Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

Share | 
 

 RYŌ AOKAWA

Goto down 
AutorZpráva
Yorotsuki-sama
Genin
Genin
avatar

Počet příspěvků : 32
Body : 2882
První přihlášení : 04. 03. 11
Věk : 24
Bydliště : Doma :-D

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ryo Aokawa
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: RYŌ AOKAWA    Tue Apr 12, 2011 7:20 pm

RYŌ AOKAWA
Ryō (涼, Chladný) znamená v překladu Studený, nebo také Chladný, což má nejspíše navázat na jeho příjmení Aokawa (青川, Modrá Řeka), což v překladu znamená Modrá Řeka. Celé jeho jméno v překladu tedy znamená vlastně něco jako Chladná Modrá Řeka. Možná právě proto je jeho oblíbená barva modrá.Věk
15 let (29. února)

Hodnost
Genin

Rodina
Matka Akira (34 let)
Otec Akio (35 let)

Fobie
Strach ze slunce (Heliofobie). Snaží se ji v sobě co nejvíce potlačit.

Cíl
Stát se nejsilnějším týmem Kumogakure no Sato a zničit Slunce

Podstata
Nemá

Kekkei Genkai
Yumegan (夢眼, Snové Oko)


Schopnosti Kekkei Genkai
Yumegan (夢眼, Snové Oko) je Dōjutsu Kekkei Genkai, které vlastní Ryō. Jedná se o Dōjutsu Genjutsu charakteru, které dává svému uživateli několik unikátních schopností v oblasti Genjutsu, uživatel tohoto Kekkei Genkai poté už nemá předpoklady na žádný jiný základní styl boje (Taijutsu a Ninjutsu), proto se povětšinou uživatel zaměřuje na nějáký vedlejší styl boje. Též nemá žádnou elementární podstatu chakry, za to ji však umí skvěle ovládat, vzhledem ke stylu boje, který Dōjutsu podporuje. Yumegan se stejně jako ostatní Dōjutsu musí aktivovat, avšak díky tomu, že pokud uživatel nepoužije Yujutsu v podstatě Yumegan nic nedělá, nestojí jeho aktivace ani držení žádnou chakru. Pokud uživatel aktivuje Yumegan, tak se jeho oko příliš nezmění, v podstatě to není z dálky viditelná změna jako u ostatních Dōjutsu, jedná se pouze o to, že kraje oka, zhruba tak 1-2 centimetry naberou šedou barvu.

Hlavní schopností Yumeganu, respektive techniky s ním spojené se nazývají Yujutsu (夢術, Technika Snů) což je speciální odrůda Genjutsu, kterou dokáže ovládnout pouze někdo s Yumeganem. Jedná se o velmi zvláštní druh Genjutsu u kterého se místo předpony Magen (魔幻, Démonická Iluze) používá Yugen (夢幻, Snová Iluze). Yumegan má dva vývojové stupně, při kterých se zamozřejmě mění schopnosti očí, vzhledově se oči v podstatě nemění, pouze okraje očí naberou více šedou barvu a v šedé zóně se vytvoří jistý pruh.

~ Saishokai (最初解, První Uvolnění) ~
Saishokai je první "stupeň" Yumeganu, ten dovolí uživateli generovat speciální typ Genjutsu, které bez Yumeganu nelze. Základní Genjutsu ovlivňuje tok chakry a díky tomu vytváří iluze, avšak Yumegan na úrovni Saishokai již neovlivňuje chakru nepřítele jako normální Genjutsu, respektive ovlivňuje, avšak na jiné úrovni, nemění tok nepřátelské chakry k základnímu účelu, ale vytváří jistý chakrový tlak v Tenketsu, které se nacházejí v mozku a tak vzniká Yujutsu, odrůda Genjutsu za pomocí Yumeganu. Díky tomu získává narozdíl od normálního Genjutsu Yujutsu speciální schopnost, která vzniká díky tomu, že Yujutsu ovlivňuje přímo vedení těla - mozek a nikoliv chakru. Tato schopnost je v podstatě to, že Yujutsu nelze zrušit pomocí Kai, pouze pomocí nečekaně vyvolané bolesti, která cíli způsobí šok, ve smyslu leknutí. Přesně kvůli tomuto faktu musí mít uživatel větší množství chakry a musí ji umět perfektně ovládat.


~ Nishokai (猫初解, Druhé Uvolnění) ~
Nishokai je druhý a poslední stupeň Yumeganu. Zatím jsou o něm informace pouze ve svitcích, protože nikdo druhý stupeň Yumeganu ještě nikdo neviděl na živo. Yumegan tohoto stupně dokáže v podstatě ještě vylepšit Yujutsu první úrovně, a to až na obrovskou hranici. V podstatě je uživatel schopen oklamat mozek nepřítele na nejvyšší úrovni, uživatel dokáže v podstatě volně manipulovat s chakrou v Tenketsu v mozku a díky tomu vytvářet takzvané Fyzické Iluze, což jsou iluze, které dokážou klidně i zabít (něco jako klan Kurama). Tyto iluze totiž oklamou mozek a donutí ho, aby zranění nebo újmy, které se stali pouze v Genjutsu přenesli do skutečnosti. Například pokud se nepřítel v Yujutsu těžce popálí, tak nebude mít optické příznaky, tzn. popáleniny, ale bude cítit nepříjemné pálení, které způsobí mozek.


Zaměření
Genjutsu / Chakra Sensor

Vybavení
Nemá

Úmění se zbraněmi
0

Schopnosti
Ryō má celkem solidní zásobu chakry a umí ji též skvěle ovládat, vzhledem k tomu, že v boji používá ve 100% Genjutsu. Vždy byl spíše na teorii než na bezhlavé útoky na nepřítele. Co se týče fyzické kondice, tak není žádná lemra, ale pokud na něj někdo útočí pomocí Taijutsu, tak se jednoduše nevyhne. Avšak například pomocí Kunaie vyblokovat jiný letící Kunai mu problém nedělá. Jeho fyzička se opravdu myslí spíše tak, že dokáže například běhat a nezdržovat tým, ale nedokáže se vyhnout nikomu, kdo by použil i jen C-rank Taijutsu proti němu. Přesně na toto má svého bratra. Podrtženo sečteno je Ryō obrovský talent na Genjutsu, takže ho dokáže i zrušit, poté má sekundární styl boje, kterým je jeho schopnost cítit chakru, tedy
Chakra Sensor. Co se týče Ninjutsu a Taijutsu, tak nedokáže ani ty nejzákladnější věci, dokonce nemá ani elementární podstatu chakry, což mu však nevadí, z Ninjutsu ovládá pouze onu Chakra Sensing Technique.

Oblíbené
Ryō miluje, když může šikanovat svého bratra pomocí Genjutsu, taky má rád dlouhé souboje s jeho bratrem, je v tom jistý prvek soutěživosti, avšak nikdy to nedošlo moc daleko. Taky má rád svůj klid a je velmi nepříjemný, když ho někdo vyrušuje. Z jídla má hodně rád hlavně Dango, nebo třeba Yakitori a celkově pokrmy ve sladkokyselé omáčce či podobné pokrmy. Jeho velkou slabostí jsou také různé hry, jako jsou třeba shōgi. Velmi rád vymýšlí různé strategie, jako Shikamaru. Dle jeho slov je hlupák s S-rank technikou slaboch avšak vychytralý s D-rank technikou génius, přesně proto raději usměrňuje bratra před útokem.

Neoblíbené
Ryō nesnáší meče a cokoliv, co se točí okolo nich. Přesně proto nemá ani žádnou základní výbavu, jako mají ostatní Shinobi okolo něj. Je to celkem ironie, vzhledem k tomu, že jeho bratr používá v boji meče, protože právě kvůli jeho bratrovi, respektive kvůli jeho meči Sasori meče nesnáší. Dále Ryō nesnáší, když lidi okolo něj jsou až moc zapálení do věcí, není to přímo nenávist, spíše tyto lidi odsuzuje za jejich nerozvážnost. Z jídla nesnáší hlavně jakýkoliv typ zeleniny, dále také hodně pálivé kari. Co se týče boje, tak nemá rád, když ho někdo komanduje, co má dělat, to může pouze jeho bratr. Taky nesnáší, když si někdo dělá legraci z jeho účesu, nebo celkově z jeho vlasů.

Vlastnosti
Ryō je flegmatik, mírně křížený se sangvinikem. Klidně by vedle něj mohl stát ninja úrovně S a on by to bral jako nic. Dokáže odignorovat v podstatě cokoliv, co mu překáží nebo co se mu nelíbí a velmi často to aplikuje na lidech, kteří se ho snaží provokovat. Vždy zachovává chladnou hlavu, narozdíl od jeho bratra, přesně proto ho velmi často usměrňuje. Uznává spíše strategii než bezhlaví souboj, snaží se být vždy o krok napřed před nepřítelem a též nikdy nebojuje přímo s někým, o kom zhola nic neví. Na to, že je flegmatik překvapivě není líný, spíše takový typ, který věci udělá teprve až když chce, a ne když mu je někdo řekne. I přes jeho povahu je velmi ctižádostiví, dává si vysoké cíle a některé dokonce nesplnitelné, tedy prozatím... tím se myslí například zničení slunce.

Vzhled
Ryō je chlapec vyšší postavy, má velmi zvláštní účes a barvu vlasů a vlastně celkově vlasy jako takové. Má totiž přední ofinku bílé barvy a zadní vlasy má modré barvy. Často si z něj děti dělali když byl malý kvůli tomu legraci, ale on je ignoroval. Má tmavší pleť, ale není to žádný černoch, jako většina lidí v Kumogakure no Sato. Povětšinou nosí oblečení čistě modré a bílé barvy, respektive jejich kombinace či pouze jednu barvu. Má černé, velmi tmavé oči, ve kterých zároveň skrývá sílu jeho rodiny. Je průměrné, mírně hubené postavy, vzhledem k tomu, že totiž nemá předpoklady k Taijutsu neměl kdy toto natrénovat. Jeho normální oblečení je, jak již bylo řečeno kombinace modré a bílé. Do boje i přes to, že není Taijutsu typ nosí velmi lehké brnění, které v podstatě ani není brnění, spíše jen bojový druh jeho oblečení.


Theme Charakteru
Winning Theme
Let's Go! Theme
Fighting Theme
Sad Theme 1
Sad Theme 2


~ TECHNIKY ~

Technika: Yugen: Yorumē (Snová Iluze: Noční Můra)
Typ: Genjutsu - Yujutsu
Třída: C-rank
Popis: Yugen: Yorumē je speciální technika Yumeganu. Samozřejmě se jedná o Genjutsu. Na aktivaci této techniky stačí, aby se uživatel podíval na nepřítele, kterého chce do Genjutsu chytit. Poté okolí nepřítele změní ztmavne, svět okolo něj zmizí a jeho chytí zrůda tvořená z chakry uživatele, která uživatele paralyzuje. Účinek tohoto Genjutsu je paralyzace cíle s neschopností mluvit, či jinak gestikulovat. Zároveň může být v tomto Genjutsu chycen pouze jeden člověk, avšak jeho výhoda je v tom, že uživatel není počas trvání Genjutsu mimo stejně jako cíl. Naopak nevýhoda je v tom, že toto Genjutsu stojí uživatele celkem velké množství chakry.


Spoiler:
 

Technika: Kagura Shingan (Kagurovo Vnitřní Oko Osvícení)
Typ: Ninjutsu - Chakra Sensing Technique
Třída: C-rank
Popis: Toto je speciální technika, kterou dokáže ovládnout pouze někdo, kdo má předpoklady jako Chakra Sensor. V podstatě je toto tak napůl technika a napůl zvláštní schopnost, protože mezi normální
Chakra Sensing Technique a Kagura Shingan jsou celkem podstatné rozdíly. První rozdíl je to, že uživatel je pomocí Kagura Shingan schopen na nejvyšší úrovni detekovat chakru až na 10 kilometrů s maximální přesností, Ryo zatím dokáže chakru detekovat pouze v okruhu 500 metrů - 2 kilometrů. Krom toho je Kagura Shingan schopno prozradit uživateli, zda-li je cíl v Genjutsu, což může aplikovat i sám na sebe, též dokáže díky miniaturním výkyvům v chakře vycítit, zda-li cíl lže, nebo mluví pravdu. Kagura Shingan je též schopno "ohodnotit" chakru, jako temnou, pozitivní, silnou či slabou. Samozřejmě kromě těch odlišných věcí se používá hlavně na detekování cílů, které například používají nějákou maskovací techniku.


Spoiler:
 


Naposledy upravil Yorotsuki-sama dne Tue Apr 12, 2011 8:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Keiko Lysea
Special Jounin
Special Jounin
avatar

Počet příspěvků : 484
Body : 3378
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 22

Informácie o Postavách
Postava 1 : Keiko Lysea
Postava 2: Lio
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: RYŌ AOKAWA    Tue Apr 12, 2011 7:53 pm

No dobře tak tedy přijato ^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
avatar

Počet příspěvků : 271
Body : 3198
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 25
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

PříspěvekPředmět: Re: RYŌ AOKAWA    Tue Apr 12, 2011 8:04 pm

Tak myslím, že tady je to jasnej..

Spoiler:
 

--------
"I don't intend to defeat God. This is a request. Yes, now I know who I really am. God, Collective Unconscious! Please, don't stop the march of time!" - Lelouch
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: RYŌ AOKAWA    

Návrat nahoru Goto down
 
RYŌ AOKAWA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: