Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

Festival v Konohe

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Rajsik
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 366
Body : 3356
První přihlášení : 27. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Toshio Tanagushi
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Festival v Konohe   Fri Mar 25, 2011 10:37 pm

First topic message reminder :

Festival

Pri príležitostí osláv na pamiatku prvého založenia vesnice sa Kakashi Hatake, Rokudaime Hokage, pri svojom odchode rozhodol nakoniec po ťažkých udalostiach vyhlásiť veľké oslavy. Počas týchto osláv majú všetky obchody otvorené do neskorých nočných hodín, otvárajú sa bary, reštaurácie a rôzne podniky. Nehovoriac o tom, že podľa tradícii sa budú konať rôzne súťaže a podajutia a tak je možné, že zúčastnení si môžu uhryzhnúť nie len z vynikajúceho jedla ale aj z tej troška slávy. Keďže Festival obrovské podujatie a znamená harmóniu a mier vo vesnici je Konohagakure no Sato výnimočne otvorená pre vstup ľudí z hociakých kútov sveta a skrytých vesníc.

Súťaže budú postupne pridávané a tak prajem príjemnú zábavu a hru.

Nakoniec menšie organizáčné pokyny.

Tento festival nie je pre nikoho povinný! Táto sekcia je utvorená aby ste sa mohli zabávať a tým pádom podporuje aj Voľné Víkendy.
Dôležité upozornenie. Keďže sa tu má zabávať a aktivita je dosť problém preto je zavádzané, že všetko sa deje v časovom pásme keď je voľno. Preto je možné zároveň postovať do normálnej Konohy kde môžte trénovať, robiť misie a podobne pričom do tejto témy Festival píšete kedy chcete lebo tu je stále voľno.
(Viem, že sa to niektorým nepáči ale možno sa to niekomu zapáči)
Ak máte čas tak teda vstúpte a píšte čo sa vám zapáči. Za súťaže sú samozrejme odmeny takže odporúčam. Ale hlavne sa...

ZABAVTE
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Počet příspěvků : 484
Body : 3415
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 22

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 2:05 am

Keiko Lysea

Ehm ano náhoda je někdy krásná... Usmála jsem se a začala zvedat hlavu,podpírajíc se pořád rukama o Shinriho hruď,pomalu jsem začala naklánět svojí hlavu k Shinriho a doufala,že můj další krok mu nebude nějak nepříjemný.Moje rty už se pomalu dotýkaly těch jeho,naposledy jsem uhla pohlede a poté už jenom lehce políbila Shinriho.Nevěděla jsem jestli dál pokračovat,nevěděla jsem v tu chvíli vůbec nic a jenom čekala na jeho reakci...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 230
Body : 3141
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 2:12 am

Shinri Nara

Pritiahol som Keiko ešte bližie k sebe a bozk som jej opätovať.Po chvíľke som prestal a pozrel som sa jej do očí a milo som sa usmial.Nevedel som čo mám robiť dalej či ju znova pobozkať alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 2:37 am

Keiko Lysea

Chvilku jsme se líbali a poté Shinri náhle přestal,díval se mi o očí a smál se,když jsem zase viděla ten jeho sladký úsměv nešlo se neusmívat.Mezitím co jsem se Shinrimu dívala do očí,jsem se rukama chytila okolo jeho krku a znovu se trochu naklonila,tentokrát jsem mu nedala hned pusu,ale chvilku vyčkávala jestli mi jakoliv nenaznačí,že bych měla přestat.Po krátkém čekání,jsem znovu políbila Shinriho na rty a se zavřenýma očima se nechávala unést krásnou atmosférou...
Návrat nahoru Goto down
Shiori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 230
Body : 3141
První přihlášení : 19. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Youki Ayatsuri
Postava 2: Shinri Nara
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 2:44 am

Shinri Nara

Po chvíľke ma Keiko znova pobozkala ja som ju znova objal a tiež som ju začal bozkávať.čas ako keby sa zastavil a mi sme sa bozkávali celú dobu.Toto by som vydržal robiť celí život..Pomyslel som si a pokračoval som.
Návrat nahoru Goto down
Belluzína
Genin
Genin

Počet příspěvků : 43
Body : 2991
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 4:57 am

Hyuuga Hitomi

Užívala jsem si festival a pobíhala po celé vesnici.Šla jsem kolem lázní a ve škvírce Najednou zahlédla Shinriho s nějakou holkou. Líbali se. Celá sem ztuhla a oči se mi třásly.Chvíli jsem je zděšeně pozorovala a začala brečet. Utekla jsem. Zastavila jsem se někde v koutu nějaké uličky, kde jsem se vybrečela.
Po chvíli, když sem se vzpamatovala, nehledně na nic sem šla do nějakého baru a začala pít.
Začal mě chytat vztek, protože se mě Shinri tolikrát dotkl a teď sem zjistila, že má jinou. Šla jsem tedy trošku připitá domů. Doma jsem si lehla na postel a zase začala brečet.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 122
Body : 3041
Věk : 24

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 9:57 am

Katsue Ayaka

Miluju psy...a hlavně vlky.
Tsume ke mě popošel blíž o očichal mi ruku. Musela jsem zářit jako jeden z lampiónů, co byly všude kolem, protože jsem byla těmito zvířaty opravdu velice zaujatá. Snížila jsem se do dřepu před Tsumeho a usmála jsem se. Těší mě, Tsume. Nejspíš jsem se tvářila dosti přiblble, ale v tu chvíli mi to bylo jedno, protože jsem měla radost, což pro mě bylo hlavní. Pomalu jsem natáhla ruku a pohladila jsem Tsumeho po sametovém kožíšku mezi ušima. Nejspíš bych ho otlapkávala o hodně dýl, ale uvědomila jsem si, ale když to byl napůl vlk, mohla jsem být ráda, že mi vůbec dovolil, abych na něj sáhla. Neochotně jsem se zvedla a podívala se na Midori. Hmm, závidím ti...Máš štěstí, když můžeš trávit čas s touto okouzlující bytostí. Jde z něj respekt, ale taky zároveň jemnost a krása. Přeci jen je roztomilej. Dopila jsem čokoládu, a rozhlédla jsem se. Kam půjdeme teď? Bylo mi to celkem jedno, ale hlavně jsem nechtěla zmeškat ohňostroj.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Genin
Genin

Počet příspěvků : 41
Body : 2915
První přihlášení : 18. 03. 11

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 10:41 am

Hasuko Inuzuka
Tohle bylo zajimavé vlastně si nepamatoval ,že by konoha kdy pořadala takovou slávu v ulicích bylo tolik novích krámků s jídlem noinja věcmi a v preavdě i občas nějaký ten drobný podvodníček, kteří se v takových prostředí najdou. Hasuko zatím zahajoval průzkum terénu jeho nos zhažival zcela nové zkušenosti co se vůní týká , navíc taková intezita a množství na malé ploše mu občas dělalo menší potíže s tím udržet obsah žaludku uvnitř , ale držel se. Dost možná k tomu pomahali charakteristické vůně , které ho drželi při vědomí ,že by to nemuselo být tak nudné.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 157
Body : 3087
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 11:14 am

Nairy Natsuki

"Nelli poďme najít Kita a půjdeme třeba na rámen" řekla jsem jí a chytla jí za ruku a táhla jí pryč z pramenů. "Vlastně mě napadlo, že dáme Kitovi do jídla jed a pak ho prodáme do výzkumný laboratoře..skvělej nápad že?" dál jsem jí táhla přeplněnými ulicemi až před budovu, kde se pořádají turnaje. "Teď jdi dovnitř a řekni mu ať jde s náma na rámen" řekla jsem a strčila jí dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 259
Body : 3196
První přihlášení : 03. 02. 11

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 11:26 am

Nelli Natsuki

Nairy prosím tě nic mu nedělej ... chudák, ani neví ským se zapléta. Odpověděla jsem Nairy, poté mě strčila do vnitř abych řekla Kitovi aby šel s námi. Otočila jsem s k ní a píchla jí zezadu do boku. Pipko, nikam nejdu. Půjem do hospody dělej, pojĎ. Řekla jsem a usmála jsem se na ní.

Naposledy upravil keliska123 dne Sun Mar 27, 2011 8:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 2:32 pm

Keiko Lysea

Ještě chvilku jsem si užívala líbání se Shinrim,když to mnou najednou proběhl takový divný pocit.Pocit,že nás někdo sleduje,nebylo to zrovna dvakrát příjemné a já se odtrhla od Shinriho úst.Rozhlížela jsem se všude možně po stranách,jestli někde někoho neuvidím,nikde nikdo,ale pocit mi stále zůstával. Shinri,promiň,asi jsme to dotáhli daleko... Pomalu jsem slezla ze Shinriho a sedla si vedle,kde měla nepřítomný pohled,pořád mě honila ta myšlenka,že nás někdo sledoval,už jsem z toho začínala bláznit,a tak jsem pomalu vylejzala z lázní,sebrala ručník a omotala si ho kolem těla.Při odchodu jsem se otočila na Shinriho a usmála se,poté se sklopenou hlavou tiše odešla ke své skříňce a začala se převlékat do kimona se smutným pohledem,vzala si z poličky kočičku a kytici,ke které jsem si přičichla,aby se mi nálada trochu zvedla.Sedla jsem si na lavičku,která byla vedle skříněk a dívala se na podlahu,pořád mě pronásledoval ten pocit,nemohla jsem se ho zbavit,a tak jsem si začala hrát s kočičkou,to jediné mě odreagovávalo...Už jsem tam nevydržela sedět,zvedla jsem se a odešla pryč z lázní.V kimonu jsem se smutně potácela ulicemi Konohy...

Naposledy upravil Keiko Lysea dne Sun Mar 27, 2011 8:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Miya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 172
Body : 3095
Věk : 31

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 5:17 pm

Midori Inuzuka

No mám trochu hlad, tak bych se šla někam najíst, pokud ti to nevadí? Na ohňostroj bychom se taky rádi koukly, že Tsume.
Ta holka byla celkem fajn a líbila se i Tsumemu. Půjdem na to jídlo? Dala bych si pořádny kus masa. Rozesmála jsem se a čekala co odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 8:10 pm

Nairy Natsuki

"Ale..No dobře" vydaly jsme se směrem k hospodě. Doufám, že potkáme opilce, který můžu nakopat Vešly jsme dovnitř a sedly jsme si k baru. "Nelli platíš a kup mi víno mě ho pravděpodobně neprodaj" řekla jsem jí a zazubila se na ní
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 8:19 pm

Keiko Lysea

Procházela jsem ulicemi,odbočila doprava,pak někde doleva,už jsem nevěděla kde přesně jsem,a tak jsem se ztrácela mezi davy lidí.Všude okolo byly samé obchody a veselí lidé,mezi nimi se objevili i opilci,kteří byli nadmíru veselí,v tu chvíli mě napadlo,že bych si mohla jít dát taky někam sklenku vína.V dálce jsem uviděla jednu hospodu,rozeběhla jsem se směrem k ní a prodírala se tlačenicí na ulici,vešla jsem dovnitř a hledala místo,kam bych si mohla sednout.Bylo tu celkem rušno,ale u baru jsem si všimla dvou kunoichi,mohly být přiměřeně staré jako já,a tak jsem neváhala a přisedla si vedle jedné z nich. Ahoj,doufám že tu máte volno,moje jméno je Keiko Lysea... Mile jsem se usmála a až po chvilce mi došlo,že jsem je v Konoze ještě nikdy neviděla. Ehm,vy dvě nejste zdejší že? Nepamatuji si,že bych vás tu někde viděla? Zeptala jsem se a prohlížela si obě dvě kunoichi...
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 8:27 pm

Nelli Natsuki

Když jsme došli do hospody tak jsme si sedli, Nairy po mě chtěla abych jí objednala víno. Tak na to hodně rychle zapomeň. Řekla jsem a zašklebila jsem se na ní. O chvilinku později si ke mě přisedla nějaká dívka, byla stejně stará jako já a no mohli by jsme být kámošky, pomyslela jsem si. Jojo, samozdřejmě je tu volno. A no nejsme no, jsme tu na návštěvě.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 8:40 pm

Nairy Natsuki

"Díky mno to si hodná" zazubila jsem se na ní. Potom si k nám přisedlo nějaký děvče. Kdo je zase tohle jeptiška? "Tss Ahoj my pocházíme z.." najednou jsem se zasekla co když je to špión, kterej chce vyzvědět tajný informace "...Z Mikulova" plácla jsem první blbost, která mě napadla a hned bych si za to nafackovala. " No a já se jmenuju Yoroshiku a tohle je Naminapapinasu" řekla jsem jí a ukázala na Nelli.Doufám, že neodhalí naše krytí. "Barmane já bych chtěla víno" řekla jsem mu, ale barman mě poslal doprčic s tim, že dětem neprodává alkohol, tak když se otočil použila jsem Henge a přeměnila se na starší. Potom mi víno prodal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 8:50 pm

Keiko Lysea

Tss Ahoj my pocházíme z...Z Mikulova. Heh... Hodně divně jsem se na tu kunoichi podívala a radši si poprosilo o víno,v kimonu jsem vypadala na starší,takže nebyl problém,že bych nedostala své bílé víno. No a já se jmenuju Yoroshiku a tohle je Naminapapinasu. Už už jsem se chtěla napít,ale po téhle větě jsem se tak smála,že jsem málem neudržela skleničku v ruce,tak jsem ji radši položila na stůl a naklonila se ke kunoichi sedící vedle mě. Hele,ta tvoje kamarádka,neni ona krapet šáhlá?... Zašeptala jsem a dělala jako že nic...
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 8:56 pm

Hasuko Inuzuka
Rozhodl se pro navšěvu hostince i když to znamenalo chytit kuroiho a nést ho na hlavě nebo tak někde přeci jen hospoda -> moc lidí-> zašlapnutý pes .
Zatím moc nevěnoval pozornost dalším ninjům v hospodě a spíš přemýšlel co bude pít rozumné mu přišlo začít s nějakou vodou, neb na alkohol bylo brzo.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 8:59 pm

Nelli Natsuki

Když jsem to te dívce řekla, Nairy hned začala něco breptat. Když jsem si to vyslechla koukala jsem na ní s vyvalenýma očima a otevřenou pusou. Někdy mě dokáže překvapit, ale dneska jí vážně přeskočilo. No.. abych pravdu řekla je to moje sestra, a no občas jí přeskočí.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 9:15 pm

Keiko Lysea

No.. abych pravdu řekla je to moje sestra, a no občas jí přeskočí. Jo aha...No dneska má asi hodně dobrou náladu na vymýšlení takovýhleh...Ehm kravinek... Uchechtla jsem se a napila se vína,potom mi došlo,že neznám jejich pravá jména a oslovovat je ''Naminapapinasu a Yoroshiku'' se mi opravdu nechtělo. Ehm,řeknete mi svá pravá jména?..A ty příště si nevymýšlej kraviny,které by prokouklo i malé dítě... Usmála jsem se a znovu se trochu napila vína,až po delší době jsem si všimla nějakého kluka,který měl na hlavě položeného pejska,nedalo mi to a zamávala jsem na něj. Hej ty s tim kawai pejskem na hlavě...Pojď sem... Rozkřičela jsem se přes celou hospodu,což bylo celkem trapné,já si toho ale nevšímala,protože jsem se zakoukala do toho roztomilého pejska,co měl ten kluk na hlavě...
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 9:19 pm

Nairy Natsuki

"Jzs Nellino ty taky musíš všechno zkazit, že?" Vážně mě naštvala, ale dál jsem to neřešila. Porozhlédla jsem se po hospodě a uviděla nějaký obyčejnýho kluka, ale ten mě nezajímal, spíš mě zajímal pes na jeho hlavě. Mám zvířata moc ráda, přeci jen mám doma kočku "Hele Nelli nekoupíš mi psa?" Víš hodil by se nám domu, aby tě kousal a tak" řekla jsem Nelli a nečekala na její odpověď a šla směrem k tomu klukovi. "Ahoj" pozdravila jsem ho, teda spíš jsem pozdravila toho psa, toho kluka jsem si ani nevšimla, ale nejspíš to znělo jakože zdravim jeho.
Návrat nahoru Goto down
keliska123
Jounin
Jounin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 9:35 pm

Nelli Natsuki

No já jsem Nelli a Tamto tele... to je Nairy. řekla jsem té holce a pousmála jsem se na ní. Nairy zase neco breptala. A pak po mě chtěla dokonce i abych jí koupila štěně, no nazačátku jsem váhala, ale pak jsem jí nakonec přikývla. Ještě než jsem ale stačila něco říct, Nairy si to mířila k tomu Chlápkovi se štěnětem. Rychle jsem za ní běžela a přitáhla k sobě. Nairy počkej já ti to štěně koupím, ale neotravuj toho pána.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 9:39 pm

Hasuko Inuzuka
Ahoj... ten s tím psem to jako já ... proč?
usmál se na první slečnu a zahy se o něj zajimala i druhá.
" Mám obavu že kuroi není na prodej. Ne že bych nevěřil ,že se o něj nedokažte starat jen nemůžu prodat někoho kdo je pro mě jako bratr. "
odpověděl celkem mile. Kuroi se trochu stahl na toli kzajmu nebyl zvyklí. Hasuko na tom byl obdobně.

Naposledy upravil Ranum dne Sun Mar 27, 2011 9:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Informácie o Postavách

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 9:40 pm

Nairy Natsuki
"Pána? Jakého pá-" potom jsem si všimla kluka pod psem. "Jo ty myslíš toho kluka co má na hlavě moje budoucí štěně..Omlouvám se pane, že jsem si chtěla přivlastnit vašeho psa, kterého si podle mě nezasloužíte..A Nelli nezapomeň na to štěně až pudeme z týhle zatuchlý hospody, kde jsou zatuchlý dědci, tak mi ho koupíš" řeklajsem jí a vrátila se zpět k té jeptišce. "Pane barmane dejte mi colu" řekla jsem mu. Už jsem měla vína dost a stejně bylo hnusný. Vzala jsem si colu a hrábla Nelli do kapsy, kde jsem si vyndala její peněženku, potom jsem zaplatila a peněženku si pro jistotu nechala u sebe.
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 9:45 pm

Hasuko Inuzuka
"Ehm."
odkašlal si neb to vypadalo že ho minimálně jedna z těch holek co se zajímali o kuroiho považuje za neslyšícího
" Tak co kuroi není pro dnešek hospod dost v jedno mmaj pravdu tolik kouře není prospěšné."
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Informácie o Postavách
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   Sun Mar 27, 2011 9:52 pm

Keiko Lysea

Ahoj,a proč? Jentak aby si tam nebyl sám mezi tadyhlema těma dědkama... Usmála jsem se a po přednášce Nairy jsem se musela smát. Kurde,proč já si sebou nevzala žádný svitek,pro jistotu jsem si ho vzít měla,protože nedopadne dobře,když se tahle nána naštve... Umm,omluvte mě nachvilinku,něco jsem doma zapomněla... Řekla jsem a rychlostí formule 1 vyrazila z hospody a běžela domů. Rychle jsem odemkla,sebrala svitek a štětec,dala je do vnitřní kapsy od kimona,zamkla a stejnou rychlostí běžela zpátky do hospody,celá udýchaná jsem se doplazila k baru a tam sebou třískla o pult. Prosím jeden nějaký dopingový nápoj... Barman se trochu divil,ale poté mi dal něco na bázi Redbullu,já to vyžahla na jednou a poté se znovu obrátila k tomu klukovi se psem. Máš kawai pejska,ale asi se bojí hluku...No nevadí snad se rozkouká... Usmála jsem se a zase začala srkat víno...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Festival v Konohe   

Návrat nahoru Goto down

Festival v Konohe
Strana 4 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost :: Konoha Festival-
Přejdi na: