Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 
 

 Hlavná budova

Goto down 
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 366
Body : 3356
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Hlavná budova   Sun Mar 13, 2011 11:14 pm

Budova Hokage
Budova Hokageho slúži prevažne na diplomatické a administratívne vzbavovačky. Konajú sa tu stretnutia rady, rozdeľovania tímov, diplomatické návštevy a mnohé ďalšie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 366
Body : 3356
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Mon Mar 14, 2011 12:15 am

Nový začiatok


Celou Konohagakure no Sato sa nieslo obrovské ticho. Všetky obchody a ulice utíchli a mesto sa na pár minút premenilo na mesto duchov. Slabý studený vánok lietal ulicami mesta v týchto letných dňoch no nenachádzal nikoho koho by mohol oviať svojim studeným nádychom. Mesto zívalo prázdnotou. No v tom momente oblaky ustúpili a nechali rozjasniť oblohu a slnečné lúče odhalili pravú príčinu a ich svetlo dopadalo na hlavnú budovu, budovu v ktorej sídlil Hokage. Na strechce budovy stáli dvaja ľudia a bolo jasné, že ani jeden neustúpi.
,, Ste si tým istá Hokage sama?" ozvala sa tichá otázka.,, Mala som to urobiť už dávno." zašepkala milo osoba. Keď lúč dopadol na obe osoby bolo jasne vidieť kto proti komu stojí. Tsunade v majestátnom plášti s červeným klobúkom na znak jej postavenia ako Hokageho. Oproti nej stál Kakashi vo svojej tradičnej jouninskej veste a so zahalenou časťou tváre.,, Ale prečo?" spytoval sa Kakashi.,, Ako jedna z legendárnych Sanninov oplývam veľkou silou ale Konohagakure no Sato sa potrebuje dostať pod ochranu niekoho kto je schopný ju viesť uvážene s rozumom a pritom byť schopný položiť za ňu život." odpovedala mu Tsunade.,, Ale ak chcete niekoho kto ochráni vesnicu stále je tu Naruto jeho sila je neprekonateľná na svete niet shinobi..." nedopovedal Kakashi keď ho prerušila Tsunade.,, Verím v Naruta ako nikto a vkladám do neho dôveru, že po vzore Sandaimeho, Jirajiu a všetkých predchádzajúcich, bude chrániť vesnicu svojim životom. Ale stále je to ešte dieťa. Je tvojím študentom ale stále je to predsa náš Naruto." usmiala sa.,, Máte pravdu Tsunade sama ale..." povzdychol si Kakashi.,, Čo také?" zneistela Tsunade.,, Ak sa to stane potom budem ďalším cieľom ja." zasmial sa a spoločne s ním aj Tsunade.,, Poď Kakashi." pokynula mu rukou a obaja pristúpili k zábradliu.
,,Kakashi Hatake." prehovorila vážne a skladala si klobúk aj plášť.,, Z moci mi zverenej Radou starších a radou jouninov ako aj dedinčanmi." nadýchla sa a položila Kakashimu klobúk na hlavou a obliekla ho do plášťa.,, Ťa menuj novým Hokage." usmiala sa.,, A teraz mi sľúb, že budeš hájiť záujmy Konohagakure no Sato, že budeš stále ochraňovať vesnicu a jej obyvateľov a nedovolíš aby sa dostala do ohrozenia či iného nebezpečenstva. Že ak bude potrebné položíš za vesnicu život." dodala Tsunade a čakala jeho reakciu. Kakashi sa pozrel Tsunade do očí a s jednoduchosťou odpovedal.,, Sľubujem." a v tom momente sa Tsunade otočila smerom k vesnici.
,,Kakashi Hatake sa odteraz stáva Rokudaime Hokage." skríkla nahlas ako len vedela a hneď vtedy sa ukázalo, že všetci obyvatelia stoja pred hlavnou budovou a jásajú nad svojím novým Hokagem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Belluzína
Genin
Genin
avatar

Počet příspěvků : 43
Body : 2991
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Mon Mar 14, 2011 12:33 am

Hyuuga Hitomi

Davy ninjů stály před budovou Hokageho a pozorovaly rozhovor dvou osob na střeše.
Po chvíli se na kraj střechy postavila Hokage-sama a Hatake Kakashi. Najednou mu Hokage-sama položila klobouk na hlavu, oblékla mu plášť hokageho a na celou vesnici zakřičela
: Kakashi Hatake se od teď stává Rokudaime Hokage! Davy začaly hlasitě jásat a křičet. Hatake...Kakashi... Pomyslela jsem si zmateně.
Vzpamatovala jsem se a začala "vřískat" : WOOOOOOH!!! Kakashi-samaa!!! Tekly mi slzy štěstí a stále jsem křičela jásala a skákala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 366
Body : 3356
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Mon Mar 14, 2011 3:11 pm

Kakashi Hatake

Kakashi sa íval na celú vesnicu ako všetci nadšene tlieskajú a jasajú.,, Už si asi čítať knižku počas práce nebudem môcť." pomyslel si zdrvene Kakashi a otočil sa za seba kde už stáli jemu dobre známe postavy postavy.,, Shino Aburame." zašepkal,, Neji Hyuuga." pokračoval.,, Hinata Hyuuga a Akashi Tahoku." dopovedal.,, Vám dávam na starosť venovanie sa tímom genínov v Konohe. Verím, že im budete vzorom tak ako moja generácia bola vzorom vám." podotkol.,, Tak a teraz sa choďte zoznámiť so svojimi geninmi a prajem vám pevné nervy." usmial sa.,, Veľmi pevné." poopravil sa a hneď na to všetci štyria odišli na svoje cvičiská ktorým boli priradené tímy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná budova
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: