Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5128
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:48 pm

First topic message reminder :


Informace
Právě bylo okolo 2:30 ráno a vy jste věděli, že by jste měli už konečně vstát a vydat se směrem k Raikageho kanceláři, kde podle všeho bude nebo by měl být Noctis. Informace o misi vám však předá až na daném místě, nejspíše však půjde o něco velmi nebezpečného... jelikož chodit na misi ve tři ráno není moc časté. Tedy spíše velmi ojedinělé. Když budete procházet Kumo zjistíte, jaké mrtvo tu v těchto hodinách je, všechno zavřené a nikde se nepoflakuje ani živáček. Prostě noc v Kumo, jak má být, tedy údajné ... "ráno"..
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5030
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 6:43 pm

Kagami Nadare

Zrazu naňho proste skočila a začala mu ťukať do hlavy. Otočil sa k nej a oboma rukami ju chytil za boky. Keď bola pri ňom tak blízko začal mať veľmi príjemné pocity ktoré muž získa normálne v tejto chvíli tak ju radšej rýchlo položil a len sa usmial a počúval senseia, snažiac sa myslieť na niečo iné. Takže boli tu. Nevyzeralo to tak veľkolepo ako si predstavoval. Pozrel na senseia ale nechcelo sa mu vysloviť otázku.




Naposledy upravil Sauron the Great dne Sat Mar 26, 2011 12:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 4980
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 10:25 pm

Hasumi Matsumo

"Dobře, tak klidně mlč dál, mně je to jedno!" řekla jsem Kagamimu. Hlupák! Chce ticho? fajn odted na něj nepromluvim! Podívala jsem se na místo, na které jsme došli. Ou..to je zavřenej v tomhle? Chudák.." řekla jsem a čekala jsem co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5128
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 2:57 pm

Noctis

"Fajn..." Odvětil jsem krátce a přišel k těm podivným vratům, při kterých stáli dva ninjové, připraveni tasit své katany a pomocí ostří nám znepříjemnit život. Stačila by sekunda a už by se rozběhli, já však sundal jednu ze svých rukavic a oni si mohli tak povšimnout zvláštního znaku, jenž byl na mé ruce vytetován. Netrvalo to dlouho a vrata se před námi rozevřeli jako vánek, co rozfoukával listí okolo. Tajemná chodba nás doprovázela až k jádru celé budovy, dokud jsme nespatřili první umělá světla a uprostřed celé místnosti nějaký podivný kult. Mise začala, řetězy kterými bylo dítě spoutáno žadonili o jeho propuštění, avšak pohled toho kluka byl zcela jiný. Jen se tak tupě usmíval a nedával najevo ani smítko něčeho jako dobrý člověk. Červené vlasy mohli připomínat krev a černé oči zase temnotu, děcko plné záhad a tajemností ukrytých v sobě..
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5030
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 01, 2011 3:15 pm

Kagami Nadare

Pozeral uprene na toho chlapca. V jeho očiach sa však nezračil odpor. No nebol to ani súcit či ľútosť. Bola to nenávisť. Nevedel si vysvetliť tento pocit no keď zazrel toho tvora spútaného reťazami okamžite ho pochytila túžba preraziť mu srdce bodákom z kryštálu. Chvíľku sa pohrával s myšlienkou že vytvorí shurikeny a preklincuje ho skrz-naskrz. Pritom sa mu pri pravej ruke vytvárali zo vzduchu malé ostré kryštáliky ktoré vznikli, zaleskli sa a potom zase zmizli v jemnom prášku.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 4980
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 7:22 pm

Hasumi Matsumo

Ve vnitř to nebylo o moc lepší. Trochu sem se rozhlídla, ale potom jsem sklopila hlavu. Vůbec se mi tu nelíbilo a měla jsem pocit, jako by se to vězení mělo každou chvíli zbořit. Chtěla jsem něco říct, ale nakonec jsem byla sticha. Podívala jsem se na toho chlapce. Musel to mít v životě těžký, ale kdo ne?.. Dál jsem jen stála a čekala na to co se bude dýt
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5128
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 3:33 pm


* Pro lepší atmosféru xD


-> Kluk spoután řetězy, jenž drželi dva ninjové, pomalu došel z donucení až ke kamenné desce, na níž doléhali ranní paprsky slunce. Zezadu se vynořil další Shinobi, který v rychlosti kluka chytil za vlasy a obličej mu přirazil na kamennou desku, což mohlo samozřejmě dost bolet. Blázen ze sebe vydával zvuky naznačující určitou bolest, ani to mu však nepomohlo.. Akce začala. Ten týpek oděný v kápi, co tomu ninjovi přitiskl hrubou silou hlavu na kámen, začal odříkávat nějaká slova a přitom poskládal pár pečetí a to poslední, co jste mohli slyšet bylo slova "Kizuna" (pozn. Kizuna - pouta).. Desku spolu s klukovým tělem obmotali řetězy obalené jakousi modrou záři, ti dva, co kluka drželi před chvílí ještě v řetězech zmizeli a okolo desky, se v každém rohu objevili ninjové s nasazenou kápi. Všichni čtyři stáli na kruhu, jež se rozléhal na zemi pod deskou, ze začátku nevýrazný a nyní už obohacen světlou září. Každý z nich pomalu položil ruku k tomu klukovi, zatímco druhou začali skládat podivné jakési pečeti.. Zanedlouho už jeden z nich vykřikl.. "Fuuinjutsu: Toutsuu no Akuma" po těchto slovech střed kruhu, ve kterém byl kluk i kamenná deska začali vydávat obrovské množství fialové záře, jenž vás mohlo oslepit.. S tím přišel i nával prachu, jenž se po nějaké době rozhodl přenechat vám místo na vidění nejspíše již končící akce. Všichni čtyři pečetící si oddechli, stejně jako Noctis, protože mu nejspíše došlo, že aspoň nemusí mít žádnou složitou práci, když v tom ucítil v oku bodavou bolest a okolo něho se množila temná chakra připomínající Kagamimu tu chakru z minula, se kterou bojoval v první zkoušce. Všichni čtyři ninjové, jenž kluka měli zapečetit se znovu ohlédli na kamennou desku, avšak nával chakry zbarvené do fialova jim nedal možnost se vůbec na kluka podívat. Něco bylo špatně, ovšem váš Sensei nemohl vydat žádný rozkaz, protože se kácel v obrovských bolestech. Co teď?


Obrázek kruhu - ZDE! (samozřejmě ve středu je kamenná deska a na hranicích prvního kruhu stojí ti čtyři, jenž toho tejpka pečetili.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)   Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ten nejsilnější? (Hasumi, Kagami)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hasumi & Kagami, začátek nebo konec?
» Hasumi Matsumo
» Kagami Nadare by Juubi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Mise-
Přejdi na: