Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Začiatok či koniec?

Goto down 
+2
Isamu-san
Krumla
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 5:38 pm

First topic message reminder :

Blížilo sa poludnie, nad Iwagakure svietilo slnko ktoré spôsobovalo takmer neznesiteľné horúčavy ktoré boli takmer neznesiteľné, no v podstate to bol deň ako každý iný.. Tsuchikage bol stále na zraze Kage a nikto nevedel kedy sa má vrátiť. V diaľke to však vyzeralo na peknú búrku, ku Iwagakure sa blížil tieň. Doslova sa ochladilo a nad Iwagakure sa rozprestreli mračná, tak odrazu, nikto to nemohol čakať a tak sa všetci len s údivom dívali na oblohu, po tom však pokračovali normálnym životom. Pozornejší si však mohol všimnúť že z neba mieri priamo na budovu Tsuchikageho nejaký .. meteorit, mal však čiernu farbu ktorá sa pretínala zo svetlou namodralou až takmer bielou, tiež to nevyzeralo že by mal nejaký stály a pevný tvar. No zo sebou to neprinieslo iba zaujímavý obraz, zrazu sa ochladilo doslova na mrazivé teploty čo už pocítil každý a nikto nevedel čo sa deje, každý iba mohol cítiť abnormálny príval chakry ktorého rozsah bol väčší než by sa očakávalo od Bijuu.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5001
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 7:10 pm

Haruhi shimizu

Naježily se mi vlasy a hlavou mi probíhala jenom jedna myšlenka. Zabít! Musela jsem s těma vlasama vypadat asi jako idiot, ale nějak to neovlivnim. Většinou moje "druhé" já přebírá kontrolu nad mím tělem. Potom jsem se otočila na Kalena a vlepila mu facku "Doteď jsem žila ve vesnici normálně a nikdo NIKDY! neměl nic proti mím očím..Jo jsou trochu jinačí, ale to že jsem "jiná" neznamená, že nemám právo žít mezi lidmi! Tak nevím co ti pořád vadí!!!!!" zařvala jsem na něj a rozeběhla se dopředu. Nejradši bych ho zabila! Zajímalo by mě jak budu žít v jeho blízkosti.. Pochvilce jsem se uklidnila a vlasy se mi vrátily konečně do normálu. Ksakru kolik laků na vlasy musim použít, aby se mi nezvedaly?! pomyslela jsem si
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4962
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 7:17 pm

Isamu

Rozběhl jsem se za Haru: "Víš, asi sis už všimla toho, že je Kalen trochu nenormální. Tohle je u něj normální a už kvůli tomu několikrát málem umřel a z toho asi v polovině případů mojí vinou" pousmál jsem se a pak jsem si vzpomněl na Ike. "Škoda, že tu není Ike" řekl jsem si potichu a pokračoval jsem za Haru.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5001
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 7:42 pm

Haruhi shimizu

Usmála jsem se nad tím co řekl Isamu "Trochu nenormální? No rozhodně jestli takhle bude pokračovat, tak ho brzo zabiju" řekla jsem mu a usmála se na něj. "No jestli z nás budou nukenini, tak dřív nebo později po nás vesnice půjde..Měli bysme vymyslet kam půjdeme"
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5008
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 8:23 pm

Kalen Satoko

Dostal sem facku a sprda.Pomyslel sem si zase...Pak sem přiběhl blíž.Promiň já to tak nemyslel jen že každý má svoje poznávací znaky na tělě.A moje pravé oko a tvoje kočičí očka sou víc nápadné.Myslel sem to tak že jestli chceš být nukenin tak si to musíš uvědomit.Nemyslel sem to zle.Řekl sem s omluvným vírazem.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5001
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 8:37 pm

Haruhi Shimizu

"Co s tím mají společného moje oči?" Tak trochu jsem nechápala jak uvažuje, ale přišlo mi jakoby mi to pořád zdůrazňoval. Už jsme byli dost daleko od vesnice. Před námi stál malý, starší domeček nebo něco na ten způsob. Hele myslíte, že tam někdo žije? Nevypadá to moc obydleně.." řekla jsem a čekala jsem na jejich reakci
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5008
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 8:44 pm

Kalen Satoko

Přiběhli sme před domek.Dobře pravda sem Idiot.Promiň.Prohlížel sem si domek.Máš pravdu nevipadá.A jestli někdo žije už nebude.Od teď sme přece nukeninové ne?Podíval sem se vražedným výrazem směr domek.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4962
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 9:03 pm

Isamu

"Domek bych bral" řekl jsem a šel jsem se podívat dovnitř. "Ty Kalene zůstaneš zatím tady!" otočil jsem se přes rameno zpátky. Pokračoval jsem dovnitř do domu a otevřel jsem vstupní dveře. přede mnou se objevila skromně zařízená místnost s krbem a dvoje dveře. Vevnitř nikdo nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5008
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 9:21 pm

Kalen Satoko

Isamu šel dovnitř a řek ať počkam venku.Jen sem kývnul a skočil an střechu.Kdyby někdo útočil byl sem v pozici ze které sem moch nepřítele překvapit.Stál sem na střeše připraven kdyby se něco stalo a čekal sem.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 7:04 pm

GM

Tá divná vec na oblohe dopadla na najvyššiu budovu v Iwagakure no sato a celou Iwagakure to poriadne otriaslo ako pri nejakom zemetrasení, obloha bola temnejšia než noc a to bolo pôvodne poludnie, na mieste kde dopadla tá vec boli doslova tiene ktoré sa vlnili celým tým priestorom až sa z nich začal formovať nejaký tvar pripomínajúci človeka, celou Iwagakure sa ozval poplach a okolo tých tieňov sa zhromaždili niektoré Anbu jednotky.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5001
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 16, 2011 10:35 am

Haruhi shimizu

Isamu šel dovnitř a já a Kalen jsme čekali venku. Rozhodla jsem se, že si to tu trochu prohlédnu a tak jsem začala obcházet dům kolem dokola a podezíravě si ho prohlížela. Nakonec jsem se vrátila ke Kalenovi a čekala až Isamu vyjde ven.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5008
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 16, 2011 10:53 am

Kalen Satoko

Bylo vidět že se nic neděje když Haruhi obcházela dům.Když se vrátila seskočil sem ze střechy a dopadl vedle ní.Otočil sem se na ní a řekl.Eště jednou se omlouvám.Já to tak nemyslel.Sklonil sem hlavu.Pak sem se narovnal a čekal až se Isamu vráťí.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5001
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 16, 2011 2:08 pm

Mashiro Totsuma

Když jsem se přemístil do vesnice zjevil se u mě ANBU.Zdělil mi jak se situace má a co je potřeba udělat.OK. Řekl jsem mu a on se rychle přemístil zase jinam. Dal jsem ruce do pečeti tygra a při lehkém zafoukáí větru jsem zmizel v obláčku kouře. Tak jo děcka. Ve vesnicy je pohotovost. Vy jako geninové dostáváte svojí první misy. Vím že jste vyčerpaní a mužu za to já ale snažte se to udělat co nejdřív. Hodil jsem jim mapu a řekl jsem. Na mapě je vyznačena pozice úkrytu B. Tam evakuujte vesničany. Už jsem se chystal odejít ale řekl jsem ještě posledních pár slov. Možná je tohle naposled co se vidíme takže : Shigure: Zůstaň taková jaká jsi. Jednou z tebe bude velmi silná kunoichi. A netrap se svou minulostí.Mysli pozitivně a všechno bude dobrý. Akiro: ty si strašný lenoch. Ale platí pro tebe téměř to same jako pro Shigure, když se budeš sažit jednou z tebe může být ninja který bude silnější než jakákoliv kage.Takže nestrácej nervy a trpělivost a víc se snaž.A ještě si tu ty, Shinichi. Podle záznamů co jsem o tobě dostal jsi velmi inteligentní a klidný, to je tvoje přednost.A ještě k tomu ovládáš Youton což se v boji může hodit. Proto mám k tobě jen jednu připomínku. Starej se víc o svoje týmové parťáky. Když se budeš moc spolehnout ty na ně oni se budou moct spoléhat na tebe. Jo a ještě jedna věc. Pracujte jako tým, za každých okolností. Jako tým budete silní.Vypadá to že tohle je moje sbohem takže nezapomeň te na to že máte evakuovat obyvatele a nepleťte se do žádných bojů když nějaký nastanou.Dal jsem ruce do pečeti tygra a zmizel jsem v obláčku kouře.Přenesl jsem se jen kousek od nich. Právě na na tu větev kde jsem sledoval náš předchozí souboj. Chtěl jsem vidět jejich reakci a také si trochu popřemýšlet co udělám teď. Měl jsem dilema protože jsem na jednu stranu chtěl opustit vesnicy ale na druhou mi to přišlo zbabělé opustit vesnicy když je v takovémto nebezpečí.Sakra co teď?Pomyslel jsem si a dál jsem sledoval ty tři.
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 16, 2011 2:30 pm

GM

Tieňe sa stále viac a viac začali podobať na človeka až z nich vyšiel ona (aj s tým oblečením):
Spoiler:

Svojimi divnými očami ktoré trocha pripomínali nejakú divnú odrodu Sharinganu sa poobzerala okolo seba a na tvári mala taký neutrálny až ľadovo ľadovo ľahostajný výraz. Keď pohla rukou tak sa pri nej objavil jeden Anbu ktorý ju chcel katanou seknúť po chrbte no jeho čepeľ sa už v ceste k nej začala zafarbovať na hrdzavú farbu a skôr než ju stihla trafiť sa úplne rozpadla. Po tom toho Anbu začali obalovať tiene a on aj cez celý svoj výcvik začal kričať od bolesti. Bolo to počuť pomaly cez celú dedinu za čo mohlo aj tá osoba. Hee.. takže Iwagakure no sato.. boss mi vybral peknú úlohu, ževraj si tu môžem robiť čo len chcem, iba ju musím zničiť, len.. kde je Onoki? rozmýšľala som nahlas no po tom som len pohodila hlavou a začala som veľkou rýchlosťou skladať stovky pečatí a pri tom aj niečo odriekavať, odriekavanie bolo tiež počuť cez celú dedinu, bol to taký temný hlas ako keby vychádzal z tých najhlbších kruhov temnoty. Pri tom však "temnota" okolo nej, pretože sa to ani inak nazvať nedalo zaútočila na Anbu ktorý ju obkolesili a každého jedného pohltila.
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4962
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 5:16 pm

Isamu

Když jsem vyšel z domku, či spíše ze srubu a našel jsem ostatní na jeho druhé straně tak jsem se zeptal: "Tenhle domek je v pohodě, jste pro, aby jsme tu zůstali? Protože něco takového se nám už nemusí poštěstit." Pak jsem se pousmál. Volnost na mě působila velmi blahodárně. Dalo by se říct, že jsem se poprvé pořádně usmál za poslední dva měsíce.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5008
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 5:34 pm

Kalen Satoko


Když vyšel Isamu ptal se jestli chcem zůstat.Tak sem řekl.Jo chci zůstat.A chci aby nás někdo ved.A přdem navrhuju Isama je nejzodpovědnější.Souhlasíte?Řekl sem klidně.
A čekal na jejich reakce.
Návrat nahoru Goto down
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5001
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 28

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 7:05 pm

Haruhi Shimizu

Isamu konečně vyšel z toho domu a ptal se nás jestli tu chceme zůstat. Neměla jsem nic proti a proto jsem souhlasila. "Jo proč ne? Vypadá to tu slibně.." Vedle mě Kalen něco mlel. Moc jsem ho neposlouchala, ale řikal něco o tom kdo by nás měl vést. "Mně je to fuk..Já si jdu lehnout" řekla jsem mu a vyskočila na střechu, kam dopadaly poslední paprsky slunce. Lehla jsem si a zavřela oči. Ještě jsem neměla v plánu spát, ale radši jsem šla co nejdál od Kalena, protože v jeho blízkosti hrozilo, že bych ho mohla zabít.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Krumla


Počet příspěvků : 566
Body : 5485
První přihlášení : 07. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Miloslavov

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 17, 2011 9:45 pm

GM

Keď tá osoba dokončial asi stovku pečatí ruky vystrela nad seba a do neba z jej rúk vyletel dlhý a veľký zeleno-čierny prúd chakry. Ten sa stratil niekde v temných oblakoch no ani nie o pár sekúnd vyšlo takýchto "lúčov" päť v takom pentagrame okolo Iwagakure no sato, na každom mieste kde dopadli sa ozval obrovský výbuch no nie normálnej červenej farby s ohňom, tento mal tkaú hnilú farbu ako celá chakra tej osoby. Z miest kde sa ozvali výbuchy o chvíľu nastalo hrobové ticho, tiene sa začali viac rozťahovať po celej zemi a z nich začali pohlcovať všetky budovy aj všetko živé na čo narazili, toho čo sa dotkli hneď zhnilo, teda až na živé tvory do čoho sa zahŕňajú aj ľudia, tí sa ako keby "zmutovali" niektorým poodpadávali niektoré končatiny, zleptala sa im pokožka, vypálili sa im oči, ale stále "žili" no tento krát ako krvilačne´beštie ktoré útočili po všetkom čoho sa technika nedotkla. Všetci naši geniny aj z osenseiom pochopili že ostávať v Iwagakure nemá cenu, boal celá zdemolovaná a pomotávali sa pri nej samé divné potvori ktoré ich odpudzovali už len svojím vzhľadom a pachom.
Návrat nahoru Goto down
pneu
Genin
Genin
pneu


Počet příspěvků : 22
Body : 4830
První přihlášení : 21. 02. 11
Věk : 39
Bydliště : Kladno

Informácie o Postavách
Postava 1 : Shigure
Postava 2:
Postava 3:

Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 11:09 am

Shigure

Treninkový plac Týmu 4:

Shigure se jeste stále vzpamatovávala z předešlého boje, bolet a pálení již začali ustupovat a Shigure se s námahou posadila.

Z nenadání se opět objevil týpek a Shigure polil studený pot. "To je konec" blesklo Shigure hlavou když v tom začal Týpek mluvit:

Ero-Sama napsal:

"Tak jo děcka. Ve vesnici je pohotovost. Vy jako geninové dostáváte svojí první misi. Vím že jste vyčerpaní a mužu za to já, ale snažte se to udělat co nejdřív."
Vytáhl a hodil po nás mapu a pokračovalv mluvení:
Ero-Sama napsal:
"Na mapě je vyznačena pozice úkrytu B. Tam evakuujte vesničany."
Týpek vypadal, že už je na odchodu, ale ještě se k nám otočol a pokračoval v mluvení:
Ero-Sama napsal:
"Možná je tohle naposled co se vidíme takže : Shigure: Zůstaň taková jaká jsi. Jednou z tebe bude velmi silná kunoichi. A netrap se svou minulostí. Mysli pozitivně a všechno bude dobrý. Akiro: ty si strašný lenoch. Ale platí pro tebe téměř to samé jako pro Shigure, když se budeš sažit jednou z tebe může být ninja, který bude silnější než jakákoliv kage. Takže nestrácej nervy a trpělivost a víc se snaž. A ještě si tu ty, Shinichi. Podle záznamů, co jsem o tobě dostal, jsi velmi inteligentní a klidný, to je tvoje přednost. A ještě k tomu ovládáš Youton což se v boji může hodit. Proto mám k tobě jen jednu připomínku. Starej se víc o svoje týmové parťáky. Když se budeš moc spolehnout ty na ně oni se budou moct spoléhat na tebe. Jo a ještě jedna věc. Pracujte jako tým, za každých okolností. Jako tým budete silní. Vypadá to, že tohle je moje sbohem takže nezapomeň te na to, že máte evakuovat obyvatele a nepleťte se do žádných bojů, když nějaký nastanou.
Spoiler:
Shigure po zjištění pravé identity Týpka opět málem omdlela, ale tak tak se udržela.

Než se Shigure zmohla na otázku vůči senseovi, sensei složil několik pečetí a zmizel.

"Sakra, jak mám v tomhle stavu něco dělat ?" položila si Shigure filozofickou otázku nahlas.
Po chvilce posedávání se pracně zvedla na nohy když zpozorovala černé mraky a následně se na vesnici snesla jakási technika. Od pohledu ta technika nevypadala nijak vábně a pocit z její chakry navozoval pocit bezmoci.
Všude kolem se začal šířit hnilobný pach a ve vzuchu se vznášela smrt a zkáza.

"Pánové netušim jak vy, ale já bych raději zvolila opačný směr než je vesnice. Ve vesnici nás nebude čekat nic dobrého a já ještě nemám v plánu umřít." pronesla k Akirovi a Schinichimu a začala se ubírat opačným směrem, než je vesnice avšak její stav jí nedovolil více než jít rychlostí normální chůze a i při ní trpěla stále bolestmi po předchozím boji.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začiatok či koniec? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začiatok či koniec?   Začiatok či koniec? - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začiatok či koniec?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Země Kamení-
Přejdi na: