Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

Festival v Konohe

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 366
Body : 3356
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Festival v Konohe   Fri Mar 25, 2011 10:37 pm

First topic message reminder :

Festival

Pri príležitostí osláv na pamiatku prvého založenia vesnice sa Kakashi Hatake, Rokudaime Hokage, pri svojom odchode rozhodol nakoniec po ťažkých udalostiach vyhlásiť veľké oslavy. Počas týchto osláv majú všetky obchody otvorené do neskorých nočných hodín, otvárajú sa bary, reštaurácie a rôzne podniky. Nehovoriac o tom, že podľa tradícii sa budú konať rôzne súťaže a podajutia a tak je možné, že zúčastnení si môžu uhryzhnúť nie len z vynikajúceho jedla ale aj z tej troška slávy. Keďže Festival obrovské podujatie a znamená harmóniu a mier vo vesnici je Konohagakure no Sato výnimočne otvorená pre vstup ľudí z hociakých kútov sveta a skrytých vesníc.

Súťaže budú postupne pridávané a tak prajem príjemnú zábavu a hru.

Nakoniec menšie organizáčné pokyny.

Tento festival nie je pre nikoho povinný! Táto sekcia je utvorená aby ste sa mohli zabávať a tým pádom podporuje aj Voľné Víkendy.
Dôležité upozornenie. Keďže sa tu má zabávať a aktivita je dosť problém preto je zavádzané, že všetko sa deje v časovom pásme keď je voľno. Preto je možné zároveň postovať do normálnej Konohy kde môžte trénovať, robiť misie a podobne pričom do tejto témy Festival píšete kedy chcete lebo tu je stále voľno.
(Viem, že sa to niektorým nepáči ale možno sa to niekomu zapáči)
Ak máte čas tak teda vstúpte a píšte čo sa vám zapáči. Za súťaže sú samozrejme odmeny takže odporúčam. Ale hlavne sa...

ZABAVTE
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Shiori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 230
Body : 3141
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 8:43 pm

Shinri Nara

iba som sa začudoval a pozrel som sa na Keiko.No...čo by som ty povedal...vyrastal som ako každé iné dieťa mal som veľkú rodinu...no stále aj mám.Usmial som sa na Keiko.V 9 rokoch som nastúpil na akadémiu. Na to obdobie som neni zrovna hrdý lebo som skoro akadémiu ani nedokončil.Povedal som a vybral som z tašky jeden pelendrek a začal som ho jesť.No a potom som už iba plnil misie a trénoval ak sa to dá tak nazvať.Usmial som sa a dalej som jedol.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Počet příspěvků : 484
Body : 3415
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 22

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 9:17 pm

Keiko Lysea

Mezitím když mi Shinri vyprávěl o své minulosti,jsem snědla už pět modrých pendreků a na konci se jenom usmála a držela si v hlavě jednu otázku,byla to otázka neobvyklá a mě se jí nechtělo jí ani vyslovit,nakonec mi to stejně nedalo a já se začala ptát. Ehm víš,tahle otázka je trochu nenormální a vůbec se sem nehodí,já jenom...Jaké je to mít okolo sebe spoustu lidí? Zeptala jsem se a vytáhla si další pendrek...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 259
Body : 3196
První přihlášení : 03. 02. 11

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 9:18 pm

Nelli Natsuki

Nairy s Kitem někam zmizli. Vydala jsem se je hledat, až jsem našla Nairy jak stojí před nějakou budovou. "Nairy kde je Kit?" zeptala jsem se jí a když jsem viděla její výraz došlo mi, že nejspíš někam zdrhl. "Hele co kdybysme šly třeba do horkých pramenů?" navrhla jsem jí "Ale nejdřív...odevzdej mi zbraně.." řekla jsem jí, protože jí znam, je schpná někoho zapíchnou jenom protože třeba hodil slepicí
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 157
Body : 3087
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 9:23 pm

Nairy Natsuki

"Co? Nejsem malý dítě proč bych ti měla dávat moje zbraně..to jak jsem minule omylem propíchla toho tvýho kamaráda jsem byla ještě malá ted je mi už 14!" řekla jsem jí, ale nakonec jsem ustoupila, protože jsem věděla, že se nikam nepohneme dokud jí ty zbraně nedam. Podala jsem jí kuši a katanu. Potom jsem jí vzala za ruku a táhla jsem jí davem a hledala horké prameny. Nakonec jsme je našly a vešly jsme dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 9:33 pm

Shinri Nara

No občas je to otrava...ale inak ej to fajn ked potrebuješ pomoc alebo niečo podobné.Povedal som a mierne som sa usmial na Keiko.No a čo chceš robiť teraz?Spýtal som sa a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 9:49 pm

Keiko Lysea

Když jsem slyšela co řekl Shinri,byla jsem tím celkem dost zaujatá. Skupinka lidí,přátelství,potřeba pomoci...Jednou na to příjdu a třeba si obnovím vztahy...Jako s tebou...Bráško.. Usmála jsem se,zvedla hlavu a dívala se na oblohu,na které byly zástupy hvězd.Heh kam teď no tak...Mám nápad,snad máš u sebe ještě dost peněz...Tak bychom mohli jít do lázní,taková odreagovací koupel... Usmála jsem se,pomalu si začala stoupat,vzala si plyšáčka a kytici a seskočila dolů ze střechy,kde čekala na Shinriho...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 10:00 pm

Shinri Nara

Lázne?Spýtal som sa sám seba a zobral som tašku a zoskočil som zo strechy a pristúpil som ku Keiko a mierne som sa usmial.Tak a ktorým smerom?Spýtal som sa jej a čakal som ktorým smerom sa vydá.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 10:13 pm

Nelli Natsuki

NO právě... 14... Very Happy Řekla jsem a usmála jsem se na ní. Potom jsem si od ní vzala zbraně a ona mě dotáhla k horkým pramenům. Vešly jsme dovnitř, přímo k recepci. "My bysme chtěly do smíšených lázní prosím" řekla jsem a vzala si klíček od šatny. Když jsem se podívala na Nairy její pohled stál k nezaplacení. Ještě že jsem jí vzala ty zbraně pomyslela jsem si a usmála se. "No tak Nairy je to jednou za rok takováhle událost, tak si jí můžeme užít ne? A stejně nejspíš tam bude prázdno"
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 11:08 pm

Keiko Lysea

Tak naštěstí do lázní chodím často tak vím,kde jsou... Kytici jsem si přendala do stejné ruky,ve které jsem měla i kočičku a volnou rukou zase chytla Shinriho a rozeběhla jsem se s ním přes půlku ulice,tam odbočila do prava a potom běžela ke vchodu lázní.Vešla jsem dovnitř a přiběhla k recepci. Ehm dobrý den,mohli bychom do společných lázní? Recepční kývla a každému z nás dala jeden klíč,zamířila jsem si to ke své skříňce,tam si sundala kimono a vzala si přes sebe bílí ručník,kimono jsem si složila a položila na poličku,zavřela dvířka,zamkla a klíč,který byl na gumičce jsem si pověsila na ruku.Opřela jsem se o řadu skříní a čekala na Shinriho...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 172
Body : 3095
Věk : 31

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 11:36 pm

Midori Inuzuka

Procházeli jsme se s Tsumem mezi stánky a hledaly něco na zub. Uviděla jsem stánek s horkou čokoládou a dostala na ni chuť. Okolo byla spousta lidí, takže i trochu tlačenice. Jak sem se tak drala blíž, žduchla jsem do holky, co se odtamtud zrovna snažila dostat a ona upustila tu čokoládu na zem. Měla na sobě černé kimono s kytkami a bílé vlasy(Katsue Ayaka). Gomen, koupím ti hned novou. Koupila jsem 2 čokolády a jednu podala holce. Já jsem Midori Inuzuka a tenhle fešák je Tsume, usmála jsem se na ni. A ty jsi ?
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 11:41 pm

Shinri Nara

Zobral som si kľúč prišiel som ku skrinke a otvoril som ju dal som si dole skoro všetky veci a dal som ich do skrinky ktorú som zamkol a kľúčik som si zobral zo sebou k tomu som si ešte zobral jeden biely uterák a šiel som za Keiko pristúpil som bližie k nej a mierne som sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 157
Body : 3087
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 11:42 pm

Nairy Natsuki

Společné lázně? Blázní? "Jéé Nelli víš ty co...já tedka jakože odejdu a pošlu ti sem Kita jo" řekla jsem jí a couvala k východu
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 566
Body : 3571
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 24

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 11:44 pm

Yuki

Chodila som po obchodoch a v ústach som mala jedno obrovské lízatko, na rukách asi dve tašky plné sladkostí a na tvári taký spokojný až blažený výraz. Muhehe bol dobrý nápad ísť sem. toľko sladkostí po kope som nevidela už.. ani nepamätám. Hovorila som si nadšene a znova som spokojne začala žužlať to lízatko.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 122
Body : 3041
Věk : 24

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sat Mar 26, 2011 11:57 pm

Katsue Ayaka

Zrovna jsem se snažila nějakým vhodným způsobem dostat od stánku, do kterého jsem se s takovým úsilím předtím vecpala, když v tom do mě kdosi vrazil. V tom okamžiku jsem omylem upustila kelímek s horkou čokoládou na zem. Podívala jsem se, jaks e čokoláda rozlívá po zemi, až mi zrak došel k velkému, šedému psovi...nebo vlkovi? Rozzářila jsem se při pohledu na to krásný zvíře. Za chvíli jsem se vzpamatovala a vzpoměla si, že do mě vlastně někdo žďuchl. Konečně jsem se podívala před sebe a spatřila jsem dívku s opravdu dlouhými a krásnými vlasy, která se mi omlouvala. Já jen hleděla, jak mi kupuje novej kelímek s čokoládou. Vrazila mi ho do ruky. Em, to nic, to je v pořádku...Děkuju. Mile jsem se na ni usmála. Představila se mi a já při zmínce jména jejího psa jsem se znovu rozzářila jako sluníčko. Hmm, klan Inuzuka... Takže, tenhle krasavec je tvůj? Aaa, je opravdu krásnej...Takovej elegantní vlčí vzhled...Ah, gomenne, úplně jsem se zapoměla představit, Tvůj pes mě až moc zaujal. Usmála jsem se omluvně. Etoo, Ráda tě poznávám, jmenuji se Katsue Ayaka. Na chvíli jsem se odmlčela. Jsi tu sama? Mno teda...Zatím nikdo koho znám nepřišel, tak tu nechci bloudit sama, takže, jestli bych se mohla k tobě přidat? Zeptala jsem se a napila jsem se lahodné horké čokolády.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 12:11 am

Keiko Lysea

Shinri byl překvapivě rychle převlečený a my mohli vyrazit směr lázně,na které jsem se celkem dost těšila,po tom běhání všude možně jsem si chtěla dát oddych.Přešla jsem tedy k okraji lázně a nohou ozkoušela zda je voda dost teplá,byla to přímo slast,takže jsem rychle sundala ručník,rozhodila své hnědé vlasy a pomalu lezla do vody. Hej Shinri pojď,voda je dobře teplá... Usmála jsem se a zamávala na Shinriho...
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

Keiko Lysea

Shinri byl překvapivě rychle převlečený a my mohli vyrazit směr lázně,na které jsem se celkem dost těšila,po tom běhání všude možně jsem si chtěla dát oddych.Přešla jsem tedy k okraji lázně a nohou ozkoušela zda je voda dost teplá,byla to přímo slast,takže jsem rychle sundala ručník,rozhodila své hnědé vlasy a pomalu lezla do vody. Hej Shinri pojď,voda je dobře teplá... Usmála jsem se a zamávala na Shinriho...
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 172
Body : 3095
Věk : 31

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Midori Inuzuka

No my sme taky samy, usmála jsem se na ni, takže proč ne. Tsume je napůl vlk, ty máš ráda psy? Mluvila jsem na přeskáčku. Jestli chceš, můžeš ho zkusit pohladit. Natáhni ruku, aby ji mohl očichat a rozhodnout se. Zatímco jsem mluvila, Tsume, kterému se Ayaka zřejmě zalíbila, popošel k ní a očichal ji. Spokojeně zamručel. Ted ho můžeš pohladit.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 12:17 am

Nelli Natsuki

Ne ... nemůžeš mě v tom nechat samotnou... prosím pojĎ. křikla jsem na Nairy a chytla jí za kousek rukávu. Kit chtěl očividně víc jí, páč si mě moc nevšímal....
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 12:19 am

Shinri Nara

Uterák ktorý som mal v ruke tak som odložil a šiel som do vody. Vliezol som do vody ktorá bola dosť teplá pristúpil som ku Keiko a usmial som sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 1:06 am

Keiko Lysea

Už jsme oba byli ve vodě a já se začala krapet červenat,chvilku jsem jen tak seděla a užívala si teplé vody,po chvíli jsem začala cákat vodu po Shinrim,párkrát jsem ho trefila do obličeje,při tom pohledu jsem se musela smát.Kousek jsem odstoupila od Shinriho,měla jsem v plánu,že se rozeběhnu a poleju ho hrstkou vody,no když jsem se rozebíhala,tak jsem těsně před Shinrim špatně došlápla na nohu a letěla jsem na něj.Dopadla jsem celkem tvrdě,no naneštěstí jsem přistálá přímo na Shinriho hrudi,po chvilce menšího komatu jsem malinko pootevřela oči,ale vůbec se mi ze Shinriho nechtělo dolů,tak jsem na něm prostě ležela a dělala jako že jsem pořád v ''komatu''...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 1:15 am

Shinri Nara

utieral som si rukami tvár ked v tom som cítil náraz pozrel som sa pre seba a videl som Keiko ako mi nehybne leží na hrudy usmial som sa a objal som ju.Keiko...Keiko...si v poriadku?Spýtal som sa milo úsmevom na tvári a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 1:26 am

Keiko Lysea

Když jsem předstírala komat,Shinri mě objal a optal se jestli jsem v pořádku. Ehm,ano jsem a myslím,že teď jsem víc v pořádku než kdykoliv jindy,akorát mám asi vyvrtnutou nohu,no to nevadí... Říkala jsem potichu s úsměvem na rtech a stále byla na Shinrim,opravdu se mi z něj nechtělo,tak jsem si jenom položila dlaně kousek pod hlavu a spokojeně si ležela na hrudi Shinriho. Znovu jsem se začínala červenat,ale čeveň po chvilce zmizela a já měla na tváři jenom spokojený úsměv. Doufám,že ti moc nevadí,že na tobě takhle trčim,když mě se z tebe vůbec nechce dolů... Usmála jsem se a začala se tulit k Shinrimu...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 1:35 am

Shinri Nara

Nie...nevadí.Povedal som a usmial som sa a stále som ju objímal.Bolí ťa tá noha?Spýtal som sa jej pričom som ju nechcel pustiť ale ked ju bude tá noha bolieť tak nebudem mať na výber v tom sa jednou rukou hrál z jej vlasmi.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 1:48 am

Keiko Lysea

Shinri se ptal na mojí nohu,úplně jsem zapomněla na bolest,ono to vlastně ani nebolelo a ikdyby,za nic na světě bych teď neslezla ze Shinriho.Zvedla jsem hlavu,opřela si bradu a dívala se do Shinriho hnědých očí,ve kterých mi pohled uvýzl na hodně dlouho. Shinri...Tohle se nestává každý den co? Jsem ráda,že jsem se konečně dokopala jít sem dnes a potkat tu tebe...Taky jsem se chtěla zeptat na jednu věc...Máš tu...umm nějakou známost ve vesnici? Jenom tak mě to napadlo... Zeptala jsem se s úsměvem a položila si hlavu znovu na Shinriho hruď,která mě přitahovala jako magnet,vůbec ale vůbec se mi nechtělo slézt pryč,už jenom pomyšlení bylo hrozné...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 1:54 am

Shinri Nara

Aj aj som rád že som dnes tu s tebou.Usmial som sa na ňu.Nie nemám nikoho...Dodal som a pozrel som sa jej do očí a mierne som sa usmial.Aká náhoda že sme sa stretli...Ked sú všetci ľudia v uličkách.Povedal som milo a pozeral som jej do očí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   

Návrat nahoru Goto down

Festival v Konohe
Strana 3 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Konoha Festival-
Přejdi na: