Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

Festival v Konohe

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 366
Body : 3197
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Festival v Konohe   Fri Mar 25, 2011 10:37 pm

First topic message reminder :

Festival

Pri príležitostí osláv na pamiatku prvého založenia vesnice sa Kakashi Hatake, Rokudaime Hokage, pri svojom odchode rozhodol nakoniec po ťažkých udalostiach vyhlásiť veľké oslavy. Počas týchto osláv majú všetky obchody otvorené do neskorých nočných hodín, otvárajú sa bary, reštaurácie a rôzne podniky. Nehovoriac o tom, že podľa tradícii sa budú konať rôzne súťaže a podajutia a tak je možné, že zúčastnení si môžu uhryzhnúť nie len z vynikajúceho jedla ale aj z tej troška slávy. Keďže Festival obrovské podujatie a znamená harmóniu a mier vo vesnici je Konohagakure no Sato výnimočne otvorená pre vstup ľudí z hociakých kútov sveta a skrytých vesníc.

Súťaže budú postupne pridávané a tak prajem príjemnú zábavu a hru.

Nakoniec menšie organizáčné pokyny.

Tento festival nie je pre nikoho povinný! Táto sekcia je utvorená aby ste sa mohli zabávať a tým pádom podporuje aj Voľné Víkendy.
Dôležité upozornenie. Keďže sa tu má zabávať a aktivita je dosť problém preto je zavádzané, že všetko sa deje v časovom pásme keď je voľno. Preto je možné zároveň postovať do normálnej Konohy kde môžte trénovať, robiť misie a podobne pričom do tejto témy Festival píšete kedy chcete lebo tu je stále voľno.
(Viem, že sa to niektorým nepáči ale možno sa to niekomu zapáči)
Ak máte čas tak teda vstúpte a píšte čo sa vám zapáči. Za súťaže sú samozrejme odmeny takže odporúčam. Ale hlavne sa...

ZABAVTE
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Počet příspěvků : 484
Body : 3256
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 22

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 2:17 pm

Keiko Lysea

Když Shinri řekl,že ví o jednou krámku,měla jsem radost,protože to znamenalo,že aspoň nebudeme bloudit vesnicí.Šli jsme jednou ulicí,potom další a pak zase další,přestávala jsem mít přehled,kde vůbec jsem,ale najednou jsme vyšli před obchodem. Tyhle ulice Konohy jsem si nikdy nepamatovala... Uchechtla jsem se na Shinriho a přistoupila blíže ke zmrzlinám,tady jsem měla další dilema jako u obchodu se sladkostmi,bylo tady toho tolik na výběr a já bych si nejraději vzala všechno,ale musela jsem se rozhodnout. Umm,tak já si vezmu jednu čokoládovou a na to...třeba...Jo tuhle slaďoučkou jahodu prosím...Shinri a co ty? Pousmála jsem se na něj a začala vytahovat peníze...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 230
Body : 2982
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 2:22 pm

Shinri Nara

No ja si dám...jednu malinovú a jednu čokoládovú.Povedal som a zobral som si zmrzlinu.Teraz platím ja.Usmial som sa a zaplatil som za obidve zmrzliny. Hnež an to som začal jesť.Keiko...a kam teraz?Spýtal som sa a mierne som sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 2:42 pm

Keiko Lysea

Co zase platíš ty? To neni fér,já jsem platila jenom jednou. Nafoukla jsem tváře,ale po chvilce jsem zase zplaskla a olízla zmrzlinu. Hmm,kam půjdeme teď...No umm... Přemýšlela jsem kam jít,opravdu nic mě nenapadalo,tak jsem se jenom rozešla ulicí a oblizovala zmrzlinu,jahodový kopeček jsem snědla hodně rychle,ale s tou čokoládou jsem se trošku loudala.Když už jsme prošli celou ulici,nikde jsem neviděla žádný krámek,tak jsem zabočila i se Shinrim do první odbočky co jsem viděla,před námi se zrovna objevil obchod s květinami a to byla naše další zastávka. Jéé,Shinri pojď honem... Znovu jsem popadla Shinriho za ruku a běžela s ním do obchodu,kde to krásně vonělo všemi různými květinami...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 2:49 pm

Shinri Nara

Kvetinárstvo?Spýtal som sa sám seba a pozrel som sa na Keiko a mierne som sa usmial. No a čo chceš kupovať tu?Spýtal som sa jej a pozrel som sa okolo seba na všetky tie kvetiny.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 3:51 pm

Keiko Lysea

Když jsme tam oba stáli nad všemi těmi barevnými květy,já jsem hledala jednu,jeden druh květin,které jsem měla ráda ze všech nejvíce.Měli tady toho spoustu růže,orchideie,gerbery,až mi pohled stanul na té kterou jsem hledala.Byly to bílé lilie,které jsem měla ráda už od malička,pro jejich krásný vzhled,vzala jsem z vysoké nádobky 3 lilie a nesla si je na pult. Ehm madam,mohla by jsem si tu kytici udělat sama? Mám takový nápad... Prodavačka jenom přikývla a já si šla vybírat zeleň k liliím,létala jsem po celém obchodě a dívala se na všelijaké listy a trsty trav,které by mohly být v mé kytici,očima jsem narazila na takové listy,které byly jako stvořené,aby byly doplňkem k mým sněhovým liliím,vzala jsem si tři největší co tam byly a v půli je ohla,aby tvořily oblouk.Pani mi je secvakla,aby držely svůj tvar a obložila jimi lilie,všechny stonky pevně svázala zelenou stužkou,mezitím jsem si já vybírala nějakou pěknou mašličku. Pani,tahle bílá je hezká... Ukázala jsem na bílou mašli,která po chvilce byla připevněna na mé kytici. Shinri pojď se podívat jaká je hezká... Houkla jsem na něj a vytahovala peněženku,která byla pořád tak nějak plná,jelikož všechno za mě platil Shinri...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 4:28 pm

Shinri Nara

Pristúpil som bližie ku Keiko a pozrel som sa na kyticu a zaplatil som ju.Ešte dobre že som si zobral toľko peňazí...Pomyslel som si a mierne som sa usmial a pozrel som sa na Keiko a spýtal som sa jej.Nepôjdeme si teraz niekde sadnúť?Usmial som sa.Dosť námaha stebu chodiť po obchodoch.trochu som sa zasmial a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 4:39 pm

Keiko Lysea

Hej Shinri co to za mě zase platíš? Příště platim já a to bez vyjímek... Usmála jsem se a vyplazila jazyk,musela jsem si sebrat všechny věci,co jsme zatím nakoupili,už jsem nevěděla jak to všechno nosit,tašku a plyšovou kočičku v jedné ruce,kytici v druhé.Shinri potom navrhl,že bychom si mohli jít někam sednout,byl to dobrý nápad i já si chtěla dát na chvilku pauzu. Heh,víš jsem poprvně na festivalu,tak si to musim užít co nejvíc...Ale pořád lepší než někde tvrdnout ne? Zeptala jsem se s úsměvem a podívala se na Shinriho...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 4:46 pm

Shinri Nara

Usmial som sa a zobral som niektoré veci aby nemusel všetko nosiť ona.No treba si to užiť...Usmial som sa na Keiko a vyšiel som z kvetinárstva a šiel som do prvej reštaurácii ktorú som uvidel. Vošiel som dnu a sadol som si veci som dal vedľa seba na stoličku. Hneť na to prišla čašníčka a spýtala sa čo si dám.No dám si jedno dango a pohár vody.Povedal som a mierne som sa usmial a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 5:09 pm

Keiko Lysea

Shinri mi vzal pár věcí,abych to nemusela všechno táhnout já a pomalu jsme vycházeli z překrásně voňavého obchodu,před krámkem jsem zastavila a nevěděla kam jít,najednou se Shinri rozešel nějakým směrem a já neostávala a přidala na tempu,abych ho stihla. Ehm kam jde... Nestihla jsem se zeptat,protože to už jsme vcházeli do první restaurace,kterou jsem viděla,Shinri si šel sednout na lavičku a položil tašku vedle sebe,já jsem se rozhližela po restauraci a až po chvilce jsem si sedla naproti Shinrimu,položila kytici a kočičku vedle sebe a v tu chvíli u nás byla čísnice. Já si dám taky jedno dango a sklenici pomerančového džusu. Řekla jsem a podívala se na svojí peněženku. Shinri teď platím já,mám pořád plnou peněženku a přitom toho mám už tolik... Uchechtla jsem se a ukázala přeplněnou peněženku...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 5:38 pm

Shinri Nara

No ked chceš platiť tak ja ty v tom nebránim...Usmial som sa a po chvíľke mi doniesli dango a pohár vody začal som pomaly jesť.Inak Keiko a do akej hodiny budeš na festivaly ?Spýtal som sa a mierne som sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 5:50 pm

Keiko Lysea

Jako první přinesli jídlo Shinrimu a po chvilce už čísnice nesla dango i mě,poděkovala jsem jí a napila se džusu. Do kolika tu budu? No to nevím,nikdo na mě doma nečeká takže tu můžu být tak dlouho jak chci a co ty? Zeptala jsem se a dala si první kuličku ze špejle. Shinri,chtěla jsem se zeptat ty máš tým že? Takže to bude znamenat spousta misí a tréninků...Tak jesli tě ještě někdy uvidím,třeba až budeš mít volno mohli bychom si někam vyjít... Optala jsem se a strčila si další knedlíček do pusy...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 6:00 pm

Shinri Nara

Ano mám tým...Usmial som sa ale bolo to skorej na silu.Rád by som stebou niekam šiel...Povedal som milo a usmial som sa na ňu a dalej som jedol dango.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 6:08 pm

Keiko Lysea

Tak dobře,domluveno... Usmála jsem se a znovu se napila. Shinri ty tu budeš do ohňostroje? Je to nejhezčí chvilka z celého večera,vždycky jsem ho pozorovala jenom přes okno... Řekla jsem trošku smutným hlasem a strčila si do pusy poslední dango kuličku,vzala jsem si kočičku,která ležela vedle mě a začala si s ní hrát jako malé dítě. Pohled na mě byl asi dost zvláštní,no mě to nevyvádělo z míry a dále si hrála s černou čičinkou...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 6:11 pm

Shinri Nara

No ak tu budeš aj ty tak ja určite...Usmial som sa a dojedol som dango a vypil som vodu.A prečo si nechodila na festivaly?Spýtal som sa jej a sledoval som ju ako sa hrá.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 6:19 pm

Keiko Lysea

Shinri mi řekl,že když tu budu já tak on taky,měla jsem radost a bylo to i vidět na mém obličeji,pořád jsem se usmívala a hrála si s kočičkou. Proč jsem nechodila na festivaly...Umm víš já se tak nějak vždycky stranila velkým skupinám lidí,proto jsem i byla ráda,když jsem se dozvěděla že budu solo...Být v tříčleném týmu a ještě Sensei,mi příjde takové,no hodně na můj vkus...Možná kdyby ke mě Hokage-sama přiřadil někoho...Někoho třeba jako ty,tak to by mi taky nevadilo,ale být v celém týmu je prostě nade mě...Možná dnešní chování,to jak jsem tě vláčela všude po obchodech,no normálně se takhle nechovám a ani nevím co to do mě vjelo,ale nehodlám s tím jentak skončit... Usmála jsem se a vypila zbytek džusu...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 6:24 pm

Shinri Nara

Iba som ju počúval čo rozpráva a ked povedala posledné slovo tak som len povedal.Aha...A teraz som sa spýtal niečo ja jej.A kam by si chcela ísť teraz?Mierne som sa usmial a čakal som na jej odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 6:42 pm

Keiko Lysea

Už i Shinri dojedl a tak jsem houkla na číšnici,že chci platit,potom jsem otočila hlavu na Shinriho,abych mu mohla odpovědět. Tak teď bychom se mohli třeba jentak procházet po vesnici co říkáš? Když cestou potkáme nějaký dobrý krámek tak tě tam zase zavleču.. Mile jsem se usmála a při příchodu číšnice,jsem vytáhla peněženku,zaplatila za nás oba,vzala si do jedné ruky plyšovou kočičku a do druhé mojí kytici z lilií a pomalu vycházela z restaurace. Shinri vemeš prosím tu tašku se sladkostmi...Děkuju... Houkla jsem ještě před vchodem a poté čekala na ulici,až vyjde i Shinri...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 7:05 pm

Shinri Nara

Usmial som sa na Keiko a zobral som tašku a šiel som za ňou trošku som zrýchlil aby som šiel vedľa nej.Keiko nepoznáš nejaké miesto kde nebude toľkoto ľudí?Spýtal som sa milo pričom som sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 7:16 pm

Keiko Lysea

Klidné místo? Dneska? Heh to asi nenajdeme,normálně je klid na každém kroku v Konoze,no ale když je festival... Smála jsem se a chvilkou se ztratila v hnědých očích Shinriho,ale hned jak jsem na něj hleděla moc dlouho jsem ucukla hlavou. Myslíš,že tu nějaké pokojné místo najdeme? Lehce jsem se usmála a v ruce si zase hrála s kočičkou...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 7:24 pm

Shinri Nara

Už viem...Povedal som a usmial som sa v tom chytil Keiko za ruku a začal som ju ťahať k domu tam som ju pustil a ja som vyskočil na strechu budovy odkial som sa pozrel dolu na Keiko a usmial som sa.Myslím že som to miesto našiel...Povedal som a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 7:36 pm

Keiko Lysea

Šli jsme pokojně ulící,ale to Shinriho něco napadlo,chytil mě za ruku a stejně jako jsem já vláčela jeho,teď Shinri vláčel mě,u nějakého domu mě pustil a já se divila co tu chce dělat.Najednou už Shinri stál na střeše a díval se na mě zeshora. Střecha,vidiš to mě nenapadlo... Usmála jsem se,odrazila se a dopadla na střechu nějakého bytu,tam si sedla vedle Shinriho,položila si kočičku a kytici na klín a sledovala všechna ta světla pod námi. Dneska je celkem hezky že? Nedokážu si představit,že bych další rok proseděla doma za oknem... Usmála jsem se a zarachala do tašky pro jeden pendrek...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 7:45 pm

Shinri Nara

No festival je vži pekný....ale ja som tiež nemal v pláne sem ísť...Povedal som a usmial som sa na Keiko a dodal som.No ale teraz si uvedomujem že bolo dobre že som šiel.Mierne som sa usmial a chytil som Keiko za ruku ale po chvíľke som jej ju pustil.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 7:57 pm

Keiko Lysea

Taky si myslím,že jsem udělala dobře,že jsem poprvé vlezla mezi lidi... Lehce jsem se pousmála a podívala se na nebe,najednou jsem ucítila ruku Shinriho na té mé,ale po chvilce ji zase pustil. Já jsem nikdy moc nebyla na takovéhle romantické chvilky,jelikož jsem se všem stranila,ale nakonec jsem si řekla,že všechno je jednou poprvé.Vzala jsem tedy svojí ruku a lehce ji položila na tu Shinriho,otočila jsem hlavu směrem k němu a usmála se na znamení,že je v pořádku co udělal...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 8:14 pm

Shinri Nara

Usmial som sa na Keiko a pozrel som sa jej do očí a spýtal som sa.Neni ty smutno ked bývaš sama?Odvrátil som pohľad na oblohu.Vieš ja som nikdy nebol sám...Dodal som a dalej som sledoval oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 8:33 pm

Keiko Lysea

Ehm tak jako zvykla jsem si na samotu za těch pár let,já bych ani nemohla být obklopena velkou rodinou,měla jsem...Brášku,ten mi byl vším,potom mi ho zabilï moji ''rodiče'' a tak jsem nikdy nikoho nevyhledávala...Koukám ty jsi pravý opak mé minulosti...Povídej mi něco o sobě... Řekla jsem smutným hlasem.jednou rukou zahrabala v tašce a vytáhla další pendrek...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   

Návrat nahoru Goto down

Festival v Konohe
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Konoha Festival-
Přejdi na: