Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Dojo (Akadémia)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5292
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 10:58 pm

Dojo


Dojo (Akadémia) Dojo

Dojo je miesto kde ninjovia nehľadiac na úroveň denno denne trénujú a venujú sa zlepšovaniu svojich schopností v každom ohľade či už ninjutsu, genjutsu alebo taijutsu
Toto miesto je určené pre tréning a zlepšovanie, poprípade pre fillery.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 8:49 pm

Mizashi Hyuuga

Mizashi přišel do akademie docela silně v ráži. Většinou to byl on co si svedl zachovat chladnou hlavu. Dneska však toho bylo na něho moc. Snášet všechny ty vyčítavé pohledy od Hitomi ho vyvedlo z míry. A pak když zjisti,že jeho sensei je Neji taky z vedlejšího klanu. Už toho bylo prostě až moc. Omluvit se už není možné bylo toho řečeno až moc a v takovém týmu prostě nechtěl být. Je jim beze mě lépe, stejně jsem viděl tu jejich úlevu. Musím se odragovat. Otevřel první dveře a co neviděl. Výborné místo na trénink. Velký prostor a hlavně klid. Nejprve se zhluboka nadechl. Lehká rozcvička a pak Byakugan , zaměřil se na kus dřeva co tam byl postaven a začal do něj mlátit co nejvíce to šlo. Nejprve sadu pěstí následně několik kopů a tak pořád dokola.

Po několikati hodinách třískání se podíval na ruce a byly celé od krve,už nemohl ani zatnout pěst. Nohy na tom nebyly o moc lépe, už se nedokázal udržet na nohou. Už toho bylo moc. Zhroutil se.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 10:17 pm

Keiko Lysea

Všichni už jsou nějak zařazeni v týmu a já zůstala solo,no co si stěžovat,stejně mi to takhle víc vyhovuje.Aspoň nemusim na někoho čekat a zachraňovat někomu zadek,doufám že dostanu Senseie co umí kreslit...Mohl by to být třeba Sai-kun...Kdo ví... Procházela jsem se po vesnici,dívala se na svůj náramek a vzpomínala na brášku. Co tak asi děláš?... Najednou jsem zahlídla Akademii,ve které je i Dojo. Hmm,mohla bych si trošku zakopat a zamlátit,nikdy neuškodí si párkrát do něčeho pořádně bouchnout.... Otevřela jsem dveře a chtěla jít trénovat,no najednou jsem na zemi uviděla nějakého ninju,pomalým krokem jsem k němu přešla a podívala se jestli je v pořádku. Hej ty,neměl by si se tu takhle válet na zemi,mohl bys nastydnout... Řekla jsem mu a pomohla ninjovi trochu na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 11:22 pm

Mizashi Hyuuga

Ležel jsem na podlaze zcela vyčerpán a slušně zraněn. V tom slyším kroky a známý hlas co na mě mluví. To jsi ty Keiko? Co tu děláš? Pomalu mi pomáhala na nohy. Nevím co mám dál dělat všechno se to tu nějak zvrtlo. Nešlo se mu postavit na nohy. Tak si zase sednul a nevěděl co bude dál.


Naposledy upravil Mizashi dne Tue Mar 15, 2011 12:00 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 11:39 pm

Keiko Lysea

To jsi ty Keiko? Co tu děláš? Řekl Mizashi,když jsem mu pomáhala si stoupat. Víš,měla jsem mít dneska trénink,no nějak se mi tak nechtělo tak jsem myslela,že zajdu sem.Ale nenapadlo mě,že tu narazim na tebe? Kde máš tým? Nevím co mám dál dělat všechno se to tu nějak zvrtlo. Dořekl Mizashi a znova si sednul na zem. Jakto myslíš zvrtlo? Nelíbí se ti v týmu nebo co se stalo? Nevím já jsem sice zůstala solo,což mě úplně vyhovuje,ale je možnost,že dostanu někoho do týmu...Ale ty by jsi měl být rád,Hyuuga klan je vážený v Konoze a myslím,že Hokage si s tím dal celkem práci,když nás rozděloval,takže bych byla spokojená s tím čím jsem... Sedla jsem si na zem,vytáhla ze zadní kapsy svitek,otevřela jsem nádobku s inkoustem a štětcem jsem začala kreslit 5 malých myší. Choujuu Giga... Řekla jsem a myšky se rozeběhly směrem k místu,kde jsem měla trénovat...
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 11:49 pm

Mizashi Hyuuga

Nevím kde mám začít. Sensei je taky Hyuuga jeden z týmu taky Hyuuga. Prostě je to celé divné. Jsem z hlavního klanu tak jsou tam pře. Výchova také zanecha své stopy, potom co jsem tam řekl se nemůžu vrátit. To není nejhorší,ale ty pohledy. Nemůžu se tam vrátit a zase to snášet. Na to prostě nemám sílu. Nemůžu dobředu ani zpět.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:05 am

Keiko Lysea

Tak že je Sensei Hyuuga je pro tebe výhoda,může tě učit Hyuuga techniky,které by jsi jinde nezískal.Já mam jako Senseie Saie,tedy aspoň myslím,protože jsem specializovaná na techniky s inkoustem a Sai-kun je jediný kdo je umí.Takže to že máš za Senseie Hyuugu,zase není taková chyba,ale ty máš Hyuugu i v týmu? Je to sice trochu přehnané,budou stejné techniky no pokud mě šoupnou do týmu někoho s Choujuu Giga,tak taky asi začnu řádit,ale zase musíš v tom vidět i výhody...A jen taková otázečka jsou to Hyuuga z hlavní nebo vedlejší větve? Pokud vedlejší tak ta je vždy problémová,ale pokud vím Neji a Hinata si to spolu už vyřešili tak proč vy ne? Jejich pohledy...Slovo,které ničí psychiku člověka a ubijí ho zevnitř. Je pravda že nelze navěky snášet zlostné pohledy od lidí,ale zase kdyby se to ujasnilo,třeba byste byli přáteli... Řekla jsem sesmutněle a pokračovala dál... Vím,že odemě je blbé slyšet,že by jsi se měl jít omluvit,jelikož já a omluvy,no nikdy jsem to nedělala ráda a tak se snažim vždy vyhnout omluvám,nemusíš se omlouvat v týmu,ale stačí se omluvit Senseiovi,ikdyž je z jiné větve. Pokud na tebe ale nijak nenaráží nebo neponižuje,tak nevidím problém proč zbytečně vyhledávat konflikty. Nejlepší se obejít velkým obloukem všechny hádky a pokud už hádka tak pouze beze slov a rovnou hrubá síla...Asi zachvilku budu muset jít,Sensei na mě asi už dlouho čeká,no myšky mi zatim nic neřekly,tak bych to měla jít okouknout...
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:14 am

Mizashi Hyuuga

Ahoj Keiko, díky za radu. Ale náš klan je konfliktní. Uvidím jak to ještě bude.
Lehnul si na zem a zase usnul. Nevěděl co mu přinese další ráno. Jisté bylo. že přinese změnu,ale jaká to bude to je ve hvězdách.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5351
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:28 am

Keiko Lysea

Ahoj Keiko, díky za radu. Ale náš klan je konfliktní. Uvidím jak to ještě bude. Dobře,tak ahoj,možná se zase někdy uvidíme...A prosím snaž se nějak moc nevybuchnout ano? Najednou jsem si všimla,že Mizashi už spí,vyšla jsem z Doja a zamířila směrem ke svému tréninkovému místu...
Návrat nahoru Goto down
Mizashi
Genin
Genin
Mizashi


Počet příspěvků : 61
Body : 4892
První přihlášení : 04. 03. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 12:24 pm

Mizashi Hyuuga

Probudil se a všechno ho strašně bolelo. Chvíli nevěděl kde je, pak se koukl na rure a bylo mu to jesné. Nezdálo se mu to. Je nový den,ale problémy zůstali stále stejné. Koukne vedle sebe a co nevidí. Keiko tu nechala myš. Co to je? Ptal se sám sebe. V tom se myš proměnila v ingoustovou skvrnu, ta se pak změnila na text. Mizashi si tu zprávu přečetl a sotva si uvědomil co v ní bylo už zase zmizela.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dojo (Akadémia) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo (Akadémia)   Dojo (Akadémia) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dojo (Akadémia)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dojo-Sunagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Akademie-
Přejdi na: