V dalšom momente sa pred tebou sformoval dokonalý kváder, aspon z tvojeho pohladu. Bolo treba už len otestovať. Sensei sa napriahol a plnou dávkou hodil kunai do tvojeho štítu. Bolo počuť tiche prasknutie a kunai sa objavil na špička kunaia sa objavila na druhej strane štítu. Výborne, teraz si len oddýchni a doplň chakru. Preskúšam ešte tých dvoch a.. Nedopovedal som, kedže v tej chvíli dorazili ostatný. Pozrel som sa na nich, potom na slnko a vzdychol si "Meškáte" ukázal som na nich a obydvom hodil čokoládu. Doplnte si energiu a začneme s tréningom Isameho sily. Pozrel som sa na Kalena a povedal. Nebudeš útočiť, iba sa obranovať. TY Isamu nebudeš tiež používať žiadne ninjutsu a budeš sa snažiť použiť techniky..Začnime...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:15 am

Kalen Satoko


Sensei po mě i po Isamovi hoďil čokoládu.Apak říkal že skusim s Isamem jeho Jutsu ale že se nemám bráňit.Ďekuji.A ano provedu!Řekl sem souhlasně a pusťil sem se do čokolády.Nebyla vůbec špatná,uďivil mě sensejův přístup.Zajímalo mě co na mě Isamu bude skoušet.Tak sem přemýšlel nad ťím jak se teda jen bráňit a jak ta technika bude vypadat.Pak sem dojedl a obal opět vyhoďil do koše co byl opodál.Stoupl sem si před Isama a řekl.Takže až budeš připravenej řekňi.Pousmál sem se a vyčkával.Přemýšlel sem jestli to zvládne na poprvé nebo jestli je to náročnější.Pak sem mi v hlavě hoňili myšlenky jak na něj.Furt sem se jich nemohl zbavit.Pak sem se ale vspamatoval a začal sem se soustředit.Kdybych byl zamyšlenej,nebo nějak nepřipravenej.Asi bych španě dopadnul.A ne jenom teď ale kdykoliv.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 2:31 pm

Isamu

Takže tréning síly... řekl jsem si a ukousl jsem si čokolády. "Doufám že tu sílu budu trénovat už na něm." řekl jsem směrem k mistrovi a ukázal jsem na Kalena, který proti mně stál. Pomalu jsem ukusoval z čokolády a čekal jsem co mi mistr odpoví. Po chvíli jsem si všiml vyčerpané Ike opodál. Myslím, že to opravdu přehnala s tréningem řekl jsem si opět. Když jsem dojedl čokoládu řekl jsem jen potichu: "Jsem připraven"
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 3:20 pm

Kalen Satoko

Isamu si si stoupl a řek sem připraven.Dobře.Takže já pudu kus dál a ty si to pak uělej podle sebe.Nesmim útočit ale můžu se bránit.Řekl sem a pousmál se.Otočil se a odešel o kus dál.Zaujal sem pozici.A křikl.Sem připravenej.Po menší odmlce sem dodal.Hehe.Nezmrv to!protáhl sem se.Dorozpohyboval svaly.A pak už sem jen čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 3:28 pm

Isamu

Tím "hehe nezmrv to" mě Kalen dost naštval. Rozhodl jsem se proto na nic nečekat, přiběhl jsem k němu, podepřel jsem se rukou a s co největší silou jsem ho kopl zespoda do brady. Pak jsem ale zůstal na zemi a v technice nepokračoval, jen jsem ho nechal dopadnout...
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4955
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 4:10 pm

Seiji Retsu

Len som stál a pozoroval ostatných. Pozoroval som zo zaujatým názorom diváka, ktorý stavil na vítaznú stranu. Proste som nezasahoval..
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 4:19 pm

Kalen Satoko

Vyběhl a kopl mě do brady.Při dopadu na zem sem se odmrštil rukama.Dobře ale podle mě to neňí celá technika né? Přístě budu ostražitější.Řekl sem a opět se připravil.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 5:42 pm

Isamu

čím dál tím víc mě štval. Opět jsem k němu přiskočil a udělal jsem úplně stejný kop, jen tentokrát jsem vyskočil do vzduchu a chvíli jsem letěl pod ním. Přemýšlel jsem jak tu techniku zakončit. Nakonec jsem chytl jeho ruku a mrštil jsem s ním hlavou dolů, přičemž jsem udělal přemet ze kterého jsem jeho dopad "okořenil" kopem.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4955
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:07 pm

/postujte sami, iba ak budú nejaké blblsti, opravím vás Wink
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 11:55 pm

Kalen Satoko

Vykopnul mě letěl podemnou a hoďil hlavou dolů.Chtěl mě dorazit kopem.Jednou rukou sem zastavil kop a druhou se odmšťil od země dál.Isamu?Ty si dobrej na Taijutsu viď?Zeptal sem se.A dál sledoval jeho pohyby.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 10:17 am

Isamu

Ten kdo u boje mluví je slaboch pomyslel jsem si. Přetočil jsem se opět rukama k zemi a odmrštil jsem se směrem k němu. Vypadalo to jako, že chci zaútočit jako předtím: přemet a kop z rotace, ale v poslední chvíli jsem uhnul, dokončil otočku a praštil ho rukou do břicha (hodně silně)...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:35 pm

Kalen Satoko

Prašťil mě do břicha.Byla to velká rána.Zavrávoral sem,a chytnul se za břicho.Pak sem ho podkopl,a odskočil dál.Držel sem se za břicho,a popadal dech.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 8:05 pm

citace :
Zavrávoral sem,a chytnul se za břicho.Pak sem ho podkopl,a odskočil dál.Držel sem se za břicho,a popadal dech.

jak ve vzduchu?
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4955
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 8:14 pm

Kalen podkosil do prázdna a vdaka tomu, že bol nechránení, sa objavila skulinka pre Isameho...mal šancu dokončiť tréning. Už aj tak celí čas mlátil Kalena, ale nesnažil sa trénovať...
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 8:21 pm

Isamu

Kalen byl kus pode mnou a tak jsem se rozhodl to rychle ukončit. Myslel jsem přitom na to, jak by měla vypadat finální technika, protože síla zvyku se těžko ovlivňuje.. Otočil jsem se opět dolů nohami a doslova jsem ho přišpendlil k zemi (nohy jsem měl v oblasti jeho hrudníku). Bylo slyšet menší křupnutí, ale nejspíš nic vážného... Pak jsem se otočil k senseiovi a bez zájmu jsem Kalenovi odpověděl: "Ne, v kenjutsu.", přičemž jsem pomalu šel k mistrovi.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 9:04 pm

Kalen Satoko


Zarazil mě do země.křupnulo mi v hruďi.Snažil sem se zvednout,a nakonec sem se nějak zvedl.Já si skočim do nemocnice za mamkou,ať se mi na to piďívá.vychraptil sem,a odebral se směr nemocňice.




Díky Adope.Promin Matej spatne sem si to přečet.
Návrat nahoru Goto down
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4955
První přihlášení : 12. 02. 11

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 10:52 pm

Seiji Retsu

Zatlieskal som a postavil sa oproti Isamemu. Zaujímavé...ale.. Vrazil som rýchlo pästou do jeho hrudníka až som mu vybil dych. Povedal som trénovať, nie bojovať s ním ako s nepriatelom. Bolo vidno, že moja dobrá nálada bola razom fuč. Takže podla teba je on iba nejaký blbeček, ktorý ťa otravuje a možeš ho mlátiť, ako sa ty páči? Však nevadí, takých ako on je na svete dosť.. Bol som vztyklý bez seba. čo by sa stalo, keby ste museli spoliehať iba jeden na druhého, čo potom? Dokázal by ty veriť, alebo ty jemu? Keby tvoj život závisel od neho, musel by si mať v neho dôveru..To si hovoríte tým? Vzdychol som si a mávol rukou. Dobre, prvotný tréning ste zvládli. Máte týžden na prebudenie týmového ducha. Potom dostanete C misiu, podla plánu. A teraz, chodte. V dalšej sekunde som zmizol a vy ste tam stáli sami.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4986
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 11:29 pm

Kalen Satoko


Došel sem do nemocnice.Mamka mě seřvala za to co se mi stalo.Měl sem zlomené 2 žebra.Pak mi řekla že sem měl štěstí že mi to neprobodlo plíce.Pomocí nějaké úžasné technyky my to vyléčila.Odebral sem se spět na tréningové místo.Když sem tam přišel byl tam jen Isamu a Ike.Sedl sem si ke stromu,a prohlížel si Guan Dao.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4940
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 8:02 pm

Isamu

Když mistr zmizel sedl jsem si na kámen s výrazem který říkal jediné: "Nezájem". Hlavou mi běžely myšlenky, které jsem se snažil potlačovat. Snažil jsem se na nic nemyslet a uvolnit se, jenže pak přišel Kalen a já byl donucen myslet na to, jak přežiju tento týden...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning tým 2   Tréning tým 2 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning tým 2
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 3
» Tréning tým 4
» Tréning tým 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: