Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Battle Arena

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:30 pm

Tady si všichni po dvojicich nebo v tymech pudem navzajem nakopat pr*el aby bylo co hrát.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5018
První přihlášení : 06. 02. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:40 pm

takže vynechám popis mejch myšlenek okolí a dalšícj keců, vytáhnul sem svůj samopal začal střílet do všeho kolem bwahaha!!! SATSUGÁÁÁÍ!!!
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:45 pm

IZUNO!!!! BAKRE!!!!! V NARUTO SAMOPALI NEJSOU !!!!!!!!!!!!!!!


Kalen Satoko


Přišel sem do arény a rozhlížel se kolem.Pak sem vykřikl.Kdo semnou bude v týmu?
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5018
První přihlášení : 06. 02. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:49 pm

Izuna

mlčky sem pozoroval muže který právě vešel do arény, moc se my nelíbil a nehodlal sem nasadit milý tón. není tu nikdo... kdo by měl záje být s tebou v týmu křikl jsem na něho.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:50 pm

Kalen Satoko


Tak to mě mrzí.Ale nemusíš bít tak zlý.Ikdyž tvůj vzhled vypadá hůř než tvé chování.Křikl sem na jě a pak se mu vysmál.Sice to nebyl můj styl chování ale on si o to řekl.V duchu mě to trochu mrzelo.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5018
První přihlášení : 06. 02. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:53 pm

Izuna

možná sem zlý... ale ty jsi dost drzý odfrkl jsem si, s zaskučením sem odhodil na zem svojí pochvu s katanou a začal opět brblat o svých bolestivých zádech
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:55 pm

Kalen Satoko


Boj.Řekl sem si v duchu.Jedíná věc co sem opravdu miloval.Vytáhl sem Guan Dao a spojil ho.Vyběhl sem proti němu.A Guan Dao sem držel blíž k čepeli.Sekl sem po ňom.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5018
První přihlášení : 06. 02. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:57 pm

Izuna

hej! křikl jsem překvapeně, na poslední chvíli jsem uhnul jeho zbrani a poté spadl na zem. proč tak náhle útočíš?!
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 10:59 pm

Kalen Satoko


Tak v týmu si být nechtěl,a vytáhl si meč.To je ostražitost.Tak co bereš tým?S poslední větou sem uskočil dál a čekal na jeho další reakci.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5018
První přihlášení : 06. 02. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:02 pm

Izuna

za prvé je to katana, a za druhé sem jí hodil na zem kvůli zádům vyjekl sem na něho, pomalu sem vstal s brbláním o tom, že bych si tu katanu měl dát spíše na bok.
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 4988
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:06 pm

Inuzuka Akamatsu

Jel jsem na Akimirovi a zbrkle skočil přímo do arény za záda Kalena.Holá,někdo na týmovku? Zeptal jsem se s nadšením které mnou až přeplívalo a vyčkával,co ti dva udělají,ale připraven na boj.Akimiro pak štěknul ale vzápětí začal trochu vrčet.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Jounin
Jounin
Izuna


Počet příspěvků : 201
Body : 5018
První přihlášení : 06. 02. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:08 pm

Izuna

já klidně půjdu... přihlásil sem se když sem ze země sbíral svojí katanu
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:09 pm

Kalen Satoko

Otočil sem se.Já a moc rád.Dlouho sem nezažil partáka co mě nechtěl jakkoliv zmrzačit.Řekl sem s úsměvem a podával ruku.Jmenuji se Kalen Satoko.
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4734
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:15 pm

Nevím, jestli mohu, nemám ještě oficiálně potvrzenou postavu, ale už je kompletně editnutá jak má být, mohu se tedy zapojit? Pokud ne, smažte tenhle koment ale jinak:

Zairen Saito

Přijdu do arénu a rozhlédnu se kolem. Jééé tu je pár lidí. pomyslím si. Mě je jedno s kým budu v týmu chci si vyzkoušet, co umím proti vám. řeknu s úsměvem a podívám se po ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:19 pm

Odtrhnu ruku a zrak od Akamatsu a podívám se směr Zairen.Tak poď ale předem já jsem Kalen Satoko a toto je přátelský boj.OK?Řekl sem a připravil si Guan Dao na útok.
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4734
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:23 pm

Zairen Saito

Jinak to ani brát nelze. Díky, že mě považuješ za přítele. Začnu zlehka. Vytasím kunai a rozeběhnu se proti němu. Nevím, co od něj mohu čekat ale uvidíme... vyskočím a předstírám sek kunaiem na hlavu. Ten potom nechám spadnout na zem a pokusím se mu dát ránu do břicha. Ne velkou.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:30 pm

Kalen Satoko


Jelikož sem čekal ránu zezhora tak sem uskočil tím pádem sem se vyhnu i ráně do břicha.Vyskočil sem nad něj a střem hlav i s Guan Daem dolů.Guan Dao se zabodlo těsně před ním což ho muselo zmást.Pak sem se sklouzl po Guan Dau víc dolů a rozpůlil ho.Tupu půlkou sem se odrazil od země i s druhou půlkou a přitom mu sekl po obličeji.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4734
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:44 pm

Zairen Saito

Jakmile na mě šel střemhlav, neváhal sem a uskočil do zadu. Zabodl přede mě Guan Daem (ať je to co je to xD) Jakmile to zabodl, vytvořil jsem si v ruce chakra kunai a hodil ho po něm. Pi letu jsem ho rozdělil do tří a letěli na něj. (chakra věci - moje kekkei genkai: moje postava: https://ninjapathofawakening.forumczech.com/t409-zairen-saito - hod mi sem pls tu tvojí díky Wink )

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:51 pm

Kalen Satoko


Uskočil sem a soustředil se.Přizbůsob element.Guan Dao začalo hořet.Pak sem se s ním roztočil a poslal ohnivé tornádo na Zairena.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4734
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSat May 14, 2011 11:58 pm

Zairen Saito

Když on, tak já... Suiton: Mizu Rappa! vymrštím vodu proti ohni. Měla by vzniknout menší vlna páry. Využiju toho. Tasím svou katanu a v druhé ruce zformuji malý kunai, v němž je dostatek chakry na zvětšení v nějakou větší zbran a nečekaný útok. Katanou mu tnu po nohách a pokud zaútočí, Zvětším kunai do podoby katany tak velké, abych vykryl jeho útok. (jelikož je to jen moje chakra, je to pro mě lehké udržet).

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Raibu
Genin
Genin



Počet příspěvků : 8
Body : 4718
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSun May 15, 2011 12:34 am

Vejdu do arény a v tom uvidím svého bratra Zairena a řeknu Co se tu děje lidi ? pomalu sáhnu po svém meči Wind Song.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSun May 15, 2011 12:56 am

Kalen Satoko


Uskočil sem kataně dozadu.Naposlední chvíli.Shikumi no Jutsu.Podíval sem se na Zairena.Ten úplně stuhl.Vydět svou smrt není příjemné no.Naběhl sem k němu a kopl ho do břicha.Pak sem uskočil.
Návrat nahoru Goto down
Zairen
Genin
Genin



Počet příspěvků : 24
Body : 4734
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSun May 15, 2011 1:05 am

Zairen Saito

Tenhle borec je silnější než jsem si myslel! Kuso! Dostal sem kopanec do břicha a dopadl na zem. Kua to bolelo. Vstal sem. V předchozím pádu jsem tam upustil chakra kunai. Najednou se tam objevil Raib. Brácho, jdeš akorát včas, pojd mi to pomoc nakopeme mu pr*el! Řeknu, vemu katanu a rozeběhnu se. Běhám ze strany na stranu a hodím po něm pár shurikénů. Přitom si nastavím kawarimi na místě odkud jsem házel. Hodil jsem shurikeny na odlákání, aby si toho nevšiml. Rozeběhnu se a bodám mu po břichu. Snad mi Raib pomůže, společně to zvládnem!

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Raibu
Genin
Genin



Počet příspěvků : 8
Body : 4718
První přihlášení : 09. 05. 11

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSun May 15, 2011 1:08 am

Už letim brácho vytvořim dva klony a pošlu je na něj.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 4987
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitimeSun May 15, 2011 1:57 am

Kalen Satoko

Uskočil sem od něj až k Izunovi a tomu klukovi se psem.Prej dva na jednoho kdo mi pomůže?Zeptal sem se a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Battle Arena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Battle Arena   Battle Arena I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Battle Arena
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Aréna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Okolní svět-
Přejdi na: