Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému

Goto down 
+5
DreefiCZ
Isamu-san
Andy-chan
Ero-sama
Sauron the Great
9 posters
AutorZpráva
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5082
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:55 am

V prvom rade sa chcem ospravedlniť "adminom" ale pokým si to neprečítajú všetci asi sa s tým robiť nič nebude. CHcel by som vám teda predostrieť nedostatky celého tohto expového systému - áno viem o tom dosť pretože som tvorca tohto systému a fungoval na minulom fóre kde som hrával. Avšak až po čase sa začali ukazovať nedostatky tohto systému. Zhrniem ich do krátkych bodov a uvediem príklady :-)

Nedostatky systému ako takého

1. Môžu sa prihodiť dve varianty kolapsu - prvý je že XP získavate pomaly a level získate raz za uhorský rok a tým aj techniku raz za uhorský rok to znamená v praxi že hra sa vlečie neznesiteľne pomaly a verte mi je to neuveriteľne nudné. Druhý je keď získavate XP straštne rýchlo a potom jednak hru nestíhate - čo by nebol až taký problém - ale proste nemôže tu pobehovať tisíc ninjov s levelom najvyšším.
2. Systém učenia sa jutsu len za XP je najhorší systém aký v praxi môže byť používaní a dosvečia vám to skúsenejší hráči na tomto fóre. Systém je jednak nedomyslený za čo môžem ja ale velomaru nemá dostatočné (vlastne vôbec žiadne) skúsenosti na to aby dokázal tento systém dotiahnuť k dokonalosti. Uvediem príklad. Pokial sa učíte jutsu len za XP , nezáleží už na vašich schopnostiach ako hráča teda pekne opísať tréning a jutsu vám budú len tak príbúdať. Tým sa hra stáva monotónna, nudná a bude to len o tom že urobíš misiu dostaneš XP a máš jutsu - proste nuda ktorú vídame pri MMORPG hrách typu WoW, Aion a pod...
3. Je to neúnosne vela práce pre adminov. Velomaru sa stále sŤažuje že nestíha a to skoro nikde ešte nepíše! A čo pripisovať stále dvadsiatim hráčom XP, dávať na nich pozor a sledovať ich misie!!! Na začiatku je to ľahké ale verte mi zažil som to - aj keby to stíhal takáto otrocká drina ho po čase prestane baviŤ verte mi!

Nedostatky systému priamo v tejto hre

1. Zásadný argument prečo tento systém nemôže byť používaný v tejto hre. Pretože toto je hra na 5 ninja dedín. V tejto hre vám logicky vyplýva že máte senseia a trojčlenný tým to ste pravdepodobne aj očakávali od tohto fóra. Avšak na tomto fóre to možné NEBUDE. Vysvetlím a uvediem príklad: Vezmime si že má sensei troch geninov v týme. Dvaja majú stále lvl 2 a tretí už má lvl 4 a práve ho získal. Tak čo má urobiť sensei?? Poslať ostatných domov a trénovať jedného?? Čo budú ostatní robiť?? Nebude v tom trocha chaos?? Ak je sensei a genini v žiadnom prípade sa tento systém používať nedá a nerobí sa to v žiadnom fóre na svete - a kde sa to robilo tak to fórum padlo lebo to nefungovalo!!!
2. Druhým argumentom je monotónnosť a strata motivácie hráčov. O čom bude hra ak budete len robiť misie potom získate jutsu potom zase misia a potom zase jutsu, misia, jutsu, misia, jutsu... a expový systém vedie k tomuto !!! Akú má potom hráč motiváciu??? Tieto fóra by mali byť o tom aby hráči robili misie, bojovali a učili sa jutsu lebo ich to baví nie aby získali vyšší level - teraz pozorňujem že toto nieje MMOPRG ktoré musí fungovať podla programu ale ide tu o rozmanitú hru ktorú ti expový systém kazí a robí hru nereálnou a nelogickou. Viete kde sa používajú expové systém??? Tam kde si admini nedokážu ustrážiť nič a tak stanovia presné pravidlá ktoré z hráčov robia otrokov expového systému. Velomaru vie aké fóra tým myslím.
3. Písanie Fillerov. Mnohí z vás envedia čo to je filler. Pokial chce velomaru uplatniť tento systém nemôže vás techniky učiť sensei a tak musíte písať fillery. Fillery sú asi 20 - 100 riadkové príspevky v ktorých opisujete ako sa učíte techniku. Nikto vám nepomôže len vý sám. V praxi to znamená písať denne takéto príspevky o tom ako urobíte techniku a nevyjde vám a ako to dokola skúšate a vždy je čo ja viem vaša ohnivá gula o centimeter väčšia až to nakoniec viete. Sranda? Alebo skôr nuda nie? Zábava možno ak sa učíte urobiť Rasengan alebo tak Very Happy Very Happy Very Happy A v tomto prípade sa hráč stáva indivíduom a jeho tým mu je úplne zbytočný lebo techniky sa učí sám ako velomaru povedal "aby mali hráči väčšiu volnosť". A že ak vás učí sensei je to "príliš detské" čo je podla mňa úplna somarina pretože velomaru takýto "detský" systém nikdy nezažil a nevie o čom to je.
4. Ak ste prišli na toto fórum pravdepodobne čakáte že budete trénovať ako Genin, plniť misie atd... a potom vás čaká slávna Chuninska skúška ako ste videli v Narutovi aby ste si mohli zmerať sily s ostatnými shinobi z iných dedín v náročných úlohách. Bohužial mám smutnú správu. Chuninska Skúška sa nekoná pretože keď dosiahnete myslím level 6 alebo tak získate hodnosť chunina automaticky. Smutné. Nudné. Sklamanie? Rovnako aj pri hodnosti jonina bohužial...


Celý tento problém vznikol preto lebo Velomaru jednoducho nevie ako sa vedie takéto fórum na 5 dedín. Nezazlievam mu to a an mu nevyčítam ani sa mu nesmejem že to nevie. Nemá to odkial vedieť lebo nemá skúsenosti. Hral predtým ako založil svoje vlastné fórum na jednom jedinom fóre a to malo úplne iný systém ktorý, ako si musí uvedomiť, nemôže využívať aj tu. A expový systém je len zlomok problémov ktoré tu nastanú... Ale ak už chce začiatočník viesť fórum, nemal by si nechať aspoň poradiť???

Akékoľvek otázky smerujte do komentárov rád vám na ne odpoviem. Kto so mnou súhlasí napíšte to prosím do komentárov nech Velomaru vie že nerobí dobre.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5032
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:14 pm

NAprosto souhlasim, nechi nějak urážet vela nebo jakýhokoliv admina to ne jen narážím třeba na to učení...jasně že je větší zábava když tě to učí někdo a prostě musis pořád něco psát atd než když přijdu z mise hodim bágl domů a napíšu no nic duténovat bla bla bla došel jsem na louku a po pár hodinách jsem se to jutsu naučil. To je proste o ničem a proto je lepsi když se u toho můžeš trochu rozepsat spolupracovat na tom třeba se senseiem atd.Co se týče té chuuninské zkoušky tak to mě celkem štve. Až tady jsem se dozvěděl že od lvl 6 ste automaticky chuunin.To je celkem na ho**o.
Vim že to co sem tu napsal asi nedava moc smysl a nikdo to nepochopí Very Happy ale co už prostě tohle je můj názor Wink
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4986
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:15 pm

S tímhle musím souhlasit...Když jsem se sem přidávala, myslela jsem si, že začínám jako gennin, co vylezl z akademie, kde dostane tým, a bude jim přidělen sensei. Těšila jsem se na chuuninskou zkoušku, na mise a treninky s týmem. Prostě.. učit se techniky podle XP mi přijde jako blbost... Tak samozřejmě, že nas nebude učit na začátku obtížné techniky, ale nechápu, proc by nas sensei nemohl ucit jednodušši techniky, a trénovat nás.. To by podle mě bylo zábavnějši, než se je učit sám. Jinak.. ani jsem nepochopila systém summonů, ale to je jedno. A zajímá mě jedna vec.. kdyz teda budem dostavat hodnosti podle XP, nebudeme mit senseie, co nas bude ucit, ale jen kapitána tymu, co nás bude doprovázet na misích...Co tu vůbec teda budeme dělat? To budeme jen mechanicky psát? Tohle přestane zachvíli každého bavit...
Souhlasím s Juubim, souhlasím s Erem. Tohle je proste muj nazor


Naposledy upravil Kanade dne Sat Feb 19, 2011 12:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Isamu-san
Chuunin
Chuunin
Isamu-san


Počet příspěvků : 136
Body : 4993
První přihlášení : 12. 02. 11

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isamu Yagyuu
Postava 2:
Postava 3:

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:22 pm

Tohle všechno je pravda a rád bych poprosil vela aby to upravil, myslím, že říkám naprostou pravdu, když říkám, že s těmi dvěma komentáři nahoře souhlasím...
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5082
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:34 pm

Nie tento systém sa nedá upraviť treba ho jednoducho zrušiť - ak ma Velomaru požiada vytvorím mu systém ktorý by sa tu dal používať ale zkladá sa na skúškach a volnom trénovaní - isté body sa pridelovať môžu ale slúžili by len na určenie pokroku hráča a nie na učenie techník.. veď toto nieje WoW prepána...
Návrat nahoru Goto down
DreefiCZ
Chuunin
Chuunin
DreefiCZ


Počet příspěvků : 136
Body : 5040
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 25
Bydliště : Karlovy Vary

Informácie o Postavách
Postava 1 :
Postava 2:
Postava 3:

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:41 pm

Taktéž,sám jsem měl výčitky,že dosáhne nějaký level,a bude Chuunin či Jounin atd. To už byla moje první výhrada,ale taky bych staršně rád poděkoval Juubimu,vzhledem k mojí neaktivitě,taky není dobře,že jsme s Velem jenom dva,když on nestíhá,tak já třeba taky ne,,ale to už je spíše výmluva.
Díky Juu.
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5628
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 1:05 pm

Tákže omlouvám se všem,Juubi má naprostou pravdu toto se rozhodně nepovedlo,ocenil bych kdyby mi pomohl a nebo sám sestavil nějaký rozumný systém který by byl jak zábavný tak měl i nějaké míry-pochopte že není úplně nejlepší aby se každý učil desítky technik jen tak volně,Expový systém smažu a asummonový systém upravím,DreefiCZ ty jsi poslení dobou dost neaktivní Sad potřebujeme sehnat schopné moderátory a svěřit jim senseie a týmy,možná časem i něco víc. Juubi má naprostou pravdu,toto je mé první forum a nemám dostatečné zkušenosti,rád si od něj nechám poradit.
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Miya
Chuunin
Chuunin
Miya


Počet příspěvků : 172
Body : 5040
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 37

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Miya
Postava 2: Daisuke Yuki
Postava 3: Inuzuka Midori

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 1:11 pm

No celkem s tím souhlasim, jen, no přijde mi, že se tak trochu zbytečně moc navažíš do Vela.
Návrat nahoru Goto down
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5082
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 1:29 pm

Miya mrzí ma ak ti to tak pripadá ale to že je na tomto fóre bordel nieje ani tvoja ani moja a ani vina nikoho iného Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5180
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:29 pm

R.I.P.. Ani to nemusím číst, ale vím že v tom Juubi bude mít pravdu... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5039
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:46 pm

To s těma Senseiema je pravda.Každej čeká proto že to 2-3 liďi nesťíhaj.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5180
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:01 am

Tak jsem si našel čas přečíst tuhle dlouhou blbost a můj názor...

Jelikož se v FFRPG pohybuji již okolo 8 měsíců? No to je jedno, jen jsem chtěl říct, že nemohu nic jiného než souhlasit s Juubim, který měl ve všem pravdu, ale tak ještě pár věcí dodám, aby se neřeklo..

1. Dneska jsem si všiml, že hráči schvalují chary? Wtf?! Charakter je odkaz pro Kageho dané vesnice, nikoliv pro hráče a proč? No proto, aby jim mohl vytvářet příběh, bože! A byl bych rád, kdyby se celkově zrušil ten systém dvou schvalování, nejspíše to máte od NQ, jenže tam to bylo z jednoho prostého důvodu a to, že se admini nevěděli moc dohodnout.
2. Nelíbí se mi, že Velo má třeba tři vesnice, Dreefi dvě a tak.. Další WTF?! Narážím na to, že by se to mělo rozdělit, stejně jako na KW a další a další. Kde má prostě Kage/Admin nějakou vesnici, ve které si schvaluje jen on sám a basta. žádný pomocníci a nic jiného.. když se zavede tohle, tak určitě již budeš velomaru plně stíhat.
3. Joo to není nic, co bych chtěl změnit, ale musel jsem, aby to vypadalo hezky. Very Happy Very Happy Tahle věc směruje spíše k Juubimu, ale vlastně i k admínům. Myslíte si, že když se odstraní nějakej de*ilní systém, tak hra nebude za chvíli stereotypní? OMYL! Pokud nebude mít admin ve své vesnici dobré nápady, tak hra stereotypní bude a bude! Smile

To je vše, co jsem vám chtěl sdělit, já vaše světlo života, Lelouch. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Chuunin
Chuunin
Mister_zx


Počet příspěvků : 186
Body : 5039
První přihlášení : 09. 02. 11
Věk : 29

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:21 am

Sice sem tady v tom nováček ale todle my přišlo logický usnadňí to práci všem a zažene nudu
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5628
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:34 am

Ly souhlasím ale je tu ještě jedna věc potřebuju sehnat ty dotyčné a co nejvhodnější lidi pro toto
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5180
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:08 am

Heleď to se určitě podá.. Very Happy Ale já si tu kvalitních hráčů, nebo spíše těch vhodných hráčů všímám, pokud beru v úvahu třeba kvalitu postů a tak, tak určitě by mohla mít vesnici i taková Kanade,Juubi,Adop,Krupka,Ner.. a takovýhle pofiderní lidi, ano určitě všem moc nevěříš a tak, ale jednou ty lidi bude potřeba sehnat, sám to takhle s dreefim, kterej není bohužel tak moc aktivní, ale to mu nemůžeme mít za zlé. Hodně lidí, i ti co jsem vyjmenoval nejspíše moc zkušenosti s admínovaním sice nemá, ale to i ty jsi měl téměř nulové zkušenosti a vono se dá taky všechno časem zlepšit, že ano? Very Happy Jen se prostě stačí dobře podívat a určitě se někdo najde. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Velomaru
Admin
Admin
Velomaru


Počet příspěvků : 452
Body : 5628
První přihlášení : 10. 01. 11
Věk : 33

Informácie o Postavách
Postava 1 : Mizumaki Velomaru
Postava 2: Malao Miraku
Postava 3: Mizuki Kenjuro

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 4:02 am

Já vím jen je to těžké vybírání ale vím jak to myslíš jen se musím doohdnout i s dreefim
Návrat nahoru Goto down
https://ninjapathofawakening.forumczech.com
Sauron the Great
Sensei
Sensei
Sauron the Great


Počet příspěvků : 164
Body : 5082
První přihlášení : 31. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Informácie o Postavách
Postava 1 : Han Maito
Postava 2: Kagami Nadare
Postava 3: Kit Fisto

Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 11:49 am

no s tou dedinou... niežeby som ju nechcem mať ale... nvm či to budem dosť dobre stíhať skôr by som potom rozdal vela senseiov a trénoval tak 1 - 2 tými.... a aj lyall by sa hodil na kageho len aby ho to zase neprestalo baviť Very Happy Andy-chan by si dedinu tiež zaslúžila píše naozaj super posty len nemusí sa dobrý hráč hodiť aj na kageho ale to by sa ukázalo - ja si myslím že Andy na to má :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému    Expový systém  - nedostatky nielen kvôli systému  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Expový systém - nedostatky nielen kvôli systému
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Mimo tému :: Vedlejší-
Přejdi na: