Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Festival v Konohe

Goto down 
+10
Belluzína
Andy-chan
Miya
keliska123
Sauron the Great
Nerííí
Krumla
Keiko Lysea
Shiori
Rajsik
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 10:37 pm

First topic message reminder :

Festival

Festival v Konohe - Stránka 5 OHNOSTROJ

Pri príležitostí osláv na pamiatku prvého založenia vesnice sa Kakashi Hatake, Rokudaime Hokage, pri svojom odchode rozhodol nakoniec po ťažkých udalostiach vyhlásiť veľké oslavy. Počas týchto osláv majú všetky obchody otvorené do neskorých nočných hodín, otvárajú sa bary, reštaurácie a rôzne podniky. Nehovoriac o tom, že podľa tradícii sa budú konať rôzne súťaže a podajutia a tak je možné, že zúčastnení si môžu uhryzhnúť nie len z vynikajúceho jedla ale aj z tej troška slávy. Keďže Festival obrovské podujatie a znamená harmóniu a mier vo vesnici je Konohagakure no Sato výnimočne otvorená pre vstup ľudí z hociakých kútov sveta a skrytých vesníc.

Súťaže budú postupne pridávané a tak prajem príjemnú zábavu a hru.

Festival v Konohe - Stránka 5 126788_1294247372

Festival v Konohe - Stránka 5 Vykricnik Nakoniec menšie organizáčné pokyny. Festival v Konohe - Stránka 5 Vykricnik

Tento festival nie je pre nikoho povinný! Táto sekcia je utvorená aby ste sa mohli zabávať a tým pádom podporuje aj Voľné Víkendy.
Dôležité upozornenie. Keďže sa tu má zabávať a aktivita je dosť problém preto je zavádzané, že všetko sa deje v časovom pásme keď je voľno. Preto je možné zároveň postovať do normálnej Konohy kde môžte trénovať, robiť misie a podobne pričom do tejto témy Festival píšete kedy chcete lebo tu je stále voľno.
(Viem, že sa to niektorým nepáči ale možno sa to niekomu zapáči)
Ak máte čas tak teda vstúpte a píšte čo sa vám zapáči. Za súťaže sú samozrejme odmeny takže odporúčam. Ale hlavne sa...


ZABAVTE
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ranum
Genin
Genin
Ranum


Počet příspěvků : 41
Body : 4829
První přihlášení : 18. 03. 11

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 9:57 pm

Hasuko Inuzuka
" Děkuju , řekl bych že máš taky něco kawai ,ale ty jsi kawai tak nějak souhrnem ... i když i to je dost troufalé. A co se psa týká hluk ,je taky problém ,hlavně ale nemá rád když se kolem něj začne motat moc lidí. Není na to zvyklí. Ale každý si musí zvykat na nepohodlí. Taky si myslím ,že se rozkouká každopádně ho tu nechci pouštět protože by na něj někdo mohl šlapnout. A no kdyby t ě to nahodou zajimalo tak se jmenuje Kuroi a já jsem Hasuko."
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4947
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 9:57 pm

Seiji Aburame
Kráčal som konohou a premýšľal čo ďalej šiel som okolo nejakého obchodníka a troška som mu potiahol zopár vecičiek avšak ten si to všimol a rozbehol sa za mnou tak sa začal útek konohou preskakovanie pultov po chvíli som odbočil do jednej uličky cez ktorú som vybehol pred nejaký bar aby ma nevydel rozbehol som sa tam a potkol som sa o prah a vletel som dverami dnu zabrzdil som až pri bare na chrbte hlavou som narazil do pultu a ležal som na zemi. A kur** povedal som potichu a pozrel som nad seba

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ranum
Genin
Genin
Ranum


Počet příspěvků : 41
Body : 4829
První přihlášení : 18. 03. 11

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:01 pm

Hasuko Inuzuka
najednou kosuek od něj pravě doslova přiletěl ninja který svůj přilet zakončil ukazkovým ozembouchem.
"Byla taky panna než začala řemeslo."
usmál se a podal mu ruku.
" Teda ty musíš mít velkou žízeň že tak spěcháš.Jsi v poho že jo?"
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5001
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:09 pm

Nairy Natsuki

A jo to tady další blázen, ale alespoň hezkej blázen. pomyslela jsem si když se tam rozplácl ten kluk. Potichu jsem se smála. "Uff začíná se to tu plnit" řekla jsem a porozhlédla se po baru. "Ty na tý zemi..není ti nic?" zeptala jsem se ho a podívala se na něho.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:13 pm

Keiko Lysea

Děkuju , řekl bych že máš taky něco kawai ,ale ty jsi kawai tak nějak souhrnem ... i když i to je dost troufalé. V pohodě... Víno mi pomalu lezlo na mozek,takže jsem ani neměla moc potuchu,co říkal ten kluk,poté mi vyprávěl něco o svém pejskovi a já jenom přikyvovala. A no kdyby tě to nahodou zajimalo tak se jmenuje Kuroi a já jsem Hasuko. Tak tedy Hasuko,já se jmenuji Keiko... Usmála jsem se,ale to tu už najednou přistál nějaký ninja a rovnou palicí do baru. Kurde,si v pohodě...No hej to byla šlupa,dělej ještě jednou ať se pobavim... Začala jsem se smát a koukala dolů na toho kluka...
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4947
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:14 pm

Seiji Aburame

Trocha blbo som sa tam na tej tvári zatváril a potom sol len zahundral Ehm som v pohode pootom som sa chytil ruky toho chalana a postavil som sa oprášil a pozrel na neho vtedy som tam zbadal nejaké čudo skríkol som a ako som odskočil dozadu tak som sa potkol ostoličku a preletel cez ňu na stôl a stým som padol na zem stôl na mne stolička na mojej nohe a ja som len zahučal Toto snáď nieje pravda.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:22 pm

Keiko Lysea

Když ten kluk,co přiletěl a předtím naboural hlavou,znovu sebou začal padat ze stolu,vzala jsem si k ruce skleničku s vínem,dopila ji až na dno a poté začala tleskat a ječet. Jou,ještě jednou prosím... Krapet nalitá jsem se tam rozesmála a málem taky spadla ze židle na zem. Dělej šup,stávej a znovu. Dořekla jsem a otočila se k barmanovi. Prosím,pořádnou sklenici vody... Řekla jsem,protože kdybych se znovu něčeho napila,asi bych potom jentak nevystřízlivěla...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Genin
Genin
Ranum


Počet příspěvků : 41
Body : 4829
První přihlášení : 18. 03. 11

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:23 pm

Hasuko Inuzuka
"Těší mě Keiko, ty zbylé dvě slečny to jsou tvoje kamaradky, sestry nebo vás spojuje jen zajem o Kuroiho?"
" To je fajn."
nestačil ani pomoc neznamem uvstát když se onen znovu řitil k zem iproblem je že stale držel jeho ruku.
" Dopr."
nedořekl gravitace byla silnější a tak se zcela jsitě řitil z barové stoličky pozadu dolů dopadl pod ní na zada nohami tak akorát kolem stoličky spadnout trochu blběji a bolelo by to více kuroi jako by poznal, nestabilitu Hasuka se v padu přesunul ,takže se nyní ležérně rozzvaloval na hasukově obličeji.
"Pfff."
ozvalo se nejdřív protestně a pak spíš jako výbuch smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4947
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:28 pm

Seiji Aburame
Po chvíli som sa vyhrabal spod stoličiek a postavil som sa postavil som stôl a stoličky tak ako boli predtým a podišiel som k tomu týpkovi čo my pomohol
Eh sorry no zľakol som sa toho tvojho ehm čo to vlastne je ? potom som pozrel na tu ujačenú ženskú A ty čo sa tlemíš jak blbá čo bolo na tom vtipné ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ranum
Genin
Genin
Ranum


Počet příspěvků : 41
Body : 4829
První přihlášení : 18. 03. 11

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:31 pm

Hasuko Inuzuka
odstrčil Kuroiho na břicho a pomalu se zvedl zpátky pak nechal kuroiho at si vybere jeslti se schová na hlavě nebo zaleze pod triko či bude nabaru.
" To to je Kuroi je to štěně. Snad už jsi viděl štěně ne... ale je fkat že umí dobře bafat. Nicmeně nic se nestalo aspoň je legrace."
přejede si po natlučených zadech.
" Jináč já jsem Hasuko."
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:32 pm

Keiko Lysea

Těší mě Keiko, ty zbylé dvě slečny to jsou tvoje kamaradky, sestry nebo vás spojuje jen zajem o Kuroiho? Nene,já je vlastně ani neznám,ale abych ti pravdu řekla,tak ta co si dělá zálusk na tvýho pejska je krapet šáhlá.. Zašeptala jsem a znovu se podívala na toho šaška. A ty čo sa tlemíš jak blbá čo bolo na tom vtipné ? Vadí ti můj smích,můžu tě oddělat jednou ranou do tvých slabin...A budeš kaput! Takžee to znamená,neotvírej si na mě hubu ty šašku... Řekla jsem vesele a napila se vody...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:32 pm

Nelli Natsuki

Nachvilku jsem se zasekla, a ztratila jsem pojem o tom se se okolo mě děje. Když jsem se vzpamatovala šla jsem si sednout. Obědnala jsem si drink, a seděla pořád na té dřevěné židli. Sledovala jsem co se okolo mě děje, všichni se bavili, jenom já jsem zase byla stranou. No nechtěla jsem se nikomu vtírat tak jsem tam jak trubka seděla dál.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Genin
Genin
Ranum


Počet příspěvků : 41
Body : 4829
První přihlášení : 18. 03. 11

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:39 pm

Hasuko Inuzuka
"Dobře vědět."
usmá lse mile Kuroi se zatím osmělil a pustil se do oříšků co byli na baru nahle zvedl hlavu a jeho oči se zaleskli.
" Kuroi ne."
pozdě Kuroi totiž zahledl brouka poletujícího kus od baru (nejspšíe jeden z těch který patří Seijimu) Rozběhl se a prostě skočil.
Hasuko na nic nečekal a vrhl se za ním brkl ale o stolíčku takže se natahl jak široký a dlouhý. Kuroi ladně doplachtil na klín Nelli zatímco hasuko dojel po břichu přímo pod její židli ruce napřažené před sebou připravené chytit kuroiho.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4947
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:46 pm

Seiji Aburame
Pozrel som na to dievča čo sa my vyhrážalo a povedal som No slečna nemala by si toľko piť. vtedy som videl ako sa tam zase niečo po..... a podišiel som k tomu chlapíkovi a zodvihol som ho Pozor už by stačilo . Inak ja som Seiji a áno šteňa som videl. povedal som a pozrel som na dievča čo sedelo za stolom Hm a čo takto sama slečna čo vám uleteli včely ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Ranum
Genin
Genin
Ranum


Počet příspěvků : 41
Body : 4829
První přihlášení : 18. 03. 11

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:51 pm

Hasuko Inuzuka
" Dík.. hehe těšímě dneska to vypadá na zabavný den."
chvilku se rozhledne hledaje Kuroiho. Ten se zatím několikrát otočí na kolenou dívky a pak si jí prostě lehne do klína tak aby koukal ven.
" Ha tady si .. omlouvám se."
když chce kuroiho vzít tak kuroi jen zvedne jedno oko a vycení zub.
" A sakra zdá se že je mu pohodlno ...obávám se že jen tak nesleze..."
řekl naklonil se ke kuroiumu a spiklenecky na něj mrkl.
" Asi se mu líbíte."
narovnal se a přemýšlel co dál vratit se k baru ale to by znamenalo opustit psa velké dilema.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin
keliska123


Počet příspěvků : 259
Body : 5110
První přihlášení : 03. 02. 11

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 10:54 pm

Nelli Natsuki

Jen tak sem tam seděla a nudila se. Když v tom na mě přilétlo malé roztomilé štěňátko.
A pod mojí židli dojel po břiše nějaký kluk. Docela jsem se lekla, a tak jsem vyskočila ze židle i se štěňátkem které jsem měla na klíni. Nakonec jsem to štěňátko tedy chytla ale bylo to jen tak tak. Když jsem se vzpamatovala, koukla jsem se pod židli kde ležel ten kluk. Jsi v pořádku? zeptala jsem se ho a pousmála jsem se na něj. Najedou k nám přišel zas další boží kluk. No.. ém.. jak vidíš teĎ už ne. A ukázala jsem na toho hocha pod židlí. Při tom jsem se na toho kluka co ke mě přišel ušklíbla.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4947
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 11:01 pm

Seiji Aburame
Hm a nemáš chuť na drink ? opýtal som sa a ukázal som na bar Tuto kolegovi jeden dlžím za tie kríže však. Tak by si sa mohla pridať ak chceš teda.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 11:19 pm

Shinobi

,, Ten bude našim účelom stačiť." zašepkala potichu postava dívajúc sa ako sa po tmavej uličke potichu prechádza Shiori.,, Si si tým istý?" spýtala sa ho tá druhá.,, Naše posolstvo neostane neprehliadnuté a pokiaľ viem nemáme na výýber." odvetil a razom zmizol a objavil sa pred Shiorim. Schmatol ho pod krk a vrazil do steny pričom sa mu díval do tváre.,, Tichúčko nebude to bolieť." opakovala mu postava a prebodávala ho pohľadom. Po pár sekundách bol koniec a Shiori padol na zem v bezvedomí pričom postava sa vracala na svoje miesto.,, Misia vybavená." odvetil.,, A čo s tým chlapcom?" opýtala sa ho tá druhá.,, Postará sa o neho dav, vždy sa nájde nejaký okoloidúci." podotkol a obaja odchádzali za tichého zvonenia rolničiek.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Mar 27, 2011 11:41 pm

Yuki

Hmm? too.. divný. pošepla som si pre seba nadšene a podišla som ku chlapcovi ktorý bol v bezvedomí. etoo.. genjutsu? muhehe to snáď nie. zašomrala som ako keby to bol ten najväčši fór na svete a zapozerala som sa na chrbát odchádzajúcich postáv.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 12:01 am

Keiko Lysea

Hej,ty ignorante pojď jsem ať tě můžu vykastrovat! Rozkřičela jsem se po hospodě a šla drsným tempem alá naštvaná Sakura, k tomu ninjovi,co mi řikal,že bych neměla tolik pít. Hej ty mr. drsnej broučáku,co si sakra myslíš? Já nejsem nalitá a nemluv na mě timhle tónem jasný? Začala jsem do něj hučet,no zjevně mě ignoroval,tak jsem vzala nejbližší židli a praštila jí přes hlavu toho broukmena. Už mě budeš poslouchat? Nebo na tebe mám vzít stůl? Zakřičela jsem na něj a v rukou držela vršek židle,protože zbytek se rozbil o hlavu ninji...
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4947
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 12:05 am

Seiji Aburame
Zrazu ma niečo drblo po hlave bola to dosť veľka rana tak som sa zatacka l a otriasol otočil som sa no trochu ma kimácalo zastal som a ešte som potreboval zaostriť Auu sakra čo si sa zbláznila ? Nič som ti neurobil sakra a ty ma tu mlátiš stoličkou ! Čo je toto za svet sakra.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 12:17 am

Keiko Lysea

Proč tě mlátim? Ty se ptáš proč? Protože.....Jsem se nudila u tý sklenice vody... Debilně jsem se usmála a zvedla nad hlavu další židli. Ani nevíš jak je zábavný tě mlátit... Nahodila jsem ďábelský úšklebek a znovu přerazila židli o hlavu tomu ninjovi. Muhaha můžu ještě jednou? Zeptala jsem se a na tváři se mi znovu objevil takový divný úsměv...
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4947
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 12:22 am

Seiji Aburame
Keď my prerazila druhú stoličku cez hlavu tak sa my znova zahmlelo pred očami no v momente keď som videl ďalšiu stoličku nad hlavou som sa rozbehol a chcel som ju spacifikovať no ako som ju chytil aby ma neudrela tak som padol aj s ňou priamo na ňu a pozeral som jej do očí ležal som na nej a uvedomil som si v akej polohe sa nachádzame tak som sa snažil zachrániť situáciu Vieš ani som si nevšimol aké máš krásne oči. pri tom som sa milo usmial okuliare som mal trocha nakrivo potom náraze
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 12:31 am

Keiko Lysea

Chtěla jsem ho zase praštit přes hlavu,no ani jsem nemrkla a válela se na zemi pod tím ninjou. Vieš ani som si nevšimol aké máš krásne oči. Kurde ty si ale těžkej,koukej ze mě slíst! A mý oči? Co je na nich hezkýho?... Uchechtla jsem se a převalila se tak abychom si vyměnili pozice.Takže jsem seděla na břichu broučáka a on byl podemnou,chytla jsem nejbližší židli a znovu ji zvedla nad hlavu. Muhaha,můžu ještě jednou? Prosím ještě jednu ránu... Smála jsem se jako pominutá a nad hlavou držela židli...
Návrat nahoru Goto down
Sadatake Arakida
Chuunin
Chuunin
Sadatake Arakida


Počet příspěvků : 105
Body : 4947
První přihlášení : 24. 01. 11
Věk : 31
Bydliště : Za gurami za ľasami za duľinami

Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Mar 28, 2011 12:36 am

Seiji Aburame
Na otázku čo je na jej očiach také zaujímave som povedal Všetko od zreničky , skrz dúhovku až po rohovku . Keď zdvihla tú stoličku tak som trocha zvráštil čelo a potom som povedal Ehm myslím že to by ma asi bolelo a je dosť zaujímavejších činností ako sa zabaviť a mimochodom tie stoličky nám asi dajú zaplatiť . uškrnul som sa a chytil som ju za ruky v ktorých držala stoličku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.www.www
Sponsored content





Festival v Konohe - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Festival v Konohe
Návrat nahoru 
Strana 5 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Novinky v Konohe
» Rozdelenie tímov v Konohe

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Konoha Festival-
Přejdi na: