Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 okolie /smer Sunagakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:09 pm

First topic message reminder :

Tetsu no Kuni smer z a do Sunagakure no sato. Všade vládne chlad, sneh a ľad, po ceste je veľa zasnežených stromov a skál.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 11:09 pm

GM

Vďaka dymu ste nevideli na toho asi nunkenina, s napätím ste čakali či sa váš útok podaril no keď sa dym rozplynul nič tam nebolo, teda okrem diery v zemi ktorú ten shinobi očividne použil ako únik. po tom kúsok od Kiyoko vletela nejaká technika ktorá v zemi spravila pekný kráter a váš pohľad sa mohol zastaviť na Tsukimii ktorá tam stála s napriahnutou rukou a oproti nej stál zadychčaný nunkenin, Ksakru.. ako si to odrazila? zavrčal na ňu a začal robiť nejaké pečate. To sa však znova objavil ten nunkenin ktorého ste mali na starosti vy a bolo vidieť že mu vaše útoky trocha poranili pravú ruku. Doton: Yomi Numa! skríkol a piesok pod vami sa pomaly začal prepadávať a zrazu ste sa ocitli asi po kolená v bahne, stále ste však cítili že vás vlastná váha ťahá dole.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 6:32 pm

Isayama Miya

Bahnitá technika no super, budu špinavá jak prase, už sem se propadla po pás. Sakra asi budu muset zhubnout , prolítlo mi hlavou. Vzala jsem šíp, omotala ho lankem a střelila ho do kamenů kousek od nás. Zasekl se a ja se vytáhla nahoru. Nahromadila jsem čakru do nohou takže sem se udržela nahoře. Kage bushin no jutsu, vytvořila jsem 2 klony. Jeden sem poslala pomoct sestře a Yusukemu, společně z druhým jsem začala střílet na ninju.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4869
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:44 pm

Yusuke Hibiki

Nee taká hnusná technika.Čo tera... ani som si nedopovedal a pozrel som na Miu ktorá to pekne vyriešila.Hh pekne vymyslené dostala sa von a hneď vytvorila klony ktoré nám šli pomôcť.To bolo dosť rýchle ale stále nemáme vyhraté.Ako si asi vedie Gaara a Kankuro ? trošku som sa zamyslel kým klon prišiel na pomoc...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4935
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 10:15 pm

Isayama Kiyoko

Ninja použil techniku a my jsme se ocitli po kolena v blátě. Aa sakra co budeme dělat?!...cítila jsem jak se pořád propadávám hlouběji a ostatní na tom byly stejně, naštěstí Miya přišla na dobrý způsob jak se z toho dostat. Uff..Miya nás zachrání jako vždycky..jenom doufám že sensei a Kankuro-dono jsou vpořádku....zamyslela jsem se , mezitím přišel klon, aby nám pomohl ven a sestra dál utočila na ninju
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 10:45 pm

GM

Hmm.. bože.. ste nemožný.. to ste jednoducho nemohli nakoncentrovať chakru do nôh? spýtal sa dosť nechápavo no nečakal na odpoveď a spravil zopár pečatí, pri tom si však nevšimol tie šípy, teda všimol ale až trocha neskoro a dva ho trafili do pravej ruky. Kora! zavrčal pri čom poskladal pečate a vedla neh osa vytvorilo asi osem bahnových vlkov ktorý sa po vás rozbehli.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4869
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 11:14 pm

Yusuke Hibiki

Tsee nemožný mu ukážem zložil som pečate a vytvoril dva kage bushin vytiahli kunaie a čakali. Ja som opäť zložil pečate a chvíľku počkal kedy sa vlky dostatočne priblížia.Katon: Goukakyuu no Jutsu vykríkol som a vlky pohltili plamene mojej techniky.Neviem či to bude stačiť ale nič lepšie asi s toho nebude hovoril som si v duchu a stále chrlil oheň na vlky...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 5:35 pm

Isayama Miya

Yusuke si vzal na starost vlky, tak jsme s klonem dál utočily. Nechala jsem klon utočit a přibližovat se k ninjovy a druhý který předtím pomáhal ostatním poslala za ním. Vytvořila jsem další dva a přidala je k útoku. Moje 4 klony se v pomalých kruzích přibližovali k ninjovy a zasypávali ho obyčejnými i výbušnými šípy.
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4935
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 5:41 pm

Isayama Kiyoko

Yusuke si vzal nastarost vlky a Miya zatím zaútočila na ninju. vytvořila několik klonů a bombardovala ho šípy. Rozhodla jsem se že yusuke to má pod kontrolou a tak jsem šla pomoct Miye...vzala jsem dva kunaie s výbušnými lístky a hodila jsem je na ninju
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 6:00 pm

GM

Goukakyuu dokonale zabralo na vlkov a doslova ich zničilo, nestihol som zareagovať na tie šípy, a v podstate na takmer žiadny útok, niekoľkým šípom sa mi podarilo uhnúť no zas som ich v sebe mal viac než dosť, nejak som sa držal na nohách, aj keď som sa sotva vedel pohnúť tam som vytiahol jeden zvitok na ktorý začala kvapkať moja krv, medzi mnou a tými výbušnými kunaimi sa vytvorila taká menšia dottonová stena no nápor výbuchu vydržala iba z časti a asi polovica sa zrútila, ja som už len sedel pod ňou, o ňu opretý a snažil som sa zo seba vyriahnuť šípy, bol koniec a moc dobre som to vedel no dúfal som že ostatným sa podaril atentát, po chvíľke však piesočná búrka ustala, Tsukimia porazila a zabila toho svojho nepriateľa a blízko pri nej sa objavil Kankuro s Gaarom ktorý na sebe nemali ani škrabanec, vlastne ani ona nemala žiadny. Naznačili vám aby ste prišli bližšie a postavili sa okolo toho nunkenina ktorý asi ako jediný prežil, aspoň zatiaľ.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4869
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 6:19 pm

Yusuke Hibiki

Superrr. Vyzerá to tak že sme to zvládli. No zvládli sme to. pozrel som na senseiku a ostatných. Naznačili nám aby sme pristúpili bližšie ku tomu shinobi.Užasne Kankuro a Gaara nemajú ani najmenší škrabanec. Nie ako ja... som dosť zničený... raz sa musím dosať na takúto úroveň.. trošku som sa zamyslel a stál pri shinobi ako nám naznačili.Hmm tak čo, čo budeme robiť teraz ? ...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4935
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 6:48 pm

Isayama Kiyoko

He? My sme ho porazili?! Podívala jsem se na sensiku která narozdíl od nás svého soupeře porazila bez jediného škrábance. Pak jsem si všimla Gaary a Kankura. Hu? Oni porazili zbytek nepřátel? ooooooo Kankuro-dono je tak skvělýýýý!!..... Na chvilku jsem se zamyslela když nám naznačili abysme si stoupli kolem ninji.Stoupla jsem si k ninjovi a čekala jsem co se bude dít dál....
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 7:03 pm

Isayama Miya

Všichni byly bez škrabnutí jen ja sem byla unavena. Vlastně ještě Yusuke vypadal unaveně. Hej Yusuke chytej, hodila jsem mu bojovou pilulku. Jednu jsem taky snědla. Jo hned je mi líp. Došla jsem k ostatním a čekala co s ninji vypáčí .
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 10:01 pm

Sabaku no Gaara

čo by ste s ním spravili? spýtal sa Gaara chľadným hlasom všetkých troch geninov a ostatný len boli ticho. Dajme tomu že máme všetky informácie.. tak čo teraz? hm? dodal otázky a čakal na ich reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4869
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 10:42 pm

Yusuke Hibiki

Všetky informácie hovori ? Hmm pekná otázka. No takže jednoznačne zabiť ho.....
povedal som a bola chvíľka ticha....by bolo pod moju úroveň a pod vašu určite Kazekage-sama usmial som sa. Zabíjať ho bez boja keď je takto obkľúčený alebo keby bol na pokraji sil a my by sme ho zabili len kôli tomu že ešte dýcha... tak to by sme neboli o nič lepší ako on či tí ostatný čo nás napadli. Aj keď možno niekto nebude súhlasiť ja sa budem držať toho svojho názoru.Hmm a čo sním teraz ? ja by som ho tu nechal aj tak nebude mať šancu dať niekomu vedieť kde sme a podla mňa keď budú chcieť tak si nás tak či tak vyhľadajú ako teraz.. povedal som svoje a čakal na Gaarovu odpoveď..
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 9:48 pm

Isayama Miya

Etooo no já asi souhlasím s Yusukem. Řekla jsem nejistě a sklopila hlavu. Nedokážu někoho zabít jen tak, jsem špatna kunoichy, vím,že nás může prozradit a tak, ale nedokážu ho zabít jinak než v boji, prostě pro mě není co řešit, já jsem ..... Mumlala jsem si sotva slyšitelně
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4935
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:06 pm

Isayama Kiyoko

Enoo....já.....Podívala jsem se nejistě na ostatní a pak jsem se podívala na niju. Bylo mi ho docela líto ani nevím proč. ehm...já taky souhlasím s Yusukem....řekla jsem potichu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:12 pm

Gaara

Chápem.. však.. ste predsa len ranku genin, o skutočnom svete viete málo na takéto rozhodnutia. Povedal som a ten ninja bol očividne šťastný z toho že ho ušetríme, po tom však začal panikáriť pretože k nemu Gaara natiahol ruku a jeho pomaly začal obalovať piesok. Púštny pohreb.. šepl Gaara keď bol ninja v piesku tak že mu nić nebolo vidieť a stisol ruku, niečo nepríjemne zachrupalo a na nejakých miestach cez piesok presiakla krv, po tom sa len začal pomaly vsúvať do zeme aj zo zvyškom tela čo ostalo tomu nunkeninovi (nevideli ste ho) a Gaara sa po tom s chladným výrazom v očiach otoćil smerom do Tetsu. Tsukimia a Kankuro ma následovali.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:23 pm

Isayama Miya

Gaara-sama, zašeptala jsem. Pak jsem se rozešla za nimi. Bylo mi líto spíše Gaary než toho ninji. Pořad jsem k ničemu, musím se víc snažit,musím být pro Gaaru a vesnici užitečná. Jak jsem se zamyslela, nedávala jsem pozor na cestu, zakopla o kámen a práskla sebou o zem. Jauvajs já sem fakt pako.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4869
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:38 pm

Yusuke Hibiki

Bez slov som začal kráčať za ostatnými.Na prvý boj celkom dobré ale predsa.... hovoril som si keď Miya zakopla a padla.No tak dávaj pozor, oddychovať budeme neskôr usmial som sa a snažil sa jej pomôcť zdvihnúť sa.Hmm som zvedavý jak to bude ešte prebiehať, či bude boj alebo nie.Ach to asi zistím keď sa niečo stane. povedal som si a pokračoval v ceste...
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4935
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:47 pm

Isayama Kiyoko

S vytřeštěnýma očima jsem koukala co se stalo tomu ninjovi. Ještě nikdy se neviděla nikoho umřít......Ostatní se rozešli a já jsem se po chvíly rozešla za nimi. Miya upadla a než jsem se k ní dostala Yusuke jí pomohl vstát....He si v pořádku Miyo?
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 11:55 pm

Gaara

Išiel som ďalej aj s Tsukimiou a Kankurom po bokoch, Miya zakopla no kým stihla spadnúť na zem tak ju podoprel piesok a aj s pomocou Hibikiho jej pomohol na nohy, Gaara sa len otočil a zapozeral sa priamo do zapadajúceho slnka. Pomaly otvoril ústa a nadýchol sa. Dáme si prestávku. Povedal a obzrel sa na pravo kde bola nejaká menšia oáza ku ktorej zamieril.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 3:36 pm

Isayama Miya

Arigato Kazekage-sama, Yusuke-kun, usmála jsem se. Došli jsem do oázy, plácla jsem sebou na zem. Vytáhla jsem sáček čokoládových bombonů. Dáte si? Jsou trochu roztekli, ale dobrý. Natáhla jsem ruku směrem k ostatním.
Návrat nahoru Goto down
Stanley
Genin
Genin



Počet příspěvků : 63
Body : 4869
První přihlášení : 03. 02. 11

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 8:13 pm

Yusuke Hibiki

Nie ďakujem sladké moc nemusím.. povedal som Mii keď ma ponúkla.Sadol som si a užíval si oddychu.A prepáčte Kazekage-sama mám otázku. Budeme pokračovať až keď sa zotmie či za chvíľku vyrazíme ?
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4935
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 9:07 pm

Isayama Kioko

Já si vezmu, dík oneechan. Vzala jsem si bombón. Sedla jsem si na zem a odpočivala. Yusuke se zeptal Kazekageho jestli půjdeme dál, tak jsem se na něj podívala a čekala co odpoví
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5463
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 10:21 pm

Sabaku no Gaara

Nie, slnko už zapadá, cez noc bývajú v púšti vysoké mrazy, pravdepodobne by ste neprežili celonočnú cestu do Tetsu no Kuni, navyše má tadeto prechádzať nejaká karavána ktorú si stopneme a poprosíme ich či nás nezoberú bližšie k hraniciam Tetsu. Hovoril potichu a sadol si na zem, zatvoril oči a vyzeralo to ako keby odpočíval.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: okolie /smer Sunagakure   okolie /smer Sunagakure - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
okolie /smer Sunagakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» okolie /smer Kumogakure
» okolie /smer Iwagakure
» okolie /smer Konoha
» okolie /smer Kirigakure
» Sunagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět :: Tetsu no Kuni-
Přejdi na: