Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Festival v Konohe

Goto down 
+10
Belluzína
Andy-chan
Miya
keliska123
Sauron the Great
Nerííí
Krumla
Keiko Lysea
Shiori
Rajsik
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeFri Mar 25, 2011 10:37 pm

First topic message reminder :

Festival

Festival v Konohe - Stránka 11 OHNOSTROJ

Pri príležitostí osláv na pamiatku prvého založenia vesnice sa Kakashi Hatake, Rokudaime Hokage, pri svojom odchode rozhodol nakoniec po ťažkých udalostiach vyhlásiť veľké oslavy. Počas týchto osláv majú všetky obchody otvorené do neskorých nočných hodín, otvárajú sa bary, reštaurácie a rôzne podniky. Nehovoriac o tom, že podľa tradícii sa budú konať rôzne súťaže a podajutia a tak je možné, že zúčastnení si môžu uhryzhnúť nie len z vynikajúceho jedla ale aj z tej troška slávy. Keďže Festival obrovské podujatie a znamená harmóniu a mier vo vesnici je Konohagakure no Sato výnimočne otvorená pre vstup ľudí z hociakých kútov sveta a skrytých vesníc.

Súťaže budú postupne pridávané a tak prajem príjemnú zábavu a hru.

Festival v Konohe - Stránka 11 126788_1294247372

Festival v Konohe - Stránka 11 Vykricnik Nakoniec menšie organizáčné pokyny. Festival v Konohe - Stránka 11 Vykricnik

Tento festival nie je pre nikoho povinný! Táto sekcia je utvorená aby ste sa mohli zabávať a tým pádom podporuje aj Voľné Víkendy.
Dôležité upozornenie. Keďže sa tu má zabávať a aktivita je dosť problém preto je zavádzané, že všetko sa deje v časovom pásme keď je voľno. Preto je možné zároveň postovať do normálnej Konohy kde môžte trénovať, robiť misie a podobne pričom do tejto témy Festival píšete kedy chcete lebo tu je stále voľno.
(Viem, že sa to niektorým nepáči ale možno sa to niekomu zapáči)
Ak máte čas tak teda vstúpte a píšte čo sa vám zapáči. Za súťaže sú samozrejme odmeny takže odporúčam. Ale hlavne sa...


ZABAVTE
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 8:10 pm

Sai

,,Ani rozprávky nepomohli?" povzdychol si Sai.,, Ach jaj toto snáď nie je možné a ja som sa tak snažil." pokrčil ramenami a odložil knižku s rozprávky a pohodlne si sadol na posteľ a sledoval Keikino správanie a snažil sa v tom nájsť zmysel. Len tak tam ticho sedel a nič nerobil len sa na ňu díval.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 8:26 pm

Keiko Lysea

Po mém záchvatu jsem se pomalu dávala zpět do kupy,podle sluchu jsem zjistila,že Sensei se konečně přestal hýbat,možná mu to došlo nebo jen prostě nevěděl co dělat.Lehce jsem zvedla hlavu,očima se podívala na Saie-senseie,z očí mi pomalu mizel strach a já jsem se začala zvedat ze země opírajíc se o zeď.Znovu jsem si prohlídla své mokré oblečení,už jsem vážně neměla co na sebe,a tak jsem si tiše povzdychla.Konečně mi slezla ztuhlost z pusy a já ze sebe soukala první slova,bylo to jakobych se znovu učila mluvit. Sensei...máte tady..u sebe nějaké umm...suché oblečení? Vybreptala jsem nakonec ze sebe tichým a smutným tónem hlasu,přitom jsem se snažila udržet pohled na Saiovi-sensei a potlačit uvnitř sebe ten příšerný obrázek...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 8:34 pm

Sai

Sai sa stále díval na Keiko kým sa neupokojila a nezačala normálne vnímať.,, Mám len svoje veci v skrinke na veci." prehovoril a ukázal na skrinku hneď vedľa postele na ktorej sedel.,, Síce sú to suché veci ale enviem či ti budú dobré." dodal ešte nato a čakal čo Keiko urobí.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 8:53 pm

Keiko Lysea

Mám len svoje veci v skrinke na veci. Pozorně jsem si prohlídla oblečení Saie-senseie při tom pohledu mi u hlavy spadla anime kapka. No to si dělá srandu,ale musím se převléknout jinak umrznu... Pomalu jsem přistoupila ke skříňi,vzala tam složené oblečení totožné s tím co měl na sobě Sensei a poodešla do prostřed místnosti. Heh,Sensei asi něco jako koupelna tu není že?... Řekla jsem už svým normálním tónem,strach ze mě vyprchal jako by tu nikdy nebyl,přistoupila k rohu,otočila se zády k Senseiovi a začala si rozvazovat šňůrky na korzetu,jenže jsem je měla nějaké zadrhlé a vůbec mi nešly rozmotat. Ehm Sai-sensei potřebuji od Vás prosbu... Poodešla jsem k Saiovi a ukazovala na zamotané šňůrky. Mohl byste je prosím rozvázat?.. Řekla jsem klidně a ještě chvilku se prala s tkaničkami...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 9:01 pm

Sai

Sai po chvíli začul jej otázku a zamyslel sa.,, Môžem či nemôžem?" premýšľal a tak vstal a šiel ku Keiko a zbadal kopu kopu kopu šnúrok.,, Na toto by sa mali písať knižky." povzdychol si a keďže sa mu to nechcel rozväzovať jednoducho ich prerazal chakrou v dlani.,, Vybavené." dodal Sai ale stále stál tesne za Keiko.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 9:30 pm

Keiko Lysea

Když Sai-sensei přišel naskočil mi radostní úsměv,že se pro jednou nemusim prát se šňůrkami,ale úsměv mi rychle zmizel,když jsem uviděla,že mi Sensei prostě rukou rozřízl korzet. Naní?! Sakra Sai-baka já říkala rozvázat,ne rozřezat,rozříznout to umím taky,ale co teď budu nosit podle vás? Smutně jsem si povzdychla a podívala se na rozřezané šňůrky,sundala si ze sebe mokrý korzet a navlékla se do Saiova mini oblečku. Jaj,tak tohle bude tip top,no kdyžtak to rozepnu a bude z toho mini bunda... Nasoukala jsem se těsného oblečení,ale strašně mi to tlačilo na prsa,přeci jenom triko bylo stavěné na pánskou postavu a moje přednosti se tam prostě nevešly,musela jsem tedy rozepnout bundu.Potom jsem ze sebe sundala sukni,trochu ji vyždímala a odložila vedle,naštěstí tříčtvrťáky mi padly,takže nebyl žádný problém se do nich dostat.Své mokré věci jsem složila,z korzetu vytáhla potrhané šňůrky a ty položila na komínek z věcí,poté znovu přistoupila ke skřínce a začala tam něco štrachat. Ha tady to je.. Sáhla jsem rukou po Senseiových rukavicích,nasadila si je,zavřela skříňku a otočila se směrem k Senseiovi. Ha Sensei,teď vypadám jako vaše dvojče nebo jako vaše Sexy Jutsu... Zasmála jsem se a trochu si doupravovala bundičku,nebyla jsem zvyklá na to,že mi kouká břicho,jeden rukáv je jinačí než ten druhý a už vůbec jsem nebyla zvyklá mít něco rozeplé a ukazovat tak svojí podprsenku s prsy...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 9:34 pm

Sai

Sai stál tesne za Keiko a bol úplne ticho. Keďže bol o dosť väčší ako Keiko a držal ho sľub, že zo svojej študentky ani oko nespustí naskytol sa mu dokonalý výhľadk otrý nepotreboval komentár. Či už chcel alebo nie musel sa dívať ako sa jeho študentka prezliekla a úplne prezlečená sa pred neho postavila a provokačne vystavovala v jeho veciach.,, No ale vyzerám v tom lepšie ako ty síce..." dodal keď si ju prezeral.,, Tú bundu si môžeš nechať na stálo. Keď sa to tak vezme máš to ako povinnú uniformu." skonštatoval a znova si ju premeriaval odh hlavy po pás a nižšie.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 10:00 pm

Keiko Lysea

No ale vyzerám v tom lepšie ako ty síce... To není pravda... Usmála jsem se a prohlížela si Saie-sensei a poté mě.Css jsem v tom hezčí,tenhle úbor ANBU ROOT je pěkný,kdyby dělali vršet v dámských velikostech...Ale Sensei v tom také neni k zahození,hlavně to jeho kawai bříško..Chvilku jsem se zasnila a poté znovu nabyla vědomí.
Tú bundu si môžeš nechať na stálo. Keď sa to tak vezme máš to ako povinnú uniformu. Heh,jako uniformu? Ale Sai-sensei já nejsem členka ANBU ROOT takže nemůžu nosit vaši uniformu a navíc,bych potřebovala dámskou velikost,z totohle mi krapet čouhá hrudník... Zkoušela jsem aspoň trochu zakrýt svojí světle modrou podprsenku,ale mini bunda byla opravdu mini,po pár pokusech jsem to vzdala,šla jsem si sednout na postel a trochu se rozhlížela po prázdné místnosti. Heh,Sai-sensei to bydlíte tady v té místnosti celý život? Myslím,koupelnu tu nemáte,jakýkoliv přísun světla také ne...Je to tu takové chudé... Řekla jsem trochu sklesle,při vzpomínce na můj pokoj,ve kterém jsem byla zavíraná...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 10:19 pm

Sai

,,Hmmm?" zaskočil sa Sai.,, Ja bývam v niekoľko izbovom byte s veľkou kúpeľňou a mám výhľad na celú vesnicu a východ a západ slnka." vysvetlil jej to a postavil sa k stene.,, Keby si len otvorila oči." pousmial sa a vyhrnul roletu ktorá odhalila svetlo ktoré vošlo do celej izby a očný klam sa zmenil na dokonalú realitu.,, Zatienené okná používam na výsluchy." pokrčil ramenami.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 10:44 pm

Keiko Lysea

Ja bývam v niekoľko izbovom byte s veľkou kúpeľňou a mám výhľad na celú vesnicu a východ a západ slnka. Co?... Udiveně jsem se dívala jak Sai-sensei přistupuje ke zdi. Keby si len otvorila oči. Najednou Sensei odhrnul rolety a prudké světlo mi oslepilo tvář,po chvilce jsem zase viděla a ještě jednou si pořádně prohlédla celý pokoj,s tím světlem se najednou temná místnost změnila na pokoj,který už měl v sobě život. Zatienené okná používam na výsluchy. Počkejte,to měl být jako nějaký výslech? Jéé vy tu máte i balkón.. Zajásala jsem,otevřela dveře na balkon a nadýchala se čerstvého vzduchu,pohled z ulice na mě musel být úchvatný,napůl slečená holka se raduje na balkóně,no co už. Na balkoně byly i lehátka,ještě víc jsem zajásala,lehla si na ně,zavřela oči a začala se opalovat.Najednou mi došlo,že jsem si mohla nechat uschnout oblečení,rychle jsem vběhla do pokoje,vzala složenou hromádku svých věcí,vešla zpět na balkon a oblečení začala rozkládat po celé délce druhého lehátka,poté se ještě jednou nadýchala vzduchu a spokojeně se šla znovu opalovat...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 5:59 pm

Sai

,, Výsluch nie len som ťa chcel bez .... no nič." povzdychol si keď Keiko uchvátil balkón a už jej nebolo.,, A zase ma ignoruje." pokrčil ramenami.,, Asi prestane odťahovať tie okná lebo potom to vážne nie je sranda." zamyslel sa a posadil do kresla keď zbadal ako si vyložila veci na jedno lehátko.,, Pomôžem jej to usušiť." napadlo mu a poskladal pár ručných znamení no všetkz Keikin veci začali horieť.,, Ups." prehltol a radšej sa poriadne postavil.,, Nikto nič nevidel, som nevinný." pomyslel si a tváril sa ako keby nič aj keď na balkóne práve horelo oblečenie.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 6:37 pm

Keiko Lysea

Krásně jsem si ležela a opalovala se na hřejivém sluníčku,najednou jsem ucítila zápach kouře,otevřela jsem oči a rychle slezla z lehátka. Co to? SAI-BAKA TO SI DĚLÁTE SRANDU?! Vlétla jsem do koupelny,tam nabrala vodu do nějakého vědra,přiběhla zpět na balkon a polila celé léhátko vodou.Z mých věcí nezbylo nic víc než jenom prach,já se hodně naštvaně podívala na Senseie a vtrhla jsem zpět do místnosti. Nikto nič nevidel, som nevinný. SAI-BAKA Z TOHOHLE SE NEVYVLEČETE! Kde mám podle vás vzít nové oblečení! Chjoo,budu si muset znovu ušít můj korzet.. Smutně jsem si povzdychla a stoupla si před Senseie. Sai-baka co to mělo znamenat?! Ani nevíte jakou práci mi dá,zase to ušít! Začala jsem tam rukama mlátit Senseie a přitom na něj pořád nadávala...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:32 pm

Sai

,,Ach sakra toto nie je dobré." povzdychol si Sai a videl ako maniacky sa nad ním postavila Keiko.,, Ups." dodal potichu a cítil ako ho začala mlátiť. Chvíľu ju nechal a potom z miesta zmizol a objavi lsa za ňou. Schmatol jej obe ruky a dal ich jej za chrbát a pritlačil ju k posteli. Posadil sa pohodlne na jej chrbát ale stále jej pevne držal ruky.,, Nikdy nemáš siahať na senseia." podotkol Sai pokojne.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:50 pm

Keiko Lysea

Pořád jsem mlátila do Senseie a najednou jsem bouchla do prázdna,Sensei nikde.V sekundě jsem měla ruce za zády a v další vteřině jsem byla namáčklá na posteli.Sai-baka si mi najednou sedl na záda,ale že by pustil moje ruce to ho ani nenapadlo. Nikdy nemáš siahať na senseia. Heh,Sai-baka okamžitě ze mě slezte asi jste si mě spletl s křeslem... Snažila jsem se vyvléknout ze sevření Senseie,jak jinak než bez úspěchu,po pár pokusech jsem to vzdala a uvolnila se. Proti vám nemám šanci,to je tak nespravedlivý.. Přimáčknutá jsem ležela na posteli a jenom čekala kdy ze mě konečně ten Baka sleze...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:57 pm

Sai

,,Hmmmm. Už viem čo budeme robiť." prehovoril pokojne Sai a vytiahol lanko a zviazal jej obe ruky za chrbtom a ujistil sa, že sa nemôže Keiko z toho dostať.,, Taaaak." pousmial sa, rozstrapatil Keiko vlasy a vytiahol knihu.,, Základy slušného správania." dodal nahlas a začal jej čítať knihu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 11:13 pm

Keiko Lysea

Hmmmm. Už viem čo budeme robiť. Umm?..Heh Sai-baka co děláte? Hej okamžitě dejte to lano dolů! Nejsem váš otrok! Sensei!!! Začala jsem se převalovat na posteli,ale to už jsem ucítila lano jak mi tlačí na zápěstí. Taaaak. No to si snad děláte srandu Sensei?! Řekla jsem nabručeně,v tu chvíli mi Sensei začal cuchat vlasy a vyprávět něco o slušném chování. A Sai-sensei na co mi bude slušné chování,gomene ale já se nedržím nějakého zápisku v knížce... Usmála jsem se a začala hromadit chakru v rukou,spojila dva prsty a těmi přefřízla lano na půl. Sesedla jsem si vedle Senseie a začala si trochu upravovat rozjařené vlasy...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 9:43 pm

Sai

,, Načo ti to bude?" zopakoval potichu Sa a ani mu nerobilo problém, že sa vyslobodila. Keď sa posadila vedľa neho jednoducho zdvihol ruku a dal jej miernu poza uši.,, Nemáš vzdorovať sensei. Som starší, skúsenejší, múdrejší a krajší." dodal s úsmevom a odtrhol oči od knižky a presunul ho na Keiko.,, Jedine, žeby si ma o tom poslednom chcela presvedčiť, že to nie je pravda." zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 10:01 pm

Keiko Lysea

V klidu jsem si upravovala vlasy,ale to mě začal Sensei zase šikanovat. Nemáš vzdorovať sensei. Som starší, skúsenejší, múdrejší a krajší. No já vám nic neříkám,je pravda už jste starej páprda, a proto se s vámi nemůžu měřit,jelikož jsem ve všech ohledech kromě věku lepší... Vyplazila jsem na Saie-sensei jazyk a rukou mu začala cuchat vlasy jako to udělal předtím on mě. Heh Sensei máte tu někde v té vaší vile saunu? Napadlo mě,protože dnešní den byl pořád o vodě a já chtěla aspoň na chvilku změnu...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 10:10 pm

Sai

Sai sa len podivne zadíval na Keiko keď mu začala ničiť účes.,, Saunu by si chcela?"začudoval sa a zhlboka nadýchol.,, Keď si na senseia siahneš ešte raz tak ti podkúrim niečím im než saunou." prehovoril potichu s úsmevom a snažil sa milo.,, Na chodbe doprava." dodal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 10:26 pm

Keiko Lysea

Keď si na senseia siahneš ešte raz tak ti podkúrim niečím im než saunou. No počkat počkat,tak jako vy na mě šahat můžete a já ne?! Tak aby to bylo spravedlivý,tak vy můžete já taky anebo já nemůžu a vy ale taky ne! Až příjdu tak mi řeknete jakou možnost jste si vybral... Řekla jsem tónem,který byl mírně výhružný. Na chodbe doprava. Ok,arigatou Sensei... Usmála jsem se,zvedla se z postele a pomalým krokem šla ke dveřím,najednou jsem se před nimy zastavila a natočila hlavu na Saie. Jo a Sai-sensei nemusíte dělat falešné úsměvy,na vás se to dá lehce poznat... Lehce jsem se usmála,zavřela za sebou dveře a šla pomalým krokem přes dlouhou uličku. Na chodbě doprava,na chodbě doprava,na chodbě...Kam že to mám jít,jo doprava nebo doleva? Bože mám v tom zmatek.. Zastavila jsem se v půlce chodby,kolem mě byly samé dveře a já se v tom nevyznala. Ježiši tolik dveří snad není ani v budově Hokage. Tak kdepak je ta sauna...Na chodbě...Ježiši pravá levá,pravá nebo ta levá,jaj tak to asi risknem... Opatrně jsem otevřela dveře na pravé straně chodby,nakoukla dovnitř a zajásala. Jo,jsem dobrá muhaha,hned na první pokus... Usmála jsem se,vešla dovnitř,zavřela za sebou dveře a začala si sundavat uniformu,kterou jsem měla od Senseie. Tak teď si dáme saunu,ale...Jaj sakra já zapomněla ručník,no to snad ne... Začala jsem po místnosti pobýhat jenom ve spodním prádle,prolízala jsem každou skříňku,která byla v místnosti,ale pořád nic. No sakra,tohle se může stát jenom mě... Vyběhla jsem polonahá do chodby a začala probíhat všechny pokoje,které jsem viděla...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 10:33 pm

Sai

,, Hmmm." povzdychol si a skôr než vstal už videl Keiko ako pobehuje po každej izbe polonahá.,, Bože keď mne raz príde inšpekca tak som skončil." pomyslel si a šiel ku chodbe a "náhodou" zakopol o vedro plné vody ktoré spadlo a celú chodbu zaliala voda.,, Ups." pokrčil ramenami, oprel sa o stenu a čakal kým Keiko pôjde na chodbu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 10:41 pm

Keiko Lysea

Když jsme v jednom pokoji prohledávala skříňky,na chodbě se něco dělo.Rychle jsem vyběhla ven ze dveří,uviděla na zemi vodu,chtěla jsem jí jít utřít aby to Sensei náhodou neviděl,protože ten by mi za to vynadal,ikdyž jsem to neudělala já.Najednou jsem však zahlédla Saie-sensei,který se opíral o zeď a dělal jakoby nic. Heh Sensei,to jste vylil vy tu vodu? Jestli jo tak si to hezky utře... Zasekla jsem se,protože jsem si uvědomila,že stojím před svým vlastním Senseiem jenom ve spodním prádle,rychle jsem zaběhla za dveře a začala se trochu červenat. Jaj tak to se nepovedlo..Co teď? Ksoo,teda jsem na návštěvě u Senseie a už mě vidí polonahou,bojím se jak tenhle výlet skončí... Povzdychla jsem si a poté si vzpomněla,že vlastně hledám ručník. Jo a ehm Sensei,kde máte prosím vás ručníky? Ozvala jsem se zpoza dveří,aby mě Sai neviděl...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 10:46 pm

Sai

,, Hezkyyyy." pousmial sa Sai keď zbadal Keiko no ona sa len okamžite skryla. Nejako ho to ani netrápilo keď započul opäť jej hlas.,, Uteráky?" zopakoval a zamyslel sa. V tom siahol do dverí za sebou a vytiahol jeden a za sebou dvere zavrel. Pokojne stál na chodbe a zvieral v ruke uterák.,, No tu mám uteráky." prehovoril nahlas a sledoval izbu na konci chodby kde bola Keiko.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
Keiko Lysea


Počet příspěvků : 484
Body : 5329
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 27

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 10:52 pm

Keiko Lysea

Chvilku jsem čekala než uslyším hlas Senseie. No tu mám uteráky. Moc jsem Saiovi nevěřila,opatrně se vyklonila ze dveří tak,aby mi byla vidět pouze hlava. A Sensei přinesl byste mi je sem? Usmála jsem se do uličky,kde opravdu stál Sai-sensei s ručníkem v ruce. Jop super,no snad mi je ještě donese,nerada bych chodila až k němu...Přeci jenom,v tomhle oblečení... Trochu jsem se zamyslela nad tím,když mi je Sensei odmítne přinést,jediné řešení bylo,že tam budu muset dojít sama a to se mi opravdu nechtělo...
Návrat nahoru Goto down
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Rajsik


Počet příspěvků : 366
Body : 5270
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 10:54 pm

Sai

,, Priniesť?" zasmial sa Sai a položil si uterák na plece.,, Prepáč ale ja starý človek sa hýbať nesmiem keď nemusím." ohlásil jej a stál bez pohybu na mieste.,, Ale keď sa ti bude chcieť môžeš s poň prísť. Aj tak z nej budeš musieť výjsť lebo v tej izbe ..." nedopovedal a radšej stíchol.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Festival v Konohe - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Festival v Konohe - Stránka 11 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Festival v Konohe
Návrat nahoru 
Strana 11 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Novinky v Konohe
» Rozdelenie tímov v Konohe

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Konoha Festival-
Přejdi na: