Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

Vyhlásenie

Goto down 
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei

Počet příspěvků : 164
Body : 2950
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

PříspěvekPředmět: Vyhlásenie    Fri Apr 01, 2011 7:52 pm

Ako je asi každému z názvu jasné, oficiálne odchádzam z postu Tsuchikageho Iwagakure no sato. Neznamená to že prestávam hrať len že nestíham záležitosti dediny a tak sa tam nič nedeje. Postavy v kumo a kiri zostávajú plne aktívne. O postave v konohe ešte pouvažujem zatiaľ platí že zostáva aktívna.
Dôvody na tento počin mám aj osobné ale hlavne časové. V poslednom čase sa mi nakopilo strašne veľa vecí a aktivít. Mám dvoj-trojfázové tréningy takže vôbec nestíham skoro nič iné. Okrem toho sa blíži koniec školského roka a mám tony učenia a opravovania známok... Ďalej mám aj iné aktivity ako gitara, anglina atd... A chcem sa zároveň venovať aj priateľom takže na fórum mi zostáva minimum času.
Verím že vás môj odchod z funkcie poteší (ak sa niekoho dotkne tak sa hádam aj rozplačem). Neodchádzam úplne takže sa hneď zase netešte.

Juubi (1.4.2011)

P.S.: NIE! Naozaj to NIEJE aprílový žart....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Vyhlásenie
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Informace o hře :: Oznámení-
Přejdi na: