Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Kit Fisto vs. Aki Kioshi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5051
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kit Fisto vs. Aki Kioshi Empty
PříspěvekPředmět: Kit Fisto vs. Aki Kioshi   Kit Fisto vs. Aki Kioshi I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 4:02 pm

Kit Fisto vs. Aki Kioshi
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5001
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Kit Fisto vs. Aki Kioshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit Fisto vs. Aki Kioshi   Kit Fisto vs. Aki Kioshi I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 11:51 am

Kioshi Aki

Vešel jsem do arény a porozhlédl se po někom kdo by si se mnou dal menší pčátelský souboj. Moc lidí tu nebylo. Vlastně tu byl jen jediný ninja. Vypadal že je dost silný ale neměl jsem na výběr.Přišel jsem k němu a řekl: Ahoj, co takhle menší přátelský souboj.Jo a pokud by tě to zajímalo já jsem Aki. Stál jsem přímo před ním a měřil si ho pohledem.Čekal jsem na jeho odpověď.Ten ninja mi připadal nějaký zvláštní.Už od prvního pohledu to nebyl typický ninja. Jeho oblečení bylo zvláštní vlastně jsem ještě někoho takového nikdy neviděl. Ale co bylo zvláštnější bylo že jsem z něj cítil velmi zvláštní sílu. Nepřipadalo mi to jako chakra ale bylo to velmi podobné. Tohle by mohlo být velmi zajímavé. Pomyslel jsem si….
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5051
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Kit Fisto vs. Aki Kioshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit Fisto vs. Aki Kioshi   Kit Fisto vs. Aki Kioshi I_icon_minitimeWed Mar 09, 2011 6:58 pm

Kit Fisto

Niekto naňho hovoril. Otočil sa tým smerom a vypočul si ho. Priateľsky sa usmial. Súboj je dobrý nápad... pomyslel si.
"Fajn. Rád Ťa spoznávam, moje meno je Kit. Začneme???" spýtal sa a premeriaval si ho odhora dole. Nevyzerá slabý ... ale videl som aj silnejších. Aspoň odskúšam moje nové schopnosti. Uvažoval zatiaľ čo sa naňho pozeral.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5001
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Kit Fisto vs. Aki Kioshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit Fisto vs. Aki Kioshi   Kit Fisto vs. Aki Kioshi I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 2:56 pm

Kioshi Aki(sry že ještě nebojujem ale sem tu jen na skok takže zatim to nějak okecej a já se pak přidám.)


K mému překvapení souboj přijal. Představil se mi a zeptal se jestli začneme. Takže Kit, I jeho jméno je zvláštní. Jen doufám že mě hnedka neporazí.Vypádá vážně silně. Jasně,dem na to. Odpověděl jsem mu a usmál se na něj.Došel jsem přibližně do půlky arény a počkal až dojte i Kit. Tak jaká jsou pravidla? Zeptal jsem se ho a tázavě jsem se na něj podíval.

Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Sponsored content





Kit Fisto vs. Aki Kioshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kit Fisto vs. Aki Kioshi   Kit Fisto vs. Aki Kioshi I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kit Fisto vs. Aki Kioshi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kioshi Aki
» Kit Fisto by Juubi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kirigakure No Sato :: Herní místnost :: Aréna-
Přejdi na: