Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 okolie /smer Konoha

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:04 pm

Po tejto ceste sa dá dostať z Konohy priamo do Tetsu no Kuni, všade je sneh a aj stromy, niekoľko skál a hôr na obzore a celkom vela miest kde by sa dalo skryť a nepozorovane špehovať svoje okolie.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:49 pm

Hokage, doprovod

,,Ksoooooo to je ale otrava." povzdychol si Shikamaru keď cestoval spoločne s Kakashim, Saiom a Keiko.,, Kakashi senpai toto je ..." nestihol dopovedať keď ho Kakashi prerušil.,, Ja viem. Osobne som preradzoval Keiko k tebe z dobrého dôvodu. Dúfam len, že sa vám darí a vychádzate spolu." pousmial sa Kakashi.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:03 pm

Keiko Lysea

Šla jsem se Shikamarem-kun,Saiem-sensei a Kakashim-sama na sraz Kage,nebyla jsem z toho nějak nadšená,ale zase jsem na chvilku odešla z Konohy,což mi dělalo malou radost. Kakashi senpai toto je ... Ja viem. Osobne som preradzoval Keiko k tebe z dobrého dôvodu. Dúfam len, že sa vám darí a vychádzate spolu. Kakashi-sama...Vy jsi pamatujete mé jméno? To je poklona od vás... Řekla jsem hlasem,ve kterém byla slyšet troška respektu,ale najednou jsem zrakem narazila na svého Senseie a hned se mi vytratila radost. Ehm,popravdě Kakashi-sama spolu vůbec nevycházíme...Sai-sensei mě urazil... Řekla jsem zahořklým tónem a přešla k Shikamarovi. Shikamaru-kun vy už máte nějaký tým? Zeptala jsem se zvědavě...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:07 pm

Hokage, doprovod

,,He?" zaskočil sa Kakashi a s úsmevom pozrel na Saia.,, No ne ne ne totototo nie je tak ako to vyzerá." krútil hlavou Sai a začal sa vyhovárať Kakashimu.
Shikamaru sa po dlhej dobe prebudil keď zbadal pred sebou Keiko.,, To by bola otrava." odvetil jednoducho.,, Shikamaru na teba som pri rozdeľovaní tímov zabudol?" otočil sa Kakashi.,, Keď tak nad tým rozmýšľam práve sa tvorí tím 6." nadhodil Kakashi pričom SHikamaru skoro odpadol.,, Neeeee Kakashi to je otrava neeee ja mam veľa práce." povzdychol si Shikamaru.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:20 pm

Keiko Lysea

No ne ne ne totototo nie je tak ako to vyzerá. Překoukla jsem přes Shikamara-kun a podívala se na Senseie,který kroutil hlavou. Ale ale Sai-sensei,neříkejte že ten váš předsudek o mé minulosti byl jenom omyl... Řekla jsem a nahodila nevjeřícný výraz. To by bola otrava.Shikamaru na teba som pri rozdeľovaní tímov zabudol? Keď tak nad tým rozmýšľam práve sa tvorí tím 6. Neeeee Kakashi to je otrava neeee ja mam veľa práce. Ale Shikamaru-kun...Vy máte hodně práce? To se mi nezdá... Štouchla jsem trochu Shikamara loktem do břicha a potom se zase naštvaně podívala na svého Senseie,který se vymlouval Kakashimu-sama...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 8:49 pm

Hokage, doprovod

,, Keiko ticho." podotkol potichu Shikamaru.,, Je dosť otrava, že som na misii a mať tím by bola sakra otrava." vzsvetlil jej to potichu.
,,Ale ja no Kakashi sensei ja no ehm." nevedel sa vyhovoriť Sai.
Kakashi sa jemne pozastavil a kráčal spoločne s Keiko.,, Na Saia musíš ísť pomalšie. Je to vynikajúci ninja a skvelý sensei. Ale prešiel si dosť ťažkým obdobím a výchovou. Preto ako sa budeš správať ty k Saiovi tak sa bude správať Sai k tebe. Lebo on spoznáva pocity cez knižky a pomaly ich v sebe prebúdza hlavne kopírovaním ostatných. V podstate povedané ako ty k nemu on k tebe. Doslovne." dodal potichu pre ňu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:26 pm

Keiko Lysea

Keiko ticho.Je dosť otrava, že som na misii a mať tím by bola sakra otrava. Shikamaru-kun,když je pro vás všechno otrava,tak co děláte rád a neni to otravné.Protože všechno se vám nelíbí,tak by mě to zajímalo... Zeptala jsem se Shikamara a podívala se na znovu ukecávajícího Senseie. Ale ja no Kakashi sensei ja no ehm. Neukecávejte to Sensei,bylo to podlé a nemor... Nedořekla jsem,protože to už tu byl Kakashi-sama a asi mi chtěl něco říci. Na Saia musíš ísť pomalšie. Je to vynikajúci ninja a skvelý sensei. Ale prešiel si dosť ťažkým obdobím a výchovou. Preto ako sa budeš správať ty k Saiovi tak sa bude správať Sai k tebe. Lebo on spoznáva pocity cez knižky a pomaly ich v sebe prebúdza hlavne kopírovaním ostatných. V podstate povedané ako ty k nemu on k tebe. Doslovne. To ano Kakashi-sama,ale on začal plácat kraviny o mém osobním životě,o kterém neměl ani páru! Říkal že já bydlela v domě s rodiči a on mezi čtyřmi stěnami,mě rodiče objímali,jeho objímala smrt...Kakashi-sama on o mě nic neví a ani nebude vědět,stejně tak jako já nevím co si prožil Sai-sensei on neví nic o mě,já byla 8 let zavíraná v pokoji,každý den probrečela v koutě a toužila být venku...On o mě nic neví,tak ať příště drží jazyk za zuby...A to že si čte knížky jsem poznala už dávno,při tréninku ji měl pořád u sebe a něco v ní listoval...Gomene Kakashi-sama,ale nesnesu Senseie,který o mě nic neví a dělá si své předsudky... Řekla jsem hrubým hlasem,ale přeci jenom v něm byla trocha té úcty ke Kakashimu-sama,po mém proslovu jsem poodešla zpět za Shikamarem-kun,abych slyšela jeho odpověď na mojí otázku...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 10:33 pm

Hokage, doprovod

,, Pre mňa čo nie je otrava?" zamyslel sa.,, Sakra to je otrava rozmýšľať nad tým čo nie je otrava." povzdychol si.,, Shikamaru prosím ťa choď so Saiom prehliadnuť okolie a zabezpečiť bezpečnosť cesty." zavelil im Kakashi a obaja vez slova šli.
,,Keiko." nadýchol sa Kakashi a šiel vedľa nej.,, Prvé dni sú tie najhoršie." dodala potichu.,, Za tých niekoľko rokov mi bolo pridelených niekoľko desiatok tímov geninov a každí som odmietol." zdôraznil.,, Až na jeden." pousmial sa.,, Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha a Sakura Haruno. Boli to malí haranti ktorí sa nevedeli zmestiť do kože a jeden s druhým sa neznášal a milovali nesprávnych." zasmial sa Kakashi.,, Bolo to stresujúce obdobie plné ťažkostí a problém ale nakoniec sme si spoločne našli cestu a potom z tímu ktorí sa nevedel spoločne rozprávať sa stal tím ktorí nemal súpera." dokončil.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 11:34 pm

Keiko Lysea

Pre mňa čo nie je otrava?Sakra to je otrava rozmýšľať nad tým čo nie je otrava. Heh... To jediné ze mě vylezlo a trošku nechápavě jsem se podívala na Shikamara-kun.Shikamaru prosím ťa choď so Saiom prehliadnuť okolie a zabezpečiť bezpečnosť cesty. Řekl Kakashi-sama a oba se rozešli pryč od nás. Keiko.Prvé dni sú tie najhoršie. Za tých niekoľko rokov mi bolo pridelených niekoľko desiatok tímov geninov a každí som odmietol.Až na jeden.Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha a Sakura Haruno. Boli to malí haranti ktorí sa nevedeli zmestiť do kože a jeden s druhým sa neznášal a milovali nesprávnych. Bolo to stresujúce obdobie plné ťažkostí a problém ale nakoniec sme si spoločne našli cestu a potom z tímu ktorí sa nevedel spoločne rozprávať sa stal tím ktorí nemal súpera. Když Kakashi-sensei,vy máte city,jak mám vycházet s někým kdo nic necítí,je pravda taky toho moc necítím a emoce se snažím potlačovat,ale takové ty základy vím a snažím se je nějak dodržovat,je možná pravda že začátky jsou těžší,ale se Saiem-sensei je to o dost těžší... Povzdychla jsem si a šla dál...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:30 am

Hokage

,,Ach." povzdychol si s úsmevom Kakashi.,, Daj ninjovi do ruky zbraň a garantujem ti, že do roka príde a povie, že vie ako s ňou narábať." prehovoril naraz Kakashi.,, Ale daj ninjovi do ruky zbraň a nauč ho ovládať ju a ubezpečujem ťa, že do mesiaca povie, že to dokázal." dokončil a pozrel na Keiko.,, Naruto nebol iný ako vy ostatní." pokrútil.,, Stačilo mi pár chvatov kým som toho malé prcka schytil jednou rukou za hlavu. Ale od tej doby už vyrástol a jeho schopnosti presahuje už dávno tie moje." pokrčil ramenami.,, Jeden jediný tím ktorý som nechal prejsť. Jediný do ktorého som vložil svoju dôveru. A aj ak ich nevidím celé dni stále cítim, že sú tu so mnou a obzvlášť Naruto. Pretože každý človek v tom druhom zanechá niečo na čo môže spomínať. Tak sa pokús so Saiom vychádzať." usmial sa spokojne.,, On je teraz len dieťa s kunaiom v ruke, no ak mu aj s tými svojimi pocitmi pomôžeš, čoskoro z neho bude mocný shinobi dokonale ovládajúci umenie s katanou." vysvetlil jej to Kakashi.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeSat Mar 19, 2011 12:53 am

Keiko Lysea

Daj ninjovi do ruky zbraň a garantujem ti, že do roka príde a povie, že vie ako s ňou narábať.Ale daj ninjovi do ruky zbraň a nauč ho ovládať ju a ubezpečujem ťa, že do mesiaca povie, že to dokázal. Řekl Kakashi-sama a poté mi začal vyprávět o tom co prožíval s Narutem. Pretože každý človek v tom druhom zanechá niečo na čo môže spomínať.Tak sa pokús so Saiom vychádzať. On je teraz len dieťa s kunaiom v ruke, no ak mu aj s tými svojimi pocitmi pomôžeš, čoskoro z neho bude mocný shinobi dokonale ovládajúci umenie s katanou. Ale když Kakashi-sama,ono je těžké někoho učit pocitům,když je opovrhuji a snažím se být co nejvíce neemotivní.Jak se má odemě Sai-sensei učit,když já své emoce nenávidím a snažím se je zarýt co nejhlouběji do duše a nikdy je tam nenalézt? Pocity mi způsobily mnoho špatných vzpomínej.Láska,důvěra,nenávist,zlost,provinilost...To všechno vede ke zkáze,ať už jedince nebo celého světa.Nevím jestli se o tom mám zmínit,no ale vrazila jsem Saiovi-sensei facku,no a on asi nechápal za co to dostal..Jak vysvětlit někomu,kdo nic necítí a neví co je nenávist,která dohání lidi k šílenství,jak to jenom říci,aby to pochopil...Já mám už takhle špatnou povahu,díky těm létům ztráveným na ulici a nepotřebuji,aby byl někdo stejně tak negativní jako já...Jsem špatný příklad pro Senseie,takže ho nemůžu učit pocitům,prostě nemůžu... Řekla jsem takovým klidným až trochu smutným hlasem,sklonila hlavu a dívala se na rudý kámen,který se leskl na náramku,vzdychla jsem si a poté se podívala na nebe...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 4:36 pm

Hokage

,, Ak by si nikomu nedôverala potom by si pri mne nestála s rukami len tak voľne položenými." pousmial sa Kakashi.,, Dôvera je taktiež pocit ale aj ANBU jednotky pracujú na štýle tímovej spolupráce. Sám ja osobne som jednej jednotke velil kým som ANBU neopustil." povzdychol si.,, Pocity môžeš v sebe zaprieť no nezaprieš ich nikdy úplne a to ti povie každý shinobi. Shinobi ktorý so svojimi pocitmi bojuje je slabší než ten ktorý je s nimi zmierený. To len Sai a jemu podobný prešli extrémne necitlivým tréningom o ktorom ani nemáme tušenia. " pokrčil ramenami.,, Sai bol len nástroj v rukách pána, no člen ANBU je súčasť niečoho vyššie, je to predĺžená ruka spravodlivosť ktorá siaha tam kde oči nevidia." vysvetlil jej to.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 4:45 pm

GM

Neprešli ste ani dvadsať kilometrov od Konohy keď mohol Kakashi pocítiť takú "známu" a dosť nepríjemnú chakru. Bola taká temná a neľudská že to nemohol byť normálny shinobi, keď ju pocítil tak mu ako prvé pripadalo že je to Tobi, ale čo by tu robil?
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 4:59 pm

Hokage

Kakashi bez výstrahy zastavil a rukou zatiahol Keiko za seba keď sa pred ním zjavila postava s chakrou temnejšou než noc ktorá pomaly vykúkala spoza vrchov do ktorých padalo slnko.,, Čakal som, že prejazd nebude pokojný ale, že prídeš ty to mi nenapadlo." prehovoril pokojne Kakashi a dvihol pohľad,s klobúkom na cez pol tváre, na Tobiho pred sebou.,, To, že si prešiel okolo ochranky mojej osoby mi bolo jasné keďže tvojej techniky sú toho schopná. Ale nečakaj, že zo mňa dostaneš informácie o Narutovi." zdôraznil.,, Hoc som Hokage stále som senseiom Naruta." podotkol k tomu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 5:50 pm

Keiko Lysea

Kakashi-sama mi povídal něco o Saiovi-sensei,no najednou mě přetáhl za sebe,takže jsem nic neviděla. Čakal som, že prejazd nebude pokojný ale, že prídeš ty to mi nenapadlo. Cože...Kdo tu je?.. Poodešla jsem vedle Hokageho-sama a dívala se na zahalenou postavu,jediné co bylo dobře vidět byla orandžová maska,která zakrývala mu obličej.To, že si prešiel okolo ochranky mojej osoby mi bolo jasné keďže tvojej techniky sú toho schopná. Ale nečakaj, že zo mňa dostaneš informácie o Narutovi. Okem jsem koukla na Kakashiho a poté se pohledem zpátky vrátila na ledově chladnou postavu.Měla jsem z něj husí kůži,jeho chakra byla tak temná,bezcitná až abnormální.Vytáhla jsem katanu a stoupla si před Kakashiho-sama,stále se dívajíc muži na tělo...
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:07 pm

Tobi

To.. to je tak milééé.. začvirikal svojím bláznivým hlasom a takmer sa na Keiko rozbehol a objal ju, to sa však zastavil keď vytiahla katanu a jemu po tvári stiekla taká deprimujúca anime kvapka.. čo som komu spravil? Tobi je dobrý chlapec. zašomral smutne pri čom obrátil svoj pohľad na Kakashiho.
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:16 pm

Hokage

,,Na mňa sa teda nepozeraj." pokrútil hlavou Kakashi.,, Už to nie sú časy kedy Akatsuki preferovala utajenie. Z tvojej chakry už každý pozná kto si." pokrčil ramenami.,, Či už ten Uchiha Madara ktorý sa stal legendou už nie je tentoraz niekto?" spýtal sa ho.,, Čo od náš chceš?" pridal otázku.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:36 pm

Keiko Lysea

Čo som komu spravil? Tobi je dobrý chlapec. No to si snad dělá srandu,nebudu se tu kvůli takovýmu imbecilovi zdržovat... Či už ten Uchiha Madara ktorý sa stal legendou už nie je tentoraz niekto?Čo od náš chceš? Je mi totálně jedno kdo si,ale nezdržuj nás máme celkem naspěch,takže kdyby si se odporoučel hodně daleko od nás byla bych ti vděčná... Okřikla jsem Tobiho a dále svírala katanu,kterou jsem natočila ostrou hranou nahoru...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 11:25 pm

Hokage

,, Keiko radšej nič nehovor aby to nebolo ešte horšie než to je." prehovoril a rukou jej zavrel ústa.,, Tak ak dovolíš prejdi k veci." podotkol a nespúšťal z neho zrak.,, Je mi jasné, že o zraze Kage vieš už všetko a s tvojimi schopnosťami aj miesto stretnutia. Ale potom čo teda chceš odo mňa ak tu nie je ani Naruto?" spýtal sa ho zo zvedavosti.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 5:17 pm

Tobi

Hmm? ja..etooo.. prišiel som si len pokecať. zasmial som sa tak trocha šialene a stále takým "detským hlasom (teda tým hlasom Tobiho a nie Madari). Hmm.. čo to tých dnešných Kage napadlo.. zobrať na také stretnutie geninov? spýtal som sa skôr sám seba a s aktivovaním Sharinganom som sa zapozeral Keiko do očí.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 5:39 pm

Keiko Lysea

Keiko radšej nič nehovor aby to nebolo ešte horšie než to je. Řekl Kakashi-sama a rukou mi držel pusu. Naníí,sakra Kakashi-sama okamžitě mě pusťte...Hej! Snažila jsem křičet na Hokageho,ale s rukou před pusou mi nebylo vůbec rozumět.Kakashi si něco říkal s tím mužem,tak jsem toho využila a kousla ho do ruky. Hokage-sama tohle už nedělejte.. Řekla jsem mu a zadívala se na zahaleného muže,chtěla jsem vidět aspoň kousek jeho obličeje,a tak jsem se mu pořádně zadívala na otvor,který byl v pravé půlce masky.Najednou se tam něco blýsklo,něco rudého,zadívala jsem se blíže a spatřila tam Sharingan. Ksoo,tohle je někdo z Uchihů,to je špatný,hodně hodně špatný... Stále jsem se dívala na Sharingan,který zářil z té dírky v masce...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 7:26 pm

Hokage

,, A ty sa nepleť dospelým do práce Keiko." odpovedal jej a ani sa necukol len slabo poranenú ruku položil Keiko na vlasy a hlavu jej sklopil smerom k zemi.,, Načo ti je malé dievča?" spýtal sa jej.,, Varoval som ťa, že som Hokage." upozornil ho Kakashi a ľavú ruku zodvihol k svojej tvári.,, A ako taký budem chrániť každého člena svojej vesnice." dodal a nadvihol klobúk ktoý odhalil jeho Sharingan.,, Ak sa chceš roprávať prejdi k veci alebo ..." nedopovedal Kakashi.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5493
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 10:17 pm

Tobi

Yare yare.. tak predsa len, Sharingan no Kakashi, posledný človek v listovej ktorý vlastní Sharingan, a to ani nie je Uchiha. Hehehe.. nechcem po vás nič, heh ten zraz bude zaujímavý. po dlhom čase. Zasmial sa šialene a v tom sa ako keby začal vcucávať do svojho sharinganu, o pár sekúnd na to zrazu zmizol.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5337
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 10:44 pm

Keiko Lysea

A ty sa nepleť dospelým do práce Keiko. Hmm... Odcekla jsem a ucítila na hlavě ruku Kakashiho-sama,kterou mi sklopil hlavu dolů.Ti dva si zase něco povídali a já stále koukala na zem,přemýšlela o tom,jestli tenhle sraz vůbec přežiju,když jsme potkali už takhle silného soupeře.Yare yare.. tak predsa len, Sharingan no Kakashi, posledný človek v listovej ktorý vlastní Sharingan, a to ani nie je Uchiha. Hehehe.. nechcem po vás nič, heh ten zraz bude zaujímavý. po dlhom čase. Řekl Tobi a zmizel pryč. Heh,Kakashi-sama kdo to sakra byl ? Zeptala jsem se,sedla si na zem,vytáhla svitek a začala malovat tři malé ptáčky. Choujuu Giga.. Ptáčci vyletěli nad stromy a hledali Shikamara-kun se Saiem-sensei. Kakashi-sama myslíte si,že ho ještě uvidíme při cestě na sraz? Myslím toho muže...Nemám z něj dobrý pocit... Optala jsem se a srulovala svitek...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5278
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 10:55 pm

Hokage

Kakashi na nič nečakal a keď Madara zmizol okamžite schytil za oblečenie Keiko a pritlačil ju o strom. Zdvihol si ju na úroveň svojej výšky a zavrel svoje zdravé oko a sledoval Keiko Sharinganom.,, Identifikuj sa." prehovoril vážne.,, Povedz mi aký je účel našej misie?" spýtal sa jej a nespúšťal z nej pohľad.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





okolie /smer Konoha Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Konoha   okolie /smer Konoha I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
okolie /smer Konoha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» okolie /smer Kirigakure
» okolie /smer Kumogakure
» okolie /smer Sunagakure
» okolie /smer Iwagakure
» Konoha ne ostatní ano

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět :: Tetsu no Kuni-
Přejdi na: