Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Hyuuga vs Nara

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 5:32 pm

Přátelský souboj.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 5:38 pm

Shinri Nara

Vstúpil som do arény a šiel som do tieňa kde som sa oprel o strom a čakal som na môjho protivníka.Toto bude zase otrava.Povedal som si po tichu a vytiahol som jednu bojovú pilulku a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 5:45 pm

Po vydatném tréniku jsem se vydal jsem do arény kde už na mě čekal. Nikde nikdo nebyl, jen pod stromem si Nara dával pauzu. To nebude nic lehkého, tady mi je má síla k ničemu. Jaká bude nejlepší strategie, to jen ukaže čas. A už to mám čas to je to pravé. Nebylo na co čekat Tak se dáme do toho, ukaž co v tobě je Shinri "Byakugan" Držím se raději dál. 20 metrů by pro začátek mělo stačit.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 5:50 pm

Shinri Nara

Dobre idem na to.Povedal som si a pozrel som sa na stromy ktoré robili tieň.Potrebujem viacej tieňu aby som predlžil moje techniky.Vytiahol som 4 shurikany ktoré som hodil po ňom. A čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 5:53 pm

To si snad děláš srandu. Vytáhl jsem kunai a shurikeny jsem bez zjevných problému odrazil. To nemůže být tak jednoduché. Určitě něco kuje, ale co to asi může být?
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 5:58 pm

Shinri Nara

Presne ako som čakal....Má dobré reflexy.Usmial som sa a vykročil som smerom k nemu. Dobre skúsim niečo iné.Vytiahol som oceľové lanko a na koniec som pripevnil jeden kunai rozkrútil som lanko a zaútočil som na neho lanko bolo dlhé približne 13 metrov.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 6:02 pm

Lehký úsměv jsem si nemohl prostě odpustit. Díky mému Byakuganu jsem viděl všechno skvěle. Zvedl jsem 4 shurikeny co ležely přede mnou a hodil jsem je směrem na to lanko co drželo ten jeho slavný kunai.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 6:11 pm

Shinri Nara

Ked hodil shurikeny na lanko tak jeden ho trafil čo spôsobilo že kunai padal na zem bol asi tak 30 cm nad zemou tak som ho druhou rukou chytil.Hádam to vyjde.....Dúfam že to nevšimol.Povedal som si a zaútočil som mu na nohy ale dosť zle kunai letel úplne inde iba lanko zostalo pri nohe.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 6:13 pm

Vytáhl jsem ještě svůj druhý kunai. A šel k němu na vzdálenost 10 metrů. Tak uvidíme co udělá teď.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 6:20 pm

Shinri Nara

Ked sa rozbehol smerom ku mne tak som potiahol kunai smerom ku mne. Kunai sa dotkol Mizashiho nohy ale neporanil ho v tedi som som vytiahol druhou rukou jeden kunai a hodil som ho smerom na neho ked bol asi 5 metre pred ním tak som povedal potichu.Kage Nui.A tieň lanka sa premenil na malé nitky s ktorými som zaútočil na jeho nohy.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 6:27 pm

Na nic nečekal a rychle hodil dva kunae po shinrim. Byl už dost blízko aby se dostal do velkých problémů. Koncentrovat se na stín a ještě se umět vyhnout blížícím se kunaům, to by měl být oříšek i pro něj. Následovala rychlá salta zpět bych se dostal co nejdále od něj.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 6:32 pm

Shinri Nara

Ked hodil kunae tak som zrušil techniku a odskočil som lanko som tam nechal. Ked kunae preleteli tak som znova zobral lanko a na koniec som pripevnil výbušný lístok a znova som zaútočil na na neho ked bol kunai z lankom pri ňom tak lístok vybuchol. A ja som uskočil do zadu približne 5 metrov.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 6:36 pm

Díky mému 360 stupňovému zraku jsem viděl jak na mě letí ten lístek. Jak se lístek přiblížil tak jsem se rukama více odrazil,abych získal výšku. Výbuch mě zasáhl ale nebylo to nic vážného. Odhodilo mě to ve vzduch asi 3 metry,ale dopadl jsem dobře. Jen jsem byl trochu umouněný od toho výbuchu. Oklepal jsem se a čekal co zase vyvede.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 6:44 pm

Shinri Nara

Pozrel som sa na neho a usmial som sa a začal som sa približovať k nemu v tom som zjedol jednu bojovú pilulku a vytiahol 3 malé dýky a pridal som do dvoch chakru a hodil som ich do jeho tieňu a pri hode som sa naschvál pošmykol aby to vypadalo tak že som ich zle hodil.Moje pošmyknutie bolo viac ako presvečivé a nože leteli do jeho tieň.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 6:49 pm

Díky Byakuganu jsem viděl nejen změnu jeho chakry což znamenalo slušné navýšení jeho síly,ale k jeho smůle i koncentraci chakry do jeho nožíků. Že je člen Nara klanu jsem mohl jen tušit, že ta chakra v těch nožících nebude nic dobrého. A jeho zaměření na stíny a směr k mému stínu naznačoval jen jedno. Rychle se tomu vyhnout. Rychle jsem uskočit pryč,aby mi ty nožíky nezpoutaly můj stín.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 7:12 pm

Shinri Nara

Ked som zjedol bojovú pilulku tak som cítil že mám viac chakry a viac sily. No ale ked sa uhol nožíkom tak som sa len mierne usmial a vytiahol som dva kunaie a pripevnil som na neho výbušné lístky hneť som ich hodil. Ked boli pri ňom tak vybuchli. všade bol dym a ja som len potichu povedal.Kage Nui. A z môjho tieňa som vytvoril veľké množstvo nitiek a zaútočil som.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 7:25 pm

Jak na mě letěli ty výbušniny jednou rukou jsem se odrazil od země, abych se dostal co nejvýše do vzduchu. Ve vzduch vytáhnu 3 kunae a omotám je výbušnými lístky. Tady to máš zpět a hodím je 1 metr od něho do třech bodů, každý tak aby tvořili trojúhelník. Dva za záda a jeden před něj.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 7:34 pm

Shinri Nara

V rýchlosti som som zložil pečate a povedal som.Kage Nui.Nitky rýchlo chytili dva Kunaie zamnou a hodili ich naspäť ale jeden predomou stihol vybuchnúť aj som sa pokúsil odskočiť čo sami aj podarilo ale iba 1 meter potom to vybuchlo ja som dal aspoň pred seba ruky. výbuch má odhodil približne 4 metre a narazil som do stromu ruky som mal mierne popálené. Dal som si dole tričko a roztrhol som ho a obviazal som si obe ruky. Vybral som 6 shurikenov a začal som ich hádzať. A utekal som smerom k nemu ešte som vytiahol jeden nožík a pridal som do neho chakru a hodil som ho do jeho tieňa. A čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 7:43 pm

Tohle mě zaskočilo vytáhl jsem jsem shurikeny a hodil je po výbušninách. BUM byl jsem dost rychlý a skoro nic jsem neschytal. Po dopadu začal po mě házet další věci. Těm se se nadno vyhnul a tomu chakra kunaii jsem se stínem odskočil na pravou stranu. Už je moc blízko. Tak to nebudeme prodlužovat vytáhnu 6 kunaů a hodím je jeho směrem.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 7:59 pm

Shinri Nara

Uskočil som a vyhol som sa kunaiom tieň arény sa zväčšoval a ja som sa k nemu približoval schoval som si 2 kunaie a použil som som Kage Mane no Jutsu a môj tieň ho začal naháňať tieň bol naozaj rýchli a ja som len čakal.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 8:12 pm

Už jsem nechtěl utíkat a nechal se chytit. Při chycení jsem koncentroval chakru v těle a začal jsem se vší silou bránit.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 8:23 pm

Shinri Nara

Ked sa začal brániť tak som pridal chakru a držal som ho hneť na to som vybral jeden kunai ktorý som mal skrytí pri topánka. On tam žiadny kunai nemal takže nič nechytil. Ja som ho hodil po ňom a on sa tiež zahnal ale nič nehodil kunai ho trafil do brucha.Sakra už ho dlho neudržím.povedal som si a vybral som druhý kunai ktorý som mu hodil do hrudníka kunai sa zabodol dosť hlboko. Hneť na to som ho pustil a hodil som po ňom kunai z výbušným lístkom ktorý pred ním vybuchol. Ja som uskočil asi 4 metre a čakal som.Sakra už nemám moc chakry.Povedal som si unavene.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 9:31 pm

Ten kunai mě trefil do ramena a druhý do nohy. A následný výbuch jsem se snažil zeslabit
Fuuton: Hyuuga Kamikaze dvě sekundy stačí na zeslabení hlavní vlny.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin
Shiori


Počet příspěvků : 230
Body : 5055
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 9:46 pm

Shinri Nara

Sakra ešte furt nemá dosť.Povedal som si a už som sa necítil tak unavene Vybral som posledné 3 shurikeny a hodil som ich po ňom hneť na to som vybral 2 kunaie a výbušné lístky a hodil som ich po ňom tak aby 2 shurikeny leteli nad ním 1 do nôh a kunaie každý do inej strany.Tomuto sa už nemôže vyhnúť.Povedal som si a pozrel som koľko mám ešte zbraní.
žiadny shuriken 3 výbušné lístky a 2 kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4870
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 9:54 pm

Vztekle jsem vytáhl kunae a odrazil jsem ty shurikeny. Pak jsem je hodil po výbušných lístkách abych zastavil ihned jejich let.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hyuuga vs Nara Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga vs Nara   Hyuuga vs Nara I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hyuuga vs Nara
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mideo Nara
» Klan Nara
» Shokuku Nara
» Aburame vs Hyuuga
» Klan Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Aréna-
Přejdi na: