Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

New Tsuchikage

Goto down 
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 566
Body : 3384
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: New Tsuchikage   Mon Apr 04, 2011 8:04 pm

Taakže, potrebujeme nového Tsuchikageho ktorý by mal na starosti Iwagakure no sato, etoo.. nemám žiadnych ľudí na nomináciu a tak by som bol rád keby ste sem písali svoje návrhy a pomlčka prečo zrovna ten koho by ste dali .. to je zatial všetko

Platí to hlavne pre tých ktorý hrajú v Iwagakure, tiež by som uvítal návrhy čo s ňou, či ju zničiť a namiesto nej založiť novú, či ju resetovať, alebo akcpetovať jej dej xD (teda ak nejaký mala no osobne si myslím že ne) a zvoliť si nejakého nového Tsuchikageho ktorý by s tým samozrejme súhlasil ak by chcel, nikoho do ničoho nenútim.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ero-sama
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 154
Body : 2900
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 24

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

PříspěvekPředmět: Re: New Tsuchikage   Mon Apr 04, 2011 8:47 pm

Já navrhuju Keiko - Je tu z těch lidí co tu ještě zůstali asi nejaktivnější a mohla by to zvládnout. Mojí druhou volbou je Andy-chan.Ona sice pořád řiká že by to nezvládla ale to není pravda.Takže tohle sou moje dvě nominace.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Počet příspěvků : 484
Body : 3228
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 22

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: New Tsuchikage   Mon Apr 04, 2011 10:23 pm

Já sama sebe určitě nenavrhuju Very Happy Už z jednoho prostého důvodu - Já a Iwa,nikdy jsem Iwu nemusela,a tak v ní ani nemám postavu,nic o té vesnici nevím a asi by mi to dlouho nevydrželo.Takže mě určitě ne...Gomene Eroušku Razz ^^ Potom Kanada by se na tu pozici náramně hodila,určitě má své důvody na to proč odmítá,ale zase možná by povolila,no u mě tedy Kanade ^^ A jinak na druhou otázku co s Iwou,na to ti neodpovím,vůbec netuším děj v Iwě a ani aktivní hráče,tak to si musíš sehnat ty hráče,kteří v Iwě hrají a zeptat se jich,co by chtěli dělat se svojí vesnicí. Takže to je asi všechno ^^
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 271
Body : 3048
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 25

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: New Tsuchikage   Mon Apr 04, 2011 10:27 pm

Absolutně šumák, nezájem, ať to převezme jakejkoliv dement, hlavně ať dokáže psát s nějakou úrovni. Potom je to cajk a nic proti tomu nemám. Jo a byl bych za novou vesnici, Iwa je strašnej shit, ale to by pak narušilo tu údajnou rádoby příběhovou linii, kterou má údajně mít v hlavě Velo, což samozřejmě je píčovina. Andy by mohla být Kage, jenže si nevěří a nutit jí do toho nebudu, páč je to její věc. Very Happy

--------
"I don't intend to defeat God. This is a request. Yes, now I know who I really am. God, Collective Unconscious! Please, don't stop the march of time!" - Lelouch
Návrat nahoru Goto down
Ranum
Genin
Genin

Počet příspěvků : 41
Body : 2728
První přihlášení : 18. 03. 11

PříspěvekPředmět: Re: New Tsuchikage   Tue Apr 05, 2011 10:09 am

hmm taková technikcá otazka hračů ( těch aktivních je tu pár) nebylo by rozuměnjší trochu skratit počet vesnic a navýšit tak učast v jiných oblastech , hlavně u ldií co jsou ochotni psát dobře a vicemeně často...
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 157
Body : 2900
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 23

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

PříspěvekPředmět: Re: New Tsuchikage   Tue Apr 05, 2011 3:43 pm

Já bych souhlasila s tím Iwu resetovat, případně jí vypálit a udělat nějakou jinou vesnici Very Happy Rušit to ne. No to je můj názor...No a já bych rozhodně souhlasila s tim aby vesnici vedla keiko, jenom škoda že se jí nechce, ale kdyby se místo iwi udělala jiná vesnice, tak by se nemohla vymlouvat na to, že tu vesnici nemá ráda Very Happy Very Happy geek
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: New Tsuchikage   

Návrat nahoru Goto down

New Tsuchikage
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Informace o hře :: Oznámení-
Přejdi na: