Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

Festival v Konohe

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 366
Body : 3356
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Festival v Konohe   Fri Mar 25, 2011 10:37 pm

First topic message reminder :

Festival

Pri príležitostí osláv na pamiatku prvého založenia vesnice sa Kakashi Hatake, Rokudaime Hokage, pri svojom odchode rozhodol nakoniec po ťažkých udalostiach vyhlásiť veľké oslavy. Počas týchto osláv majú všetky obchody otvorené do neskorých nočných hodín, otvárajú sa bary, reštaurácie a rôzne podniky. Nehovoriac o tom, že podľa tradícii sa budú konať rôzne súťaže a podajutia a tak je možné, že zúčastnení si môžu uhryzhnúť nie len z vynikajúceho jedla ale aj z tej troška slávy. Keďže Festival obrovské podujatie a znamená harmóniu a mier vo vesnici je Konohagakure no Sato výnimočne otvorená pre vstup ľudí z hociakých kútov sveta a skrytých vesníc.

Súťaže budú postupne pridávané a tak prajem príjemnú zábavu a hru.

Nakoniec menšie organizáčné pokyny.

Tento festival nie je pre nikoho povinný! Táto sekcia je utvorená aby ste sa mohli zabávať a tým pádom podporuje aj Voľné Víkendy.
Dôležité upozornenie. Keďže sa tu má zabávať a aktivita je dosť problém preto je zavádzané, že všetko sa deje v časovom pásme keď je voľno. Preto je možné zároveň postovať do normálnej Konohy kde môžte trénovať, robiť misie a podobne pričom do tejto témy Festival píšete kedy chcete lebo tu je stále voľno.
(Viem, že sa to niektorým nepáči ale možno sa to niekomu zapáči)
Ak máte čas tak teda vstúpte a píšte čo sa vám zapáči. Za súťaže sú samozrejme odmeny takže odporúčam. Ale hlavne sa...

ZABAVTE
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 157
Body : 3087
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Thu Mar 31, 2011 3:17 pm

Nairy Natsuki

Tak Takeru..hezký jméno Potom se mě zeptal kolik mi je, trochu mě ta otázka zaskočila, ale v klidu jsem mu odpověděla. "Mě je 14..kolik je tobě Takeru?" Přemýšlela jsem na co všechno bych se ho chtěla zeptat, protože jsem měla pocit, že pokud se ho nezeptam ted už nebudu mít šanci. "Take-" nestihla jsem říct ani jeho jméno když v tom mě někdo objal Hlavně né ona prosím.. Když jsem se otočila byla tam Nelli Když jsem prosila..Začala mě ztrapňovat, to jí jde nejlíp. Bylo mi divný, že mě hledala Nejspíš jí už dal ten kluk kopy.. pomyslela jsem si. Veděla jsem jak to dopadne. Vždycky když se mi poštěstí být, alespoň chvilku s hezkym klukem Nelli příde a všechno zkazí. Kvůli ní jsem si nikdy nic nezačala, protože mi všechny kluky vždycky přebrala a nikdy jí to nevadilo. "Achjo to už ti dal ten kluk kopy, že sis najednou po takový době vzpomněla, že existuju?!" Uvidíme jak se to vyvrbí..je tu možnost, že dneska má už flirtování plný zuby...néé to se nestane..achjo proč já?.. Dál jsem jí ignorovala a jedla svůj ramen
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 87
Body : 3010
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Thu Mar 31, 2011 4:35 pm

Takashi Kansayaku

Někam odešly a já ani nevím kam...Co sakra to si mě už nikdo nevšíma?To jsem snad nějaký vzduch nebo co?..
.říkal jsem si v duchu sakra co já budu dělat nevím co se děje... dodatečně jsem si řekl v duchu...Potom jsem šel kam si jinam zmataně jsem se díval po okolí potom jsem uviděl rámen a tam byli ti dva co si mě nevšimli a ještě k to jakási holka...šel jsem za nimi a spustil...Hele už jsem se jednou ptal ale nějak ste mi zdrhly takže můžete mi prosím vás říct co se tu děje?...řekl jsem a nějak jsem to ze sebe vymáčkl ...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 259
Body : 3196
První přihlášení : 03. 02. 11

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Thu Mar 31, 2011 8:54 pm

Nelli Natsuki

Když jsem Nairy objala, vypadalo to že není moc nadšená. Takže ! za prvý nechodila jsem s ním, a za druhý prostě v domě hrůzy byla nuda.. No .. a měla jsem o tebe strach! Vadí ti to snad ?! Najednou přišel nějaký kluk. Nevidíš snad ?! Je Festival. Odpověděla jsem trošku otře protože jsem byla v rozporu s Nairy.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 154
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 24

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 12:06 pm

Ayakashi Takeru

Byl jsem celkem dost nervózní ale pokoušel jsem se to na sobě nedávat znát. Mě je 14..kolik je tobě Takeru? Eh..mě je 15. Cítil jse se trapně protože jsem nevěděl co říkat. Take- Ozvalo se a tak jsem zbystřil. Když v tom jsem si všiml že nějaká díka objala Nairy.Vypadlo to že tu dívku zná protože se sní normálně bavila. Eh…nechci vás rušit...takže neměl bych odejít? Zeptal jsem se jich.Snažil jse se být milý a tak jsem se na ně i usmál….
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 157
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 3:32 pm

Nairy Natsuki

Přišel k nám nějaký kluk a tvrdil, že jsme mu předtím utekli. Vážně? vůbec si ho nepamatuju.. Ptal se co se tu děje, podivila jsem se nad faktem, že mu to nedošlo když je tu tolik lidí, ale pak mě napadlo, že je možná z jiné vesnice. Chtěla jsem mu odpovědět, ale Nelli mě předběhla, spíš na něj vyštěkla. Mezitím Takeru chtěl odejít. Néé proč to Nelli musí vždycky zkazit "Né nikam nechoď, teda jestli ti vadí naše přítomnost, tak ti nebudu bránit, ale byla bych ráda kdybys tu zůstal" Podivila jsem se nad tím co jsem řekla Páni to se mi vůbec nepodobá, být takhle milá Vduchu jsem se ušklíbla, potom jsem se otočila na Nelli a řekla jsem potichu, tak že mě nikdo kromě ní nemohl slyšet. "Nelli nekaž mi pořád život, běž si najít někoho a otravuj jeho, jestli kvůli tobě odejde, tak si mě nepřej!" řekla jsem jí trochu výhružně, byla jsem na ní stále naštvaná za to v té hospodě. Potom jsem se otočila zpět k Takerovi "Takeru, takže ty jsi z Konohy?" zeptala jsem se ho Větší pitomost jsem ani říct nemohla..nedivila bych se kdyby odešel...
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 4:44 pm

Takashi Kansayaku

Hmm,takže děkuji...řekl jsem a usmál jsem se ale pak mi došlo že jsem je od něčeho vyrušil...A sakra ehm já vás vyrušil asi jo promiňte nesnáším když mě někdo ignoruje nó tak asi bych měl asi taky vypadnou...dodal jsem a cítil se okamžikem celkem trapně....
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 5:08 pm

Nelli Natsuki

Nairy byla zse nepříjemná, kašlu na ní ... tý se žádněj člověk nezavděčí. PromiŇ.. nemyslela jsem to tak byla jsem trošku rozčílěná, řekla jsem a otočila se k tomu klučinovi.. A jinak já jsem Nelli .. řekla jsem a usmála se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 5:17 pm

Takashi Kansayaku

A jo ehm no já jsme Takashi.Těší mě Nelli a ostatní...řekl jsem...No takže je festival?Ani nevím přijde mi divný že je festival...Ani nevím co se slaví...řekl jsem,protože mě nic jiného nenapalo a potom jsem hodil úsměv...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 5:21 pm

Nelli Natsuki

Tak Takashi ? Hezké jméno... A no vlastně .. taky nevím co se slaví... Vím jen že je nějaký festival.. řekla jsem, koukla se mu do očí a znovu se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 5:25 pm

Takashi Kansayaku

Hmmm...
.a hned potom jsem přemýšlel co říct?...A ty tu žiješ?...řekl jsem zničeho nic a v hlavě si nadával za tuhle skvělou konverazaci...Potom jsem hned zapojil mozek a přemýšlel co řeknu dál...Ihned jsem se kouk na ni usmál se a sanažil se zamaskoval že přemýšlím....

Naposledy upravil Sheldon Cooper dne Fri Apr 01, 2011 5:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 5:29 pm

Nelli Natsuki

No buhužel ne... A kde že žiješ ty?Řekla jsem a nervózně jsem se usmála.. No super nic lepšího jsem říct nemohla, teď určitě uteče... Jsem vážně pitomá, ani s klukem si pořádně nedokážu promluvit.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 5:33 pm

Takashi Kansayaku

Chvilku jsem nevnímal a pak něco Nelli ekla...Co ou jo ty tu nežiješ...No já tu žiju už od dětství...řekl jsem a potom dodal...A jestli se můžu zeptat kde žiješ?...řekl jsem a přemýšlel jestli ju nenudí...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 5:37 pm

v Kiri.. řekla jsem a pořád jsem se na něj tak trošku nérvózně usmívala....
POřád jsem přemýšlela co mám říct. No nic mě nenapadalo, tak jsem doufala že Takashi něco vymyslí ... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 5:42 pm

Takashi Kansayaku

Hmm tak v Kiri....No to je dááálka...
.pomyslel jsem si a potom váhavě přemýšlel jestli jí to říct...Potom jsem se odhodlal a řekl...No tak třeba nemáš hlad??...zeptal jsem a doufal že mi odpoví ano....(xD)
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 01, 2011 9:45 pm

Nelli Natsuki

No... Mám .. áá docela velkej. řekla jsem a mile jsem se ušklíbla. Nervozně jsem na proti němu stála. Najednou jsem ho chytila lehce za ruku, hodila jsem vlasy, usmála se na něj a táhla do ke stolu.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 02, 2011 7:09 pm

Takashi Kansayaku

Jo..řekla ano...juchů...
pomyslel jsem si a potom jsem šli spolu ke stolu...Potom jsem se zamyslel a přemýšlel...A co teď sakra?Co mám říct?No jó zeptám se co by chtěla k jídlu....Potom jsem se otočil k ní a řekl...A co si dáš k jídlu?...řekl jsem a potom si nadával v duchu že jsem to neřekl tak nějak špatně...Potom jsem se znova podíval na ní a usmál se opět...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 02, 2011 9:30 pm

Nelli Natsuki

No u mě je to jasný.. já si dám ramen.. A co ty ? ... odpovědela jsem mu a podívala jsem se na něj sexy ( Very Happy Very Happy Very Happy ) pohledem.. Snažila jsem se o něco .. vlastně jsem nevěděla ani o co .. ale tk doufám že se mu to tky líbí Very Happy ...
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 02, 2011 9:36 pm

Takashi Kansayaku

Ok tak rámen...No já taky...
řekl jsem a pak se na mě podívala a vypadala ještě víc kawai než předtím...Znervózněl jsem a nevěděl jsem co dělat...Tak co Takashi přemýšlej,přemýšlej...Nevěděl jsem co dělat tak jsem se otočil k prodavači a řekl si o 2 rámeny pro mě a pro Nelli...Potom jsem se otočil spátky k ní a nevěděl jsem co dělat...Takže ty si s kiri jo?...řekl jsem a ani nevím proč jsem to řekl asi proto že jsem chtěl udržet naši skvělou konverzaci
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 02, 2011 10:44 pm

Nelli Natsuki

Na Takasim bylo vidět že je trošku nérvozní, byl sám... Mě se nérvozitou klepali ruce..Jojo jsem .. A co ty a holky? Máš nějakou ? ... opatrně jsem se ho zeptala, a doufala že on v klidu odpoví ....
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Apr 03, 2011 11:17 am

Takashi Kansayaku

Zničeho nic se mě zeptala jestli nějakou nemám...No já ehm no já ještě nemám...řekl jsem a potom mi nějak z pusy vypadla tato věta...A co ty ehm ty máš nějakou holku ne teda kluka?...řekl jsem a rychle jsem se radši usmál a potom čekal až mi odpoví na tuhle mojí otázku...
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 122
Body : 3041
První přihlášení : 30. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Apr 03, 2011 2:18 pm

Katsue Ayaka

Pořád jsem stála před vchodem do restaurace (hospody xD) a rozmýšlela se, jestli jít dovnitř nebo ne. Nejspíš jsem tam stála dost dluho se zadumaným výrazem ve tváři, že si i Midori musela myslet, že mi nejspíš hráblo. Mezitím vyšli z budovy skoro všichni, co tam byli. Pokrčila jsem rameny a otočila se k Midori. Etoo, myslím, že už tam nikdo není...Nepůjdeme někam jinam? Něco k jídlu můžem koupit cestou, stánků tu je přece jen všude dost. Rozhlédla jsem se kolem sebe. No, spíš jsem se dívala na procházející lidi kolem. Hmm, tohle je opravdu událost...Tolik cizích lidí...Obzvlášť ninjů z ostatních vesnic. Tohle by byla jedinečná šance někoho z jiné vesnice poznat a přátelsky si s ním popovídat...Což je při misích většinou nemožné. Zrovna kolem prošla skupinka lidí, nejspíš cizinců, u kterých jsem zaslechla něco o domu hrůzy. Dům hrůzy...? No jasně! Hele Midori-chan...Teď jsem si vzpoměla, že tu jsou vlastně i různé soutěže a atrakce... od kvalifikačních soubojí, miss až po dům hrůzy. Mohli by jsme jít něco zkusit, ne? Nechápu jak jsem na to mohla zapomenout...Jsem hroznej sklerotik. Zasmála jsem se. Hmm, můžem jít, kam chceš...i když u té miss nevím, nejsem zrovna typ, co by se rád předváděl na podiu... Zamyslela jsem se...Ale hlavně někam pojďme, ať si užijeme festival.
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 172
Body : 3095
Věk : 31

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Apr 03, 2011 3:49 pm

Inuzuka Midori

No tak ja bych miss zkusila, tak víš co? Zkusíme všechno. Půjdem postupně nebo chceš něco zkusit první?
Pomalu jsem se rozešla ulicí.

Naposledy upravil Miya dne Sun Apr 03, 2011 5:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 122
Body : 3041

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Apr 03, 2011 4:10 pm

Katsue Ayaka

Tak jo, to je dobrej nápad, vzít to všechno postupně...Hmm, pravda, zkusíme všechno, ať si to tu pořádně užijeme...Jednou máme volno, tak ať to stojí za to. Etoo, takže, kam první?...Ale to je stejně vlastně jedno. Hmm, myslím, že půjdem první tam, kde je to nejblíž, ne? Nebo pokud ty chceš zkusit něco extra první, to je jedno.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 154
První přihlášení : 04. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Apr 03, 2011 7:52 pm

Ayakashi Takeru Sry že jsem nenapsal dřív Very Happy měl sem v pí*i kompl Very Happy

...ale byla bych ráda kdybys tu zůstal.Tyto slova mě nějakým zvláštním způsobem zaskočila ale zároveň i potěšila.Eh... OK teda ja zustanu.Odpovedel jsem celkem potichu ale tak aby mě slyšela....ty jsi tady z Konohy?Zeptala se mě.Ano, po tom co mi...eh no prostě jsem z Konohy. Ty nejsi odsud že ne? Nikdy jsem tě tu neviděl.Cítil jsem se dost trapně protože jsem vůbec neuměl mluvit s holkama. Ale Nairy byla celkme v pohodě a milá, tak jsem se snažil chovat co nejnormálněji to jde.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Počet příspěvků : 484
Body : 3415
Věk : 22

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Apr 03, 2011 8:19 pm

Keiko Lysea

Ležela jsem na posteli a přemýšlela o všem možném,o celém dnešním karnevalu.První mi do myšlenek vlétla ta hospoda. No to byla kravina všech kravin,asi už nikdy nepůjdu chlastat...Musela jsem zaplatit rozbitý židle,navíc jsem se tam ožrala a ještě kvůli tomu zkončila přitopená ve vodě,no potom to s Renem...Ksoo proč ti musí být tak podobný bratříčku?! Má i tvoje jméno,strašně mi tě připomíná a jako naschvál je se mnou v týmu...Moje psychika se rozbila a jsou z ní střepy.Emoce...Svinstvo,kdo je sakra vymyslel?! A kde je vlastně ten Sai-baka! Toho hledat to je nadlidský úkol...Asi ho zase půjdu hledat... Zvedla jsem se z postele a chvilku se dívala z okna ven na hvězdy,po chvilce zasnění jsem si nazula boty,vešla ze dvěří ty zamkla a pomalým krokem šla zase do ulic Konohy,chvilku jsem se potácela skrz davy,párkát upadla na zem jak do mě někdo vrazil,znovu se zvedla a šla jakoby mě opustila duše...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   

Návrat nahoru Goto down

Festival v Konohe
Strana 9 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Konoha Festival-
Přejdi na: