Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Oznámení

Goto down 
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5173
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Oznámení       Empty
PříspěvekPředmět: Oznámení    Oznámení       I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:02 pm

Oznámení


Oznámení týkající se Kumo budou v tomto topicu a jenom v tomto topicu, ostatním nevěřte ani za šumák! xD Ne, dělám si srandu. Smile Do tohoto topicu nazývající se "Oznámení" budu psát různé novinky a tak, co se týče této přenádherné krásné vesnice. Ačkoliv to nerad dělám, tak ten kdo nebude tento topic při nějaké novince číst může být postihnut trestem, nebojte poznám to už nějak.. Razz Jinak samozřejmě zde nesmíte spamovat, budu zde psát jen já. Tak snad všechno v cajku. =)
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5173
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Oznámení       Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení       I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:07 pm

Tak jo.. Aby se neřeklo, tak sem hned něco hodím. Ode dneška přebírám Kumogakure no Sato, mé jméno je Lelouch, jo ani nevím jak jsem ke Kumo došel, dobře vím... xD S FFRPG mám docela dobrou zkušenost a tak si myslím, že hrát se mnou jakožto s moderátorem této vesnice bude obstojné, doufám.. ^^".. Pokud máte rádi dlouhý čtení, tak u mě velice běžná věc. Smile Mým pomocníkem, protože jsem línej a mám taky trošku divnou školu bude Keiko, která se mnou bude potvrzovat chary a také bude mít možnost hrát za jednoho senseie. Tím bych to podtrhl a přesunul se k druhému tématu.
Během dneška vám znovu schválím postavy a případně to, co se mi nebude líbit vám vytknu, ne nezačíná se od znovu, to už nějak zařídím a zeptám se třeba někoho, abych nemusel všechno číst co se děje. Smile To je vše, děkuji za pozornost a zase někdy za týden.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5173
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Oznámení       Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení       I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 11:59 pm

Tak jsem doschvaloval chary, z nichž mě asi nejvíce zaujmul char Kanade, Ner, Adopa, Juubiho , ale neříkám že ostatní nebyli pěkné. =) Prosím jinak každý přečíst své chary, ať ví co má změnit a tak, protože se mi ne všechno líbilo. Smile Jinak v hlavě se mi už začíná rýsovat jakási story této vesnice, v jejíž hlavních roli budete vy hráči, i když někdo třeba méně, ale v některé části zase více. =) Jinak jsem přidal obecné info o Kumo, zítra/dnes uvidíme jak budu stíhat ještě přidám nějaké Senseie a možná i klany, které mám ve wordu, jen je potřebuji nějak pěkně upravit. To je vše, váš milovaný Lelouch. Smile




Naposledy upravil Lelouch dne Fri Feb 25, 2011 3:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5173
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Oznámení       Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení       I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 9:58 pm

Nahodil jsem lepší, novou, super, ultra, mega, nejvíc nejlepší kostru, kterou jste ve vašem životě mohli vidět. Very Happy xD Kdo si bude chtít prodloužit char, tak ať si to podle ní upraví, kdo ne, tak ať si to neupravuje..... Funguje to prostě jako nová kostra pro nový případný hráče do Kumo, jenž má i pořádný vysvětlivky atd.. Nejlepší bylo, kdyby si to upravili všichni, ale s tím nepočítám.. Páč jste líní. xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oznámení       Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení    Oznámení       I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oznámení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: