Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Vítej na Naruto - Ninja Path of Awakening! Máš rád anime či mangu Naruta? Chtěl sis někdo zahrát tuto podobnou internetovou hru? Tak neváhej a přidej se! Jako první si přečti pravidla a informace o hře, jenž ti budou nápomocny i při tvoření tvého úplně prvního charakteru. Čekáme na tebe! Smile
Naruto - Ninja Path Of Awakening
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte na NPOA! Máte rádi anime/mangu Naruta? Chtěli jste si už někdy podobný styl hry vyzkoušet? Tak tedy neváhejte a jednoduše se k nám přidejte!

 

 Tréningová pláž - Tým číslo 1

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 2:14 pm

First topic message reminder :

Tréningová pláž - Tým číslo 1!

Rozlehlé místo bez překážek a vyhrazené na jakýkoliv způsob boje. Je to podobná pláž té, na které často trénuje Killer Bee, obepínají ji hory. Je to vlastně takové údolí se dá říct, takže je zde také hodně mraků, jenž toto místo docela skrývají a volný vstup na jakýsi výběžek do moře. Tohle místo je výborné na boj, protože se dá vlastně bojovat i na vodě, vzhledem k tomu, že je všude shromážděno hromady kamenů či skal, na kterých může každý v klidu stát. Je to výborné místo na používání technik každého základního elementu.. Suitonu, Fuutonu, Dotonu obzvláště, ale samozřejmě to platí i pro Raiton a Katon. Tahle tréningová pláž bude výhradně jen pro tento tým pod vedením Daruie, ale vzhledem k tomu, že jeho čas se čím dál tím více snižuje můžou být za něj mnohdy i náhrady. Přece jenom je to pravá ruka Raikageho.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 11:01 pm

Nori Osamu
Vyslechl jsem si Saku a rozhodl jsem se že je to docela dobrý nápad. Podíval jsem se na Tasuriho, který vypadal hodně vyčerpaně.Tak já mu to řeknu.Přiskočil jsem k Tasurimu. Něco mě napadlo, ale nevím, jestli to vyjde.Mám plán..sice není nic moc, ale zkusit to můžeme. Hodím kouřovou bombu, aby nás Darui neviděl. Saku zatím vytvoří klony co budou vypadat jako já a zaútočí na Daruie, aby odlákali pozornost. Já mezi tím použiju genjutsu na Daruie , aby mě skrylo. Pokud to vyjde Darui si bude myslet že jsem jeden z těch klonů. Já se zatím pokusím Daruie oběhnout a zaútočím na něj katonem. A Saku navrhovala, že bys mohl vyvořit nějaký oblak písku, který by nám pomohl. Myslíš, že to zvládneš kámo?
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 1:11 pm

Darui

Jen jsem se pousmál a opět jim zmizel z pohledu, když Nori šel za Tasurim, tak nechal automaticky Saku samotnou, čehož jsem i v mžiku využil. "Suiton: Mugen Jougeretsu!" Zkřikl jsem rychle a poskládal, asi tři ruční pečeti, čímž došlo i k vytvoření techniky. Saku rychle obalila voda a pomalu ji začala stahovat dolů, horší už však bylo, že se nemohla bránit. "Víte..... Pro mě je tahle zkouška úplně jiná.... nechci otestovat jen vaše bojové schopnosti, ale úplně všechno, o to mi celou dobu jde. Váš plán jsem bohužel prohlédl, už když ho Nori vymyslel, ale to nechme stranou. Stanete se hrdiny nebo srábky? Pomůžete ji i za cenu vlastního života?" Dokončil jsem docela arogantně, což vzhledem k mé osobě nebylo zrovna obvyklé a pomalu si stoupl před Saku, jenž byla obvázaná jakousi vodou a tou také stahována do věčných lovišť. "Tak mi ukažte... Jaký má pro vás cenu život přítele, nebo spíše týmového partnera!" Zkřikl jsem rychle a pomalu vytasil katanu.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5031
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 8:24 pm

Tasuri Ikumo

Nori a Saku se pořád ještě domlouvali a já využil ten čas k tomu abych si alespoň trochu odpočinul. Po chvíli ke mě Nori přišel a řekl že mě do toho jejich plánu přeci jen zapojí. Vysvětlil mi plán a potom řekl co chce abych udělal já. … Saku navrhovala, že bys mohl vytvořit nějaký oblak písku, který by nám pomohl. Myslíš, že to zvládneš kámo? Kámo? Takhle mi ještě neřekl. Ale to bylo teď vedlejší. Co si sakra myslí? Vytvořit oblak písku….jak to mám asi sacra udělat. Nic neslybuju ale pokusím se. Řekl jsem mu a pokusil se o úsměv. Natáhl jsem ruku dlaní k zemi abych si cvičně vyzkoušel jestli budu moct vůbec nějak manipulovat pískem. Nahromadil jsem chakru a soustředil se. U ruky se mi začala oběvovat malá zrníčka země smíchaná s pískem. Jo vypadá to že bych to mohl zvládnout. Řekl jsem a přitom se mu podíval do očí. Úplně jsem se přestal soustředit na Daruie a tak jsem si ani nevšiml že zase zmizel. Suiton: Mugen Jougeretsu! Jakmile jsem uslyšel jak Darui vykřikl okamžitě jsem se ohlédl a zjistil jsem že si za svojí další oběť vybral Saku. Ty sráči. Teď si mě vážně naštval. Řekl jsem si vduchu a s vražedným pohledem se podíval Daruiovy přímo do očí.Saku obalila voda a začala jí stahovat pod hladinu.Saku byla úplně bezmocná.Nemohla se totiž vůbec hýbat. Sakra tohle není dobrý, to kurde není dobrý. Chvíli tam o něčem mluvil ale já se soustředil jen na Saku. Zareagoval jsem pouze na jedinou jeho větu : Pomůžete ji i za cenu vlastního života? Tak vypadáto že tímhle náš plan padá. Řekl jsem tiše Norimu. Darui tasil katanu a přitom řekl : Tak mi ukažte... Jaký má pro vás cenu život přítele. Taďka už si mě vážně naštval. Nori?Já se teďka rozeběhnu přímo proti nimu a udělám jak to tak vypadá svojí poslední techniku. Po tom co to udělám buďto skolabuju a nebo už budu tak vyčerpaný že nebudu moct bojovat. Po tobě chci jediné. Až to udělám ty na nic nečkej a okamžitě zaůtoč na Daruie. Doufám že ho to zaměstná natolik že budeš mít čas na něj zaútočit a nebo alespoň vysvobodit Saku.Slib mi jedinou věc. Zachraň jí.Spoléhám na tebe. Zašeptal jsem Norimu a při slovech zachraň ji jsem se mu ledově podíval přímo do očí. Nahromadil jsem svojí poslední chakru a se vstekem jsem se rozeběhl přímo proti Daruiovy. Doton: Kuni no KeiseiZakřičel jsem kus před Daruiem a přiložil ruce k zemi jako při kuchyose. Z povrchu začaly rychle vylézat velké bodáky utvořené dotonem a mířili přímo na Daruie. Snažil jse se jich vytvořit co nejvíc a tak co nejvíc zaměstnat Daruie. Spoléhám na tebe Nori. …….
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Terezínek
Chuunin
Chuunin
Terezínek


Počet příspěvků : 124
Body : 4987
První přihlášení : 02. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : BIG CITY kousek od vesničky kde dávají lišky dobrou noc XD

Informácie o Postavách
Postava 1 : Isayama Kiyoko
Postava 2: Osamu Nori
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 10:01 pm

Nori Osamu
Šel jsem Tasurimu vyložit náš plán. Nic neslybuju ale pokusím se. Řekl Tasuri a začal manipulovat s pískem. Když řekl, že by to zvládnul, Darui zmizel a chytil Saku do své techniky. Saku! Vykřikl jsem hlasem plným úzkosti. Sakra ten hajzl má Saku. Jak jsem ji tam mohl nechat samotnou?! Mělo mi být jasný, že se na ni pokusí zaútočit. Měl jsem vztek sám na sebe. Saku rychle obalila voda a pomalu ji začala stahovat dolů, horší už však bylo, že se nemohla bránit. Pak Darui začal svůj monolog končící větou Stanete se hrdiny nebo srábky? Pomůžete ji i za cenu vlastního života?" Vytáhnul jsem meč, připraven zaútočit, když mě zastavila Tasuriho slova. Nori? Já se teďka rozeběhnu přímo proti němu a udělám jak to tak vypadá svojí poslední techniku. Po tom co to udělám buďto skolabuju a nebo už budu tak vyčerpaný, že nebudu moct bojovat. Po tobě chci jediné. Až to udělám, ty na nic nečekej a okamžitě zaútoč na Daruie. Doufám, že ho to zaměstná natolik, že budeš mít čas na něj zaútočit a nebo alespoň vysvobodit Saku.Slib mi jedinou věc. Zachraň jí. Spoléhám na tebe. Než jsem stačil jakkoli zareagovat Tasuri použil svoji techniku. Z povrchu začaly rychle vylézat velké bodáky utvořené dotonem a mířili přímo na Daruie. Rychle jsem vyběhl směrem k Daruiovi. Cestou jsem hodit 3 kunaie s výbušnými lístky. Doufal jsem, že aspoň jeden Daruie zasáhne. Darui stojí dost blízko Saku takže pokud ho ten Kunai zasáhne a bouchne teoreticky by to mohlo zrušit tu techniku.Pomyslel jsem si a máchnul jsem mečem přimo po Daruiově hlavě. Za tohle zaplatíš!
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 4:28 pm

// Jeden z vás zapomněl na jakém prostředím bojujem, ale to je fuk... o.O

Darui

"Bože, bože.. To jsou tak nudné a zbytečné komplikace.." Odvětil jsem krátce a prohrábnul se ve vlasech, to už však na mě vyletělo několik kamenných ostnů s úmyslem mě nejspíše zabít nebo aspoň na chvíli zneškodnit, což se vlastně i podařilo. Zaměstnanost skoky a bránění se před hroty ostnů pomocí katany byla opravdu těžká, poslední možný osten mě dokonce lehce škrábnul levou nohu, najednou však na mě vyletělo několik kunaiů, na nichž byli připevněný výbušné lístky.. možná náhoda možná ne, když okolo mě jeden kunai pouze proletěl, druhý zase jen škrábnul a třetí byl odražen pomocí mé katany přímo na Saku, zabodl se těsně vedle ní a bouchl.. Bylo však záhadou, že bouchnutí toho lístku bylo opravdu minimální a tak udělalo jen škody na Daruiové technice, čímž se i Saku automaticky poskytla možnost se z toho jutsu konečně dostat.. "Pff....Myslím, že to zvládly, ne?" Zeptal jsem se sám sebe velmi tiše. Nával kouře byl obrovský a tak mi znemožnil ve výhledu, Norimu a celkově celému týmu však už došlo, že jejich zkouška je nejspíše u konce a také si konečně uvědomali, kolik za tento boj ztratili chakry, hlavně tedy Tasuri, jenž byl rád, že se drží na nohách.
Návrat nahoru Goto down
Andy-chan
Chuunin
Chuunin
Andy-chan


Počet příspěvků : 122
Body : 4985
První přihlášení : 30. 01. 11
Věk : 29
Bydliště : Vesnička, kde dávají lišky dobrou noc =P

Informácie o Postavách
Postava 1 : Katsue Ayaka
Postava 2: Yonagi Saku
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:53 pm

Yonagi Saku

Po tom, co mě Darui chytil svojí technikou, jsem nemohla nic dělat, jen jsem čekala jestli mi pomůže Nori anebo Tasuri. Jediný, co jsem dělala bylo, že jsem v duchu nadávala a prskala jak křeček. Opravdu jsem nečekala, že Noriho napadne házet výbušnýma lístkama, obzvlášť, když Darui stál kousek odemě. Měla jsem štěstí...Lístek byl nejspíš nějakej vadnej, tak bouch jen trošku. Aaaaaaa! Bylo to jediné, co jsem ze sebe dostala. Celkem dost jsem se výbuchu, i když malého, lekla. Nevěděla jsem, co přesně se děje. Spadla jsem do vody obklopená mrakem kouře, přes který nebylo vidět vůbec nic. Byla jsem dokonale naštvaná, ale snažila jsem se krotit. Noriiiiii! Tasuriiiii! Já vás asi taky přizabiju! Skřípala jsem zubama pro sebe. S námahou jsem se postavila na nohy. Trošku se mi zatočila hlava, ale vydržela jsem to. Tohle už je doufám konec! Byla jsem celá mokrá, unavená s náladou pod psa. Nějakým způsobem jsem se vyhrabala z vody zpátky na pláž i přes tu tunu prachu a kouře. Tady byla viditelnost už trošku lepší, i když taky dosti hrozná. Všimla jsem si tří siluet postav stojících trošku opodál. S hodně zamračeným a nepříjemným výrazem jsem k těm třem vyrazila rychlým, ale poněkud podivným krokem. Nori! Zbláznili jste se!!! Skoro jsi mě tím tvým útokem zabil! Sakra to jste mě mohli nechat rovnou utopit...Vyšlo by to nastejno ! Nasupeně jsem se dívala na dva týmové partnery a přitom jsem si vybírala písek z vlasů. Darui san...Promluvila jsem na něj, anichž bych se otočila. Tohle už je doufám konec.
Návrat nahoru Goto down
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 5:38 pm

Darui


Zatleskal jsem a trošku se zasmál. "Tý vogo, vaše týmová práce je fakt marná..... To je jak ze srandy. Místo toho, aby jste pomohli Saku, mezitím co by mě jeden z vás zaměstnal do mě napálíte, co nejvíc jutsu a já nevím, co ještě vůbec... Fakt úžasný! No ber to čert... Možná bychom mohli jít s Tasurim do nějaké nemocnice, vyčerpat tolik chakry není zdravý, ještě když máte bejt tým, co bude doprovázet ještě s jedním člověkem Kageho. Tak co říkáš Tasuri? Budeš se chovat jako někdo víc, nebo se necháš jednoduše přemluvit a půjdeš? Hmm.." Dokončil jsem konečně svůj delší monolog a po dlouhé době nenaznačil nic o nudě, vám však došlo, že jste tým, co mají doprovodit Raikageho na sraz všech pěti Kagů a tak se možná naskytla nějaká ta známka hrdosti, že jste to právě vy.
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama
Chuunin
Chuunin
Ero-sama


Počet příspěvků : 154
Body : 5031
První přihlášení : 04. 02. 11
Věk : 29
Bydliště : Pardubice

Informácie o Postavách
Postava 1 : Ayakashi Takeru
Postava 2: Tasuri Ikumo
Postava 3: Kioshi Aki

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:56 pm

Tasuri Ikumo

Vypadalo to že by ho to mohlo na chvíli zaměstnat protože uskakoval před mými bodáky. Nori na nic nečekal a okamžitě vyběhnul směrem proti Daruiovy. Všiml jsem si že po něm hodil 3 výbušné kunaie. Předpokládal jsem že chce docílit toho aby zrušil tu techniku a Saku tak byla volná. A k mému překvapení se to i povedlo. Byl jsem tak vyčerpaný že jsem se jen svalil na zem a doufal jsem že to Nori nějak zvládne. Všude se objevil nával kouře. Po chvíli se směrem z pláže oběvila silueta přicházející Saku. Vypadá to že to Nori zvládl, aspoň že tak. Pomyslel jsem si a zavřel oči.Probralo mě až ječení Saku. Nori! Zbláznili jste se!!! Skoro jsi mě tím tvým útokem zabil! Sakra to jste mě mohli nechat rovnou utopit...Vyšlo by to nastejno ! Sakra ta je nevděčná. Pomyslel jsem si ale nic jsem neříkal.Jen jsem ležel a připadalo mi jako bych byl mrtví. Když v tom se stalo něco co jsm nečekal. Darui, ten všemi obávaný Darui nám zatleskal a dokonce to vypadalo I že se usmál.Ale pak se to zase vrátilo do reálu a byl to opět ten starý známí Sarui který na nás chrlil ty svoje kecy o tom že naše týmová spolupráce je úplně na nic. Navrhl aby jsem odešel do nemocnice ale to jsem moc nevnímal. Začal jsem vnímat až když řekl : …ještě když máte bejt tým, co bude doprovázet ještě s jedním člověkem Kageho. Cože? My jseme na sraz kagů? Řekl jsem velmi slabým hlasem a velmi ztěžka. To si znás jen dělá srandu nebo to myslí vážně?. Problesklo mi hlavou a v tom mi spadla hlava a já jsem asi na 5 minut omdlel. Probral jsem se a ležel na pláži. Ostatní na mě divně koukali a já řekl jen : No myslím si ž eta nemocnice není špatný nápad. A z těžka jsem se na ně usmál. Pomalu jsem se zvedl a oprášil si oblečení od prachu a písku. Tak jo, já asi vyrazím. Ale vy by jste měli taky zajít do nemocnice. Sice to nejsou žádná vážná zranění ale I tak. Neměli by jste to podceňovat. Řekl jsem jim a odešel jsem směrem k vesnici…..
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=4sT54IEORII
Light
Kage - Moderátoři
Kage - Moderátoři
Light


Počet příspěvků : 271
Body : 5179
První přihlášení : 06. 02. 11
Věk : 31
Bydliště : Někde určitě.

Informácie o Postavách
Postava 1 : Saitou Yakumo
Postava 2:
Postava 3:

Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 5:22 pm

____

Darui už jenom stál na místě a pomalu si sedl na kámen po chvíli ticha a krátce poté, co Tasuri chtěl už vyrazit do nemocnice řekl.. "Ehm....... V nemocnici můžete zůstat do zítřka, maximálně, protože budete muset vyjít okolo páté hodiny ráno a dojít sem přesně v pět, doufám že vám to je jasné, mládeži. Já tu bohužel na vás čekat nebudu a tak si vás převezme někdo jiný, nebojte se... je to jeden z nejlepších ninjů v Kumo. To by bylo všechno..." Dokončil svůj kratší monolog tichým hlasem, který mohli jakž takž slyšet, to už však začal pomalu odcházet neznámo kam, vám tedy zbývala možnost buď jít domů a vyspat se, nebo jít do té nemocnice spolu s Tasurim, teď už prostě bylo všechno jen na vás a na vás..

-> Pokračujte normálně v Kumo. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová pláž - Tým číslo 1   Tréningová pláž - Tým číslo 1 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová pláž - Tým číslo 1
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto - Ninja Path Of Awakening :: Hrací místnost :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Tréningové oblasti-
Přejdi na: