Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 
 

 Klan Hyuuga

Goto down 
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 366
Body : 3318
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Klan Hyuuga   Sun Mar 13, 2011 9:18 pm

Klan HyuugaKekkei Genkai:
Byakugan


Popis Kekkei Genkai:

Spoiler:
 


Techniky klanu:


Jūken
Typ: Taijutsu
Třída: D
Popis: Základnou technikou klanu je práve Juuken. Juuken je forma taijutsu zameriavajúca sa nie na vonkajšie ale vnútorné poškodenie, to sú orgány a body chakry. Na Juuken je potrebný vysoký stupeň ovládania chakry pretože tento štýl dokáže aj jedným úderom nepriateľa zabiť. Skúsený člen klanu dokáže zvýšiť prúdenie chakry v istých bodoch alebo ho úplne zastaviť.

Hakke Kūshō
Typ: Ninjutsu
Třída: C
Popis: Táto technika funguje na pricnípe vypúšťania chakry. Člen klanu pri údere rukou doslova vystrelí chakru do nepriateľa čím vytvorí kvalitný úder.

Hakkeshō Kaiten
Typ: Taijutsu
Třída:C/B
Popis: Technika slúži ako absolútna obrana. Užívateľ Byakuganu začne vypúšťať chakru zo svojho tela a popritom rotovať čím si hlavne chráni svoje slepé miesto a popri tom mu Byakugan dáva schopnosť odraziť akýkoľvek úder.

Juukenhou Hakke Sanjuuni Shou
Typ: Taijutsu
Třída:C
Popis: Technika predávaná v hlavnej rodinnej vetvy klanu Hyuuga. Užívateľ sa postaví do špecifického postoja a následne prudkým výpadom sa vrhne po nepriateľovi a začne udierať hlavné chakrové body (Tenkektsu). Údery sú počítané do 32 a potom nepriateľ nie je schopný používať plne svoje techniky a uberá to veˇal chakry.

Hakke Rokujūyon Shō
Typ: Taijutsu
Třída:B
Popis: Táto technika je vyvinutejšou formou predchádzajúcej pretože sa jedná o techniku na rovnakom princípe. Užívateľ techniky spraví výpad z postoja a zaútočí na nepriateľove Tenketsu. Narozdiel od predošlého jutsu tu sa počet zdvojnásobuje čo spôsobuje nepriateľovi neschopnosť používať jutsu a spôsobiť vážne zranenia s dlhodobými následkami.

Hakke Hyaku Nijūhachi Shō
Typ: Taijutsu
Třída: B+
Popis: Najvyššia úrveň techniky dotiahnutá dokonca. Princíp z predchádzajúcich techník ostáva ale opätovne sa zdvojnásobuje počet údeorv čo dáva možnosť používateľovi techniky neútočiť na jedného nepriateľa ale na viacerých.

Hakke Hasangeki
Typ: Taijutsu
Třída:C/B
Popis: Pri technike sa z dlaní vypúšťava veľké množstvo chakry a pri takom tlaku sa vytvorí silná tlaková vlna okolo techniky a technika dostáva silnú deštruktívnu silu.

Jūho Sōshiken
Typ: Taijutsu
Třída:B
Popis: Technika od samotnej Hinaty Hyuuga. Ide tu o maximálnu koncentráciu chakry do dlaní a jej udržanie. Chakra je v takom množstve, že vytvára tvar levej hlavy na oboch stranách tela. Pri rozbehnutí a výpadku tieto dve hlavy tvoria ničivú silu ktorá je silnejšia než úder Juukenom.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Klan Hyuuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Informace o vesnici :: Klany Konohy-
Přejdi na: