Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Seiji Retsu

Goto down 
AutorZpráva
Adopter
Chuunin
Chuunin
Adopter


Počet příspěvků : 133
Body : 4955
První přihlášení : 12. 02. 11

Seiji Retsu  Empty
PříspěvekPředmět: Seiji Retsu    Seiji Retsu  I_icon_minitimeTue Mar 15, 2011 9:03 pm

Jméno:
Seiji

Přijmení:
Retsu

Podstata:
****

Věk:
25

Národ:
Kamená

Vesnice:
Iwa

Povaha:
Seiji sa snaží o to, aby ho ostatný pokladali za autoritu, aj ked nie vždy sa mu to podarí. Ako aj jeho tvár, aj jeho povaha je protikladná. Jeho prezývka "Polovičný démon" je dosť jasná. K ostatným sa dokáže správať z rešpektom a aj priatelsky, sem tam zo srandy podpichnúť, ale málokedy to myslí vážne. Avšak vo vnútri skrýva velký žial, vetší, ako pri strate svojej polovice, časti svojej duše. Skrýva však v sebe aj temnotu, ktorá ho občas pohltí. Tento hnev je bezhraničný a v tedy je najlepšie od neho odísť. Jediný, kto je schopný jeho amok utíšiť, je Karin, jeho jediná láska. Druhá časť povahy sa vetšinou skrýva hlboko pod maskou a na povrch sa drie, iba ak jej niekto pripomenie dôvod hnevu a nenávisti. K svojemu týmu ešte nevie, ako sa má správať. Jeho bývalí tým ho dosť sklamal a tak dúfa, že týto mu vrátia vieru v novú generáciu. Jediná osoba, ktorú v Iwe nemôže vystáť, je dedula Onnoki, o ktorom si myslí, že mu staroba udrela na mozog.

Zbraně/výbava:
Vlastní polorozpadlú ANBU katanu, ktorá skôr pripomína drevenú palicu ako zbran. Nosí ju kvôli ozdobe, teda, aspon ho od ukončenia ANBU nevideli použiť ju v boji.

Kg:
****

Popis Kg:
****

Techniky:

D Jutsu:
počet neznámy

C Jutsu:
počet neznámy

B jutsu:
****

A jutsu:
****

S jutsu:
****

Oblečení:
Nenosí na sebe základnú uniformu Jouninou, dokonca ignoruje aj vestu chunina, preto ho ludia často pokladajú za normálneho človeka. Nosí čierne vzdušné nohavice, aby mu neprekážali v pohybe. Potom nosí mierne priesvitné čierne tielko, na ktorom má mikinu s kapucnou, ktorú si nikdy nedáva dole. Na levej polke tváre nosí bielu masku vzhladom aj tvarom podobnú normálnej tváry, z ktorej zazerá červené oko.

Vzhled:
Brunet vyššej postavy s pramienkom bielych vlasou nad lavým okom. na lavej polke tela ma masku, spod ktorej vidno červené jazvy. Dalšou zvláštnostou je rôznofarbnosť jeho očí, jedna modrá, druhá červená. Jeho pohlad je málokedy prívetivý, ale na ludské pomery je protikladný. Pravá polka tváre je pekná, aj ked chladná, druhá časť nenávistná a strašidelná. Preto sa mu ludia vetšinou vyhýbajú a ak sa s ním stretnú, nedívajú sa mu do tváre.

Váha:
70 KG

Výška:
193 cm

Umění se zbraněmi:
neznáme

Zaměření:
Ninjutsu

Příběh:

Príbeh sa nezačína v momente, ked sa narodil, ale pár dní pred tým, v den, ked jeho matka umrela. Lekári jej konštatovali klinickú smrť a jej plodu nedávali velké nádeje. Jediná možosť bola vybrať dieta predčasne cisárskym rezom, kým v tele matky boli ešte živiny, ktoré dieta udržiavali pri živote. O den na to, takmer 2 týždne pred plánovaným narodeným, prišiel na svet chlapec menom Seiji. A o 5 minút neskor jeho brat-dvojča meno Sai. Deti boli pod dozorom lekárskych ninjov po 2 roky, kým ich mohol otec odviesť. Avšak objavila sa istá "komplikácia". U Saia sa objavilo postihnutie, vdaka ktorému nemohol byť ako ostatný ninjovia. Tým dnom sa začala ich spoločná cesta. Vždy, ked Saia niekto šikanoval alebo mu ubližoval,Seiji sa zastal svojeho mladšieho dvojčata. Otec ich zapísal obidvoch na akadémiu. Vždy, ked boli spolu iba oni dvaja, otec a Sai, vždy hovoril tie isté slová. "Si úplne rovnaký ako ostatný. Rovnaký ako tvoj brat. len sa to musiš naučiť.". Saiji tie slová často začul a bol štastný, že jeho brat je taký silný a odvážni. život v akademii skončil a na obrovskú radosť boli dvojčatá spolu. Pridalo sa k ním dievča meno Karin, ninja špecializujúci sa na Taijutsu a schopné zmlátiť obidvoch chalanov. V rovnakom momente sa im zapáčila. Súrodenecká rivalita v tedy dosiahla maximum. Nebolo to zlo spojené zo záštou, ale priatelstvo dvoch ludí a zábava. Ale čoskoro na to ich sensei zistil, že Sai nie je dostatočne fyzicky zdatný a dával mu čoraz menej a menej dôležité úlohy a jeho časť práce rozdelil medzi Saiju a Karin. Sai sa neurážal, aj ked vnútorne privelmi trpel, aby si to jeho brat nevšimol. A Saiju trpel s ním, ako vždy. Cítil jeho bolesť, plakal pri jeho smútku, nenávidel svet, do ktorého sa oni narodili. Bolo to obdobie prehier a bolesti a tá najvätšie ho čakala čoskoro, v blízkej budúcnosti. Obidvaja sa narodili do obdobia 4 ninja války a vedeli, čo je to bolesť. Ich skupina bola pripojená k menšej armáde, ktorá mala bojovať voči ninjom z piesočnej na hraniciach. Zautočili sme rýchlo a bez strachu ako sa na ninjou z kamenej hodí. Okolo mna sa krvácalo a umieralo a ja som s tým nemohol nič urobiť. Moj brat sa staral o ranených a ja som ich dovážal. Neboli sme ešte dostatočne starý na priamy boj, ale už pristarý na skrývačku. časom nás ninjovia zo Suny začali pretláčať a boli čoraz bližšie. Jedného dna boli bratia zasiahnutý do priameho boja. Okolo nás začali poletovať bábky a Saiju len hladal svoje brata. Našiel ho na zemi v tažkých krčoch. Pribeh k nemu a ležal vedla neho dovtedy, kým sa neobjavili ninjovia zo Suny a nevzali ich ako rukojemníkoch. Karin naštastie nikde nevidel a dúfal, že stihla ujisť. Vymáhali z nás informácie a mučili ma tým, že mi ukazovali mojeho brata. Pomaly sme zunovovali plán ako ujisť. Jedného dna sa nám poskytla možnosť. Netušili sme, prečo ich bolo po menej a utekali. Odrazu z boku vystrelila mechanická ruka a na nej fialovo zafarbená čepel. Mierila priamo na mna a ja som sa nevedel ani pohnúť.Niečo tvrdé sa mi zarilo do oka, ale už dalej sa to nepohlo a ja som uvidel, ako tažký predmet pádá na zem. TOu vecou bola ruka mojeho slbšieho brata, ktorý bol odvážnejší ako všetci tí, čo boli od neho silnejší. Naša cesta trvala cez 7 dní, kedže mne sa cez oko pomaly šíril jed a brat bol stále bledší a bledší. Spomínal si, ako ho chcel uchlácholiť a vravieval mu, že je to dobré a hovoril o oslave ich príchodu do Iwagakure. Brat mu veril, až do posledného okamžiku, ked sa jeho telo prehlo a dopadol mrtvy na zem. Pár metrou pred Iwou, ich spoločnou minulostou, súčasnostou a stratenou budúcnostou. Ked ich telá našiel jeden lekársky ninja, nejavil Seiju takmer žiadne známky života. Iba jemné klopanie jeho srdca ho zachránilo pred štastným odchodom do večnosti. Doniesli ho na nosítkach pomocou techniky levitácie. Lekárka, ktorá ho objavila, celý čas sedela vedla neho a liečila. Po líci jej tiekla slza, ked sa Seiju prebral a usmial sa na nu zohavenou tvárou a prázdnym okom. Ked mu povedala, že telo, ktoré leží vedle neho, je Sai. Od tej chvíle neprehovoril. Ninja si dal dole masku a pod nou sa objavila nežná tvár Karin, jeho strážneho anjela. Jemne sa k nemu naklonil a pobozkala ho po zjazvenej tváry. "Milujem ťa, Seiju" povedala nežne a nádherne zároveň. Opäť som zaspal v jej náručí. Kým som sa prebral, uvidel som svet 3-rozmerne. Kým som spal, implantovala mi oko mojeho brata, avšak už bolo zakalené a červená zornička. Ale bol som rád..Aspon niečo mi ostalo po mojom bratovy. Karin prestala byť ninjov, vzdala sa funkce. Nočná mora zvaná 4 ninja válka ju straší doteraz.(píšem)

Avšak nikdy som nezabudol na obete vo 4 Ninja válke a na svoje malého bračeka, ktorý dokázal pravdu otcových slov:"Si úplne rovnaký ako ostatný. Rovnaký ako tvoj brat. len sa to musiš naučiť."
obrázek:
Seiji
Spoiler:
Sai (dead)
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
 
Seiji Retsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Seiji Aburame

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Charaktery :: Senseiovia-
Přejdi na: