Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 okolie /smer Kirigakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5464
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:06 pm

First topic message reminder :

Tetsu no Kuni smer z a do Kirigakure no sato .Všade vládne chlad, sneh a ľad, po ceste je veľa zasnežených stromov a skál.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4947
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 10:56 pm

Shiroimaru

Vzal si svou katanu a stál na místě připraven udeřit kdyby se nějak vysmeknul
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5031
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 4:51 pm

Manamku Hanaki
Kloni se rozeběhli proti nepříteli.
1 šel ze předu, 2 zezadu a zbývající 2 každý z jiné strany.
Každý klon hodil 1 kunai.
Potom kloni vyskočili do vzduchu a každý přistál před ním.
Snažili se nepřítele zadržet.
Já mezi tím přiskočila k Shiroimarovi.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5464
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 7:07 pm

GM

Anbu sa pozeral na útok toho týpka s veľkým mečom, zachytil som sa však o tú skalu a rukami som sa odmrštil do rany jednému z klonov, jeho kunai mi preletel ramenom a ja som už mal v ruke ten svoj, dopadol som na klone a podrezal som mu hrdlo no len sa rozpadol na vodu a ostatné kunaie ma minuli, pri čom dva leteli ku tomu týpkovi s obrovským mečom (gomen zabudol som meno xD) no pri jeho rozmachu mečom ich odrazil do zeme.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4902
První přihlášení : 17. 02. 11

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 10:15 pm

Moroshi Genhou

Rozběhnul jsem se proti kunaíum při čemž jsem se se prudce zastavil přečimž jsem mečem varazil sekem do boku (boční stranou) a tím jsem odrazil kunaie a ještě jsem v kruhu pokračoval a vyskočil jsem proti ANbu (poořád jsem dělal ten kruh na zemi) s přesně mířeným sekem zezhora ale teď boční stranou tak jako bych chtěl ANBU rozplácnou jako nějaký hmyz. Kdybych ho trefil tak by mu to mohlo roztříštit nebo jenom rozbít lebku nebo zlomit vaz kdybych se blbě trefil. Kdyby dobře tak má hlavu na placku.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4947
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 4:29 pm

Shiroimaru

Když jsem viděl o co se Moroshi pokouší rozeběhl jsem se k místu kam by mohl uskočit a byl jsem připraven
( Pokud vyskočí ANBU do vzduch vyskočím za ním a pokusím se do něj seknout )
* Tentokrát to musí vyjít ... sice žádná taktika, ale lepší než nic a čekání na smrt ...* myslel
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5464
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 10:21 pm

Chojuro

v rýchlosti som narazil do Moroshiho a odsotil ho od toho Anbu niekoľko "desiatok" metrov ďalej, to už sa tam priblížil aj Shiroumaru a toho som tupou stranou meča tiež odhodil čo naj´dalej od toho Anbu, všetko bolo kvôli pečatiam ktoré začal skladať a ja som si uvedomil čo to je za techniku, rýchlo som uskočil a ten Anbu zrazu vybuchol, doslova to bola nejaká sebevražedná technika.
Návrat nahoru Goto down
_Hinamori_
Jounin
Jounin
_Hinamori_


Počet příspěvků : 209
Body : 5031
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 26
Bydliště : Bílina

Informácie o Postavách
Postava 1 : Renega Hinamori
Postava 2: Mizura Aseko
Postava 3: Manamiku Hanaki

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 05, 2011 1:57 pm

Manamiku Hanaki
On vybuchl.....
Řekla jsem a dívala jsem se na ANBU.
Proč to....... udělal?
Zeptala jsem se, ale vlastně jsem ani nečekala odpověď a stála jsem pěkný kus od místa, kde stál ANBU
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4902
První přihlášení : 17. 02. 11

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 7:43 am

Moroshi Genhou

sakr...nestihl jsem doříct a Chojuro mě odstrčil že jsem odletěl několik ,,desítek" metrů daleko. Zastavil jsem se až o jeden strom. no do háje po tomhle se zítra nebudu moci postavit na nohy...řekl jsme a už jsem se chtěl naštvat na Chojura co to děla ale najednou ten ANBU explodoval. Po chvíli nevěřícného civění jsem spadl na čtyři a praštil jsem pěstí do země. sakra!Selhal jsem!řekl jsem na sebe naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Shiroimaru Ookami
Chuunin
Chuunin
Shiroimaru Ookami


Počet příspěvků : 162
Body : 4947
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 27
Bydliště : KlnO

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shiroimaru Ookami
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 06, 2011 7:20 pm

Shiroimaru

Chojuro mě odmrštil pryč a já spadl na zem
Bleskově jsem se zvedl a potichu řekl
" Co to sakra ...." a sledoval jsem místo kde ANBU vybuchl
po chvíli jsem se uklidnil a podíval se po ostatních
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5464
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 5:45 pm

GM

Očividne skončil aj boj ostatných pretože sa k vám dostali aj Mizukage.. len na vás kývla aby ste išli ďalej a po niekoľkých hodinách cesty ste konečne dorazili na zraz kage do Tetsu no kuni..

pokračujte tam
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Kirigakure   okolie /smer Kirigakure - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
okolie /smer Kirigakure
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» okolie /smer Konoha
» okolie /smer Kumogakure
» okolie /smer Sunagakure
» okolie /smer Iwagakure
» Kirigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět :: Tetsu no Kuni-
Přejdi na: