Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Hentááááái

Goto down 
+6
めいき 狼
Andy-chan
Terezínek
Nerííí
Ero-sama
Velomaru
10 posters
AutorZpráva
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5628
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 3:26 pm

Zde se budou tvořit páry a myslím že dál už víte sami.(Oddělení pro Ero-many a Ero-manky Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5032
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 3:38 pm

muhehehehe xD konecně taky neco pro mě Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Nerííí
Chuunin
Chuunin
Nerííí


Počet příspěvků : 157
Body : 5032
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29

Informácie o Postavách
Postava 1 : Hasumi Matsumo
Postava 2: Nairy Natsuki
Postava 3: Haruhi Shimizu

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 4:06 pm

To to dopadne Very Happy tady se budou scházet úchyláci Razz
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 2:31 pm

ještě,že tu nebudou fotky hentai to se mi ulevilo
Návrat nahoru Goto down
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4988
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 3:38 pm

Jééé to se mi líbí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4986
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 11:52 pm

Nyaaa!! Very Happy Stejně sem nebude mit odvahu skoro nikdo psát, ale jako spestření dobrý xD
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5628
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeTue Feb 08, 2011 12:25 am

Kanade by jsi se divila Very Happy (uhihnˇaný úsměv)
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4937
První přihlášení : 19. 03. 11

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 12:45 am

Vždyť tu nic není X( :/
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5032
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 1:59 am

co takhle to tu trochu rozjet ? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Belluzína
Genin
Genin
Belluzína


Počet příspěvků : 43
Body : 4936
První přihlášení : 29. 01. 11
Věk : 29

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:12 am

Jóóó rozjedem tóó!!!
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5180
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:24 am

Meiki chudák z toho celej nešťastnej. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4937
První přihlášení : 19. 03. 11

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:36 am

Meiki chudák sem asi napíše něco dost ecchi, aby tu aspoň něco bylo. xD ale dneska asi ještě ne.
Návrat nahoru Goto down
Yoite
Genin
Genin



Počet příspěvků : 3
Body : 4815
První přihlášení : 19. 03. 11
Věk : 31

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 5:22 pm

Dobře dobře:D Trošku to tu popostrčím Razz

Ayame - Foto

Seděla jsem na lavičce a sledovala mraky. některé vypadali jako lidi, věci... Bylo nádherné letní počasí, slunce nádherně hřálo. Měla jsem chut jít k rybníku trochu chytit ten bronz ale nikoho jsem tu neznala. Teprve nedávno jsme se sem přestěhovali takže jsem si nestihla s nikým seznámit. Povzdychla jsem si a nohou znuděně šourala do země.

// Díky Krumlo za půjčení pictu Very Happy


Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4937
První přihlášení : 19. 03. 11

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 8:13 pm

Ishimarou

Začalo to jednou temnou deštivou nocí, jak jinak taky. Byl jsem zrovna na rutinní misi, dostat se z bodu A do bodu B, vyzvednout tam náklad a donést ho do bodu C, kde ho vyměnit za amulet a poté se vrátit zase do bodu A. Těžko říct, jak dlouho mě sledovala, ale byla tam - tichá jako myška, připravená mě kdykoliv popravit. Proč to ale neudělala? Proč mě sledovala až do konce?
Jmenuji se Ishimarou Seiji, pocházím z Amegakure a je mi 19 let. Když mi bylo 13 přestěhovali jsme se. Sám nevím, co bych o sobě dalšího řekl. Možná, že jsem holkař a tak trochu štvaná zvěř. Zrovna teď jsem na útěku z lázní, protože si jedna z přítomných všimla přebytkové části mého těla.
Na tu příhodu z oné noci si ale stále pamatuji. Je to, jako by to bylo včera, jako by mě stále ta holka sledovala.
Během té doby, co jsem utíkal po střechách, jsem si všiml dívky (Ayame), která byla ve vesnici zřejmě nová. Dámy z lázní už mi v patách nebyly a tak mě nic nerušilo ve sledování mého cíle, tedy Ayame.
Návrat nahoru Goto down
Yoite
Genin
Genin



Počet příspěvků : 3
Body : 4815
První přihlášení : 19. 03. 11
Věk : 31

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:46 pm

Ayame

Cítila jsem, že se na mě někdo kouká. Porozhlédla jsem se kolem, jestli neuvidím toho zvědavce. Pro mě to nic nového nebylo, jelikož jsem byla ve vesnici nová tak mě chtěl každý vidět na vlastní oči. Najednou jsem ho spatřila. Byl to mladík zhruba tak stejně starý jako já, docela pohledný. Uvědomila jsem si , že na něj zírám a prohlížela si ho. Trochu jsem zrudla a odvrátila jsem pohled na stranu. Začala jsem si hrát s vlasy, což bylo u mě zcela normální. Vždy když jsem byla nervozní tak jsem si různé hrála s vlasy, motala je na prstu.

Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4937
První přihlášení : 19. 03. 11

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 9:50 pm

Ishimarou

Všimla si mě? Nejspíš ano. Prohlížel jsem si ji dál. Na rozdíl od ní jsem neměl problémy s tím udržet pohled a nečervenat se. Mile jsem se na ní usmál a seskočil blíž k ní. Sedl jsem si vedle ní a čekal, co udělá. Je tady nová, takže snad nezná moji pověst. Většinou právě to všechno pokazilo. Kdo by taky chtěl sukničkáře všech sukničkářů?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Genin
Genin
Morgen


Počet příspěvků : 85
Body : 4954
První přihlášení : 17. 02. 11

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeMon Mar 21, 2011 10:05 pm

Ikeraki - foto

Ospale jsem seděl osaměle na lavičce. Věděl jsem o přítomnosti dvou lidí (Ayame,Ishimarou) ale ignoroval jsem je.Ikeraki mangeraki, 18 let, svobodný...Jsem chunnin a už měodmítlo přesně 1000 z holek z 25 různých vesnicí a ze 3 velkých skrtytých..Mám prostě smůlu...Povzdehcl jsem si pro sebe potichu a dál sjem hleděl do země.
Návrat nahoru Goto down
Yoite
Genin
Genin



Počet příspěvků : 3
Body : 4815
První přihlášení : 19. 03. 11
Věk : 31

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 8:27 pm

Ayame

Trochu jsem se lekla když si ke mě tak náhle přisedl. Dělala jsem , že si ho vůbec nevšímám i když mi to moc nešlo. Kroutila jsem si na prstu pramínek mých bílých vlasů a snažila se trochu uklidnit. Srdce mi bušilo o ostošest, zdálo se, že za chvilku exploduje.
Návrat nahoru Goto down
めいき 狼
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
めいき 狼


Počet příspěvků : 101
Body : 4937
První přihlášení : 19. 03. 11

Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitimeWed Mar 23, 2011 8:44 pm

Ishimarou

Všiml jsem si, jak je nervózní, usmál jsem se a naklonil se blíž k ní. Levou ruku jsem ji dal kolem pasu. "Jsi pěkná," řekl jsem sladce, ale zároveň hloupě. Začal jsem se k ní víc a víc přibližovat, přičemž jsem ji levou rukou trochu přitahoval k sobě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hentááááái Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hentááááái   Hentááááái I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hentááááái
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Mimo tému :: Vedlejší :: Hentai-
Přejdi na: