Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Cvičisko tímu 4

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 1:48 pm

Cvičisko tímu 4

Cvičisko tímu 4 Rising_Sun_by_seoulmanTED

Toto miesto sa nachádza na okraji Konohy, v časti ktorou okrajovo prechádza rieka. Rieka spestruje celú Konohu no zároveň je zdrojom pitnej vody a pomoc pri rôznych požiaroch. Rieka je tu od čias Nidaimeho Hokage kedy Konohu zasiahol mohutný požiar a v tej dobe žiadnej rieky nebolo. Ten deň Konohu svojimi schopnosťami vytvoriť mohutné Tsunami aj v púšti prekvapil Nidaime Hokage a uhasil požiar. Na znak tejto udalosti sa postavil pod skalnaté hory kde sa týčia hlavy Hokagov a priamo pod svojou hlavou utvoril mohutné jutsu a z ničoho, doslova z ničoho, vytryskol mohutný prameň z ktorého vodu doteraz čerpe táto rieka. Hovorí sa, že do tej vody vlial celé svoje srdce a lásku k vesnici.

Tím 4


Sensei:
"Kiba Inuzuka"

Členovia týmu:
"Midori Inuzuka"

"Tsume Inuzuka"

"Shokuku Nara"


Naposledy upravil Rajsik dne Mon Mar 21, 2011 11:02 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeMon Mar 14, 2011 3:23 pm

Kiba Inuzuka

,,Vau ja som dostal tím?" zaskočil sa Kiba a stále šiel k hradbám Konohy.,, To je strašné." zasmial sa Kiba a rozbehol sa k rieke.,, Takže rieka?" potešil sa Kiba.,, To bude teda vážne sranda." skonštatoval Kiba a čakal na zvyšok tímu.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5009
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 7:21 pm

Midori Inuzuka

Sraz s týmem a senseiem na cvičisty 4, hmm, co mysliš Tsume, koho dostaneme jako senseie? Pomalu jsem došli k řece. Ahoj Kibo ty si můj sensei ? Ahoj Akamaru, pozdravila jsem ho a zároveň ho podrbala za uchem. Tsume štěkl na pozdrav, ale držel se dál. Co zbytek týmu?
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 7:26 pm

Tsume Inuzuka

Hmm hmm hmm.. pohmkávala som si po ceste na cvičisko, v bunde mi spokojne ležal Kuromaru a ja som ho sem tam poškrabala za uši. Tak.. konečne? chjoo.. sensei, tým.. to už nebudeme len mi dvaja čo? Kuromaru.. zaškerila som sa naňho a on len unavene zívol. Po chvíľke sme prišli na cvičisko a už tam bol aj Kiba a ešte nejaké dievča pravdepodobne tiež z klanu Inuzuka. Sate.. pozdravila som a stála som na okraji brehu rieky.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 7:57 pm

Shokuku Nara

Prechádzam sa po dedine. Je pekný slnečný deň...čo viac si môžem priať? V tom sa v rozhlase ozve, že mám konečne tým a senseia! Chjoo..takže to začína... to bude otrava. Už to vidím veľa práce, veľa misii chjoo....no nič musím sa dostaviť na stretnutie. Pomalým krokom som sa vybral na cvičisko. Po pár minútach som bol na mieste. Brý deň všetkým! Ja som Shokuku Nara.... pohľadom som si premeral všetkých troch, ktorý sem prišli skoršie ako ja.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 8:40 pm

Kiba Inuzuka

Kiba skôr než sa zvládol spamätať zrazu pred ním stáli traja študenti aj s dvoma zvieratkami.,, A sakra toto bude problem." povzdychol si a poškrabal sa po hlave a beznádejne pozrel na Akamara.,, A teraz čo?" zašepkal Kiba a Akamaru mu len lenivo kývol a ďalej spokojne spal.,, Noooo tak teda ja som Kiba, váš nový sensei." pousmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5009
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 9:04 pm

Midori Inuzuka
Kiba vypadal trochu zmateně. Usmála jsem se na něj a otočila jsem se na toho jedineho co tu neměl psa a představila se: Já sem Midori Inuzuka a tohle je Tsume, neskoušej ho hladit, nemá rad lidi. Tsume se zašklebil a přišel blíž ke mě.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 10:04 pm

Tsume Inuzuka

Hmm.. arigato za rámen Kiba-san. Pousmiala som sa na Kibu a po tom som sa obrátila k tým dvom, volám sa Tsume Inuzuka, toto je Kuromaru.. a..etoo.. to je asi všetko. Zahundrala som trocha nesvojo.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 6:09 pm

Kiba Inuzuka

Kiba prešiel pohľadom všetkých.,, A sakra dvaja Inuzuka a dvaja psy naviac. Toto si nezapamätám všetko po mene." pomyslel si zúfalo a poškrabal sa po hlave.,, Aspoň tu je jeden člen klanu Nara takže toho si pamätať isto budem." preblesklo mu hlavou.,, Tak teda dobre, na prvý deň čo by ste chceli?"" spýtal sa ich.,, Nejaký tréning či boj?" dodal a čakal na ich reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 7:16 pm

Tsume Inuzuka

Hee hmm.. rozmýšľala som tak trocha nahlas zo zamysleným výrazom na tvári a po tom som sa uškrnula, ja by som brala ten tréning, muhehe kludne by stačila zvýšiť deštruktívna sila Tsuugy a Garougy (či ako sa nadáva tej zdvojenej xD). Povedala som s úsmevom a popukala som si hánkami na rukách pri čom Kuromaru šťastne zaštekal.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5009
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 8:42 pm

Midori Inuzuka

My souhlasíme s Tsume, trénink by byl fajn. Usmála jsem se a pohladila Tsumeho po hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 10:05 pm

Shokuku Nara

Chjoo..mne je to jedno ja sa rád prispôsobím. Pousmial sa a pomyslel som si, že to bude určite otrava! Chjo aj s tou lenivosťou!
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 9:39 am

Kiba Inuzuka

,, Heh?" zaskočil sa.,, Ach tie dnešné decká len by trénovať chceli ako my kedysi." skonštatoval v duchu a pozrel na nich.,, Čo už s vami." pokrčil ramenami.,, Tak šup do vody a tam sa môžeš pod vodou krútiť koľko len chceš." zasmial sa ale myslel to ozaj vážne.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5009
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 11:44 pm

Midori Inuzuka

Do vody, to si snad děla srandu, nadávala jsem v duchu. Podívala jsem se na Tsumeho, ale ten nejevil ochotu jít do vody. No super, povzdechla jsem si a přeskočila zabradlí do vody.
Tsuga, roztočila jsem se jestě ve vzduchu a zajela do vody. Ve vodě to šlo mnohem hůř, než normálně na vzduchu. Po chvíly jsem se vynořila nahladinu abych se nadechla. Sakryš to bude zase dřina.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 12:35 pm

Tsume Inuzuka

Pod vodou? hm.. ozvalo sa z mojej strany a na tvári sa mi objavil zamyslený výraz, po tom mi Kuromaru vyskočil na vodu a ja som si dala dole bundu aj s topánkami a návlekmi na nohy. Hodila som ich na breh rieky a dala som sa ako keby na "štyri" Shikyaku no Jutsu.. šepla som a Kuromaru mi vyskočil na chrbát, objavil sa malý kúdoľ dymu a premenil sa na mňa. Ideme Kuromaru! povedala som nadšene a on len prikývol, po tom som sa veľkou rýchlosťou len tak rozbehla po vodnej hladine a krížovala som sa s jeho behom, vyskočili sme do vzduchu a namierili sme si to do vody. Gatsūga! skríkla som a začala vrazila som aj s Kuromarom sme vpálili Tsuugu do hladiny jazera, tá sa pod náporom rozrazila a mi sme si razili cestu cez vodu stále hlbšie a hlbšie, po tom sme to obaja obrátili na hladinu pretože nám došiel vzduch a kúsok nad ňou sme sa prestali točiť. Vystrčili sme hlavu z jazera a poriadne sme sa nadýchli. Hehe.. Kuromaru smrdíš ako mokrý pes.. doma ťa čaká šampónová kúpeľ. Zaškerila som sa na neho a on hodil taký "utrápený" pohľad. Po tom som sa iba znova ponorila a skúsila som Tsuugu použiť vo vode, začiatok však bol hodne veľký pretože som sa nevedela rozkrútiť v dosť veľkej rýchlosti aby sa to mohlo rovnať Tsuuge, stále som to však skúšala až sa mi to ako tak podarilo no po tom som znova musela vyjsť na hladinu a nadýchať sa.
Návrat nahoru Goto down
Rider
Genin
Genin
Rider


Počet příspěvků : 34
Body : 4838
První přihlášení : 27. 02. 11
Věk : 28
Bydliště : Banovce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Yondo Matashi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeTue Mar 29, 2011 3:35 pm

Yondo

Takže do vody?...hmm to tam mám skočiť aj ja? Mne to má ako pomôcť? otočil som sa na senseia
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 8:48 pm

Tsume Inuzuka

Po chvíľke som sa vynorila už troška unavená z vody a sadla som si na jej hladinu.. Kiba-saan !!! .. ako zistím akú mám podstatu? spýtala som sa ho nahlas tak že by ma počul aj keby bol tak kilometer odo mňa.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 3:22 pm

Kiba Inuzuka

,,Ehm?" zaskočil sa Kiba keď na neho vyletela Tsume s takouto otázkou.,, Hmmmmm no." zamyslel sa a spomenul si na niečo.,, Sú na to špeciálne papieriky tvorené z chakry ktoré dokážu už len pri maličkom kúsk chakry rozpoznať podstatu majiteľa." odpovedal jej.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 5:43 pm

Tsume Inuzuka

eeeh.. etoo. aa.. akú mám podstatu? spýtala som sa ho pretože ma v hlave napadla.. technika.. no záviselo to od mojej podstaty a v tom mohol byť menší problém.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičisko tímu 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko tímu 4   Cvičisko tímu 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko tímu 4
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cvičisko tímu 3
» Cvičisko tímu 1
» Cvičisko tímu 2
» Cvičisko tímu 5
» Cvičisko tímu 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Ohně-
Přejdi na: