Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

Festival v Konohe

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 366
Body : 3356
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Festival v Konohe   Fri Mar 25, 2011 10:37 pm

First topic message reminder :

Festival

Pri príležitostí osláv na pamiatku prvého založenia vesnice sa Kakashi Hatake, Rokudaime Hokage, pri svojom odchode rozhodol nakoniec po ťažkých udalostiach vyhlásiť veľké oslavy. Počas týchto osláv majú všetky obchody otvorené do neskorých nočných hodín, otvárajú sa bary, reštaurácie a rôzne podniky. Nehovoriac o tom, že podľa tradícii sa budú konať rôzne súťaže a podajutia a tak je možné, že zúčastnení si môžu uhryzhnúť nie len z vynikajúceho jedla ale aj z tej troška slávy. Keďže Festival obrovské podujatie a znamená harmóniu a mier vo vesnici je Konohagakure no Sato výnimočne otvorená pre vstup ľudí z hociakých kútov sveta a skrytých vesníc.

Súťaže budú postupne pridávané a tak prajem príjemnú zábavu a hru.

Nakoniec menšie organizáčné pokyny.

Tento festival nie je pre nikoho povinný! Táto sekcia je utvorená aby ste sa mohli zabávať a tým pádom podporuje aj Voľné Víkendy.
Dôležité upozornenie. Keďže sa tu má zabávať a aktivita je dosť problém preto je zavádzané, že všetko sa deje v časovom pásme keď je voľno. Preto je možné zároveň postovať do normálnej Konohy kde môžte trénovať, robiť misie a podobne pričom do tejto témy Festival píšete kedy chcete lebo tu je stále voľno.
(Viem, že sa to niektorým nepáči ale možno sa to niekomu zapáči)
Ak máte čas tak teda vstúpte a píšte čo sa vám zapáči. Za súťaže sú samozrejme odmeny takže odporúčam. Ale hlavne sa...

ZABAVTE
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Miya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 172
Body : 3095
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 31

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Apr 03, 2011 8:24 pm

Inuzuka Midori

No nejblíž je to asi do domu hrůzy, tak jdeme tam?
navhla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 122
Body : 3041
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 24

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Apr 03, 2011 9:05 pm

Katsue Ayaka

Dům hrůzy? Proč ne, stejně jsem chtěla jít hlavně tam. Usmála jsem se a vykročila omylem na opačnou stranu. Po pár krocích, když jsem si všimla, že za mnou Midori nejde jsem se zastavila a došlo mi, že musím jít na druhou stranu. Vrátila jsem se zpět k Midori s omluvným úsměvem na tváři. Gomenne, já se nějak popletla...Půjdeme teda, ne? Tentokrát jsem vyšla správným směrem...směrem k obávanému domu hrůzy.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 259
Body : 3196
První přihlášení : 03. 02. 11

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Mon Apr 04, 2011 6:47 pm

Nelli Natsuki

Nemá holku super... Tedy.. no aspon je tu někdo volnej..ale ten mě určitě nebude chtít.. nikdo mě nechce.. ach jo .. Ale .. tk .. možná by to mohlo vyjít.. No .. taky nikoho nemám .. bohužel. Řekla jsem, vzdychla si a sklopila hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 87
Body : 3010
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Mon Apr 04, 2011 6:52 pm

Takashi Kansayaku

Hmm takže nemá kluka hmmm zajimávé možná že by ne ale vlastně je s kiri fíha to je dálka...řekl jsem si a potom jsem se zamyslel a vymýšlel otázku...Hmmm...pak mě napadlo něco a ihned jsem jí to řekl...Takže ty si tu jen na festival nebo delší dobu?...zeptal jsem se jí a čekal na její reakci...
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 157
Body : 3087
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Tue Apr 05, 2011 3:51 pm

Nairy Natsuki

Zaslechla jsem něco z toho co si povídala Nelli s tim klukem. No skvělí..to to zase dopadne, ale je to její věc...chudák kluk... v duchu jsem se ušklíbla a poslouchala co mi říká Takeru. "Né nejsem odtud, já jsem z Kiri, vzala nás sem naše sensei, ale stejně si myslim, že nás sem vzala jen kvůli tomu, aby si mohla nakoupit sladkosti" řekla jsem mu a vzpomněla jsem si na její šťastný výraz když nám říkala, že si jde nakoupit nějaké sladkosti. Dojedla jsem svůj ramen a napadlo mě, že sem si to tady ještě moc neprohlídla. "Takeru nechtěl by si jít nějak jinam..moc to tu neznam..no...a...no hodil by se mi nějaký průvodce" řekla jsem mu a začala se trochu červenat.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 154
První přihlášení : 04. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Tue Apr 05, 2011 6:56 pm

Ayakashi Takeru

Tak z Kiri? To je docela daleko odsud. Ale pokud jsou všechny dívky v Kiri tak milé jako ty za tu cestu by to určitě stálo. Řekl jsem a trochu se začervenal.Sakra co jsem to zase řekl. Bůh ví co si o mě teď bude myslet. Když Nairy dojedla svůj ramen zeptala se mě jestli by jsme nemohli jít někam jinam a že by se jí hodil nějaký průvodce.Viděl jsem jak se trochu začervenala ale dělal jsem jako že to není vidět a trochu koktavě jsem jí řekl: Eh...jo...jasně...proč ne...je to dobrý nápad...ale nevím jestli jsem ten správný člověk co by měl tak milou dívku jako jsi ty provázet Konohou. Zčervenal jsem a nevěděl jsem co říct... Ale pokud opravdu chceš můžu ti tu pár míst ukázat.Konečně jsem to dokoktal a pak jsem už jen dodal: Účet prosím. Slečno budete také platit? Já to platím i za ní. Řekl jsem a usmál jsem se na staříka z ramen baru.Vyšli jsme před ramen bar a já se zeptal Nairy: Tak...co tady chceš ukázat jako první? Sakra Takeru ty si ale vážně idiot. Jsi tu s krásnou dívkou a přitom se chováš jako naprostý idiot.To jsem teda zvědavý jak tohle dopadne. Zanadával jsem si v duchu a čekal jestli ze sebe Nairy také něco vysouká.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
keliska123
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 259
Body : 3196
První přihlášení : 03. 02. 11

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Tue Apr 05, 2011 9:59 pm

Nelli Natsuki

No nevím .. ale uvažuju o tom že tu budu delší dobu... řekla jsem mu a trošku se na něj usmála.. Sakra ... Proč musím mít vždy takovou smůlu.... Vždy když se mi někdo strašně líbí musí bydlet v jiný vesnici .. Sakra ..!
Návrat nahoru Goto down
Pikachu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 87
Body : 3010
První přihlášení : 29. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Takashi Kansayaku
Postava 2: Miruge Akaray
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Tue Apr 05, 2011 10:05 pm

Takashi Kansayaku

Aha...řekl jsem takovým skleslejším výrazem...Ach jo no jo co se dá dělat...řekl jsem si v hlavě a pak se otočil a tam už byl můj rámen a také i Nellin...Tak prozatím dobrou chuť....řekl jsem a pak přemýšlel nad něčím co jí řeknu mezitím jsem se pustil do mého rámenu...Hmmm teď mě napadá jestli se nepůjdeme někam mrknout když je teď ten festival....řekl jsem a čekal na její odpověď...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 08, 2011 4:29 pm

Sai

,, Mám akúsi divnú študentku." pomyslel si Sai keď sedel v tmavom rohu miestnosti a sledoval Keiko ktorá vstala z postele, obula sa a odišla.,, Asi je ešte stále totálne opitá." napadlo mu a vyšiel von rovno za ňou. Po pár minútach sa nad ňou zľutoval a objavil sa tesne za ňou a šiel stále potichu tesne pri nej.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Počet příspěvků : 484
Body : 3415
Věk : 22

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 08, 2011 4:51 pm

Keiko Lysea

Ještě chvíli jsem bezduše bloumala vesnicí,chvilkou narazila do nějakého člověka,semtam se podívala na hvězdnou oblohu a zatáčela do všech možných uliček,byla jsem už ztracená a nevěděla kam jít,zabočila jsem doprava a najednou si uvědomila,že tudy asi cesta nevede,otočila jsem se a před sebou uviděla Senseie. Uskočila jsem dozadu a zaskočeně se dívala na Saie. Sai-sensei co tu sakra děláte? Podezíravě jsem se zadívala na Senseie a po chvilce mi do očí zase padnul smutek,nehledě na to,že Sai se mnou šel už asi pěknou dobu,jsem se zase rozešla a ramenem vrazila do Senseie,bezeslov jsem odcházela zpátky do labyrintu Konohy...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Fri Apr 08, 2011 11:49 pm

Sai

,, Huh?" zaskočil sa keď na drzovku Keiko odišla.,, Sú dve možnosti, buď má zlú náladu alebo je stále opitá." povzdychol si a zamyslel sa no nevedel si vybrať. Rukou siahla opätovne do vrecka a vytiahol malú knižku ,, Nerozhodnosť a správne postupy pri voľbe možností".,, Taaakže." nadýchol sa Sai a prelistoval na dôležité strany a stroho si ich prečítal. Po chvíli dospel k dôležitému záveru.,, Už to mám." potešil sa.,, En ten tíky ..." začal riekanku a ukazoval na dve možnosti.,, No tak vyšlo mi , že je opitá." pokrčil ramenami a vybral sa za Keiko a popritom zobral cestou vedro plné vody. Rýchlo sa pred ňou objavil a vyšplechol na ňu všetku vodu z vedra.,, Je to len pre tvoje dobro Keiko." obhajoval sa Sai s priblblým úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 09, 2011 12:06 am

Keiko Lysea

Pomalu jsem se zase začínala ztrácet v davu oslavujících lidí,když v tom se předemnou objevil Sai s vědrem vody,vylil ho na mě a já byla zase mokrá a jako naschvál zase Senseieovou vinou. Je to len pre tvoje dobro Keiko. Snažil se z toho vykecávat Sai a nahodil ten jeho přiblblý úsměv,pokud se tomu tak dá říkat. Heh Sai-baka vysvětlíte mi,co to do p****e děláte? Kvůli vám jsem už za dnešek dvakrát mokrá,jsem zvědavá do čeho se oblíknu teď... Začala jsem tam na Senseie ječet a nenávistně se mu podívala do očí,po chvilce odvrátila pohled a rozešla se do nejbližší hospody...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 09, 2011 12:25 am

Sai

,,Heh?" zaskočil sa znova Sai nad jej reakciou.,, Tak to je divný prejav vďaky." povzdychol si a odložil vedro.,, A ja som si myslel, že mi ešte aj poďakuje." pokrčil ramenami.,, No ona namiesto toho opitá ide slopať ďalej. Čo za alkoholičku som ja dostal do tímu?" premýšľal nad svojím osudom Sai.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 230
Body : 3141
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 09, 2011 12:33 am

Ren Sakumo

Stal som z postele a obul som sa a vykročil som smerom k dverám otvoril som ich a vyšiel von hneť na to som ich zatvoril a vydal som sa do uličiek.V jednom obchode som si kúpil cigarety zašiel som do uličky kde nechodí toľko ľudí a sadol som si na lavičku a jednu som si zapálil.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 09, 2011 12:46 am

Keiko Lysea

Sai-baka zůstal stát v ulici a já mezitím vešla do hospody,kde bylo příjemné teplo,ikdyž atmosféra nebyla zrovna nejlepší.Bylo už celkem pozdě a ve vzduchu se snážela vůně alkoholu a kouře z cigaret,došourala jsem se k barmanovi,sedla si na židli vedle nějakého ožralého muže,který na mě zíral jako na zjevení,taky měl důvod,promočená holka v noci v baru mezi ožralama nebyl zrovna nejlepší nápad. Hej barmane,nemáte tu nějaké suché oblečení? To moje je jaksi no... Chytla jsem korzet a snažila se ho odlepit od těla,moc mi to nepomohlo,korzet se zase přitáhl zpět,povzdychla jsem si a čekala na reakci barmana. Slečno suché oblečení tu nemáme a být vámi jdu pryč,ještě by se vám mohlo něco stát... Řekl a pokračoval v utírání skleniček. Hej ty číčo,nezajdem někam? Zeptal se podnapilý muž sedící vedle mě a já se na něj ledově podívala. Nemám zájem.. Ale no tak,taková kawai cuchta... Ještě jedno slovo a zabiju tě! Ale ale,čičinka se zlobí...Vrr pojď ke kocourkovi a pořádně ho podrá... V tu chvíli mi ruply nervy,rychle jsem se objevila za mužem,chytla ho za krk a začala ho škrtit. Řekla jsem,že máš držet h**u,tak jí taky držet budeš! Ještě chvíli jsem dusila muže,který se snažil všemožně vyvléknout,ale byl opilý a jeho pokusy byly marné,nakonec nás přerušil barman,který mě i toho chlapa vyhodil z baru ven. Ještě jednou cekneš a..! Řekla jsem smrtelným tónem muži a ten se odebral do ulic Konohy,já jsem se rozešla směrem k Senseieovi. Hej Sai-baka,vy jste mě namočil,takže vy mi půjdete shánět nové a hlavně suché oblečení... Usmála jsem se a trochu si ždímala sukni...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 09, 2011 12:52 am

Sai

Sai len chvíľu tak stál a zbadal ako sa Keiko vrátila aj s novou požiadavkou.,, Prestáva ma to baviť, ona musí byť úplne na mol." skonštatoval a zmizol. V momente sa objavil tesne za ňou.,, Moc kecáš." zašepkal a udrel ju do zátylku hlavy tak aby stratila vedomie n ostihol ju zachytiť skôr ako padla na zem.,, No čo už naorbím, keď to v tej knižke o radách ako sa stať super senseiom písali." pokrčil ramenami a prehodil si ju cez ramenamo.,, Keď to nejde tak to nejde." povzdychol si a s Keiko smeroval rovno k sebe domov.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 09, 2011 1:09 am

Keiko Lysea

Moc kecáš. Co?... Nestihla jsem ze sebe vypravit jiné slovo,protože jsem ucítila úder zezadu,bylo mi hned jasné,že to byl ten Baka,ale nemohla jsem nic dělat a padla jsem na zem. Ztratila jsem pojem o čase i o všem ostatním. V bezvědomí jsem teď nějak moc často...Musím se naučit buďto,vyhýbat se Senseiovým ranám,což bude těžký,když je to cvičenej ANBU,a nebo se nechat nosit jako chudinka někam do alelůja... Ještě chvilku jsem přemýšlela jakou možnost si vyberu a nadále se nechala vláčet Senseiem...
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 157
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 09, 2011 8:40 pm

Nairy Natsuki

Když Takeru zaplatil zeptal se mě co bych tu chtěla vidět. Nechtěla jsem vidět nic určitýho jen jsem prostě chtěla být s ním. "No já nevím...není tu něco co by stálo za vidění?" zeptala jsem se ho a usmála se na něj. Čekala jsem na jeho odpověď, když v tom ke mně přiběhl Zed. Vzala jsem ho do ruky. "Ksakru Zede, kde jsi byl? Takhle mi zdrhnout!" Potom jsem se otočila na Nelli, která se stále bavila s tím klukem a ani nepostřehla, že jsem odešla. No co Nairy jseš už zvyklá..
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 154
První přihlášení : 04. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Apr 09, 2011 8:51 pm

Ayakashi Takeru

Stáli jsme před ramen barem když v tom se mě zeptala jestli tu není něco by stálo za vidění.Něco co by stálo za vidění? No právě na to koukám.Řekl jsem a podíval se na ní.Přitom jsem se trochu začervenal.Když v tom tam přiběhl malý černý pes.Vzala si ho do ruky a mluvila na něj, takže mi došlo že je její.Pěknej pes, ten je tvůj.Radši jsem se pro jistotu ještě zeptal.Sakra to se na nic víc nezmůžu? Sem vážně idiot.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Mon Apr 11, 2011 9:24 am

Sai

Sai ďalej nosil Keiko a zatiaľ si vytiahol malú knižku s názvom ,,Dobrý sensei, skvelý sensei." a čítal si ju cestou.,, Ak študent nepočúva je potrebné čas od času použiť silnú ruku spravodlivosti." prečítal si Sai.,, Hmmm a čo ak to je takmer každý deň?" zamyslel sa Sai a čítal ďalej.,, Ak sa do deje takmer každý deň potom je riziko, že vaš študent utrpí mnoho fyzických zranení a môže z toho mať obrovskú psychickú traumu." dočítal ďalej Sai a otočil sa na svoje rameno kde mal Keiko.,, Ups." povzdychol si a hlboko sa zamyslel.,, Veď je v pohode tak čo?" skonštatoval Sai a prišiel až domov. Keiko položil na posteľ a tam ju zakryl dekou kým on si sadol do kresla, vyložil si nohy a čítal pozorne knihu a pomedzi tým si kreslil.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Mon Apr 11, 2011 5:00 pm

Keiko Lysea

Ani nevím jak dlouho jsem šla se Senseiem,protože hned po tom co jsem upadla do bezvědomí se mi začala zdát noční můra.Ocitla jsem se u vody,sluníčko pařilo,takže bylo nesnesitelné vedro a já si máchala nohy v rybníku.Všude okolo si prozpěvovali ptáčci,ale najednou všechno utichlo,temná mračna zakryly slunce a v mžiku se někdo objevil za mými zády,ten někdo mě prudce chytl za krk a nořil hlavu do vody s úmyslem mě utopit.Muž měl velkou sílou,a tak moje usilovné snažení o vyvléknutí nebo nadechnutí se nemělo žádné výsledky.Černý stín najednou povolil v rukou,už napůl utopená jsem vytáhla hlavu z vody a ztěžka lapala po dechu,chtěla jsem vědět kdo je tak hnusný,že by mě vlastní rukou zabil.Když jsem se podívala koutkem oka za sebe,stál tam Sai s ďábelsky až hrůzou nahánějícím úsměvem a v druhé ruce svíral svůj zkrácený meč.Okamžitě jsem se probudila,sedla si na postel,chytla se rukama za krk a s vystrašeným pohledem se dívala před sebe.Když jsem se jakštakš vzpamatovala,začala jsem si prohlížet místnost,věděla jsem,že nejsem u sebe doma a očima projížděla každý kousek pokoje,najednou se mi zrak zastavil na křesle,kde seděl Sai-sensei,znovu jsem se chytla za krk a s panickým pohledem se snažila odposouvat co nejdále od Senseie,ikdyž jsem vrazila hlavou do zdi,stále jsem se snažila odcouvat ještě dál,pořád se mi v hlavě přehrával ten obrázek Saie,který mě chtěl zabít...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Mon Apr 11, 2011 7:08 pm

Sai

,,Heh?" zaskoči lsa po pár hodinách Sai keď sa Keiko prebral a začala sa divne chovať.,, Ou to bude trauma alebo nejaký šok. Možno sa zbláznila." zamyslel sa a siahol po knižku ktorá bola na stole. Nalistoval is stranu ktorú potreboval.,, Ak uvidíte blázna oblejte ho vodou a on sa upokojí." prečítal si.,, No fajn." pokrčil ramenami a zobral vedro a naplnil ho vodou. Potom pomaly začal ísť ku Keiko.,, Je to pre tvoje dobro Keiko aj keď si oblejem aj vlastnú posteľ nevadí. Obetujem to." povzdychol si a vylial na ňu vodu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Mon Apr 11, 2011 7:29 pm

Keiko Lysea

Vůbec jsem nevěnovala pozornost tomu,co Sai-sensei dělá,stále jsem se držela za krk a snažila se všemožně odcouvat.Najednou jsem na sobě zase ucítila vodu,ani jsem nezačala na Saie ječet,jen jsem se s panickou hrůzou dívala na své mokré oblečení a chytla další záchvat.Přeci jenom byla to voda a já jsem teď z vody měla trauma,se strachem v očích jsem se podívala na Senseie,ale jakmile jsem spatřila jeho oči,okamžitě jsem ucukla,rychle slezla z postele a běžela do rohu místnosti.Schoulila jsem se do klubíčka a snažila si co nejlépe zakrýt krk,koutkem oka jsem hledala jakýkoliv náznak východu,okna tu nebyla,dvěře také nikde,žádný východ,kterým by se dalo utéct,snažila jsem se zničit ten obrázek ze své noční můry,bez úspěchu...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Mon Apr 11, 2011 7:51 pm

Sai

,,Ech tak to teda nedopadlo asi dobre." poškrabal sa po hlave a sledoval jej reakciu. Keď sa schúlila do kúta odložil vedro a posadil sa na kraj postele blízko Keiko.,, Ach jaj." povzdychol si a vytiahol ďalšiu knižku.,, Tak teda začneme nápravné riešenie." kapituloval Sai a začal čítať z rovprávkovej knižky.,, Kde bolo tam bolo..." čítal Sai Keiko rozprávku za rozprávkou.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Mon Apr 11, 2011 8:01 pm

Keiko Lysea

Snažila jsem se jakkoliv nedívat na Senseie,protože můj obraz se přenášel na skutečného Saie,který byl se mnou v pokoji.Jakmile si přisedl,hodně rychle jsem přeběhla do dalšího kouta,dopadla na zem a ze všech sil se snažila držet hlavu sklopenou k podlaze,tak abych neviděla ani stín Senseie.Chtěla jsem říct Saiovi,aby ke mě nechodil ani se nějak nepřibližoval,ale nemohla ze mě vypadnout ani hláska,pouze jsem otevřela pusu,která mi strachem ztuhla a tiše seděla na zemi,zády otočená k Saiovi-sensei.V ruce jsem začala svírat náramek po bratrovi a modlila se,aby se ta noční můra konečně rozplynula,aby se rozbila na střípky a nikdy se už nedala dohromady...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   

Návrat nahoru Goto down

Festival v Konohe
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Konoha Festival-
Přejdi na: