Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Toshi :D

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Toshi
Genin
Genin



Počet příspěvků : 19
Body : 4834
První přihlášení : 27. 02. 11

Toshi :D Empty
PříspěvekPředmět: Toshi :D   Toshi :D I_icon_minitimeWed Apr 20, 2011 5:18 pm

Toshi :D Egod

Toshi :D Rubikcube

Toshi :D 64578112

Toshi :D Lightij

Toshi :D Egoh

Toshi :D 16017963601937101493

Toshi :D 17909106998761190310

Toshi :D 83440546428518577586

THE END  lol!  lol!


Naposledy upravil Toshi dne Fri Mar 02, 2018 2:09 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5010
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Toshi :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshi :D   Toshi :D I_icon_minitimeWed Apr 20, 2011 7:03 pm

Předpokládám že je to dělaný ve photoshopu Very Happy Takovýdle lidi mě serou Very Happy lidi co uměj dělat v PS Very Happy páč já to neumim Very Happy nebo umim ale jen minimálně Very Happy takže fakt dobrá práce Very Happy hlavně ten poslední Very Happy ten mě fakt dostal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5158
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Toshi :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshi :D   Toshi :D I_icon_minitimeThu Apr 21, 2011 1:16 pm

Nejvíce se mi líbí asi ta kostka.. L by taky nebyl špatnej, ale něco mi tam nesedí.. Nejspíše využití typa, který je hrozný. xD U Lighta mi taky něco chybí.. Ten Crysis mi přijde takovej dost divnej, nějak tomu nemůžu přijít na chuť.. Ten samej názor i na věci s Egem, nejspíše to však bude tím, že ho nemám rád.. (jo.. v dnešní době už se zavrhují věci i kvůli tomuto..) Očko je vcelku fajné a dá se říct, že svým způsobem i jednoduché, no stále se mi to líbí. Takhle to vidím prostě já. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Toshi :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Toshi :D   Toshi :D I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Toshi :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Toshi char

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Mimo tému :: Vaše tvorba :: FanArt (FA)-
Přejdi na: