Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:11 pm



Aiko -> Bylo chladné ráno a ty ses vyvalovala v jedné z postelí, které spadalo pod celý klanový komplex, nebo-li jinak řečeno sídlo. Najednou se však zničehonic otevřelo okno a na tebe zafoukal studený vítr, který tě donutil pootevřít oči. Vedle hlavy ležel nějaký lístek, na kterém bylo něco ručně napsané.

kód:

Aiko, dneska ráno jsem odešel na dlouhou mírovou cestu směrem k Hoshigakure no Sato, proto se zde neukáži minimálně týden. Bude tě tedy mít na starosti jedna má známa a podle toho, co říkala máš dojít před sídlo klanu, kde by si tě měla převzít. Nejspíše se stane tvým osobním Senseiem, tým by ti totiž nejspíše moc nevyhovoval, a proto budeš nejspíše sama.. No čas se mění, stejně jako lidi.. a tak se možná do nějakého týmu zařadíš. To je vše, co jsem ti chtěl sdělit. Jelall.

To byl text, jenž napsal tvůj bratr, což ti nejspíše došlo... I vzhledem k tomu, jak to bylo napsáno. Bylo okolo sedmé ráno a tak ses pomalu vydala nějak připravit a dojít na dané místo, kde by ses měla tedy střetnout nejspíše s tvým budoucím senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:20 pm

Aiko

Po tom čo som si prečítala list od brata trocha mi klesla nálada, ah.. kto vie kedy ťa zas uvidím.. šepla som si pre seba a nejak som neverila že to bude iba týždeň, po tom som len poskladala lístok a nechala som ho ležať na stole, vstala som z postele pri čom som si to namierila no šatníka a začala som vyberať veci na oblečenie, vytiahla som zo šuplíka nejaké spodné prádlo a zo skrine dlhý biely plášť lemovaný strieborným pásikom. Po tom čo som si obliekla spodné prádlo tak som spravila niekoľko znamení vo vzduchu rukami a pocítila som ako ma začali obaľovať šaty zo striebra, boli celkom jednoduché a jednodielne no aby moc nepriťahovali pozornosť tak som si cez to prehodila ten plášť a pomaly som vyšla zo sídla klanu. Vyšla som pred neho pri čom som v rukách zvierala ten lístok a až po tom som si z neho poskladala niečo ako papierovú orchideu ktorú som si zasadila do vlasov, porozhliadala som sa naokolo a už tam bolo niekoľko ľudí včetne niekoľkých žien takže som nevedela ktorá z nich bude moja senseika.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:38 pm

Erza

Zdravím Aiko-chan... Řekla jsem celá zahalená v kápi, no po mém krátkém pozdravu kapuce z mé hlavy pomocí lehkého pohybu rukou zmizela.. a Aiko mohla vidět mou tvář. Poměrně mladá senseika s červenýma vlasama svázané do copu a po stranách pár pramínků rozpuštěné. Jelall mi už o tobě něco málo říkal, ale nic nedá těm formalitám. Takže bych byla ráda, kdyby ses mi trošku představila, co ty na to? Vydala jsem ze sebe s úsměvem na tváři a čekala, co mi o sobě Aiko poví, či naopak nepoví.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:13 pm

Aiko

Pozrela som sa zvedavo na tú zaujímavú osôbku a jej dlhé červené vlasy zaviazané v cope. Zdalo sa mi že som ju už niekedy videla len som si tak sfleku nevedela vybaviť jej meno. Po chvíľke zamyslenia som si ho konečne vybavila a pousmiala som sa na ňu. Teší ma, Erza-san. Pozdravila som sa najprv a po tom som porozmýšľala čo o sebe povedať. Takže.. volám sa Aiko, patrím do vetvy alchymistov, nemám asi žiadny sen, ale chcela by som sa stať aspoň tak silnou ako je môj brat, hmm.. mám rada striebro, origamy (abo ako sa to píše), etoo.. sladkosti, a asi všetky druhy počasia, samozrejme aj chlapcov ale... eh..etoo.. nedokončila som pri čom som sa zamyslela či som nepovedala trocha moc a trošku mi tvárou prebehla červeň.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:29 pm

Erza

"Heh.. Origami? Zvláštní to věc, no nevadí.. Nevím jestli ti mám zatím něco o sobě říkat, ale asi ti ty dvě věci, co víš teď budou muset stačit. Tím samozřejmě narážím na to, že znáš mé jméno a také ovládám Shiruton, stejně jako ty. No konec řečí.. Jelall mi řekl, že se o tebe mám starat, jenže já nepřijímám jako žáky každého, takže mě budeš muset nějak přesvědčit. Jen mě zrovna nenapadá jak.." Dokončila jsem svůj trošku delší monolog, který byl pro mě docela neobvyklý a poté už jen čekala na její další odpověď, zda-li ji něco napadlo nebo naopak nechá všechno přemýšlení pouze a pouze jenom na mě.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:40 pm

Aiko

Hmm.. takže nejak.. presvedčiť? spýtala som sa a nahodila som taký zamyslený výraz, pri tom som si troška okusovala palec a rozmýšľala som čo by tak chcela aby som spravila.. napadá vás niečo? lebo.. etoo.. mňa ani moc nie. dokončila som troška nervózne a napravila som si límec (? xD) na plášti po tom som len k Erze načiahla ruku. pri čom som čakala kým spraví ten pohyb, vlastne som ju načiahla tak, ako keby som ju jej chcela podať.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:47 pm

Erza

"Hmmmm.. To je parádní.." Odvětila jsem krátce se zamyšleným výrazem ve tváři... "No asi to necháme být. Proč vůbec pochybuju, když tě učil někdo jako Jelall, že? Nejspíše bychom mohli začít tvým tréningem, všimla jsem si, že máš nějakou specifickou techniku.. tvé oblečení je vytvořené z Shirutonu, nemýlím se?" Zakončila jsem otázkou a čekala na její odpověď, protože hned po ní může začít skutečný tréning, nejspíše.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:55 pm

Aiko

Hmm.. tak to asi nevíjde. Pomyslela som si a znova som zložila ruku, bolo mi trocha blbo z toho Že som po nej chcela vypáliť Shirutonový kotúč na ktorom by bol výbušný lístok takto nepríjemne a zákerne. No.. etoo.. uhm. Prikývla som a dala som si dole plášť pri čom som odhalila svoje "šaty" zo Shirutonu.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 1:10 pm

Erza

"Heh... No.. Jde mi spíše o to jestli to brnění funguje jako pasivní jutsu, jestli víš, co tím teď myslím, Aiko.." Řekla jsem ji s neutrálním výrazem a stále čekala opřená o stěnu, už jsem se celkem nudila, ovšem bez těchto věcí tréning nemohl bohužel začít, bylo tomu tak.. Ta holka vypadá ale zatím docela slibně.. Problesklo mi v ten moment hlavou při pohledu na její tvář a pokusila se nahodit takový nejspíše nezdařený pokus o nefalšovaný úsměv, který pro mě byl vcelku častý... Jediné, co mi na ní vadí je to, že není tak komunikativní, respektive se spíše bojí, nebo mi to tak aspoň připadá. Možná je to tím, že ji neznám moc dlouho.. Asi jo.. Pomyslela jsem si ještě a poté už jenom čekala na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 1:27 pm

Aiko

No.. aj, ale pomocou neho sa mi lepšie tvoria techniky, keď mám už časť striebra vytvorené teda, môžem ukázať.. ak chcete.. Erza-san. Povedala som trošičku nervózne a zapozerala som sa na tú ženu.Hmm.. môže mať tak 20 .. kto vie možno s mojím bratom chodí rozmýšľala som a v duchu som sa tak trocha zaškerila.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:10 am

Erza

"No.. Myslím si, že to vidět nepotřebuje, ale pokud na tom opravdu trváš..." Řekla jsem a na chvíli mlčela, poté však dodala.. "Jde mi spíše o to, že jsem se chtěla pokusit o zlepšení tvé původní techniky, jestli víš jak to myslím. Je sice hezké, že funguje pasivně, ale tím pádem nemůže být tak tvrdé." Řekla jsem ji a v mžiku vytáhla z pouzdra katanu, načež se na její hrudi objevila stopa po ostří katany, tobě ihned došlo, že to byla právě nejspíše mou vinou. "Vidíš.." Odpověděla jsem ti na tvou nejspíše nepodanou otázku, která ti kolovala v hlavě a čekala na tvou další reakci.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 11:46 am

Aiko

Hmm.. zlepšiť túto techniku? .. rozmýšľala som keď tu sa mi na hrudi objavila stopa po jej katane. uf.. to je sila. pomyslela som si a rukou som prešla po tej ryhe, hm.. a čo.. mám spraviť aby, etoo.. to bolo tvrdšie? spýtala som sa Erzi a ruku som zložila späť pozdĺž tela, hneď na to sa mi tá ryha znova zacelila do hladkého neporušeného povrchu.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4884
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 2:09 pm

Kari Akari

Chvíli jsem jen tak vysedávala na římse našeho domu, než jsem se rozhodla, že vůbec k tréninku přistoupím. Nakonec jsem si ale řekla, že stejně na trénink musím, takže jsem ze římse seskočila, dopadla na zem a trochu při dopadu pokrčila kolena. Poté jsem se hned narovnala a běžela pryč. Chvíli mi trvalo, než jsem se přes všechny ty mosty a lávky dostala až do západní části Kumogakure, ale když jsem tam dorazila, najít klanové sídlo Musica nebyl až takový problém. Když jsem tam doběhla, už tam byli další osoby. Já jen tiše čekala v povzdálí, abych je nevyrušila.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4901
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 2:14 pm

Vincent Karuto

Pomalým krokem jsem přišel k sídlu klanu Musica. Nelíbí se mi tu...řekl jsem si v duchu a vešel jsem. Vůbec jsem se tu nevyznal. Bylo tu dost lidí a tak jsem se rozhlédl a uviděl jsem dva lidi kteří vypadali jako ninjové. Přišel jsem k nim (Erza, Aiko) a mírně jsem se jako Gentlman uklonil a zeptal jsem se. Omluvte mě za vyrušení, ale byl jsem od Raikageho zařazen do týmu pod Erzu-sensei a nikoho tu neznám. Mohly byste mi prosím poraditkde ji mohu najít?zeptal jsem se a zase jsem se narovnal. Svoji levou ruku jsem měl schovanou v plášti takže nebyla vidět. Moje červené oči se na ty dvě dívky dívali jako by jim hleděli do duše ale přesto se nezdály být jako oči zlého člověka.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 2:44 pm

Erza

Už jsem chtěla něco říct Aiko, když v tom nám do řeči vstoupil nějakej podivnej chlapík a vyptával se, kde by mě mohl najít.. "Já jsem Erza a ty asi budeeeš... Vincent? Ten žlutej knírač něco takovýho říkal, bože a já si myslela, že to je pouze jen jeho další vtípek. No nevadí. Nějak to zvládnu, určitě to zvládnu. Tím pádem jestli tu jseš by s tebou měla být ještě jedna holka, no jak jen se jmenovala. Kari!" Zakončila jsem trošku hlasitěji, než na mě bylo obvyklé, čímž nejspíše došlo i k tomu, že Kari zaslechla jak vyvolávám její jméno. Tenhle neotřelej a neslušnej ninja má být v mojem týmu? To mě fakticky podrž. Díky němu ani teď nevím, co jsem vlastně chtěla Aiko říci.. ksoo... Problesklo mi v ten moment hlavou při pohledu na něj a Aiko.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4884
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 2:50 pm

Kari Akari

Když jsem uslyšela svoje jméno, přišla jsem blíž. Zřejmě jsem je už vyrušit mohla, protože je vyrušil nějaký - idiot. Jen jsem přišla blíž a uklonila se. Vlasy mi kryly obličej, takže nebylo vidět, že se na toho idiota mračím jako na nějaké monstrum nebo spíš jako nějaké monstrum. "Omlouvám se za jeho neotřelé chování." špitla jsem a v tu chvíli chytla toho idiota za rameno a pevně stiskla. Mohl mít překrásně euforický pocit nervozity, protože má ruka působila divné pocity velice obyčejně.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4901
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 2:55 pm

Vincent Karuto

Dřív než mě stihla chytit za rameno tak jsem před Erzou poklekl na koleno a sklonil jsem hlavu. Omlouvám se za moje vyrušený, žádám o odpuštění Erza-sensei!řekl jsem a byl jsem pořád na koleně. Bože prosím zabij mě. Moji týmový parťáci jsou holky a sensei je taky holka...To mě rovnou mohou hodit do žhavé lávy, bude to milosrdnější...honilo se mi hlavou zatímco jsem klečel na koleně.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 3:05 pm

Aiko

Eh? zaskočila som sa keď k nám podišiel ten chalan a vyrušil Erzu zrovna keď mi chcela povedať ako si mám zlepšiť tú techniku, po tom tam prišlo ešte aj nejaké dievča no ja som mala taký.. "chladný" a vražedný pohľad upretý na toho chalana, pomaly sa mi v ruke začal formovať meč (meč nie katana) zo Shirutonu.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5127
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 3:12 pm

Erza

Najednou přišla nějaká holka, která však už na rozdíl od Vincenta vypadala normálně a v tu dobu, když jsem ještě viděla, jak Aiko tvoří meč ze Shirutonu mě něco napadlo.. "Hehe.. Co takhle cvičný souboj ženy proti mužům? Samozřejmě já bych nebojovala... Ber to z té lepší stránky Vincente, prominu ti a můžeš si ozkoušet svoje schopnosti. Ne že bych to dělala pro vlastní potěšení, to ne. Jde čistě jen o Aiko a Kari, potřebuju vědět něco víc o jejich schopnostech stejně jako o tvých a také mě se teď proti vám nechce popravdě ani moc bojovat. Když to bude však vážné, tak jednoduše zasáhnu.." Zakončila jsem s neutrálním výrazem ve tváři a až po chvíli nahodila takovej šibalský úsměv. Na pohyb ruky, který naznačoval "Pojďte za mnou" jsme se dostali až na nedaleký palouk, na němž bylo minimum překážek. "Tohle místo vypadá slibně, ne?" Zeptala jsem se jich, odpověď ne nebyla nejspíše nejvhodnější stejně jako u mé minulé řeči.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4901
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 3:24 pm

Vincent Karuto

A k tomu mě nesnáší...to jsem musel dostat tým plný žen které nesnáší chlapy?povzdechl jsem si v duchu a vstal jsem a vyrazil za Erzou-sensei. Rozhlédl jsem se a řekl.Mě to vyhovuje...Sice mi nedělá radost bojovat proti dívkám ale když vám to pomůže Erza-sensei...řekl jsem a odskákal jsem od nich asi 20 metrů. Zaútočte kdy chcete...řekl jsem a Vložil ruku do krabičky kterou jsem měl zavěšenou u pravého boku a vytáhl jsem nějakou kartu. Přiložil jsem se ji k lopatkám nazádech a řekl jsem. Hane, Kai!a Karta mírně zazářila a bylo vidět že mi mírně cuklo v tváři jako by mě něco bodlo. Oddělal jsem ruku a ze zad mi vyrazily najednou dvě ocelová křídla. Poté jsem se bezeslova postavil do bojové pozice a čekal jsem.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4884
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:00 pm

Kari Akari

Když jsme dorazili na palouk, už jsem měla přichystané dvě malé kuličky a jednu velkou. Ten idiot ze sebe dělal hrdinu a džentlmena, ale bohužel pro něj nám svou pravou tvář ukázal, teď to bylo už jenom na nás. Jakmile mu však narostla křídla, musela jsem se chtě nechtě usmát. Ďábel s křídly? To bude zajímavé. Bez jakéhokoliv varování jsem větší kuličku zvedla do výšky očí a začala čerpat raiton chakru do ruky, v tu chvíli se kulička na chvíli nadzvedla a pak už jenom letěla rychle na Vincenta. Byla pomalá, ale 20 metrů není až taková dálka, takže by se k němu měla dostat v dostatečné síle, aby mu vytvořila uprostřed čela bouli. Já sama jsem proti němu vyběhla s menšími kuličkami připravenými v ruce. Jakmile bych se k němu dostala blíž, chystala jsem se vypálit i tyto dvě najednou.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:43 pm

Aiko

Boj? proti niekomu ako on? pomyslela som si trocha naduto no nenamietala som a v ruke som už zvierala meč zo Shirutonu, len som si na seba znova dala plášť a keď sme tam prišli tak som mala silné nutkanie rozbehnúť sa po tom týpkovi, nechala som to však tak pretože naňho zaútočila Kari a tak som sa len zahľadela na Erzu. Pýtať sa jej to znova asi.. bude nanič? rozmýšľala som a mala som celkom mizernú náladu z toho že mám nakoniec predsa len tým, nemala som ľudí rada a už vôbec nie takých ktorý ani nepatrili do klanu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4901
První přihlášení : 17. 02. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 7:14 pm

Vincent Karuto

Ocel sice vede špatně elektiřnu ale nehodlám to riskovat...Ale ten feminismus v kumo mě začíná štvát...pomyslel jsem si a bezproblému jsem uskočil. Jelikož mojí hlavní stránkou bylo taijutsu a jelikož jsem nebyl nějaký extra kulturista tak jsem byl dost rychlý. Křídal masivně mávla a já se vznesl do vzduchu. Vyletěl jsem asi 10 metrů na zem a rychle jsem poskládal pár pečetí a při poslední jsem řekl.Fuuton: Tama! a levou ruku jsem schoval zpátky do pláště takže ji nemohly vidět. Nemohl jsem hned ze začátku prozradit moji silnou stránku. Natáhl jsem palec, ukazováček a prostředníček takže vzniklo gesto pistole a ,,namířil" jsem na Kari. Zavřel jsem jedno oko a mířl jsem jí na nohu. Tohlebylo moje vlastní a jediné jutsu takže jsem ho uměl používat perfektně. Asi po 4 vteřínách mi ruka ucukla a byla vidět malá fuutonová střela která ohromnou rychlostí letěla oproti noze Kari. Naplánoval jsem i její pohyb a rychlost takže by jí to mělo trefit jelikož fuutonová kulka je hodně rychlá a skoro nejde vidět.Kdyby ji zasáhla do pravé nohy tak by ji způsobila krátkou ale intenzivní bolest která by způsobila že zakopne a spadne.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4884
První přihlášení : 19. 03. 11

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 12:08 am

Kari Akari

Jakmile začal Vincent skládat pečetě, já už byla připravena vystřelit proti němu obě malé kuličky najednou, oproti své větší variantě byly mnohem rychlejší ačkoliv ne tolik účinné. Obě kuličky mířily do oblasti plic a srdce. Nečekala jsem ale, že používá fuuton techniky, takže se jedna kulička zastavila asi metr od něj, protože ji vzdušná kulka zasáhla, stejně jako nakonec i mě. Byla sice slabší, ale i přesto jsem nakonec skončila na zemi. Zvláštní ale bylo, že jsem na bolest zdánlivě nereagovala, ačkoliv jsem ji cítila, nevydala jsem ani hlásku, nedovolila jsem sama sobě tu hlásku vyslovit. Když jsem byla na zemi, začala jsem skládat pečetě, což ale nemohl Vincent přes moje dlouhé vlasy a z důvodu, že jsem vlastně měla ruce kryté tělem, vidět. Fuuton? To bude problém, ale v minovém poli raitonu by neměl mít šanci. Jen jsem se podívala mírně po Aiko, kde je, potřebovala jsem totiž, aby ho zaměstnala. 41 pečetí na Raiton: Biribiri se přeci jenom skládá dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 12:14 am

Aiko

Pozerala som sa bez známky nadšenia na ich súboj a keď som zachytila pohľad Kari tak som len odvrátila hlavu a pozrela som sa niekde inde. Dúfam že sa pozabíjajú. Preblesklo mi hlavou a ani som nevedela prečo som myslela zrovna na ich smrť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)   Stříbro nad zlato?!  Tréning a zase tréning. (Aiko) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stříbro nad zlato?! Tréning a zase tréning. (Aiko)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tréning a zase len tréning
» Tréning tým 1
» Tréning tým 3
» Tréning tým 4
» Tréning tým 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: