Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Kenju Akki

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4936
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Kenju Akki Empty
PříspěvekPředmět: Kenju Akki   Kenju Akki I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 12:52 am

Kenju Akki
Věk 12

Hodnost Studentka Akademie

Rodina ---

Fobie Arachnofobie

Cíl Stát se jedním z nejlepších ninjů vesnice.

Podstata ---

Techniky Bunshin no Jutsu - E,Henge no Jutsu - E (Přeměna),

Kekkei Genkai Bylo Akki vyjmuto, když se narodila

Schopnosti Kekkei Genkai ---

Zaměření Učení se, základní techniky Razz (ninjutsu)

Vybavení Kniha,kniha,kniha,pití,jídlo,učebnice. (vše v batohu) V ruce nosí na řetízku malou ostnatou kouli, kterou ale moc nepoužívá. Učí se s ní ale bojovat už od mala. Říká jí "Bōru no kiken-sei"
Umění ze zbraněmi - 1

Oblíbené Učení,čtení,květiny..Jídlo : "Dango" (malé knedlíčky různých chutí.),vaření.

Neoblíbené "Nemám ráda pár mých spolužáků,kteří si ze mě dělají legraci, protože se ráda učím a nejsem hloupá. (TO neni chlubení xD)"

Výzor Červené brýle, hnědé vlasy po ramena, hnědé oči. Menší postava.

Obrázek Kenju Akki Megane-1-0

Příběh "Moc si toho ze svého narození nepamatuji. Dozvěděla jsem se jen, že náš klan byl v této zemi bezprávný a naše Kekkei Genkai bylo každému odebráno jakousi pečetí. Náš klan každý zanedbává a podceňuje. Já,maminka a tatínek bydlíme v malinkaté chatce na pravém konci vesnice. Když jsem byla batole,moc ráda jsem pozorovala maminku při vaření. Později mě maminka učila vařit a tatínek mě začal učit bojovat s "Bōru no kiken-sei" (viz Vybavení). Trénování se zbraní mě moc bavilo a vaření také. Později si dokonce maminka otevřela malou restauraci na rohu vesnice, nikdo tam ale nechodil, takže dlouho nevydržela. Jsme hrozně chudí a já ráda čtu, knížky jsou hrozně drahé a tak musím číst tři pořád dokola. Moc mě to už nebaví, jednu už si pamatuji nazpaměť. Letos sem se konečně dostala na akademii, což bylo mé velké přání. Jenže sem nikdy nevěděla, že mě tu nepotká nic jiného než šikana. Jsou tu tři kluci, podle mě docela hloupí, kteří mě stále urážejí a někdy mi i ubližují. Když přijdu domů s modřinami, říkám, že jsem trénovala, protože se těch kluků bojím. Na akademii nemám jediného kamaráda, ale překonávám to. Pilně se učím a snažím se být lepší."
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5360
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Kenju Akki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenju Akki   Kenju Akki I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:02 am

Přijaté ^^
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5180
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Kenju Akki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenju Akki   Kenju Akki I_icon_minitimeSun Mar 20, 2011 1:39 am

Okej po dohodě teda povoleno... Trochu pofiderní mi přijde to s tou KG, ale co už. Nějak to přežiju hold. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kenju Akki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kenju Akki   Kenju Akki I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kenju Akki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: