Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 

Taikutsu Taidana

Goto down 
AutorZpráva
SteamTiger
Genin
Genin

Počet příspěvků : 28
Body : 2693
První přihlášení : 07. 04. 11
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Taikutsu Taidana   Fri Apr 08, 2011 12:45 pm

Jméno: Taikutsu(český význam: znuděný-jméno mu připadá dlouhé, tak ho zkracuje na Tai)

Příjmení/Klan Taidana

Věk 17

Hodnost genin

Rodina Moje rodina odjakživa bývala v Kumogakure no Sato a je nás po vesnici celkem dost. Já žiju s otcem, matkou, mladším bratrem a starší setrou. Ostatní z rodiny ve vesnici moc neznám, snad až na strýčka Darui-san, ale s tím se potkám jen málo kdy, protože to je pravá ruka Raikage-sama.

Fobie Žádná se u mě zatím neprojevila.

Cíl Chtěl by se dostat do ochranky Raikage-sama, aby měl blíž k Darui-san a samotnému Raikage-sama.

Podstata Raiton

Techniky

Raiton: Densen:
Spoiler:

Ninpou: Kiteinu Shawaa:
Spoiler:

Sōshuriken no Jutsu:
Spoiler:

Kekkei Genkai Nemám žádné Kekkei Genkai

Schopnosti Kekkei Genkai Žádné

Zaměření Ninjutsu a snaží se o Kenjutsu

Vybavení ZVN(jedno pouzdro s kunaii na pravé noze a u opasku pouzdro s shurikeny, dýmovnicemi, drátem, výb. Lístky a oslepujícími bombičkami), na zádech nosí svůj jedenapůl ruční meč schopný vést chakru:
Spoiler:

Umění ze zbraněmi Meč: 3
Vrhací zbraně: 2

Oblíbené Rád se poflakuji a koukám na mraky. Miluju nic nedělání.

Neoblíbené Nudné věci.

Vlastnosti Jsem líný povaleč, znuděný životem. Do ničeho se moc nehrnu a nikdy nikam nespěchám, pokud to není nutné. I přes to ale dokážu plnit rozkazy a pro to, abych splnil příkaz udělám maximum. Dokážu dobře spolupracovat s týmem a sem schopný vymýšlet nějaké plány a strategie, když je to hrozná otrava.
Sem dobrý bojovník s mečem a s kunaiem se dokážu strefit kam potřebuju, v střední vzdálenosti. V boji beze zbraní nejsem žádná extra třída, ale ubránit se dokážu.

Obrázek
Spoiler:

Výzor Vypadá stejně jako na obrázku, akorát je to černoch a má bílé vlasy. Nosí třičtvrťáky, jako na obrázku, mikynu jako na obrázku a většinou i boty. Vždy s sebou bere svůj meč.

Příběh Na akademii sem nastoupil v deseti letech a dokončil sem ji za dva roky. Potom sem cestoval s otcem po zemi blesku, kde mě učil nějaké techniky, jako např. Shunshin no Jutsu. Také sem na té cestě získal svůj meč. Otec mě potom zdokonalil v boji s mečem a naučil mě lépe házet shurikeny a kunaie. Také mě cvičil v boji bezezbraně a různé další věci, potřebné pro ninju.
Teď sem se po pěti letech vrátil zpátky do Kumogakure no Sato, abych se stal členem nějakého týmu a můj trénink probíhal pod vedením Jonina. Je to další cesta ke splnění mého cíle.

PS: autorem kreseb nejsem já Very Happy

Naposledy upravil SteamTiger dne Fri Apr 08, 2011 4:08 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Počet příspěvků : 271
Body : 3051
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 25

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Fri Apr 08, 2011 1:04 pm

Tak charakter mi nějak nevadí, ani to, že má něco do rodiny s Daruiem.. Vadí mi techniky. Smile Kuchiyose se podle pravidel na začátku bohužel nepovoluje, takže to budeš muset smazat a nahradit nějakou vhodnější technikou.. Co se týče Proplesknutí no Jutsu xD (myslím samozřejmě Shunshin no Jutsu), tak tím si nejsem jist jestli se povoluje. Já osobně s ním ale nějak problém nemám, jen by sis měl uvědomit, že je to extrémně-rychlý pohyb, ve kterém se nedá zatáčet. Smile

--------
"I don't intend to defeat God. This is a request. Yes, now I know who I really am. God, Collective Unconscious! Please, don't stop the march of time!" - Lelouch
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Fri Apr 08, 2011 1:10 pm

Jj, počítám s tim, že se při Shunshin no Jutsu můžu pohybovat jen přímočaře, ale při hledání nějaké C techniky sem na žádnou pořádnou nenarazil... Ještě se po něčem poohlédnu, ale nevadilo by, že bych uměl jen jednu techniku a další se doučil v průběhu hry?
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Fri Apr 08, 2011 1:17 pm

Samozřejmě by to nevadilo, je to na tobě. Smile Jen na začátku můžeš mít trošku menší nevýhodu. Co se nějaké C-techniky týče, tak se koukni na NaruWiki, tam určitě najdeš, co hledáš.

kód:
http://naruto.wikia.com/index.php?title=Special:BrowseData/Jutsu&Jutsu_type=Lightning_Release

Například tady máš seznam všech Raitonovejch technik. Smile Samozřejmě se nezamítá ani možnost, že si vytvoříš vlastní C-techniku. Prostě je to na tobě, nebudu tě do ničeho nabádat, když nechceš. Smile

--------
"I don't intend to defeat God. This is a request. Yes, now I know who I really am. God, Collective Unconscious! Please, don't stop the march of time!" - Lelouch
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Fri Apr 08, 2011 1:44 pm

Ok, edit.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři

Informácie o Postavách
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Fri Apr 08, 2011 1:55 pm

Tak dobrá.. Charakter docela dobrá, máš plus za charakter černocha a za zaměření na Kenjutsu, který se tu denně nevidí. Takže ještě počkej na povolení Senseie, tedy Keiko. Za mě máš.....

--------
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin

Počet příspěvků : 484
Body : 3231
První přihlášení : 30. 01. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Fri Apr 08, 2011 3:32 pm

Hezký char,jsi tu asi první černoch což se cení Wink S tím Shunshinem,popravdě tady na forku je to zakázané,ale pokud ti to povolil Lilek tak dobře...Jenom doufám,že s tim nebudeš dělat kraviny za mě přijato ^^
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   Fri Apr 08, 2011 4:09 pm

Tak aby se předešlo nějakejm problémům, tak sem radši to problesknutí smazal a dal sem místo něj Sōshuriken no Jutsu(manipulování se shurikenama na drátcích)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Taikutsu Taidana   

Návrat nahoru Goto down

Taikutsu Taidana
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: